2018. október 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> ÉLET EUrópában >> Árak, szolgáltatások, költségek - itt, ott, amott!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 következő lap )
 azbest  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-26 19:34   
Ha jól emlékszem a sztorira:

Henry Ford-ot egyszer elhívták egy furcsán zörgő T-Mobil -hoz.

Nézegeti-nézegeti, majd ráüt egyet a motorra egy kalapáccsal, s ettől elmúlik a zörgő hang, minden rendbejön.

A kocsi tulaja már örül, hogy milyen könnyen megúszta a dolgot.

Csak akkor lepődik meg, amikor Ford benyújtja a részletes számlát, ami 100$ -ról szól:

Kiszállási díj: 5$
Kalapács: 3$
Tudni, hogy mikor és hova kell ütni: 92$

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-03 22:33   
Most felfedeztem egy különös jelenséget, ugy látszik az overlock gépek beállitása a legjobban örzött titok és csak pénzért lehet megkapni! Kaptam pár éve egy Toyota modellt anyámtol, annak lett elcsavarva a 3 gombja. Néztem az Interneten, minden kép olyan élettelen hogy nem látszik, sehol, senki se irja le a helyes beállitási számokat az üzeneteknél sem. Kérdeztem egy New Yorki cégtöl ahol árulnak Toyota modellt (az én környéekemen nem), erre azok sem adtak felvilágostiást de elküldtek egy overlock árulo és javito üzletbe hogy kérjek ott tanácsot és vigyem a gépet magammal.

Hasonlo a helyzet a Fax gépeknél, ott is használati utasitást jo drágán árulnak, annyiért lehet kapni az Ebayn egy fax gépet leirással és küldéssel együtt!

Ugy látszik egyike a legjobb dolgoknak a computer, amire tonna számra van ingyen tanács!

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-02 00:16   
2004-06-01 22:05, Pompéry Berlin:
-
Tőled elég, ha asztalt táncoltatsz, nyomban megjelenek! Bármikor.

Nem jó. Inkább így: mindenkor, de a kedvencem neve Éjfél.

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-02 00:13   
2004-06-01 22:05, Pompéry Berlin:

-
Haza. De nem érek rá, pénzért dolgozom, és várok valakit egy üvegpalackkal, amiben igaz Otelló van, ha nem ártott meg neki az átfejtés. Ha megártott, Desdemonára keresztelem.

Szeretettel: szigy

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-01 22:05   
2004-05-30 20:28, szigy:
-
Atyavilág, szigy! Hová küldenek?! És miért? Ill. minek?
Csak azért kérdem, hogy tudjuk, hová szaladjunk utánad, ha szükségünk lenne Rád.

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-30 20:28   
Kedves Hunor! Kedves Mindenki!

Úgy látom, jókor érkeztem haza. Három napot húztam le egy küldöttközgyűlés nevű rémes aktussorozaton. Választó és választható vagyok, nincs irgalom. Mások küldötté választottak.

Ám megadatott, hogy én is választhatok: vagy keresek pénzt a nyugdíjam mellé, vagy nem. Utóbbi esetben volna időm, hogy ingyen őrizzem Krisztus koporsóját.

Megtisztelő, de nem vagyok rá méltó.

Éppen ezért arra kérlek, kedves Hunor, valamint kedves Mindenki, akik a közeljövőben így-úgy megismerkedtek a magyar árakkal (különösen a június 13-ai választások után, azaz mindössze két hét múlva), legyetek szívesek följegyezni, hogy hol, mit mennyiért vásároltok vagy Ti, vagy tisztelt vendéglátótok.

Kíváncsian várom az eredményt magam is.

Elnézéseteket kérem, de Mammon nagy úr és a honorárium az ő prófétája. A pénz beszél, és én hallgatok rá.

Szeretettel: szigy

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-30 18:23   
http://www.99only.com/storeLocator.htm

Arizona, Nevada, Texas, Central and Northern California, Southern California.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-30 03:16   
Szombat délután a Stater bros. supermarket árai, $ 3.79 a New York steak, 4 darab lepakolt volt $ 11.04, ekkora itt az adag. 1 lbs=454gr. A cseresznye 99 Cent volt igy vettem 2 zacskoval, imádom! A felvágott görögdinnye 25 Cent egy pound, egész görögdinnye $ 2.99 de ahhoz többnek kell lenni! 2 kukorica $ 1.-, 2 gallon 2%-os tej $ 4.19 (igy olcsobb). Jol emlékeztem, az az Oscar Meyer Turkey variety amit én a 99 Cent storeben vettem a Staternál $ 2.99! 4 csomagnàl sporoltam $ 8.-at. 18 tojás $ 3.39 nagy doboz (half gallon)Stater fagylalt $ 2.99, 1 avocado $ 1.59, 1 lbs banán 99 Cent, Hawaiian Papaya $ 4.12 per pound, sárga barack 99 Cent, Fister Farms friss egész csirke $ 2.49, nagy doboz (12 oz.) Stater friss strudel bites málnalekvárral $ 2.99.

Ott volt a kasszánál egy doboz magas epertorta telepakolva friss eperrel és leöntve piros gelével, körbe fehér habbal, $ 4.99. Mondta a kasszás, többen reklamáltak hogy minek ez a csábitás?! Nem vettem meg én sem, mert tudom hogy a nagy fehér diszes hab körben az cool whip volt és nem tejszinhab amelett az a gelé amit ráöntenek vadédes!

Aheleyett most inkább cseresznyét eszegetek, nagyon finom!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-28 19:09   
Nekem még el kell mennem steak-ért mert mi minden ilyen nagy amerikai ünnepre mint a Memorial Day hétfön, steaket BBQ-zunk. Szeretjük mi is a kukoricát ugy frissen.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-28 19:04   
Friss csemegekukorica ugyanott, mint előző hsz-ban irtam, speciális leértékelés végetértével: 49 cent/darab!
Viszont most a nagyon nagy zöldpaprikák olcsóak: 33 cent/db.
12 üveg Michelob barna bock sör (kerti banzájra visszük, ezt kedvelik a vendéglátók): 8.69

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-27 18:23   
Közel félliteres (16 oz.) tejfölt én is 99 centért vettem a szupermarketban, ahol ez is része volt a heti vevőbecsalogató leértékeléseknek.
3.59 volt az 1%-os zsirtartalmú tejből 1 gallon= 3.75 liter.
Kellett vennem rokfort sajtot, a salátaöntethez (recept a megfelelő helyen) ez is spéci áron volt, 2.49 kb. 11 dekás kiszerelésben.
Egy nagy fej saláta: 1.29
Vettem disznóhúst is, nagy darabokra felvágott combot, csont és bőr nélkülit. Egy font 1.99 volt, ez 4.378-ra jön ki kilónként. (Irtó finom volt sütve).
Coca Cola (és a gyár minden más üditője is) konzervdobozokban 12 db. 2.5o.
Két szál, együttesen 9o deka, csomagolt főzőkolbász 4 dollár.
Friss csemegekukorica: 12 db. 2 dollár.
A szupermarketek minden héten leértékelnek jópár dolgot. A hét nekik itt szerdán, ill, csütörtökön kezdődik.
Az eheti speciál az egyikben frissen sütött almáspite 1.99-ért, a másikban minden grillezhető steakfajta feleáron.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-27 17:53   
Tegnap voltam a 99 Cent üzletben, árultak Oscar Meyer kevert felvágottat 99 Centért, ha jol emlékszem más helyen az $ 2.99. Volt ismét datoja amin az ár nyomtatva $ 1.99 volt, most 4 csomaggal vettem, nem bajlodom a mi pici datojánkal többet. 2 Libby's vegall szerü konzerv 99 Cent, egy nagy zacsko (2 lbs) nectarine 99 Cent, de tea rozsa tönk visszavágva szintén 99 Cent amiböl vettem egyet és elültettem. Lányomnak vettem egy konyha kesztyüt potholderrel együtt és egy olyan müanyag portörlöt aminek a nyelét hosszabbra ki lehet csavarni mert a multkor nem találtam semmit fent amivel a pokhálot le lehet szedni ami a computer felett logott s zavarta a szememet. Nem volt kedvem a porszivot oda cipelni igy székre álltam s a kis kézi seprüjével szedtem le. 5 paradicsom leves konzerv volt 99 Cent s láttam beef stew konzervet is 3 darab 99 Cent, szoval szegényeknek nem kell macska eledelt enni! Volt Sony CD RW is s hoztam egyet s üres video kazetta is 99 Cent. Sok fajta virághagyma volt s virágcserép amiböl szintén hoztam hogy itthon elhasználjam a nagy zacsko Miracle Grow potting soilt amit lányom nem tartott megfelönek mikor csinálta a kertemet. Csak a fele fogyott el.. Persze amiért mentem, az nem volt, a dip a crackerhez amit a délutáni drinkez készitek. A cracker is 99 Cent és szerintem ugyanolyan izü mint a drága Ritz.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-26 22:24   
Kaytee,

jo hallanai pozitiv tapasztalatokrol is, ha csak részben is. Mikor én vittem be férjemet a felvágott ujjával be, szombat volt s nem volt nyitva a kezelö orvosa azért vittem a korházunk emergency osztályára, elöbb vittek hátra egy iroda szerüségbe ahol felvették az adatokat s utána mondták hol kell sorba ülnünk majd kezelésre, s igenis rögtön kérték a betegbiztosito kártyát. Utána a másik helyen még egyszer s alá kellett irni az engedélyt a kezeléshez s ki fizeti a költségeket. Ezek után kb. 2 orát vártunk amig férjem sorra került, engem haza akart küldeni, mondom, nem megvárom vele nem hagyom egyedül ott ülni. Bementem a kezelö szobába is vele de mikor jött az orvos kiküldött a vároterembe. Kezdtem aggodni hogy olyan sokáig bent volt ott, legalább egy orát a varrás miatt, mert ahogy férjem mesélte az ázsiai orvos igen pedánsan és borzalmas lassan csinálta a 31 öltést az ujja belsö oldalán a husseben söt mikor kilogott egy darab, le is vágta. Kapott antibiotikát szedni, azt nekem magyarázta a nurse hogy ügyeljek arra hogy mind beszedje. 1 hét mulva mennie kellett a varrást kiszedni de férjem panaszkodott hogy elkezdett vérzeni tul korán tépték ki (szerintem ö nem volt szofogado s tul hamar leszedte az elsö kötést!).

Mikor régebben más supplemental insurance-a volt (hirtelen nem jut eszembe a név) akkor 2 hétig korházban volt s nem kellett semmit fizetnünk, mikor kiengedtk, kaptam hosszu listát gyogyszerre s nekünk kellett abbol $ 100.-at fizetni a többit a biztosito tette. Küldtek ki egy nurset naponta jött antibiotika injekciot illetve infuziot adni (mert férjem tul korán jött haza) nekem nem kellett semmit tanulni, kivéve az oxygen palackot kezelni s a maszkot rátenni. Férjem csak azért váltott biztositot mert az orvosánál akart maradni s az most ezt fogadja el!

Viszont el tudom képzelni hogy nem utasitanak el senkit ha nincs pénze legfeljebb egy olyan helyre küldik át ahol azt vállalják. Volt német auto mehanikus ismerösünket is olyan helyre szállitották be ebböl a városbol a szomszédba, ahol kezelnek olyanokat akiknek nincs betegbiztositásuk. Attol függ melyik korház vagy kezelö hely kap állami segélyt ilyenre.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-26 20:01   
Amig várunk a magyar árakra, itt kis megdöbbentés: barátném amerikai látogatóban lévő anyukája rosszullett, balesetet szenvedett, megoperálták, és - egyebek mellett most két hétig
vérhigitó gyógyszert kell kapnia injekció formájában. Lánya gyanútlanul elment a patikába, (Kalifornia) ahol a kétheti adagért KÉTEZER-tizenvalahány dollárt kellett fizetnie.
Szerencsére a mama betegbiztositással jött, és állitólag az visszatériti.
Az már csak hab a tortán, hogy az injekciókat odahaza, családtagnak kell beadnia. Barátnőmet a kórházban szupergyorstalpalással kiképezték erre, minden tltakozása ellenére.
Viszont nem lehet pénzben kifejezni a nénivel szemben demonstrált bánásmódot a kórházban, az orvosok, nővérek és más személyzet viselkedését és törődését kb. egy héten át. A néni azt mondta, életében (8o+ év) nem bántak vele idegenek ilyen jól, ilyen kedvesen. Meglepte, hogy a kórházban minden személyes használati cikket is megkapott, fogkefétől a kézkrémig.
Amikor ambulanciára beszállitották, a kórháznak fogalma se volt róla, hogy fizetős vagy ingyenbeteg lesz (aki nem tud fizetni), esetleg állami betegsegélyen van-e (ami nagyon alacsony összeget térit), még beszélni se tudtak vele - nem ért angolul.
Mégis a maximálisat, sőt annál is többet kapott.
Biztos vagyok benne, ha lánya nem tudja a kétezret kifizetni az orvosságért, megtalálták volna a módját, hogy ingyen adhassanak a néninek.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-26 17:34   
2004-05-26 10:12, bobe:
-
Rengeteget beszelgetettek mindenröl de hol vannak az árak?
-
Én is az árakra várok, eddig hallottunk a magyar benzin árakrol de a többi többnyire elmaradt. Kivéve mikor Picasso irt nekem az USA kivándorlo topikban fizetésekröl, betegsegélyzöröl, lakbérekröl Magyarországon.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-26 10:12   
Rengeteget beszelgetettek mindenröl de hol vannak az árak? Szigy meg mindig nem sikerult összeirni?

Nalunk nincs borravalo. Ez szerintem nagyon jo igy. Draga minden de nem kell gondolkozz azon hogy most mennyit kell adjal hogyan es mikor.
A temetes is draga,a benzin is draga a cigaretta is draga es az ital is draga. En nem iszom nem cigarettazom gyalog jarok es nem fogk meghalni

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-26 09:29   
Apropo, terjunk vissza egy percet a benzin temahoz - az indito irasban szerepelt egy idezet: "bevezetett egy szuperbenzin nevű üzemanyagot, ami több mint háromszorosába kerül a 95-ös és a 98-as oktánszámú benzinnek is". Mar aznap irtam egy ismerosnek, aki a MOLnal dolgozik, aki tovabbitotta a kerdesemet az ugyfelszolgalathoz. Erre az alabbi valasz erkezett:

Tisztelt Érdeklődő!

Köszönettel megkaptuk elektronikus levelét. A témával kapcsolatban ezúton tájékoztatjuk, hogy az Ön által leírtak szerinti üzemanyagot - amely háromszor többe kerül a többi motorbenzinnél - töltőállomás hálózatunkban nem forgalmazunk.

Az Autógyártók Szövetsége az egyes üzemanyagokat különböző kategóriákba helyezi. A MOL prémium benzine, a Tempo 99 EVO ezek közül a legmagasabb, négyes kategóriába tartozik, ami azt jelenti, hogy ez az egyik legjobb minőségű üzemanyag Európában. Az EVO üzemanyag literenkénti ára 279 forint. A hagyományos üzemanyagokhoz képest többletértéket biztosít az ebben alkalmazott egyedi receptúra, 99-es oktánszám, legkorszerűbb adalékolás, kiváló kenőképesség. Ez a motorbenzin egyben kénmentes is, környezetvédelmi szempontból az EU 2008-as előírásainak megfelel. A leírt tulajdonságoknak köszönhetően tökéletes égést, kiváló menettulajdonságokat biztosít.

Üdvözlettel:

Kőszegi Szabolcs
ügyfélszolgálati munkatárs

Ezekszerint a TV2 tevedett. Nem akarok nagyon cinikus lenni, de csak nem Frei Tamas musoraban emlitettek ezt?

Hunor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-26 00:21   
2004-05-25 23:04, rigojanos:
-
Es tuntetoleg igy fejezte ki a nemtetszeset?
-
Ugy hogy rögtön felmászott azzal hogy ö azt szétvágja s darabokban ragasztja vissza, akkor csuszott ki a létra ami félig a kádba volt állitva s belement a vágo az ujjába! Amelett letépte a tussfejet is, igy kellett ujat vennem..

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 23:04   
2004-05-25 21:56, andi_usa:
-
Orvosi költségek: most jött meg a korházi számla a multkori balesetröl mikor párom bevágta az ujját a box cutter vágoval mert nem tetszett neki ahogy én a tapéta széleket feltettem.

Es tuntetoleg igy fejezte ki a nemtetszeset?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 21:56   
Orvosi költségek: most jött meg a korházi számla a multkori balesetröl mikor párom bevágta az ujját a box cutter vágoval mert nem tetszett neki ahogy én a tapéta széleket feltettem. Bevittem az emergencyre. Nem kapott tetanusz oltást sem, csak varrták. $ 1384.-. Abbol neki $ 50.- et kell fizetni a többit a Secure Horizon supplemental health care insurance fizeti. Irigylem az orvosokat, én sose kaptam ennyit varrásért!

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 20:44   
Apropos, Big Lots. Ma vettem Magyar szilvakompotot $2.49 es fekete eper kompotot, szinten $2.49-ert.

Kulonben mar kinyomtattam a listat es valoszinuleg holnap megyek a szupermarketbe, hogy mindent arazzak. Fejbol csak a tojast tudom $1.29 egy tucat extra nagy.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 20:24   
Kedves Kaytee,

itt a Stater Bros.-ban $ 3.99 a grill csirke amit mi párommal több napig eszünk, a Sam Clubban nagyobbat adnak $ 4.99-ért, az Albertsons-nál pedig $ 4.99 a chicken family meal amiben van saláta is (cole slaw, potato vagy maccaroni salad) és zsemlék. Vagy egész grillcsirke jön benne, vagy fried chicken darabok, ha jol emlékszem 8. Engem annak idején 3 éve Baselban meglepett a grill csirke ára s milyen kicsi volt!

Ami a macska konzerveket illeti, a Trader Joe's Tuna cat food a legolcsobb, 29 Cent, még a 99 Cent storeban is csak 3-at adnak 99 Centért. Párom leginkább a nagy csomagoltat veszi a Sam Clubban Friskies, 36 can de most hirtelen nem emlékszem mibe kerül. Szerintem is összehasonlitva többet s jobbat kap az ember a Big Lotsban huskonzervben!

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 19:59   
Úgy rendelkeztem, hogy az én hamvaimat az Atlanti Óceánba szórják be a közvetlen családtagok. Mindenhol ott leszek, és már a Földön továbbélek.
Na de vissza a többi szolgáltatásokhoz:
egyetértek, hogy azt a felszolgálót ki kell csapni, aki, ha a többi feltétel kb. azonos -borravalóban alatta teljesit a többieknek.
--------------------------------------
Ha megélhetési szempontból összehasonlitanánk az USÁt pl. Magyarországgal, leegyszerüsitve nyugodtan mondhatjuk, hogy ugyanolyan jövedelmi szintet alapul véve itt sokkal, de sokkal jobban, kényelmesebben, nyugodtabban lehet élni.
Ugyanolyan (kb.) foglalkozást alapul véve: szintén.
Nyugdijasságot: szintén.
A macskakonzervevő nyugdijasok valami urbánus legenda lehetnek, vagy saját ostobaságuk áldozatai. Három macska mellett konkrétan tudom, hogy a legolcsóbb konzerv is drágább, mintha ugyanolyan súlyú ember-kaját vennék.
Amikor egy jóméretü, min. egy kilós, elkészitett grillcsirkét 3 dollár 44 centért adnak - (Albertson szupermarket hétfői specialitása, más napokon más boltokban van hasonló)- és 1o dekás konzerv gusztustalan macskakaját 3o valahány centért lehet venni, ki az, aki az utóbbit választja?

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 19:09   
Persze hogy nem csak ez a szolgaltatas van Juditkam,-de eppen ezt sem art tudni mert ez nyujtja a legnagyobb vigaszt a hozzatartozoknak,-ugyanis ha megpillantjak a szamlat a szomorusagot valami egeszen mas fogja felvaltani...........

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 18:22   
Nem kellene lassan egy külön temetési rovatot nyitni? Ugyanis nem csak ez az egy szolgáltatás létezik.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 16:46   
Szuzi, most nagyon jó ötletet adtál!
Nekem mindig gond volt eddig, hogy mivel nincs senkik, sirunk már van, mivel apám itt van eltemertve, ki fogja sirunkat gondozni.
Most én is ezt a megoldás választom, szórjanak szét, legalább nem fáj elöre, hogy nincs ápolt sirom.
Azért nem mindjárt

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 05:40   
Hat pedig az elhunyt kivansagat tiszteletben kellett volna tartani.....En mar megeskedtem a csaladot hogy nem fognak velem kitolni, ugy lesz ahogy akarom..Vagyis,-a korhazbol egyenesen a hamvasztoba, semmifele gyaszszertartas es mutogatas,-amikor megkapjak a hamvakat akkor a ferjem es a lanyom SENKI MAS-vigyen ki Rocky Hillre,-ez egy erdos vadregenyes hely 30 percre tolunk,-amikor fiatalok voltunk ide jartunk kirandulni, horgaszni, orakat ultem a folyocska partjan es neztem hogy folyik a viz,-olyan csend es beke volt a szivemben amilyen se azelott se utana nem volt.Eletem legszebb legboldogabb eveit toltottem itt, 10 evet, a gyerek szuletese utan nem mentunk tobbe. Hat ide akarok menni,-szorjanak szet a szikla korul ahol uldogelni szoktam, kisse bejjebb az erdo fele hogy a viz el ne mosson.....Egesz eletemben viszolyogtam a gondolattol hogy beasnak a fold ala,-kirekesztenek a vilagbol......azt akarom hogy a hamvaimra susson a nap, erezze az esot es a hoesest, -lassam a fakat a tavaszt a hullo faleveleket, akkor is ha mar nem lathatok erezhetek.....igy nem erzem a halalt mert nem megyek el hanem itt maradok a fold felett,-ahol annyira szerettem .... utana mar johet latogato ha akar de azt sem banom ha otthon marad......egyedul egy horgasz ismerosomnek aki elszedte a kedvenc horgasz helyemet lesz mondva hogy a vizbe szortak........nehogy etvagya legyen egy halaszlere........

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-25 01:22   
Kedves Barátaim.

Lehet olcson Hamvasztani.
Feleségem kérése is az volt.
Semi pompa csak hamvaszuk el.
Mi nem tudtuk azt megtenni részben az iránta érzett szeretet miatt, részben gyermekeimre valo tekintettel se.
Leányom intézte.
A korházbol a temetkezési válalkozo vitte el.
Zárt koporsoban volt ravatalozva a Funeral home (Halotas ház)egyik termében.
Szombaton délután 5-kor Leányom és Fiaim által meghivott rokonok, barátok, kollegák és kis családom öszegyült a Wake-re (Halottvirasztás)
Ez 2 orát tartott.
150-en voltak kik utoljára meglátogatták
és nekünk közvetlen rokonoknak (csak tizen voltunk ott)részvétüket fejezték ki.
Gyönyörű koszorúkat,virág kosarakat küldtek leányomnak és fiamnak kollegái,vejem testvérei,menyem szülei és gyermekeim barátjai is kiket már 10-30 éve ismertünk hiszen mindenki szerette, tisztelte Barbarát.
Régi történetek emlékek elevenedtek fel ujra vele kapcsolatban.
Leányom egy táblán bemutatta fényképeken keresztül Barbara gyermek korátol élete végéig azokat az eseményeket mik fontosak voltak számára.
A beszélgetések csendes két orája után nedves szemekkel szomoruan kis családom is elbucsuzott végérvényessen töle ki családunknak 35 évig mindene volt.
Feleség,Anya, Nagymama.
Szerető, nevelő, házi aszony, barát, ki megérdemelte az utolso bucsuztatást és megérdemli Ma is hogy szeretettel emlékezzek
rá amig élek.

A hamvasztást és az összes papir munkát is a temetési vállalkozo intézte.
A hamvait átadta.
Persze nem ingyen de türelmessen kivárta mig a biztositotol megkaptam a pénzt amiböl 4200 dollárt ki is fizettem szolgálatáért.
Ezt az öszeget csak azért irtam meg hogy tudjátok öszehasonlitani van külömbség a Hamvasztás árai között is.

Skype ID: Koborlo64

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-24 22:19   
2004-05-24 22:01, Valeria:
-
Ezek Virginiai es Floridai arak, Californiaban termeszetesen minden dragabb.
-
Lehetséges, hogy meghalni is drágább itt..

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-24 22:06   
2004-05-24 22:01, Valeria:
-
2004-05-24 21:21, andi_usa:
-
OK, lehet szorozni 210-zel.

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó