2018. június 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Franciaország >> Magyarok Franciaországban
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 következő lap )
 Valdegarde  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-08-07 12:11   
Üdv mindenkinek,

sok évi monacoi tartózkodás után, onnan nem messze, Nice környékén élek.

Mik a hírek a magyarokkal kapcsolatban "sur la Côte"? Remélem, csak jókat lehet hallani róluk... )
Sokan vannak, és "tout va bien dans le meilleur des Mondes"?

gergonicoise  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-05-07 19:05   
Sziasztok!

Nice-ben lakom,mar egy jo ideje, de eddig meg egyetlen magyarral se ismerkedtem meg, ti ratok is csak most bukkantam, es gondoltam, irok, hatha lakik valaki a kornyeken, aki szinten ismerost/oket keres.

E-mail: croquet_KUKAC_freemail.hu

Gergo

juditclara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-28 12:08   
2013-04-16 20:19, jungleonthefloor:
-

köszi, hogy jelezted itt is, hogy privát üzit küldtél, mert ha ezt nem olvasom itt, akkor soha eszembe nem jut rákeresni.
neked hála, rábukkantam egy nagyon régi, majd egy éves magánüzenetre is :-/

megpróbálhatnánk inkább e-mailben értekezni, a mailjeimet rendszeresen olvasom, de itt ritkán járok.

üdv a Cote d'Azur-on

jungleonthefloor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-16 20:19   
2013-04-05 14:23, juditclara:
-

Szia,

Írtam privát üzenetet. ))

Jenny1969  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-16 17:19   
2013-01-22 08:28, Mano85:
-

Szia,
Jenny vagyok, Toulouse St. Orensben lakom! Már egy éve, de még nekem se sikerült megtanulni a nyelvet! Ha gondolod, felvehetjük a kapcsolatot!

juditclara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-05 14:23   
szióóó,

ugye neked válaszoltam egy másik portálon?
és? mizujs? alakulnak a dolgok? mikor érkezel? mi várunk szeretettel tervezünk egy bográcsos partit az itteni barátokkal (magyarokkal, na meg pár franciával), amint beáll a jobb idő... pontosabban remélem több alkalom lesz belőle...
van még szabad hely
ha van kedved, vegyük fel a kapcsolatot

juditclara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-03-13 11:57   
köszi, igen szép bár más élményt nyújt elsőre mint másodikra és akkor is ha itt élsz. de gondolom ez a világon mindenhol így van
de ha jöttök nyaralni errefelé, keress meg, némi nemű idegenvezetés félében benne vagyok, barátilag vagy hogy hol tudtok jót enni meg ilyesmi...
vagy ha kedvetek szottyanna egy pár fős magyar társaságos összeröffenéshez. talán sikerül mindenki számára találni egy megfelelő időpontot...
szép napot

atinA80  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-03-10 19:02   
2012-06-24 20:24, juditclara:
-

De szép helyen élsz! Nyáron tervezzük arra a nyaralást! Mi itt élünk Teche-ben.

Anita

AS65  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-02-28 21:15   
2013-01-22 08:28, Mano85:
-

Szia,

én Toulouse belvárosában lakok. Ha van kedved, találkozhatunk egyik hétvégén.

Üdv:
Attila

DrRiddick  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-02-03 11:38   
2013-01-31 15:34, TheMagyar:
-

Szia,

Ha gondolod, lehet tudok valakit, ha neki is tetszik , össze tudlak hozni benneteket.

riddick.zoltan_KUKAC_gmail.com

TheMagyar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-31 15:34   
Sziasztok,

van itt magyar bébiszitter Franciaországban?
Köszönöm előre a választ?

üdv

Mano85  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-22 08:28   
Sziasztok!

Lassan màsfél éve lakunk a kisfiammal (3 éves) és a pàrommal Toulousba. Màr nagyon régota vàrom azt a csodàt, hogy valaki hozzàm szoljon az utcàn magyarul (a fiammal magyarul beszélunk), mert azt hallottam hogy itt sok magyar él.

Remélem kapok visszajelzést, és tényleg nem csak mi vagyunk itt az egyetlen magyarok
Jo lenne olyan baràtokat szerezni, akik értik amit mondok (sajnos még nem sikerult megtanulnom franciàul.)

kistvanps3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-18 23:29   
Sziasztok, István vagyok.

Dél-Franciaországban élek Toulouse - Agen környékén lakom. Már 4. éve vagyok kint.

Szívesen ismerkednék magyarokkal, ha távolabb laknak akkor is.

Email: kistvanps3@gmai.com

Vagy az adatlapomon megtalálható a facebook adatlapom linkje is.

Üdvözlettel: István

michel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-09 15:21   
2011-04-21 22:21, bluebottle:
-

Ha még mindig aktuàlis, igen, vagyok.

Bù Àgota  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-28 21:19   
Sziasztok!

Tìz éve élek itt Dél-Franciaorszàgban. A férjem francia és két kicsi gyermekünk van, Ivanhoé 3 éves és Ilona 14 hònapos.
Mi Apt mellett élünk a Luberonban.

Szìvesen talàlkoznék olyan magyar csalàdokkal , akinek hasonlòkorù gyermekeik vannak.
Elmondom fôleg milyen okbòl: a gyermekeim nem jàrnak itt se bölcsôdébe se iskolàba. Férjemmel alternatìv iskolàban tanìttottunk gyermekeink születése elôtt, itt olyan nincs, ezért inkàbb most még én foglalkozom velük itthon. S most még nem akarnàm, hogy egész nap teljesen francia közegben legyenek, mivel itt csak tôlem halljàk a magyar nyelvet. Elkezdtem a fiammal, de a lànyom is szìvesen részt vesz, egy nagyon kezdetleges itthoni "òvodàt", ami énekelgetésbôl, mondòkàzàsbòl àll. Legutòbbi otthoni tartòzkodàsom idején, megvettem egypàr mondòkàs, énekes könyvet, azokbòl ihletôdöm.
Szeretném, ha ebben màs gyermek is részt vehetne néha, hogy egy kicsi csoportot alkothassunk, 1-5 év közötti gyermekekbôl, egszer egy héten, vagy egyszer havonta, attòl függôen, hogy kinek mi felelne meg. A magyar nyelv àpolàsa ilyen kicsi korban annyira fontos, s szerintem ehhez nagyon sokat hozzàségìtenek a népi mondòkàk, versikék, énekek. Persze ez egy teljesen dìjmentes tevékenység lenne, s lehetne ezt együtt is szervezni, tehàt a többi anyuka ötleteit is beleszôni.
Ha érdekelne ez valakit, akkor ìrjatok!
Szép ùj évet, bort, bùzàt, békességet!
Àgota

delfin35713  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-25 23:46   
Sziasztok!

Szeptember ota èlek Dèl-Franciaorszàgban, Alèsben.
Szeretnèk megismerkedni itt èlo magyarokkal... ha tul messze is laksz tolem, irj az email cimemre: delfin35713_KUKAC_gmail.com

Udv: Csilla

barbie01  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-25 21:35   
Sziasztok!

Mi Thones-ba költöztünk családostul! Jó lenne ismerkedni magyar családokkal!

regpont  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-19 02:17   
...
ugyanitt le havre környéki magyarok jelentkezését is várjuk. regpont_KUKAC_gmail.com

regpont  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-19 02:15   
E hétvégén mennék Magyarországra Észak-Franciaországból, ha van valakinél hely (+ 2 bőrönd) benzin-autópályadíjért cserébe', az kérem írjon! köszönet.

masvilag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-11-21 10:19   
Sziasztok!

Feri vagyok Dauxból. Egy éve dolgozom Franciaországban, a párommal élek itt, és szívesen barátkoznánk Toulouse, és környékén élő magyarokkal.

Ha valakinek van kedve egy kis tapasztalatcseréhez, akkor várom az üzenetét!

Feri

módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-26 19:45   
2012-07-26 12:09, Corinne:
-

Szia Corin!

Marianne vagyok; ovono. 1 eve lakom Poisyban( Annecytol par km). Annecyba jarok minden delelott nyelvsuliba. Elotte Zurichben dolgoztam sokaig. Van egy Ines lanyom, o Luzernban el, es dolgozik svajci baratjaval. Nagyon szeretem a gyerekeket. A mai napig sportolok, a gyerekkorom ota. Parom autoszerelo, karosszerialakatos, fenyez, nagyon szereti a szakmajat, a to mellett van egy kis garazsunk. Szivesen megismerkednek veled, ha tudsz fix, vagy mobilszamot adni, akkor ingyen tudlak hivni! Irj par sort magatokrol, csaladrol. Melyik nyelviskolaba jartal?

Szivelyes udvozletem a csaladnak, kellemes hetveget kivanok!

Varom valaszodat: Marianne

Zoli&Laci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-09 22:05   
Sziasztok!

Szívesen ismerkednénk Toulouse, Tarbes, Pau, Lourdes környéki magyarokkal!

Üdv: Zoli és Laci

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-05 22:34   
Kedves Mindenki,

sok üzenetet törölnöm kellett, mert összekeveredtek a hozzászólások.

Másik pont - lásd a fórumszabályzatot:
"FIGYELEM! Fórumunkban kivándorlási kérdések, valamint állás-, lakáskereső hirdetések nem lehetségesek!"

Hunor

Corinne  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-26 12:09   
Sziasztok,

nemrég költöztünk Annemasse környékére. Július 30.-tól Annecyba fogok járni nyelviskolába. Van esetleg a környékünkön valaki, aki szívesen találkozna velünk? Mi most szeretnénk kapcsolatokat kiépíteni.
Van egy 2 éves kisfiam, és egy 14 éves lányom.

Szép napot mindenkinek!

lemonci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-07 21:50   
Sziasztok!

Toulouse-ban élek egy ideje,de nagyon örülnék végre TÉNYLEG magyar barátoknak, illetve egy magyar barátnővel már nagyon beérném. Szóval, ha van VALAKI, aki itt lakik, és lenne kedve néha találkozni, írjon!!!

Üdv és sok sikert mindenkinek!

juditclara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-06-24 20:24   
Sziasztok,

Menton és Nice között, vagy környékén élő magyarokkal ismerkednék, barátkoznék, beszélgetnék, kávézgatnék vagy akár sportolnék valamit közösen... lassan 10 hónapja élek itt(kisebb megszakítással), és biztos vagyok benne nem én vagyok az egyetlen magyar a környéken

Írjatok itt vagy juditclara@freemail.hu-ra!

Köszönöm!

Halannamari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-25 15:26   
Sziasztok!

2 hónapja jöttünk Franciaországba, Lorette-be.
St Etienne-beli vagy Lyon-i magyarokat keresek. (Vagy innen a környékből máshonnan )

Előre is köszönöm a válaszokat!

juditclara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-23 13:01   
szia Edit,

nagyon örülök, hogy végre előkerült valaki a környékről, tudtam én, mondtam én, az teljesen kizárt, hogy én lennék az egyetlen magyar errefelé, juhéééééééjjjj

Monaco szó szerint a szomszédban van, én Roquebrune-Cap-Martin vagyok, de pl. minden héten 3x Monacoba megyek, ott járok nyelviskolába.

írok az e-mail címedre is, "oszt majd meglátjuk" hogyan tovább

Szejcsati  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-22 23:41   
2012-04-13 14:21, eszter_lemans:
-

Sziasztok,

en jelen pillanatban Monacoban elek, olyan van esetleg kozuletek, aki itt, vagy a kozelben el, es esetleg talalkozhatnank neha?

E-mail: szekelyhidi_edit_KUKAC_yahoo.co.uk

juditclara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-03-24 12:11   
Sziasztok,

Menton és Nice között, vagy környékén élő magyarokkal ismerkednék, barátkoznék, beszélgetnék, kávézgatnék... lassan 7 hónapja élek itt(kisebb megszakítással), és biztos vagyok benne nem én vagyok az egyetlen magyar a környéken

Írjatok itt vagy juditclara@freemail.hu-ra!

Köszönöm!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó