2018. szeptember 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Nem szerelünk a párunknak! - belépés férfiak számára... :)
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
 nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 14:04   
Maria,-arra az esetre en is emlekszem de 72-ben jottem ki es elotte volt 1-2 evvel. Az Esti Hirlap-ban volt benne..........

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 13:44   
Lacoka latszik hogy szerelesi ugyekben nem lehetsz valani favorit..........a kis furdoszoba noha az alagsorban van , el van latva szellozonyilassal ami kimegy az udvarra, -oda kellett volna behuzni a csovet es bekapcsolaskor ott fujodott volna ki a levego.........levego azert jon ki be de gyengen.Nem,-nem vettem eszre hogy nem csereli a levegot, azt a furdoszobat jobbjara vendegek, foleg ferfiak hasznaljak akik ott iszogatnak lennt a barban amikor valami partyt rendezek,-sosem szoltak ok sem............persze odalennt mas dolguk is volt mint a furdoszoba illatat tanulmanyozni..........es a 7 uveg konyak..........itt amerikaban a szerelo nem kap italt etelt sem....ha megkerdezed furcsan neznek rad, -meg vezetes kozben nem is ihatnak. De ez a 2 alak magyarorszagon erezte magat.................

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 12:41   
Lacoka,

tévedés, az ajto nyitogatással is elszáll az "illat" és egy ventillátor is elosztja..

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 11:57   
Szilágyi László
a pusztai predikátor-nak:

Ugyan már, Lacoka!
Vasalás közben szórakozhatok én is, vagy nem?
Az egész ország ezen röhögött annakidején - férjem is.
Mária

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 11:41   
Kedves Mária,

jaj de jot nevettem ezen, a könnyeim csorogtak! De humorral kell venni a dolgokat, ha nem akarunk mérgelödni.

Éljenek a szakemberek!

Andrea

Lacoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 11:33   
2004-05-05 08:57, Szőnyi Bartalos Mária:

Mária kedves,

ha a férjed észreveszi, hogy miféle bejegyzésekkel marcangolod a szegény kiszolgáltatott férfiúi nemet azonnal fogod látni a csillagokat is!

Lacoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 11:31   
2004-05-05 06:08, nyanyabandi:

nyanyikám kedves,

Az orrodat soha nem vizsgáltattad még orvossal? Azt, hogy ki szerelte be a levegőelszívót azt lehet osztani, de hogy te ezt nem vetted észre csak akkor mikor kijött egy újjabb szerelő??? Jelek szerint csak a fiú(k)ra volt szükséged, hogy ezt a gondot is megold.

Én ha bemebegyek a fürdőszobádba szerintem szerelői diploma nélkül is azonnal megállapítom, hogy ugyanazt a ... levegőt szívom, mint egy órával azelött.

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 10:26   
Andikám - de mit kiállt egy szerelő, az ügyfele tévedése miatt?!

A nyolcvanas években olvastam egy üzemi baleseti jegyzőkönyvben:
Magyarországon történt. A hűtőgép szerelő - mivel nem voltak otthon a megrendelők és a lakáskulcsot a házmesternél hagyták - szerelte egy fiatal házaspár hűtőjét. Rendesen bebújt a hűtőbe.
Közben megérkezett a fiatalasszony, aki odasettenkedett
és - mivel azt hitte, hogy a férje (ugyanolyan alkatú és ugyanolyan farmerban volt a szerelő) hátulról elkapta a .... .
Erre a szerelő megugrott és úgy beverte a fejét, hogy elájult.
A fiatalasszony kihívta a mentőket.
Miközben azok összeszedték és hordágyra tették a fiatalembert, kérdezték a hölgytől, mi történt.
Elmesélte.
A mentősök annyira röhögtek a lépcsőn lefelé, hogy leejtették a hordágyat és szegény szerelőnek még a lába is eltörött.
Üzemi balesetnek nyilvánították.

Tanulság: Vigyázni kell szerelés közben fiúk, hogy hova bújtok!
Mária

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 09:26   
Szuzi,

akkor fedezte fel hogy a legelszivot nem vezettek ki a szabadba, csove sem volt, csak porgott es egyhelyen keverte a levegot.

LOL! Ez olyan mint Kaytee Maytag mosogép szerelöje aki azt állitja hogy az a modell nem keveri a hideg és a melegvizet össze ha folyik a mosogépbe?

Szolgalja ki magat..........a segitojevel 8 napot dolgoztak itt...........dobbenten fedeztem fel hogy a 8 nap alatt 7/eskuszom hogy igaz/,- uveg konyakot ittak meg.............

Látod, a Te hibád, pár láda sör olcsobb lett volna. Ezek a szomjukat konyakkal oltották. Viszont mit nem tesz az ember egy jo szerelöért...

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 08:57   

"Arról nem is beszélve, hogy valakinek a csillagokat is le kellene hoznia."(szigy)

Kedves Szigy, ezt még senkinek sem sikerült.
Én még nem kaptam egy csillagot sem.
Tudtommal még mind ott van az égen.
Mária

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 06:52   
Kedves férfitársak !

Én most leleplezem a Toebyt. Azt állítja, hogy rendbeszedte a pincét, de ez nem igaz. A pincébe rendbeszedés ürügyén osont ugyan le, de a valódi ok, hogy ott tartja nemes nedüit és így pincei ottléte alatt többet szorongatta a borosüveg nyakát, mint a seprű nyelét. Ez a szín tiszta valóság !

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 06:47   
Kedves nyanyabandi,

szerelőid bíztosan ismerték a jelszót: "reggel konyak, este konyak ettől leszünk mozgékonyak" Különben nem tudom mitől vagy elszörnyülködve. Szerelőid teljesítménye csak a haladók mércéjét üti meg, hiszen 7 decis üveget számolva a napi teljesítményük egy főre számítva "csak" három deci, féliteres üveg esetén pedig 2,2 deci. Ez nem top teljesítmény !

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 06:08   
Mar irtam ebben a topikban Sanyikarol a baratnom mesterszerelo ferjerol.Evekkel ezelott az alagsori furdoszobaban beszerelt nekem egy legelszivot. A keszulek szepen bugott, mukodott, egeszen addig amig a furdoszobat egy masik szerelo szetszedte ,-akkor fedezte fel hogy a legelszivot nem vezettek ki a szabadba, csove sem volt, csak porgott es egyhelyen keverte a levegot. Ezt viszont nem lehetett kivulrol latni,-eveken at igy hasznaltuk. Ez a masik szerelo nagyon tudott, -halas voltam hogy vegre egy normalis alak tevedt a hazhoz. Mondtam neki hogy ott lennt van a bar,-tele itallal csak igyon amibol akar. Szolgalja ki magat..........a segitojevel 8 napot dolgoztak itt...........dobbenten fedeztem fel hogy a 8 nap alatt 7/eskuszom hogy igaz/,- uveg konyakot ittak meg.............

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 00:16   
2004-05-05 00:13, Lacoka:
-
Arról nem is beszélve, hogy valakinek a csillagokat is le kellene hoznia.

Lacoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 00:13   
Ejnye leányok, kösseteke göböt a nyelvetekre vagy a mutató-gépíró ujjatokra, mert még csiklandós játék alakul ki ebből a bájcsevegésből.

Ha ti a férfiak tevékenységét naplopásnak minősítitek akkor én hozzáteszem, hogy ők nektek lopják a napot, hogy azzal is melegebb legyen a hajlékotok.

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-05 00:09   
Á, csak a Napot lopjátok - fiúk.
Csatlakozom Pompéry Judit 1-2-3 véleményéhez.
Mária

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 23:55   
2004-05-04 17:50, Szőnyi Bartalos Mária:
-
Varga úr fellelhetőségét a párom tudja, én nem tarthatok mindent fejben.

Ha szerelő kell, keresd meg! Mindent én finanszírozzak? Lopom én a pénzt?

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 17:50   
Hol az a Varga úr, aki szerelni tud?
Tudjátok fiúk, nem fontos neketek szerelni, de akkor hívjátok ki a szerelőt, aztán fizessétek ki a munkadíját meg az anyagköltséget is.
Aztán így rendben van a dolog.
Mária

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 16:27   
Kerd vissza a szerszamokat is Tobykam mert a csap is csopog............

Toeby  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 16:09   
Én egy áruló vagyok. Szombaton mégis rendbeteszem a pincét!

Toeby

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 15:59   
2004-05-04 15:50, rigojanos:
-
Belénk akarsz lépni?

Lacoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 15:58   
2004-05-04 15:50, rigojanos:

Rigójános!

Meg vagyok döbbenve. Hát te nem tudod, hogy a számítógép és ilyenként a MON nem az a hely ahol magadat nézed és ruzzsal a kezedben hadonászol?

Szóval a gyengébbek kedvéért: A SZÁMÍTÓGÉP AZ EGY OLYAN SZERKEZET, AMELYET AZ EMBER ÉS AZ ASSZONY IS...

Ajánlani fogom Hunornak, hogy nyisson egy "Mit mire használunk - nem minden tükör ami fénylik" topikot némelyeknek.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 15:50   
2004-05-04 15:45, szigy:
-
De van olyan is a topikban, akinek azt üzenem, amit Hunor jóelőre kiírt az ajtónkra: belépés csak férfiaknak.

En azt a feliratot mar regen athuztam a ruzsommal.

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 15:45   
2004-05-04 11:43, Pompéry Berlin:

- Neked szerintem szent hivatásod is hozzánk csatlakozni.

De van olyan is a topikban, akinek azt üzenem, amit Hunor jóelőre kiírt az ajtónkra: belépés csak férfiaknak.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 14:42   
Susu, Te kinek az oldalan allsz?

süsü  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 14:07   
2004-05-04 13:18, nyanyabandi:

Kedvesem, hát ez itt mind csak vicc, és remélem,hogy a fiúk is így gondolják, mert ha nem.......igen, mert ha nem akkor....akkor bajban lesznek (vagy leszünk??????????)!

Lacoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 13:32   
Fiuk, egy vicc jutott eszembe a nők "szerelési" adottságairól:

Két nő beszélget:
- Képzeld, a tegnap beragadtam a liftbe áramszünet miatt és három órán keresztül vártam mig végre kiszabadítottak.
Mire a másik:
- Áh, az semmi, én a tegnap öt órán keresztül álltam az áramszünet miatt szünetelő mozgólépcsőn várva, mig végre újra elindították.

Lacoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 13:28   
A közmondásnak van egy hosszabított változata:

"Amit ma megtehetsz halaszd holnapra, vagy még inkább holnaputánra hátha addig egyáltalán nem kell megtenni."

Én ezt megtoldom még egy gondolattal: hátha addig az ügyes, talpraesett, a "jéghátán" egyedül is megélő leányaink egyike vagy éppen szakszervezete megcsinálja.

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 13:18   
2004-05-04 11:12, süsü:
-
Ügyesek vagytok fiúk! Ne hagyjátok fölöslegesen igába halytatni a buksitokat. Nagyszerü ez az öntudat! :D :D :D

-
Edit,-mehetsz szerszamokat vasarolni es ontudat nelkul megkezdheted a szereleseket otthon.........

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 13:14   
A Toeby jelszavát megtoldanám még egy sorral:
amit ma megehetsz ne tedd el holnapra !
* * *
Judit Te pedig vigyázz. Itt ugyan nincs kitől, vagy mitől tarts, de a topicon kívűl !

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó