2018. november 14. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> FÓRUM
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 következő lap )
 bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-06 10:25   
2008-06-05 21:33, Mary:

Valahogy nemértem, miért kínlódtok a tollakkal
Nálam, a tasztatúra ír minden színben

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-05 21:33   
2008-06-03 21:46, Tihi:
-
Értem, mit akarsz mondani, inkább megyek én is a "MON"-kocsmába, mint máshová. Jól érzem magam itt, pedig jelenleg elfogytak írásaim, üres a tollam.
-
Igazad van, én is így vagyok. Habár azt hittem, te is (mint én) a tintásüvegböl szívatod a tintát a tollal. Hja, a régi szép idök! (remek kínai tollam volt régebb, most csak golyóstollak. Hálátlan gyerekemnek ajándékoztam az utolsót, aki rögtön padrafirkálásra használta fel.)

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-05 00:02   
2008-06-03 21:46, Tihi:
-
Szívesen küldök új tollbetétet, a kifogyott toll ne legyen akadály.
Azt hiszem, a Parkereket még itt készítik Angliában, így talán a betéteket is hozzá.

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-04 21:44   
A fórumozáshoz még annyit, hogy szerintem manapság az emberek nagyon is önzök lettek, elvárják a közösség segítségét, de lusták még gondolkozni is. Példák: munkát keresek, ki tud lakást biztosítani nekem, nyelvet tanulnák, még jó hogy mondja, köszönöm a segítséget, stb beírások.

Lepu mai válaszára gondolok (német nyelvtanulás) hogy: ne csak írj, hanem olvass is, mert a többi kérdésedet már kb. 500x megválaszolták...

A MON törzsvendégei, ha kevesen is vannak manapság, remélem továbbra is összetartanak és megmentik aktivitásukkal ezt a fórumot.

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-03 21:46   
Értem, mit akarsz mondani, inkább megyek én is a "MON"-kocsmába, mint máshová. Jól érzem magam itt, pedig jelenleg elfogytak írásaim, üres a tollam.

Olvasom és figyelem a MONt továbbra is, és tartom a virtuális kapcsolatot az itteni MONtagokkal, akikkel eddig megismerkedtem.
Továbbra is mindet jót.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-03 20:29   
2008-06-03 20:25, Ferencz Zsuzsanna:
-

Az business, ez szerelem.

Hunor

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-03 20:25   
Kedves Hunor, az utazási honlap nem hatékonyabb?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-03 14:11   
2008-06-03 13:40, bobe:
-

Általánosságban - a nagy minden egy-két szelete a felhozott két példa. Konkrétabban, MON szemszögből nézve: pl. a helyi magyarok egymás közötti kapcsolatépítésére az iwiw kitűnő lehetőség, lásd városok szerinti listázás, valamint helyi fórumok. Azonban látok jövőt, pl. a MON esetén, szakosodás, és profiljához illő fejlődés esetén (az ajánlatot tevő is hasonlóan látta).

És kicsit elkanyarodok MON felé - ahogy én látom, tulajdonosi szemszögből:

- bejáratott, ismert brand
- létező, kialakult szellemiség, kör (mégha jelentős része inaktiv is)
- kitűnő google.com helyezés, magas ranking érték (5-ös)
- sok ezer rámutató link
- szellemi tőke a fórumban, konkrét írásokban
- stagnáló fórum
- technikailag elavult honlap
- a fórumon kivül igazából nem létező tartalom

Hunor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-03 13:40   
My space, iwiw? ilyesmire gondoltal?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-03 10:58   
Természetesen most nem opció az eladás, más terveim vannak. Amúgy nem is tudom, hogy miért ebbe a topikba írtam (talán, hogy azért ne legyen túlságosan nyilvánosan szem előtt), hiszen a fórum kevesbé érdekes volt.
Egyébként én is úgy látom, és másoktól is úgy hallom, önmagában a fórumozás mindenhol visszaszorul, a hét évvel ezelőtti helyzethez képest már rengeteg más alternatíva van az interneten időt tölteni (egy embernek akkor is, most is X órája volt/ van naponta netezni, de arra az időmennyiségre az akkori lehetőségek sokszorosa jut), más közösségi formák vannak, illetve tudatosabbá válik a neten történő beszélgetés (ez még nem annyira kikristályosodott vélemény, de van egy olyan érzésem, hogy az általános beszélgetésektől inkább elmegy a trend az információszerzés/ konkrét közös nevezőn nyugvó kapcsolatépítés felé, és ezen a téren érdemes erősíteni).

Hunor

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-02 21:11   
2008-06-02 19:49, egyedls:
Benne vagyok, de a hozzászólások arányában. Most futok megnézni, mennyit is hadováltam össze eddig

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-02 19:49   
2008-06-02 17:58, poe:

Nehogy!!!
Add el, de kösd ki, hogy a szolgáltatásokat, beállításokat, stb. legalább öt évig változatlanul tovább kell vinnie, a pénzt pedig elosztjuk...

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-02 17:58   
2008-06-02 13:55, hunor:

Nehogy!!!
Kicsit több, mint 2 euró fejenként, inkább összedobjuk

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-02 13:55   
Na már tudom, hogy mennyit érne meg a MON másnak - ha eladnám. Harmincezer európai pénzben mérnék, ebben fő a brand, valamint a google ranking, és a kapcsolodó adatbázisok (hírlevél, folyamatban lévő feltérképezések).

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-04-26 12:10   
A fenti menüsorban szerepel mostantól a MON utazási melléklete: http://www.utazasforum.net/
Sok mindent tud, de kevésbé stabil, az elmúlt egy év során háromszor, vagy négyszer törték fel.

Üdv,

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-10 12:24   
2007-03-09 20:11, egyedls:
-

A topic befulladását a nyitónak kellene észlelnie és pl. neked jeleznie, ha befejezettnek tekinti a témát. Azt követően archiválható lenne, vagy külön kérésre feléleszthető (ezt szabályozni lehetne a regisztrációs feltételekben).

Archívum van, itt:
http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=58&14077

Ide egyébként anno a duplikátumok szerepeltek (pl. a hét mücheni témájú topikból hat ), valamint a már régen lesüllyedtek, de általában saját megítélésem alapján.

Egy könnyen nyitható és áttekinthető topic a tartalomjegyzékkel elősegítené, hogy párhuzamos témákat ne nyissunk.

Volt ilyen, de gyakorlati jelentősége nem volt - de elkészítem majd újra.

Hunor

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-09 20:11   
2007-03-09 08:22, hunor:

-

A topic befulladását a nyitónak kellene észlelnie és pl. neked jeleznie, ha befejezettnek tekinti a témát. Azt követően archiválható lenne, vagy külön kérésre feléleszthető (ezt szabályozni lehetne a regisztrációs feltételekben).

Egy könnyen nyitható és áttekinthető topic a tartalomjegyzékkel elősegítené, hogy párhuzamos témákat ne nyissunk.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-09 08:22   
Az elmúlt napokban ismét szépen ment a fórum, jöttek új fórumtársak egyes országok alatt, sok témában írtunk, valamint a Magyar Világkapcsolat alatt ismét indultak húzótémák - ha nézitek, hogy hányan olvassák éppen a fórumot, látható, hogy ez ott is tükrözödik, növekedett szépen. Azt hiszem, ilyenkor jó MONozni, én legalábbis úgy érzem magam, mint indulásnál.

Erre a topik örökbefogadásra viszont visszatérhetnénk, szerintem tényleg jót tenne, és nem kellene máskor a pangással, stb. foglalkoznunk.

Hunor

Ofi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 19:53   
Hunor,

nem rossz ötlet, vàlasztani lehet? Ès honnan fogjuk tudni, hogy ki miröl gondoskodik?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 19:03   
Topikok

Nem igazán aktív már sok téma/ témakör? Egy ötlet: milyen lenne, ha mindannyian "örökbe fogadnánk" pár topikot, azokról, mindennapi témákról gondoskodnánk

Hunor

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-30 17:01   
Egyetértek, a címe lehetne: Több oldalról

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-30 15:18   
A Magyar Vilagkapcsolat temakor mintajara legyen egy kozeleti temakor? Ahol az aktualis temakat lehet megbeszelni?

Aki egyetert, adjon cimjavaslatot is.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-16 02:12   
Ejjel, 2 ora utan (europai ido):

Összesen 8641 regisztrált felhasználónk van.
Felhasználóink eddig 150179 hozzászólást írtak.
A legújabb tagunk: Orsi Nora.
Jelen van: 50 tag.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-26 14:05   
2006-09-25 16:15, gabrien:
-

szia,

inkabb irj akkor a temanak megfelelo, vagy a Kapcsolatok, segitseg, velemenyek temakor alatti Levelezzunk c., vagy pedig a Magyar Vilagkapcsolat alatti Kozosseget keresek c. topikba, hiszen ez a MON Forum hireirol, technikai ujdonsagairol szolo hely.

Udv,

Hunor

gabrien  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-25 16:15   
Sziasztok!

3 hete egyedül tengetem a napjaimat Hering-be, és rettenetesen szeretnék már szót érteni emberekkel... Csak olaszokkal és németekkel vagyok körül véve, akik jó fejek, de igazán jót dumálni senkivel sem tudok.
Egyszóval magányos vagyok, szeretnék magyar fiatalsággal megismerkedni, és néhanapján kis idöt vhol eltölteni, ha gondoljátok írjatok...

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-25 16:01   
2006-09-25 15:51, hunor:

Egyeb kozlemenyek mellett talan lehetne toborozni irni vagyokat olyan elhanyagolt topikokba, mint az erotikus novellak.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-25 15:51   
Ugy nez ki, a napokban egy ujabb funkcioval gyarapodik a forum, igaz, csak nekem lesz hasznalhato, de remelem, hogy a hatas jo lesz: korlevel kuldesi funkcio valamennyi forumtag szamara. Igy hirdethetunk chatbulit, hetente tudok topikokat ajanlani, egyszoval kivancsi vagyok, hogy mit lehet kihozni belole, es milyen hatasa lesz a forumra.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-06 09:21   
Latszik, hogy itt a szeptember, az elso napokban mar majdnem husz szazalekkal emelkedett a forum olvasottsaga, tobb a hozzaszolas, es az elmult napokban figyeltem, egyre tobbszor van husz felett az eppen MONt bongeszok szama.*

Hunor

*van olyan kisebb letszammal letezo nyugati magyar forum, ahol szazat is kiir ez a funkcio, nem jelenti, hogy otszor olvasottabbak lennenek, hanem ok 20 perces beallitast alkalmaznak (vagyis mindig az adott husz perc olvasoit szamolja, listazza a rendszer), mig itt az adott pillanatot mutatja, az utazasforum.net eseten pedig az adott 15 perc latogatoit.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-13 21:29   
2006-06-07 14:44, Salem:
-

Kedves Salem,

bocs a kesoi valaszert, technikai tippet kerdeztem volna, de mar menetkozben a szakik megoldottak (helyreallitottak).

Hunor

Salem  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-07 14:44   

Miben tudnék segiteni, Hunor ?

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó