2019. augusztus 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Németország >> Bonni magyarok
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 )
 gyöngyver  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-15 15:26   
Szisztok,
Szia Andras,
hat igazan megkesve valaszolok en is, de hat az elet nagyon erdekes meglepeteseket tartogat szamomra: el kellett utaznom Bonnbol-munkahelyileg-, most pedig visszaterek januar elejen. Jelenleg Erdelyben vagyok, ott toltom az unnepeket.
Ugya amugy tobb magyar van, mert nekem is van meg egy debreceni kolleganom, akinek a baratja Troisdorfban dolgozik, de sajnos februartol tobb mint valoszinu koltoznek Nurnbergbe. Aztan meg ugy hallottam, hogy van egy erdelyi szinesz is. Jo lenne egy kis bonni magyar talalkat szervezni. Ha nektek is tetszik az otlet.

Udv, Gyongyver

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-14 23:03   
2004-12-14 21:16, bilkeiga:
-
huszra tippeltem - de mint latom csak kettö (ha ugyan) latogatja ezt az oldalt. Kar.
-

Személyesen ismerek 4et, egyik sincs itt az oldalon. Amúgy olyan több mint százan lehetnek a vonzáskörzetben.

bilkeiga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-14 21:16   
Tegnap kerdezte egy nemet kollegam hany magyar elhet Bonnban. Em szerenyen ugy huszra tippeltem - de mint latom csak kettö (ha ugyan) latogatja ezt az oldalt. Kar.

bilkeiga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-22 20:17   
Szia Gyöngyvér,

Isten hozott Bonnban. Mint mindenhol a világon itt is élnek magyarok, például én a családommal (feleség plusz két gyerek). Tudok még egy lányról a Poppelsdorfer Platzon aki fagyit ad el, és egy német professzor férjjel rendelkezö hölgyröl Bad Godesbergben. És most te is, kész tömeg!!
Ha van kedved írj.

András

gyöngyver  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-11 14:29   
Magyarok Bonnban

Sziasztok,
Gyöngyver vagyok es egy par honapja lakom Bonnban. Szeretnem tudni, hogy vannak-e meg magyarkak itt Bonnban es ha igen, szeretnek levelezni, talalkozni veluk.

üdv

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó