2020. október 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Tisztelt Szerkesztőség! >> Moderálás
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-28 16:24   
A Család, szabadidő, érdekességek fórum Szabadidő és Látnivaló topikjainak tartalma (egy hozzászólás, Csöpi) a szerzővel való egyeztetés értelmében átkerült a Kanada fórum Élet, Kanadában c. topikba.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-27 20:31   
A Mi vagyunk! fórum Bemutatkozás topikjában korábban olvasható üzeneteket, melyet Rigoberta írt - témája miatt - a Csevegés c. topikba tettem.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-26 15:26   
Az elmúlt napokban a Fórum különböző topikjaiban megjelent, egy erdélyi iskola támogatására vonatkozó felhívást töröltem, azonban kapcsolatfelvétel után az ügyről egy külön cikkben beszámolunk.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-25 11:22   
A Család, szabadidő, érdekességek fórum Foci-VB 2002 topikjában korábban olvasható, a teniszre vonatkozó üzenetet - témája miatt - egy újba, a Tenisz, Wimbledon, stb. c. topikba tettem.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-25 09:27   
A Himnusz és nemzetek c. topik (a szerző és a hozzászólók kérésére) Olaszország fórumból átkerült a Világmagyarság fórumba.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-25 08:59   
A Család, szabadidő, érdekességek fórum Computer topikjában korábban olvasható, csevegő üzeneteket - témájuk miatt - áttettem a Mi vagyunk! fórum Csevegés c. topikba.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-22 21:43   
A Család, szabadidő, érdekességek fórum Foci-VB 2002 topikjában korábban olvasható, chatre vonatkozó üzeneteket - témájuk miatt - áttettem a Mi vagyunk! fórum Chat c. topikba.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-22 21:30   
A Cikkeink kapcsán fórum USA: Nyugati Hírlevél c. topikjában korábban olvasható beszélgetést, üzeneteket - témáik miatt - áttettem a Mi vagyunk! fórum Csevegés c. topikba.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-22 00:53   
Kedves Nostradamus888@yahoo.com, István!

Természetesen semmi gond, csupán jeleztem, elmérgesedett, személyes jellegű vita kerekedett, mely máshonnan származott. Ennek - függetlenül, attól hogy ki kezdte, mi volt az oka a másik honlap fórumán, stb. - pedig nem itt helye.

Továbbra is szerettel várunk, olvassuk mindkettőtök írásait.

Baráti üdvözlettel,

Hunor

Nostradamus888@yahoo.com  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-22 00:33   
Kedves Hunor!

_Lnezest kerek, hogy kicsit "Lhajitottuk a sulykot..." Kuszuwal.

-Igaz EN tettM +jegyzest, hogy VALOBA enis ott vegeztM a 8-ik LMim..., es csak kicsit viccnek szantam, holott a vegN, kivantam MINDENKInek jo szorakozast!

-Errefel..., de mind1!, EN hibaztam meer "Ha nem ingM..., nem kol magamra vennM...!

-Meg 1X BOCS!!! (...ven fejemre ide jutottam..!)

tisztelettL:

~Istvan~

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-20 23:16   
Kuszu es Nostradamus888@yahoo.com beszélgetését a Kapcsolatok, segítség, vélemény fórum Nagyváradi, akkor 4 sz. Középiskola topikja alatt töröltem, és jelzem, a MagyarOnline.net Fórumban nincsen helye személyes, máshonnan származó nézeteltérések folytatásának.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-20 17:39   
A Felekezeti hovatartozás - tartozunk-e valahová? c. topik a Mi vagyunk! fórumból átkerült a Hogyan maradjunk magyarok? fórumba.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-15 12:52   
A Mindenféle, gyermekeinkről c. topik a szerzővel, Ferencz Zsuzsannával való egyeztetés értelmében átkerült a Család, szabadidő, érdekességek c. fórumba.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-09 18:35   
Az Érdekességek, szabadidő fórum Computer topikjában töröltem egy kalóz programra vonatkozó üzenetet. A hatályos jogszabályok értelmében ezek használata tilos.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-06 13:17   
A két topikban is olvasható Magyar talalmanyhoz befektetot keresek c. üzenetet töröltem, konkrét hirdetések helye a jövőben induló Hirdetések rovatban lesz.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-02 10:05   
Politika forum/ valasztasok topik: tobb politikai tartalmu, a valasztasokkal kapcsolatos uzenetet voltam kenytelen torolni. Kerek mindenkit, vegye figyelembe, a jelenlegi kormany tobb szavazatot kapott, mint az elozo, es az otthoniak donteset tisztelnunk kell. Kritizalni, biralni lehet, ez termeszetesen nem tiltott , de ez a konkret dontesekre, jelenlegi tevekenysegre vonatkozik.

Forumunkban ne a megosztottsag tukrozodjon, hanem a politikai temak ervekkel alatamasztott megvitatasa legyen a fo szempont.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-28 00:34   
LISA magyar nyelv használatáról írt hozzászólása a Beszéljünk magyarul?! c. topikban olvasható.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-27 15:59   
A Két Kultúra probléma? - II rész c. topik tartalma (két hozzászólás, AussieMagyarINFONET, george) a szerzővel való egyeztetés értelmében átkerült a korábban indított, Két Kultúra Probléma c. topikba.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-27 11:35   
A Tisztelt Szerkesztőség alatti, a chat hibájáról szóló topikot töröltem, jelenleg már müködik, így értelmét vesztette.

És hamarosan lesz új chat is , haladunk.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-26 18:27   
FIGYELEM, ez a topik csupan az esetleges fórumon belüli változtatások közlésére szolgál

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-26 12:50   
kallayjoseph Costa Rica-i magyarokra vonatkozó topikja a Costa Rica Köztársaság fórum alatt található.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-26 12:46   
Az elmúlt napokban több fórumban is (például Tisztelt Szerkesztőség, Mi vagyunk!, Érdekességek, szabadidő) megjelent a chat kényszerű szüneteltetéséről szóló híradás. Ezeket egy helyen meghagytam, amint a chat újra elindult, már értelmét veszti.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-26 12:44   
Az utóbbi időben több konkrét hirdetés jelent meg. Ezeknek helye a nemsokára induló Hirdetések rovatban lesz. Minden érdekeltet külön értesítek erről, amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, ahol a többi változtatásról is értesül: MagyarOnlineNet-subscribe@yahoogroups.com (feliratkozás egy üres e-mail küldésével).

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-26 12:37   
A Politika fórum Továbbküldés című topikját töröltem, annak tartalma egy magyarországi szervezet politikai tartalmú felhívása, írása volt. Nem fogadjuk szervezetek politikai jellegű nyilatkozatait fórumunkon.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-05-26 12:30   
Ebben a topikban az el/ átköltöztetett témákról, üzenetekről, valamilyen okból kifolyólag törölt üzenetekről lehet tudmást szerezni.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó