2020. október 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Tisztelt Szerkesztőség! >> Kérdések Hunornak
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-06 17:38   
2004-07-04 10:57, Milotai Zoltán:
-
Hallo Zoltan,

kerdesedre valaszolok, fokent azert is, mert gyakran elfordult, hogy uj tagok rakerdeztek, mi ez a politikamentesseg, illetve struccpolitika, stb. jelzo hasznalata is elofordult.

Nekem szemely szerint hianyzik a politika. Nagyon szivesen beszelnek rola, erdekelne masok velemenye, illetve masok informacioi, mellyel ismereteimet bovithetnem. Legutobb peldaul egy tobb mint ezer kilometeres ut soran egy jo baratommal vegig politikarol beszelgetunk, sot, a MON tobb tagjaval is tobbszor beszeltem politikai, aktualpolitikai temakrol - privatban, messengeren. Ugyancsak ugy gondolom, hogy a MON forum tagjainak tobbsege is eleg intenziven erdeklodik a politikai temak kapcsan, koveti az esemenyeket, valamint hatarozott velemenyuk van azokrol.

Hogy a MON politikamentes, es en is erre szavaztam, es a jovoben is erre fogok - ennek oka tehat nem az erdektelensegben keresendo, hanem az, hogy ezzel szeretnenk a forum szellemiseget, bekejet megorizni, elkerulni a hasonlo temak altal kivaltott felreerteseket, szemelyes veszekedeseket. Indulasnal meg szerepelt kulon Politika rovat is, melyet azonban hamarosan kozmegegyezessel lezartam, es utana is a politikai temak teljes kerulese mellett dontottunk. Volt egy kivetel - az iraki haboru kezdetekor nyitottam egy kulon topikot a temanak. Az, es ahanyszor azota veletlenul hasonlo tema szerepelt, minden esetben alatamasztottak azt, hogy helyes volt a politikamentesseg kitalalasa.

Udv,

Hunor

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-04 12:27   
Mas sem kene meg itt mint politizalni.......

Milotai Zoltán  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-04 10:57   
Nem Értem ezt a politika menteséget?Egy politikai párthoz sem tartoztam soha,remélem nem is fogok.De a politikát csak úgy lehet távoltartani ha beszélünk róla,megismerjük,hogyan akar kihasználni,befolyásolni.Nem értem ezt a strucpolitikát,nem a világszövetség mai helyzetét kell alapul venni,abban ők is rendesen belejátszottak,de például erről is vitatkozni kéne,nem hallgatni.A nyilvánosság a legnagyobb úr és azt nem lehet elsöpörni,és csak még többen lennénk szerintem.

Tus_01  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-25 13:03   
2004-04-25 13:00, Tus_01:

Kedves Hunor! elküldtem a levelet a yahoo- címre is és mellékeltem a hibaüzeneteket.

Várom válaszod,
üdv!

Tus

Tus_01  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-25 13:00   
2004-04-24 12:11, hunor:
-
Kedves Tus_01!

Ket MONos email cimet hasznalok, ime:
szerkesztoseg@magyaronline.net
simon.hunor@magyaronline.net

Melyikre kuldted, es milyen hibauzenettel erkezett vissza hozzad? Kerlek, ezt jelezd, es esetleg masold is be ide a visszaerkezett hibauzenetet, hogy tudjak utananezni az esetleges hibanak!

Ha ezekre nem erkezik meg az emailed, kerlek irjal a magyaronline@yahoo.com cimre, vagy pedig megtalalsz a messengeren is, IDm: magyaronline

Udv,

Hunor
-

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-24 12:11   
Kedves Tus_01!

Ket MONos email cimet hasznalok, ime:
szerkesztoseg@magyaronline.net
simon.hunor@magyaronline.net

Melyikre kuldted, es milyen hibauzenettel erkezett vissza hozzad? Kerlek, ezt jelezd, es esetleg masold is be ide a visszaerkezett hibauzenetet, hogy tudjak utananezni az esetleges hibanak!

Ha ezekre nem erkezik meg az emailed, kerlek irjal a magyaronline@yahoo.com cimre, vagy pedig megtalalsz a messengeren is, IDm: magyaronline

Udv,

Hunor

Tus_01  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-23 21:34   
Kedves Hunor!
Már két napja próbálok e-mailt küldeni Neked, de mindig visszajön Nagyon fontos és sürgős lenne, egy cikkről, pályázati kiírásról van szó gyermeknap alkalmából, ami minden magyar anyanyelvű kisgyermeknek szól.
Kérlek írj a www.kiskobak.hu -nak, (ha még emlékszel rá:-)valamilyen elérhető címről, nagyon várom jelentkezésed.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-22 12:21   
szia!

A honlapod miatt neztelek csikszeredainak.

Ha ott vagy, es bemessz a rendorsegre, ne allj sorba. Egy kerdes feltevese miatt nem eri meg X ember utan varakozni, akik mind ugyinteznek. Ha Magyarorszagon vagy - ott szinten erdeklodhetsz a Hatarorsegnel, Kulugyminiszterium Romania referensenel, stb. - ezt telefonon is, tapasztalatom szerint felveszik, es gyorsan valaszolnak.

Sok sikert!

Hunor

Sentier  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-22 11:27   
Szia Hunor,
Részemről Szentendrei vagyok, úgy 750km-rel Csíkszeredától, mondhatni a tőszomszédságában Itt csináltunk vállalkozást,és azt terelgetem,mint jó paraszt a tehenét. A rendőrség kilőve, nincs kedvem órák hosszat álldogálni a sorban, az egyéb helyeket meg már kilőttem. Azért kösz a fáradozást.
Szia

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-21 14:06   
Kiegeszites - ugyanakkor felhivom figyelmed a honlapunkon olvashati Csiki Mediavallalkozas topikjaira, lasd a Cseveges alatt, van belole par darab:

http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=23&13742

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-21 13:49   
Hallo Santier!

Biztosan offtopik volt az alabbi kerdes a KAPCSOLAT A VILAGBAN c. topikban, de azert nem kuldelek el semerre, csupan nyitottam uj topikot, ezt, es attettem ide az uzeneted. Amugy a hasznalati utasitast, tartalomjegyzeket itt talalod meg:
http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=62&8

Es hogy valaszoljak kerdesedre - fogalmam sincs, hogy mennyi ideig tartozkodhatnak magyar allampolgarok Romaniaban az EU csatlakozas utan. Most egyebkent 30 napot, es ez kolcsonos, ha jol tudom.

De mivel beletrafaltal a szemelyembe, en is ismeros vagyok Csikszeredan (ha jol lattam a regisztralaskor megadott honlapod, Te odavalosi vagy), ezert a kovetkezot tudom tanacsolni: keresd fel a varosi rendorseget a Tudor negyedben, foldszint, bejarat utan elso ajto balra (ezt onnan tudom olyan jol, hogy a nyaron voltam ott ), es kerdezd meg az ott dolgozo tisztviseloket. Vagy - nezd meg a roman Kulugyminiszterium honlapjat, talan ott szerepel hasonlo tajekoztato, vagy a Hatarorseg honlapjan.

En evekkel ezelott (amikor dolgoztam par honapot Bukarestben) egyszer ket honapig voltam az orszagban. Kilepesnel forgattak a magyar utlevelem, lattak a belepesi pecsetet, morogtak valami olyasmit, hogy lejart a 30 nap, en is morogtam kicsit, igy aztan nem tortent semmi. De persze, ez egyszeri tapasztalat, nem ajanlom senkinek, mert nem biztos, nem jelent semmilyen garanciat.

Udv,

Hunor

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-21 13:43   
Sentier uzenete:

Szia Hunor,
Nem biztos,hogy idevaló amit írok, kicsit talán oftopic szép magyarosan kimondva, de azért kérdezek, aztán legfeljebb elküldesz ahova kell...
Szóval azt szeretném kérdezni, hogy a magyar állampolgárok milyen feltételekkel léphetik át Románia határát az EU csatlakozás után, tehát hány hónapot lehetenek az országban egy évben, egyszerre mennyit maradhatnak vízum nélkül stb...
Légyszives válaszoljatok, ha tud vki segíteni,mert a hivatalos szervek....
Kösz előre is
Sentier

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-21 13:42   
Kerdesek Hunornak.

Hunor

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó