2018. január 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Magyarország
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
 Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2017-08-17 15:39   
2017-07-15 16:21, Tessényi Györgyi:

Ugyanez tortenik itt az USA-ban, az ellenzek mindent megtesz, hogy a kormanyt sikertelene tegye, nem birjak elviselni, hogy veszitettek. Szerintem hagyni kellene, hogy vegre bizonyitson valamit, nem mindenert lehurrogni.

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2017-07-15 16:21   
Előrebocsájtom, nem vagyok sportrajongó, de mivel tegnap megnyitották a vizes világbajnokságot a Dunán, odafigyelek én is egy kicsit. Nem mindegy, hogy ez a nagy beugrás (ha igaz Mexico helyett), hogyan sikerül. Tehát drukkolok, hogy sikeres legyen és elkerülje minden baj. Szégyenteljes az ellenzék viselkedése, akik mindent megtesznek azért, hogy az ország sikertelen legyen egyedül azért, mert nem ők aratják a babérokat.

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-12-25 19:01   
Nemrég hallottam egy nagyszerű összeállítást a tv-ben Zemplén megyéről.Önmagában nem különös esemény, de azóta is foglalkoztat. Elárulom miért.
Édesanyám ott született, apám abban a rövid időben vette feleségül, mikor újra magyar föld volt az egész terület. Aztán lezárták a határokat és nekünk nem volt szabad Királyhelmecre járni, ahol nagyanyánk lakott.
Annál fájóbb látni, mennyire a magyar kultúra és történelem része ez a hely, ahol sosem érezhettem otthon magam. Anyám sosem beszélt a gyermekkoráról, de egyszer említette, hogy a tanítónő megverte, mert magyarul beszélt. Rácsodálkoztam, sajnos nem tudtam meg többet, pedig annyi kérdésem lett volna, most meg már késő.

Tinka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-08-13 08:21   
Bocs mMry az aláírás lemaradt Tinka vagyok. Új a fórumon.

Tinka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-08-13 08:19   
2005-06-04 22:55, Mary:
-
2005-05-14 15:29, LISA:

"Éppen most láttam a Duna tv-ben, élö adásban a "Púnkösdi búcsú Csiksomlyón" c. müsort, EGYSZERÜEN, CSODÁLATOS VOLT!!"
Ha a jó Isten megengedi és még élek, jövöre elutazok oda!! "

Kedves Lisa,

ebben az évben is, mint mindig, óriási tömeg volt Csíksomlyón, ahogyan láttad is. Tele volt zarándokokkal Csíkszereda városa. Ha jövöben oda szeretnél menni, szóljál idejében, talán tudok neked szállást szerezni. És ajánlom Budapesttöl a Corona nemzetközi gyorsot (hálókocsi).
Szeretettel:
Mary

Nem tudom, személyesen ott lenni mennyire élvezetes. túlságosan nagy területet foglal el és nem tudom, hogyan látják, hallják a miséző papot. Mert kivetítőn nem az igazi.

-

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-04 22:59   
Ja, elfelejtettem mondani, hogy Somlyón azt rebesgetik, az új pápa is készül oda (egy dícsérö, elismerö írás az új pápától megjelent a helyi újságban, de semmi konkrét terv). Szóval, erre garancia nincsen, meg nem is tudom, hogy menne fel a "papamobil" a kátyús utakon Somlyóra, utána meg a hegyre. De erre lenne megoldás, kérdés, hogy igaz-e a bokortávirda híre?

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-04 22:55   
2005-05-14 15:29, LISA:

"Éppen most láttam a Duna tv-ben, élö adásban a "Púnkösdi búcsú Csiksomlyón" c. müsort, EGYSZERÜEN, CSODÁLATOS VOLT!!"
Ha a jó Isten megengedi és még élek, jövöre elutazok oda!! "

Kedves Lisa,

ebben az évben is, mint mindig, óriási tömeg volt Csíksomlyón, ahogyan láttad is. Tele volt zarándokokkal Csíkszereda városa. Ha jövöben oda szeretnél menni, szóljál idejében, talán tudok neked szállást szerezni. És ajánlom Budapesttöl a Corona nemzetközi gyorsot (hálókocsi).
Szeretettel:
Mary

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-23 02:19   
Budapesten utolso este a Telihold vendegloben vacsoraztunk . Finom etelek , peldas kiszolgalas , meghitt kornyezet . Ha meg egyszer lesz alkalmam feltetlenul belatogatok ujra .

http://www.eszemiszom.hu/m.asp?D=EE&R=5171

Image hosted by Photobucket.com

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-14 15:29   
Éppen most láttam a Duna tv-ben, élö adásban a "Púnkösdi búcsú Csiksomlyón" c. müsort, EGYSZERÜEN, CSODÁLATOS VOLT!!

Ha a jó Isten megengedi és még élek, jövöre elutazok oda!!

Szeretettel.....

Az igazi tartós boldogság titka, Isten müködése a lélekben!

smallpack  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-09 19:24   
Fú én meg..ezt nem is hallom csak most olvasom ....ez durva.. sajnálom.. akkor most ott vagytok ti is? és meddig előreláthatólag? és mik az ujjabb hirek? értesits minket!!
imádkozok és szoritok hogy hamar minden rendbe jöjjön )
puszi

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-09 16:20   
2005-05-09 15:11, Pompéry Berlin:

Szegény Judit
És most mentél vissza...

De a hely gyönyörű
Sajnálom, komolyan

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-09 16:20   
2005-05-09 15:48, Perec:
-
Nem, csak a szabad területet ("futbalpálya"), de kidölt az összes keritéstartó oszlop, megrongálódott a föbejárati kapu, az egész terület tele van törmelékkel, kosszal, iszappal, valamint komoly károk keletkeztek magában a gátban és a vizparton a strandfelöli köfalban. Továbá elúszott a halállomány. (Elsö saccolásra a kár min. 5 mio Ft, de részleteket akkor tudok majd, ha megkaptuk az ajánlatokat a helyreállításhoz.) Az egésznek persze van kihatása a vendégforgalomra is.

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-09 15:48   
2005-05-09 15:11, Pompéry Berlin:
-
Huha, ez komoly!
A panziót/faházakat is elöntötte a víz?

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-09 15:11   
A szerdai zempléni természeti katasztrófa sajnos teljes mértékben érintette a Bortót.

http://belfoldiutazas.hu/szolgaltatas_reszletes.html?id=123642
http://tokaj.hu/magyar/vendegvaro/engine.php?vendeglo=876

A 3,5 ha nagyságú duzzasztott tó előbb feldagadt kb. 5ha-ra, majd kiömlött, mint a túltöltött fürdőkád. Eredmény: a gátat (az idézett honlapokon ezen ülnek a békés horgászok) a tó mindkét oldalán lemosta/lehordta 2-3m szélességben az iszapos, törmelékes víz, a halállománnyal együtt. (Utóbbi a 3,5km-rel távolabb levő falu legszegényebbjeinek örömére, akik a kukoricásban ingyen halászhattak.)

Mai elfoglaltságom a telefonálás és levelezés:
- kárfelmérés és bejelentés
- illetékesekben az illetékesség érzésének kialakítása, ill. fokozása
- pénzforrások felderítése
- pályázás segélyekre
- ajánlatok beszerzése a javítási munkálatokra
- felhivás azon utak, patakok, árkok javitására, tisztántartására, amelyek hiányában, ill. elhanyagolt állapota miatt a körülöttünk lévő hegyoldalak gyümölcsöseiből és szőlőiből terelhetőség nélkül a völgyben lévő duzzasztott Bortóba ömlött a víz.

Leveleim cimzettjei: környékbeli önkormányzatok, Katasztrófavédelem, FVMin., biztosító, hegyközségi (szőlészeti egyesületek), hegybírák, Vizügyi Igazgatóság, Halfelügyelőség, gátépítő kft, kőműves, halszállító, stb.

Szóval papirmunkával vagyok ma és egyelőre néhány napig elfoglalva.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-07 08:18   
2005-05-07 01:21, Pompéry Berlin:

Köszi Judit, hogy nem veszed el a bizalmam

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-07 07:32   
Az vesse rám az első nagykövetet (mondaná az egyik barátnőm)
akinek a választott hazájában nincsen:
1. koszos villamos
2. szegény
3. grafitti

Egyébként zárjuk le a témát és Magyarország pocskondiázását.
sztem....

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-07 01:21   
2005-05-06 16:55, bovi:
-
... Az idö biztosan nem lesz délies, de ha sétálni mehetünk, az már megtnné..
-
Jelentem, ma Ahrenshopban sétáltam 3 órát a strandon. Nagyszerü volt, nagyon élveztem! Ez Rostocktól 40km-re keletre van Darß-on. Induláskor Berlinben zuhogott, odafelé Rostockig ömlött, majd Ahrenshopban 5 perc kivételével napsütés. A strandon mezitláb sétáltak az emberek, egy szörföst láttunk, valamint egy idösebb asszonyt meztelenül fürdeni. (Levegö 12C, viz 10C volt.)

Erös napsütés, hullámok, erös szél, de a napon kellemes. A strandkosarak egyelöre lelakatolva álltak, aki napozni kart, az hozott magával takarót, homokba szúrható szélvédöt. Családo sárkányeregetéssel foglalkoztak, gyerekek mezitláb kóstolgatták a partot mosó hullámokat. A legtöbb kiránduló a napos teraszokon evett, ivott, kávézott. Persze sokkal kevesebben, mint júliusban.

Hazafelé Rostock után szinte egész szakaszon esö. Szünetben 2x is szivárvány. Oda 150 perc, vissza két óra alatt tettük meg az utat kevés forgalom lévén. Darß különleges bérlettel rendelkezik Szentpéternél.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-06 17:25   
2005-05-06 16:55, bovi:

Teljesen igazad van, bárhol előfordulhatnak kellemetlenségek, és csak a rovatcim miatt iródtak ide magyar élmények.
Sajnálom, hogy Tenerife-n nem volt zökkenőmentes az üdülésetek.... remélem, a Rostock melletti az lesz
Mi kedden indulunk Bajoroszágba, és én is bizom benne, hogy minden foglalt szoba, autó, stb. perfekt lesz.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-06 16:55   
Andrea és Katica!
Nem csak Magyarországon vannak hasonló esetek, amiröl irtatok, mi most februárban pukkadoztunk a méregtöl Teneriffán.

Páromnak feltétlen rokkantnak megfelelö szoba szükséges. A biztonság kedvéért olyan hotelt könyveltünk, ahol 3 évvel elöbb voltunk és minden ok volt.
Azért, hogy megynugodjunk utazásunk elött 2x is felhivtam a hotelt, ahol mindig megnyugtattak, ami a szobát illeti.
Amikor megérkeztünk a nyakunkba sóztak egy utcai, nem rokkant szobát, egy éjszakára, majd holnap lesz másik. Nincs választás, fárdtak voltunk. Másnap kaptunk a 7.emeleten egy rokkant szobát, széles francia ággyal. Kilátás szuper volt a tengerre.
Amikor lefeküdtünk a tenger ott volt alattunk, ugyanis annyira hullámzott az ágy minden
mozdulatra. Igy nem tud két öregedö ember aludni, kérünk két külön matracot. Jó estig meglesz, mondják a recepción.
Nem történt semmi, másnap kértem a fönököt, aki nagyon udvarias volt és felhivta figyelmem hogy legközeleb direkt öt hivjuk majd fel, ha megfelelö szobát akarunk, de abban az ágyrámába nem fér el két matrac. Holnap lesz másik szoba!
Harmadszor összecsomagoltam a sok vackot, mindig a kofferba, mivel a boj jött egy kocsival, nehogy széthulljon minden.
A 3.szobának is szép kilátása volt, de nem volt rokkant WC!!!
Költözni már csak haza szerettem volna, igy jött a mentö ötletem, hogy a recepcio mellett láttam egy toloszékes WC-t Szegény párom oda járt le a maradék idöben a két hétböl.

Akkor is szép napokat éltünk meg, nem hagytuk senkitöl elrontani, de a számban még mindig keserü izeket érzek.

Most megnézzük júniusban mennyire bizhatunka a német igéreteknek. Könyveltünk egy hetet Warnemündeben. Ez a Balti -Tengernél van, Rostock közelében. Az idö biztosan nem lesz délies, de ha sétálni mehetünk, az már megtnné..
Majd beszámolok.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-04 22:17   
Most vettem csak észre, hogy darázsfészekbe nyúltam az előző hozzászólásommal.
De ha már igy történt, szeretném hozzátenni, hogy nem kivántam továbbmérgesiteni a vitát.
Eseményekről, tényeket irtam, és véleményt.
Ahogy Andi is.
Erről ennyit.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-04 19:27   
2005-04-28 12:46, andi_usa:

Tökéletesen értem, amit irsz, és amiről panaszkodsz. Nagy kár, hogy ilyen attitüd uralkodhat vendéglátásban.
A fél világot beutaztuk úgy, hogy interneten rendeltem, intéztem mindig mindent. Soha, sehol nem volt kellemetlen élményünk, ha mást kaptunk, mint amit foglaltunk, az mindig jobb volt, nem gyengébb vagy kevesebb.
Csak egy helyen voltak problémák. B-vel kezdődött, t-vel végződött a főváros neve... találd ki, hol voltunk
Nemcsak nem találták az előre kifizetett rezervációt, de állitólag szoba sem volt üres. Évekkel ezelőtt történt, igy egy odacsúsztatott húszdolláros csodát tudott tenni. Azonban a pénzt mégegyszer kifizettették az egy heti szállásért, mondván, nem kapták meg az ügynöktől, aki az ő "hivatalos" utazási irodai ügynökük volt - sajnos az is magyar, itt az USAban ... azóta várom a visszatéritést. Hülye fejjel nem hitelkártyával fizettem itt, hanem csekket küldtem, azt kértek. Igy a bankkal nem tudtam letiltattani az összeget.
Mikor többedszer reklamáltam az utazási irodánál, azt mondták, pereljem be őket. Tudva, hogy nem abban az államban élek, ahol ők vannak, és nem tudok a helyi Small Claims Courthoz fordulni. Ma se tudom, kié lett a párszáz dollárom, de ahogy dédmama szokta mondani: költse patikára.
Legközelebb egy ismerősön keresztül kivettünk egy lakást, ohne foglaló nélkül, és helyben fizettem a bérlet VÉGÉN.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-02 17:31   
Beraktam egy irást a Norvégia topicba, olvassátok el, most kicsit mérges vagyok

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-29 21:03   
2005-04-28 13:09, hunor:
-
Elnézést, máshova tettem, de ide tolhatod.

Nem egészen értem ha valaki leirja az élményeit és benyomásait egy-egy helyröl, miért kell másoknak bele kötni? Miért nincs megengedve hogy valakinek ez vagy az nem tetszett egy helyen?

Mit tehetek arrol mit magyarázott nekünk egy bécsi? Nekem ujdonság volt, azért irtam le azt is.

De, én Magyarországon születtem, de külföldön nöttem fel. Nekem 16 évvel ezelött is az volt a gondolatom mikor bécsi barátnömet mentünk meglátogatni vonattal Budapeströl, hogy de kár, hogy Budapest nem olyan rendezett és tiszta mint Bécs pedig szebb fekvése is van. Bécsben 6 évig éltem az nekem inkább otthonos hely. Mikor ide kikerültem honvágyam volt Svájc után ahol addig a legtöbb évet töltöttem.

Az ut szomoru okához még hozzájött a sok többi kellemetlenség ami igazán betetözte de azt is csak olyanok értik meg, akikben van emberi együttérzés.

Andrea

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-28 13:09   
2005-04-28 12:46, andi_usa:
-

"Majd a többit talán az utazási topikban irom le."

Inkabb akkor mar itt, legyen elejetol vegeig egy helyen.

Olvasom az utibeszamolot, es eppen gondolkodom, hogy mennyire egyediek az elmenyek, es mennyire szemelytol fuggoek - szerintem ezertnem is lehet kulonosebben pro/ kontra vitatkozni, hiszem amig az elmeny egyedi, es nem altalanositas, nos, addig az csak egy eset, nem tobb.

Amit inkabb erdekelne: mit tetszett? Tudom, hogy Te mar nem Magyarorszagon szulettel (ha jol emlekszem, irtad valahol), igy milyen volt Magyarorszagra menned?

Es tenyleg, ez a par aprosag tenyleg kepes elrontani az egesz ut feletti... oromot nem irhatok, mert nem ez az alkalom, tehat maradjon csak... Ez marad meg

Hunor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-28 12:46   
2005-04-28 07:03, espa:
-
Kedves espa,

nem tudom, ismered-e az Expedia megrendeléseket de ott pontosan be volt irva a szobánál mit kér az ember vagy king size bed vagy 2 bed room, dohányzo vagy nem dohányzo. Ugyanugy a Novotel saját honlapján fel van ez mind sorolva, ott is megnéztem. Irásban lett rendelve igy nem lehetett félreértés nyelvileg sem.

Oda volt irva az is hogy a reggeli nincs benne az szoba árban és külön $ 20.-ba vagy 15 Euroba kerül, szoval azt is elöre tudtam! Ha valaki mint én reggelire csak kávét szokott inni akkor azt nyilván sokallja. Mivel tudtuk hogy ott a bár az uszodánál, ott ittunk vagy egy Espressot vagy egy Cappucinot.

Fogyazstottunk amugy eleget, a szoba ki volt fizetve elöre, a mellékes amit utolso nap fizettem több mint 20'000.- Forint volt.

Kevésbé érdekelt városi hotelnál merre néz ki a szoba, talán jobb kilátás van a 7-ik emeletröl, különösen ha szép az idö és nem esik az esö ahogy második nap tette, de nekem az sem volt fontos. Tengerparti hotelokban jobban szeretem ha a tengerre nézhetek ki.

Irtam arrol is, hogy szerencsére az uszoda olyan volt mint 16 évvel ezelött és ott jol elbeszélgettünk a bárossal söt utolso este találkoztunk ott két fiatalemberrel is, lányom nem kérdezte dacára az akcentusuknak magyarban merröl jöttek de elmondta nekik milyen beteg lett a Seráj büffétben ételmérgezés szerüt kapott (mostohaapám vitt el oda minket vasárnap délben) és emiatt ö vasárnap déltöl egész a repülötérre menésig kedden kora reggel a hotelban vergödött, a temetésre sem tudott eljönni de a Várba se jutottunk fel emiatt!

Kisült hogy az egyik férfi török volt aki 20 éve élt Magyarországon és igen mentegetözött hogy a török koszt nem rossz! Mondtam igazat adok neki mert voltam Istanbulban és semmi bajom nem volt. A cognac ami a kezemben van a fényképen töle eredett. De jopofa beszélgetés volt a báros és én segitettünk magyar szavakkal melyeket nem értettek ök hárman.

Majd a többit talán az utazási topikban irom le.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-28 07:03   
2005-04-28 01:32, andi_usa:
-
Kedves Andi
Őszintén sajnálom, hogy csupa rossz élményed volt Magyarországon.

Egyetlen megjegyzés:

Vélhetően a rendelésnél közölték veletek, hogy a reggeli a szobaárban benne van. Ha megeszed, ha nem. ráadásul ugy tudom ez a világon mindenhol igy van, ha az ár - rendelésnél - tartalmazza a reggelit, akkor, az árat úgy fogadtad el. Ettől kezdve magánügy, ogy megeszed, vagy nem.

Sztem a szálloda abszolut korrekt és -megkockáztatom - amerikai szinvonalon járt el veled szemben. Dohányzó/nemdohányzó félreértés miatt üveg bort kaptál. Igaz véleményed szerint savanyú volt. Aztán, nem fizetették ki veled a reggelit, mert nem etted meg, (szóltál előre, hogy nem fogjátok megenni?) Tehát a szálloda készült számodra reggelivel, de te nem etted meg... és nem is fizetted ki, pedig az árban benne volt)

Sztem az, hogy CSAK ROSSZUL érztetéket magatokat ITthon, a ti hozzáállásotokon is múlt.

Akkor elmelésem röviden mi tötént velem az OLASZ tulajdonú szállodában:

Megrendeltem személyesen (megtekintés után) egy szobát (konkrétan a 15 szobát) amely:

1. az első emeleten volt,
2. dohányzó
3. duplaágyas,
4. kertrenéző,
5. X Euroba került.

Ehelyett megérkezéskor a szoba:

1. 3. emeleten volt
2. dohányzó
3. két külön ágyas
4. útcára nézett
5. többe került.

Reklamáltam.(volna) a tulaj se magyarul se angolul nem tudott.

Annyit értem el, hogy az ár lecsökkent. Savanyú üveg bort nem kaptunk.

Semmi kommunista beütést, csökevényt nem véltem felfedezni ezzel együtt.

Még valami: ajánlom figyelmedbe "Gizi" beszámolóját "Élmények Magyarorszáról" topicban 2002. szeptemberéből. Igy is lehet hozzáállni.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-28 06:38   
2005-04-24 09:29, ubuge:
-
Kedves Übüge, bocsi, hogy csak most látom a leveled.

azt mondta a moderátor Hunor, hogy várjunk a kép felrakással.
azért elküldöm neked, mert sztem isteniek

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-28 01:32   
2005-04-27 18:39, Salaj:
-
Kérdéssel kezdem: hogy lehet hogy a Budapest Novotel 16 év alatt nem tudta megtanulni hogy kell egy hotelben viselkedni a vendégekkel? Nem gondoltam rosszra mikor egy nappal hosszabitottam és a Novotel Tourism Manager válaszolt nekem emailben kedvesen április 7-én. Elötte az Expedian rendeltem meg az elsö 2 napra.

Annál jobban meglepödtem mikor a késett vonattal megérkeztünk éjfél után Budapestre (az egész kudarcos utrol majd máshol számolok be mert Ausztriában kezdödött a baj) és a hotelban a recepcios minket a 7-ik emeletre nemdohányzo szobába vezetett széles ággyal. Rögtön reklamáltam, én 2 ágyas szobát rendeltem és dohányzot mire a recepcionista hogy ezen az emeleten minden szoba foglalt! Mondom nekem mindegy melyik emelet és irásban is meg tudom mutatni amiben ö kétkedett hogy 2 ágyas szobát rendeltem elötte 2 héttel! A fiatalember eltünt utána nézni, közben mostohaapám lamentált keressem meg a papirt s mondogatta ha az ember magyarul beszél már veszett az ügye, angolul kell csevegni és mikor megtaláltam a papirt leküldte lányomat a recepcioba. De az idösebb férfi aki szintén szolgálatban volt ugy lekezelte ahelyett hogy udvariasan mondta volna hogy kollégája közben intézkedett hogy lányom hangosan de angolul reagált erélyesen, mire mindenki nagyot nézett a lobbyban!

A fiatalember közben megjelent a másik kulcsal és levitt az elsö emeletre egy 3 ágyas dohányzo szobába, elnézést kérve a hibájukért, mondta mindjárt jön a második kulcsal és akkor hozott egy üveg (fanyaru)bort is engesztelönek, telefonon elöbb megkérdezte fehéret vagy vöröset kedvelünk-e. Mikor 3 nap mulva fizettem a hotel számlát szerencsére ö volt ügyeletes és emlitette a 3 reggelit ami a számlánkon volt, mondtam egyszer sem voltunk reggelizni, mire azt a tételt leszedte! Mi mindig az uszodájukhoz mentünk le és ott a Barban ittunk kávét. 15 Eurot egy reggeliért nem voltunk hajlandok fizetni a hotelban.

Lányommal mondtuk itt panaszkodunk Kaliforniában hogy romlik a customer service, de az a benyomásunk Budapesten az ismeretlen fogalom!

Lányom kivánsága volt a Novotel, gyerekkori emlékeihez tartozik ott a kellemes meleg vizü uszoda mert akkor 16 éve jéghideg volt a Gellérté is és a Termál szálloé is! Szerencsére az nem változott és élveztük amig ott voltunk, a Bar vezetö egy kedves udvarias, segitökész ember akivel jol elbeszégettünk ott lent.

A Ferihegyi repülötér horror élményünkröl majd a másik beszámoloban irok!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-27 22:06   
2005-04-27 19:55, hunor:
-
Ha nem csak Magyarországrol van szo de uti élmény mely kezdödött a bécsi pályaudvaron Bukarestbe menö vonatrol (ki tudod találni? ) is melyik topikot ajánlod? Persze a legtöbb panaszt Magyarország kapja tölünk lányommal.

Andrea

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-27 19:55   
En is. Es ajanlom az elmenybeszamolok Magyarorszagrol c. topikot, jol lecsuszott eme temakor aljaba, de itt a link:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=370&forum=27&73

Hunor

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó