2018. december 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Nem szerelünk a párunknak! - belépés férfiak számára... :)
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
 Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 11:43   
2004-05-04 07:09, Fredi:
... új, világméretű mozgalom születésének vagyunk szemtanui, amit talán antifeminizmusnak lehet nevezni. ...
-
Hol lehet ehhez csatlakozni? Nőknek is lehet?

Én ugyanis megrögzött antifeminista vagyok:
Ad1 - Ez szerintem ma Eu-ban teljesen idejétmúlt
Ad2 - Nem beszélni kell róla, harcot hirdetni a férfiak ellen, hanem cselekedni.
Ad3 - Addig van nekem jó dolgom, amíg a nők többsége vagy feminista, vagy nem cselekszik Ad2 szerint.

Pszt! .... A fentieket csak Nektek mondom, topic-törzstagok, mert még (fals)öntudattal rendelkező nőtárásaim meg találnak tépázni.

süsü  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 11:12   
Ügyesek vagytok fiúk! Ne hagyjátok fölöslegesen igába halytatni a buksitokat. Nagyszerü ez az öntudat!

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 11:05   
2004-05-04 09:44, Szőnyi Bartalos Mária:
-

Varga úrnál.

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 09:44   
Nem szerelem...nem szerelem...akkor hol a szerelem...

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 08:36   
2004-05-03 15:35, Toeby:
-
"Amit megtehetsz ma, halaszd el holnapra!"

-

Kedves Toeby,

ez megfelelonek tunik, hogy jovo heten jelszonak hasznaljuk.

Hunor

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-04 07:09   
Kedves Szigy,

gratulálok tegnapi remekművedhez. Szerintem egy új, világméretű mozgalom születésének vagyunk szemtanui, amit talán antifeminizmusnak lehet nevezni. Meglátod neved nemsokára a lexikonokban lesz és férfitársaid hamarosan hálálkodó levelekkel fognak elhalmozni. Persze Hunornak is jár egy köszönöm szépem, na meg egy sör, amiért férfias bátorsággal megnyitotta ezt a topikot. Nos tartsunk össsze, kiméljük asszonytársainkat azzal, hogy nem szerelünk, de szigyi szellemben gondolkodunk !

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 23:45   
2004-05-03 23:16, nyanyabandi:
- Drága Nyanyabandi, ha eljössz, adom a speed-et IS, mert Neked jár a 80 fok is, a sör is, aminek fogyasztása révén nyertem egy kőkorsót a Drehertől. Kár, hogy hízlal, és nem kár, hogy e fenyegetés nem is érdekel.
Nem jársz az újonnan csatlakozottak táján? Mert ha az én gyorsítóm el is fogyna, ha nem igyexel eléggé, tudok aranyos pincét, ahol kapható.
Drága hallgatóimtól tudtam meg e bájos rejteket, és ha erre járnál, elaggott vén- és valós diákokkal megcummanthatnók e csudát. Hogy miért, nem tudom, de a tulaj a mi kedvünkért akkor is szerezne, ha ilyesmi nem volna. (Dehogynem, csak hazudik.)
Szeretettel invitál az óhazába: szigy

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 23:16   
Mintha csak a ferjemet hallanam...........meg sem probalja......es ez nem vicc,-maris rohan a szereloert,-nehogy ravegyem hogy de bizony magad is megtudod csinalni..........hat szigykem sor csak a szerelonek jar,-ide azzal az uveggel.........majd adok nektek.........

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 23:11   
Azanyad.............

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 23:06   
Véreim, Egyesült MON Férfiak!

Tagadom azt a feminista megnyilatkozást, amely szerint a nemszerelés nagyobb bűn, mint a szerelés.
Ki a világ leglustább férfiemberének vallom magam, és tele a puttonyom a méltatlan becsmérléssel, a magyar valóságból merítettem harcos világnézetemet. Ha az etnikum is alkalmas annak felfogására, hogy az országépítés abból áll, hogy az ember a lapátra vagy ásóra támaszkodván, netán az árnyékban buzgón hevervén sörözget (a reklámból merítve: "gondolkozik"), tudván tudja, hogy a jövőben ezt a hungarikumot el kell terjeszteni az EU-ban is. Nem szégyen a kisebbségtől tanulni!
Társaim a Nemben!
A Hímnemben, a Nein-ben és a No-ban, a Nyet-ben meg a többiben!
Tavaly júniusban a párom, vagyis a főnök valamit - műszaki, sőt egyik szakjában elektromos műszaki lévén - sikeresen úgy rövidre zárt, hogy többé se vezeték, se áram, és ezért kénytelenségből rátértem e rosszul fizető projekt megvalósítására.
Csakhogy az újmódi hazai szabvány vastagabb madzagokat használ, mint az eggyel korábbi (ez a miénk ilyen innovatív nemzet), és amikor azt mondtam, hogy ...és ..., de akkor sztrájk van, hívjon szerelőt, húzza be az az általam kibővített helyre, amit honi szabványok szerint és gyanánt csak fölszéllel képezett bergmann-cső, egyébiránt be volt vakolva, a ... falba.
Szóval, párom, szerelmem, Mrs. vagy Frau Szigy (ahogy tetszik, de elvtársnőről szó sem lehet) szerzett egy szerelőt, aki - nem reklám, kimondható: - Varga úrnak neveztetik, és fogalmam sincs, mily módszerrel behúzta helyettem az utolsó vezetéket, miáltal lőn világosság.
Ezzel, természetesen, nem kívánok e Varga úrnak templomot emelni, sőt az általa termelt szemetet sem voltam hajlandó fölemelni, de tény, ami tény: az utolsó vezetéket valóban ő húzta be, bár az ÉN VEZETÉKBEHÚZÓ ESZKÖZÖMMEL.

Elhivatott Nembéli Társaim!
Akkor én kijelentettem, hogy ügyetlen vagyok, és a jövőben ehhez tartom magam.
Erről azonban eszembe jutott egy sztori. Darvas Iván színművész és (56 folyományaként) elítélt nagyon rühellte a sitten a kübli kicipelését, tisztítását stb.
Egyszerű színi technikával már a kezdetekkor átesett a saját lábán, és a tele küblit a harmadik emeletről leöntötte a földszintig. A smasszerekre! Többé nem engedték, hogy "az a hülye" vigye ki a küblit. Ezt a művészt amúgy is nagyra becsülöm (kb. zseni), de már ahogy zárkatársa ELMESÉLTE EZT A PROJEKTET, beláttam, hogy példájának emberformáló hatása van.
Azóta úgy vagyok, hogy öregedőben még ügyetlenebb vagyok, mint bármikor egy bölcsész lehetett - félmunkát nem végzek -, vagyis jobb, ha nem bíznak rám semmit, mert abból balhé lesz.
Elragadtatottan üdvözlöm Hunor hímtársunk alapeszméjét, de cifrázom azzal, hogy ideológiát is prezentálok hozzá.

MON Férfiak!
Mi ügyetlenek vagyunk, ránk semmit sem lehet bízni, mert elszúrjuk. (Ütemes taps, hangos éljenzés.)
A szívem szakad bele, de szegény pária párjainknak kell ezután minden ügyességet, észt és fizikumot igénylő munkát elvégezni, vagy éhenhalunk. És ezt ők nem szenvedhetik!

Szerelmeink! Asszonynép!
Zokogva ismerjük be, hogy minket a jövőben rátermettségünk teljes hiánya miatt csak "gondolkozásra" (sör, speed) lehet használni.
Isten áldása legyen önfeláldozó munkátokon!
Jut eszembe, Fredi, még mindig nem vagy itt a sörrel. Hogyan gondolkozzam tovább?

Multifunkcionális Szigy

Lankadatlan szorgalommal: szigy

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 22:17   
2004-05-03 13:44, Fredi:
-
Pomperynál olvasom, hogy összeszereltek. Azt sem tudtam, hogy bajod volt, de Isten hozott!
Fredi, ez a hideg sör felcsigázott. Elsőosztályú 80 fokos speed-em van hozzá, hogy ártson. Mindig hideg sörrel kell (lehet) inni, különben felgyújtja a bendőt. Söröm azonban nincs. Azt hiszem, gyorsan szerelnünk kellene valamit, csak kissé messze vagy.
Írok még egyet, mert szerelés nálunk is van.
Szeretettel: szigy

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 22:11   
Szerintem egy nőtől sem idegen a szerelés, barkácsolás stb... én pl. kimondottan szeretek fűrészelni. Ha valakinek fűrészelni valója van, nyugodtan hozza hozzám.
És kőműves munkát is vállalok. Megcsinálom helyettetek.
Rendelést magánüzenetben várok!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 21:14   
2004-05-03 18:38, kaytee:
-
Gyorsan, szakszerüen, rendezetten, panaszkodás, tucat más projectbe belekapkodás nélkül, és az elvárt eredményekkel kell szerelni.
Ez lenne olyan nehéz?
-
Ma párom azzal köszönt el hogy megy keres uj konnektort az emeleti airconditonerhez mielött beszereli. Elég soká jött vissza s mutatta hogy le lett pecsételve a karján. Mondom a villanykereskedésben, miota? Erre bevallotta hogy volt a piros autojához is lámpát nézni, meg is találta! Ennyit a mellékes projektekhez.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 18:38   
Kiváncsi vagyok, milyen hamar kell majd egyes férfiaknak kilépniük ebből a Nemszerelek Többé Mozgalomból.
Mert a szerelésnél a nemszerelés nagyobb bün.
Majd megtudjátok.
Én szóltam.
Nem megsértődni meg félremagyarázni kell a problémát, hanem megoldani.
Gyorsan, szakszerüen, rendezetten, panaszkodás, tucat más projectbe belekapkodás nélkül, és az elvárt eredményekkel kell szerelni.
Ez lenne olyan nehéz?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 18:30   
Toeby,

nálunk engem hiv párom, ha rossz gombot nyomott meg a TV távirányiton és nem a cable doboz indul! Nekem kell minden VCR/DVD-n az idöt is beállitani, lassan megtanulta a sok villanyleállitás miatt a mikrohullámsütö és tüzhely oráját ujra állitani.

A vizcsapokon a filtereket is én szoktam lecsavarni és kipucolni hogy egyformán jöjjön a vizsugár, van saját fogom. A multkor mikor uj tussfejet vettem (mert a rögi szétment mikor volt a késbalesete a tapétázásnál és arra esett), én csavartam le a régit és fel az ujat. Ha tudok, segitek magamon és nem várom meg, amig párom idöt szakit ezekre a dolgokra ami neki talán nem olyan sürgös.

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 18:10   

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 16:50   
Kedves Lacoka,

Az én kézügyességem sem fogja körbejárni a világot, de semmi nem zavar jobban mint az ha valamibe belekezdek és valaki rögtön jó tanácsok áradatával lép mellém. ( nem a feleségemről van szó, ő annál jobban szeret és tisztel )Viszont őszinte eggyüttérzésem mindazoknak akiknek ezzel szembesülniük kell.

Látod ha én erélyesebben léptem volna közbe a mi emeleti száritogépünk ügyében, akkor most nem lenne kettö a házban és nem kellene nekem eladni a másikat! Még jo hogy egyikünk se dölt be a szakembernek és nem fogadtuk el az uj motor ajánlatot!

"Selbst ist die Frau" ("csináld meg magad") jeligével kezdtem magam szerelni amit tudok, elkerülve a tanácsadást vagy hogy szerelöt kelljen kihivnom, de volt a multban olyan eset mikor intuitiv mondtam, hol lehet a baj és jo ötlet volt.

Andrea

Lacoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 16:36   
Hahahahahahahaha

Szinte biztos voltam benne, hogy a leányok a tegnap nem azért akartak új topikot mert a férfiak iránti tisztelet és az egészséges önkritika hangját akarták érvényesülni hagyni, hanem beszélgethetnékjük volt. S lám...

Az én kézügyességem sem fogja körbejárni a világot, de semmi nem zavar jobban mint az ha valamibe belekezdek és valaki rögtön jó tanácsok áradatával lép mellém. ( nem a feleségemről van szó, ő annál jobban szeret és tisztel )Viszont őszinte eggyüttérzésem mindazoknak akiknek ezzel szembesülniük kell.

Egyébként a legnagyobb poénnak azt tartom, hogy ezt a topikot Hunor nyitotta, aki szegény igába csak ezután hajtja a fejét ( gondolom ). Mi lesz késöbb Hunor, ha még sehol papír a hozzászólás jogához és már tiltakozol?

Toeby  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 16:14   
2004-05-03 15:48, rigojanos:
-
Nagyon sok szerszámom van, de lassan elosztogatom azokat.
Vége a házmesterségeskedésnek.

Az nem probléma, hogy minden TV-én és videón más a beállitás és rossz a kép. Engem nem zavar!

A csap még csak csöpög. Nincs árviz!

A pincébe le sem lehet menni, mert minden útban van? Nem nekem!

Toeby

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 16:12   
Szuzi,

de jot nevettem a szerszám tarto övön! Páromnak nincs olyan, de nekem külön adott szerszámokat amit a konyhai kis fiokban tartunk, reklamálok is ha onnan hiányzik egy fogo mert elvitte. Ténleg mi lenne, ha a feleség szerel és dirigálná a férjet hozd ezt vagy azt, nem jot hoztál stb.?

Nem panaszkodom, nem rég amikor itt térdepeltem a computerem elött ami egy beépitett iroasztal alatt áll, jött férjem felajánlani hogy tartja nekem a zseblámpát hogy könnyebb legyen a szerelés! Megköszöntem és mondtam, kihuzom a sok kábelt és az asztalra emelem át mert nem tudtam máshogy a processor uj hütöjét rátenni, még ugy is nehéz volt. De közben eszembe jutott, hogy miért tudom én egyedül szerelni és sose kérem páromat hozzon nekem ezt vagy azt?

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 15:54   
2004-05-03 13:44, Fredi:
-
Örömel látom, Frédikém, hogy ha Te nem is, de Téged az orvostudomány sikerrel megszerelt! Isten hozott ismét itthon!

Judit

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 15:50   
Udvozlom az elso bator ferfiakat, Toebyt es Fredit a topikban. Orulok, hogy ok is elindultak az ontudatos ferfiak utjan, es tobbet nem szerelnek!

Latom, mar harom holgy is betevedt ide - a MONon termeszetesen nincs nemi megkulonboztetes, de ha ide irtok, akkor tegyetek meg Ti is valamit - aznap nem adtok szerelnivalot a parotoknak (feltelezem, eme hir hallatara a parok bort szeretnenek kuldeni a Nem szerelunk! mozgalom tagjainak. Semmi akadalya, cim a szerkesztosegben.)

Hunor

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 15:48   
Oh, a "ferfiak" is szolasra emelkedtek

P.S.: Akik hosszu ideig nem szerelnek, azok elobb-utobb elvesztik a szerszamaik hasznalati jogat

Toeby  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 15:35   
"Amit megtehetsz ma, halaszd el holnapra!"

Toeby

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 15:26   
2004-05-03 15:00, nyanyabandi:
-
Szerintem Téged a férfiak másodperceken belül kitiltanak innen. Itt is arról beszélsz és abban a szellemben, emelyről a Szerel a párom c. topic szól és ami ellen ŐK ezt az ellentopicot nyitották.

Csak jóindulatúlag figyelmeztetlek.

Ha kiütnének, felmosás, lélekmelegítő, rum, lelki vigasz, női szolidaritás, ball váll síráshoz - nálam.

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 15:00   
Lehet hogy nem szerelsz tobbe Fredikem a parodnak, de akkor ebed sincs.Aki nem dolgozik ne is egyek......egyebkent azt sem tudom tudsz-e szerelni egyaltalan, talan meg kellene kerdezni a felesegedet...........es hogy folyik le egy ilyen szereles? Van egy baratnom akinek a ferje csak akkor szerel ha nezik,- ha kozonsege van...........mivel nalunk is csinalt ezt- azt volt alkalmam megfigyelni. Eloszor is a derekara csatolt valami borovet a szerszamokkal holott a furdoszoba csopogo melegvizcsapjaban kellett kicserelni a gumit,-talan csak egy csavarhuzo kellett volna hozza, de o ugy felpakolta magat mint aki harcba indul, meg valahogy a felemelt feje es az arckifejezese is azt sugallta..........es ott kellett lenni amig csinalta, ezt el nem engedte volna,-csodalni kellett szemmel szoval. Otthon is lattam autot szerelni,- ott nem volt borov hanem minden egyes darab utan elrikkantotta magat hogy --Bozsiiiiiiiiiii.......hozd ide ezt -azt.A feleseg berohant a garazsba keresni,- utana -ne ezt,-nem ezt mondtam hanem azt........megint be....meginy nem jo.....hat velem ezt nem lehetett volna. Szoval ennyit csak mert mennem kell el szoval ilyesforma a ferfiszereles hogy a nok szemevel is lassatok magatokat. Nem mondom hogy mindenki ilyen de a legtobb.............

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 13:44   
Helyes, többé nem szerelünk ! Úgyis minden amit teszünk, csak ironikus megjegyzéseket vált ki mint: férfimunka, inkább csináltam volna eleve én, még erre sem vagy képes, stb. Nos ezentúl szereljenek az asszonyok, lányok, nők. Addig mi megiszunk egy üveg hideg sört, árgus szemekkel nézzük, hogyan babrál párunk és idönként jóindulatuan elmosolyodunk és ha már asszonyunk homlokán gyöngyözik az izzadság, akkor esetleg leereszkedő jóindulattal megmutatjuk, hogyan is kell helyesen azt a valamit összeszerelni, megjavítani, vagy a szemétva dobni.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-03 12:53   
Tegnap komoly diszkucio folyt a chaten a MONos ferfiakrol, illetve arrol, hogy mi, az erosebb nem kepviseloi is nyissunk topikot, a Szerel a parunk c. topik kapcsan. Ezutan Szuzi kozolte, ha nem akad jelentkezo a ferfiak kozul, megnyitja o. Miutan ezt nem hagyhatjuk (hogy holgy nyissa ezt a szekciot), megteszem en onkent.

Jelige: MONos ferfiak, egyesuljetek!

Jelszo: Tobbet nem szerelunk!

Hunor

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó