2018. december 13. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Utazási tippek
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 következő lap )
 Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-09-14 21:00   
Kis kanyar után vissza a témához: Balatonkenesén nagyon szép apartmant tudok ajánlani, amely ki van próbálva. Jövö nyáron (illetve már most is) lehet kérdéseket feltenni, érdeklödés esetén.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-09-14 20:58   
2007-08-24 13:17, bobe:
-
Esetleg minden asszony szep lesz kis bor utan
-

Ez így van, föleg, ha az urak illogattak. Ezt nevezik "szépreivásnak".

zalakaros  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-09-14 20:38   
2007-08-23 09:21, bazsi55:
-
Ki tud valami hasznos információt Zalakarosról, vagy valami termal fürdôrôl ami a reumatikus, izületi bántalmakra ható fürdôröl. Sárvár eddig bevált, de egy unalmas kisváros, ahol nincs más mint a termalfürdô. Harkány nagyon jó, de a víz nem hatásos a mi nyavalyáinkra. Minden információt szivesen fogadok.

Ha jól emléxem, a györi termálfürdö is reumatikus, ízületi bántalmakra ajánlott, ráadásul ott azért el lehet tölteni pár napot unatkozás nélkül... A honlapjuk http://www.gyortermal.hu, sajna elég kevés infóval... Nézd meg még Kapuvárt is, ahol valami spéci széndioxidos kezelést is ajánlanak. http://www.thermaltours.hu/furdok/nyugat_dunantul/kapuvar/index.html

Ja, a http://www.thermaltours.hu -n biztosan van még pár ajánlat
-
Nos, én Zalakarosi vagyok.
Ha tényleg érdekel, akkor bővebb információ a www.zalakaros.hu oldalon, vagy szívesen válaszolok:
www.karosinfo.hu/szabados

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-25 09:56   
2007-08-25 04:02, Ferencz Zsuzsanna:

Hát ez az urakra is vonatkozik, nemde?

Csak amíg 2 lábon járnak

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-25 04:02   
Böbe, azt írod: Esetleg minden asszony szep lesz kis bor utan .
Hát ez az urakraa is vonatkozik, nemde?

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-24 15:30   
ebbe és ebbe a kávézó, panzió, étterem stb. stb be ne tedd a lábad, miután Miskolc-tapolcán és egyszer Barcelonában is nagyon megjártuk. A M.tapolcai hotel egyébként ma már annyira hirhedt, hogy mindenki elkerüli.

Huhh, akkor mellényúltam, bocsi

Szerintem arra azért készüljetek, hogy Zalakaroson sincs sokkal nagyobb élet, mint Sárváron...

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-24 15:17   
Ilyen tapasztalatokkal mi is rendelkezunk.
Peldaul a panziokkal kapcsolatban van jo is rossz is. A törulközö meg agymenu hianya engem megdöbbentett.
De Egerben egy szuper helyen voltunk az is panzio volt. Oda majd még visszamegyunk.
Egerben csak egy gond van,az auto hianya. Berelni nem akartunk ,de legközelebb az lesz.

jukap  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-24 13:36   
Természetesen a net tele van jobbnál jobb honlapokkal többek között Zalakarosról is, én inkább valami olyat vártam, hogy ebbe és ebbe a kávézó, panzió, étterem stb. stb be ne tedd a lábad, miután Miskolc-tapolcán és egyszer Barcelonában is nagyon megjártuk. A M.tapolcai hotel egyébként ma már annyira hirhedt, hogy mindenki elkerüli.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-24 13:17   
Esetleg minden asszony szep lesz kis bor utan

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-24 12:18   
" Szépasszonyok völgyet itt is sohajtozva emlegeti a párom ,nem az asszonyok miatt "

Te csak ne legyel annyira biztos Bobe! Nem veletlenul lett elnevezve a volgy a szepasszonyokrol.
Persze mostanra az egri bikaver felulkerekedett a "szepasszonyokon".Kit erdekelnek a szepasszonyok, ha ihat az ember finom borocskat! Biztos a ferjed is igy gondolkozott!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-24 11:09   
Kellemes meglepetes ert. Ma jött a valasz a levelemre. Lesz törülközö is. Ezek az apro örömök Ezek jol fognak. Jo lenne minden nap ilyesmi. Tudom aprosag, de aki repulövel utazik azt tudja mit jelent ha korlatolt a csomagsuly. Mindezek ellenere okos kedves baratok tanacsara hallgatva mar rendeltem szupervekony könnyu kemping törulközöket is szárazok leszunk az mar egyszer biztos.
Lizikem, a Szépasszonyok völgyet itt is sohajtozva emlegeti a párom, nem az asszonyok miatt

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-24 07:16   
Én voltam Zalakaroson, de kb. 1000 éve
A környék nagyon tetszett, a fürdő is, de azt azóta biztosan felújították, úgyhogy nincs érdemi infóm.
A thermaltours honlapon azért megtaláltam: http://www.thermaltours.hu/furdo_ok.php?furd_azon=173&hir_azon=173

Jó pihenést!

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-23 21:09   
Bazsi, bar en nyertem volna meg a zalakarosi nyaralast itt a MON-n, maris szolgalhatnek informacioval, de sajna bajna nem nekem kedvezett a szerencse, viszont az Andu-nak igen. Tole informalodj, hogy voltak-e mar.
Zalakaros isteni lehet, meg sosem voltam ott, de sok jot hallottam rola.
Bobe azt meg neked irom, hogy Zalakarosra ugyan nem megyunk, de Egerbe igen, meghozza par napra, es termeszetesen valamelyik borkatakombaban kotunk majd ki, hetekkel ezelott le kellett foglalni a "kostolasra" a helyunket.

jukap  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-23 19:56   
Köszönöm az infot, de a család erôsebb tagja Zalakarost célozta meg. Eger jövôre van tervezve, mert akkor ismerôs házaspárral megyünk, akik onnan valók.
Üdv

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-23 09:21   
Ki tud valami hasznos információt Zalakarosról, vagy valami termal fürdôrôl ami a reumatikus, izületi bántalmakra ható fürdôröl. Sárvár eddig bevált, de egy unalmas kisváros, ahol nincs más mint a termalfürdô. Harkány nagyon jó, de a víz nem hatásos a mi nyavalyáinkra. Minden információt szivesen fogadok.

Ha jól emléxem, a györi termálfürdö is reumatikus, ízületi bántalmakra ajánlott, ráadásul ott azért el lehet tölteni pár napot unatkozás nélkül... A honlapjuk www.gyortermal.hu, sajna elég kevés infóval... Nézd meg még Kapuvárt is, ahol valami spéci széndioxidos kezelést is ajánlanak. http://www.thermaltours.hu/furdok/nyugat_dunantul/kapuvar/index.html

Ja, a www.thermaltours.hu -n biztosan van még pár ajánlat

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-23 08:57   
Probaljatok meg Egert es környeket. Eger egy nagyon kellemes varos. Mi voltunk ott es a viz is jo. Egerben is es a varos körul is rengeteg nagyon jo furdö van : Egerszalok, Bogacs, ezekben a furdökben voltunk is . Szalokot ugy tudom azota modernizaltak , erdemes megnezni. Nem messze van Mezökövesd , meg rengeteg kirandulasi lehetöseg.

jukap  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-22 22:30   

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-22 17:26   
2007-08-22 14:18, bobe:

NA csak tűrje, bármikor kerülhet ő is hasonló helyzetbe. Akkor majd te is megengeded neki, hogy a te gépedet használja. Ugye?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-22 14:18   
2007-08-22 04:49, Ferencz Zsuzsanna:
-
3-an
és elromlott a szamitogepem,ma vittek korhazba
a ferjem laptopjat hasznalom amig türi.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-22 04:49   
Böbike, mikor indulsz?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-21 22:41   
Köszi Kakas

Greve  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-21 18:02   
2007-08-21 11:53, bobe:
-
Kedveském, ezen az oldalon böven van igényes szállási lehetöség, tehát nem érdemes a privát hiénákkal vacakolni.

http://www.hoforrashotel.hu/

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-21 11:53   
Kicsit kiakadtam . Lefoglaltuk a szallast Gyulan es a fenykepen egeszen jol nezett ki. Egy hirtelen ötletnek engedve levelet irtam nekik amiben megkerdeztem agynemut es törulközöt kapunk-e?(Ugyanis már megjatuk valahol Magyaroszagon, hogy semmi sem volt ) Jött is a valasz :agynemut igen de törulközöt nem kapunk. A fél böröndömben most törulközöket kell cipeljek ketheti nyaralasra vagy allandoan nagymosast rendezzek?
Megall az eszem.
Jo jo tudom lehet venni ott is igy igaz meg el lehet dobni utanna ,de akkor is

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-16 09:55   
Találtam egy cikket (két részletben ) különleges, izgalmas hotelekről.

itt

meg itt

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-16 22:48   
Itt jart-e valaki?
http://www.mysterypark.ch/index.php?id=109&L=1

Juli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-15 10:55   
Hotel-Special: Gratis-Übernachtung in Budapest

In Budapest heißt es diesen Winter "3+1": Besucher der ungarischen Hauptstadt zahlen in allen an der Kampagne "Budapester Winter Invasion" teilnehmenden Hotels drei Nächte und erhalten die vierte als Geschenk gratis dazu.
Darüber hinaus gibt es noch einen Tag die Budapest Card kostenfrei dazu.

Ab 1. Dezember 2006 bis 31. März 2007 starten alle teilnehmenden
Budapester Hotels ihre gemeinsame Kampagne - derzeit haben sich 50 Häuser der Aktion angeschlossen, darunter alle Budapest-Dependancen von Accor-Pannonia-Hotels wie auch der Danubius Hotels Group und führende Häuser der Vier- und Fünf-Sterne-Kategorie, aber auch zahlreiche Drei-Sterne-Hotels.
Mehr Infos unter www.budapestwinterinvasion.com .(dec)

(Stand: 10.10.2006)

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-01 22:32   
Sok országban igy éreznek a turisták iránt, csak jobban leplezik.

juliann  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-01 22:13   
2004-07-30 22:57, Valeria:
-
Ne legyetek meglepve. A franciak utaljak a kulfoldieket, legszivesebben azt vennek, ha odakuldenenk nekik a penzt es mi otthon maradnank. De persze a franciakat ugyanugy utaljak. Nagyon szeretem franciaorszagot, de kar, hogy franciak lakjak

optimista  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-14 18:51   
magyarorszaron leszallhatsz , Budapest(tokol)neha Ferihegy,kecskemet,miskolc,nyiragyhaza,papa,Sarmellek,siofok,Szeged,Szolnok es meg egy vagy kett helyen

optimista  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-14 18:26   
Csak egy idea!!! Amikor a draga, olcsobb mint az olcso Ha vagytok tobben pld 8 kiberelni egy privat jet-et 1200-1500 dolcsi egy orara magyarorszag 8 ora oda vissza mondjuk 16 ora 16x 1200=19200.00 ha 8-an vagytok 2400.00 szemelyenkent ha 1500 1 orara 16 ora 24000,00 az szemelyenkent 3000.00 kenyelmesebb, van 3 szemelyzet pilota,segedpilota es egy stewart van etel ital nem kell a repuloterren gurcolni,nincsen terror vizsgalas a vamos es az utlevelkezelo feljon a gepre mikor megerkeztel ,franciaorszagban 5 percig tartott Budapesten kb egy felora.Kenyelmes karosszekekbe es szofakon ulhetsz FEKHETSZ es ha egy felorat kessel a gep megvar persze nem ingyen sokkal olcsobb mint a Concord volt es sokkal olcsobb az elso osztalynal.ok mindent elinteznek a felszallassal es leszallassal kapcsolatban!!!Nagyon tudom ajanlani !!!Csak mert most nagyon nepszeru lett honapokkal elobb meg kell rendelni es nagy a lefoglalo amit fizetni kell, de arra is arulnak biztositast ha pld betegseg vagy mas okkbol nem mehetsz!Van sok uj mozi ami kozt valogathatsz.Nehogy azt higyetek ,hogy repuloim vannak es azert a propaganda nem erdekbol en hisszek benne ez a legjobb mod ma utazni

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó