2018. január 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Magyarország
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
 vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-04 21:06   
en is belekukkantottam a weboldalba, a bevezeto szoveget azzal a kiegeszitessel igaznak fogadom el, hogy ez sajnos majdnem mindenhol igy van, a majdnem azert mert nem ismerem a vilag minden szegletet igy hagyok magamnak egerutat.
a vilagnak sok baja kozul az 'osszhasonlitgatas' az egyik leggazabb szerintem, ez szuli az irigyseget es a kishituseget.
Mogyin forr a levego es ez jo es rossz egyben,rossz mert en majdnem szivrohamot kapok ha letoltom a hiradokat es jo mert az emberek nem legyintenek a serelmekre.
es ezt aranyat ero tulajdonsagnak tartom.
fuuu de ez egy marha izgi tema am.
Irjal!

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-04 20:54   
nem magyarorszagon elek, de kovetem az esemenyeket,

'fikazni konnyu alkotni nehez' szerintem ez nagyon igaz es aktualis mondas, mindenhol a vilagon.
az alkotas reszet ennek a plakatnak meg mindig nem dobom meg. gondolom a pasi alkot????a no meg csak fikaz?????
vagy gyerekcsinalasrol van szo????
szoval ismet internetes segitseget kerek.

pici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-04 20:18   
Válaszodból itélve Magyarországon élsz- vagy tévedek ?- s ha igen, akkor te ezt a jelzöt és ezt a fajta összehasonlítást igy megjelenítve jónak találod- várom a válaszodat!
üdv
pici

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-04 20:14   
ahaaaaa, na erre nem jottem volna ra egyedul, akkor ez egy jo plakat.
az arc-al egyebkent csinjan szoktam banni mert nem szeretem ha manipulalnak.de egyebkent profik.

pici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-04 20:10   
Szia!

Fikázni könnyü- alkotni nehéz!
ez a mottója annak a plakátnak, ami az 5. óriás-plakátpályázatra és videopályázatra
szólit fel.
http://www.arcmagazin.hu (hoz lehetett a pályázatokat beküldeni.)
Számomra (mint hazalátogató magyarnak) "meglepö" volt a figyelemkeltés???
talán lehetett volna másképp is??- ki tudja??
Ezekután belenéztem ebbe a honlapba- figyelmmel fogom én is kísérni- fikázás nélkül- hiszen töprengeni valamin azért tudunk "fikázás nélkül is- nem érzem magaménak a "fikázó ország vagyunk" jelzöt- még akkor sem- ha nem élek Magyarországon.
Ez olyan furcsaság volt- ami feltétlen lencsevégre kívánkozott.

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-04 19:53   
szia pici,

en tobbszor megneztem ezt a plakatot de nem ertem....mi a tartalom?????
az arc-ot ismerem mint vallalkozast, volt nehany botranyos plakatjuk,itt a noci turja az orrat,valami foiskolai buli reklamja idaig jutottam, internetes segitseget kerek.

pici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-04 19:34   
Politika mentes zóna!!!- helyes.

Amit a fényképezögép meglát- az lehet bár visszás- de ez lehet egyesek számára vicces is- lehet elgondolkodtató.
Ez is Magyarország - magyaros izekkel.

Lássuk- ki milyen nyitott szemmel jár Magyarországon!

Toeby  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-04 18:06   
Figyelem! Politikamentes zóna !

Elöször is halló!

Valóban csak a pozitivat akartuk itt bemutatni. A negativra nem is érdemes sem a billentyüt kopácsolni, de méginkább kiméljük a kameránkat, mert azokból böven lenne. Csak egyet hiányolok: Akik felháborodtak jogos kritikán vagy egy reális megszólaláson, azok maguk nem tudnak jóformán semmit. S itt állitom, többnyire olyanokról van szó, akik nem is ismerik Magyarországot.

Tehát inkább ilyent:

www.pecs.hu/varosnezes/

Toeby

pici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-04 15:56   
Hej-hej-hej!
A topik azért indult, hogy ne csak külföldöt ismertjük meg, hanem, hogy ne feledjük Magyarországot- képekben és anekdotákban.
Kérdésekkel- érdekességekkel- esetleg információkkal- honlapokkal.
és ebben a szellemben menjünk tovább- ha lehet...

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-03 08:51   

Ez is Budapest. Műemlék épület a Várnegyedből.

pici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-02 15:41   
Nem hittem a szemeimnek- jól látok- kerestem a hozzávaló "tartalmat"-
csak oda kell figyelni
(ez egy Budapest-en készült utcai plakát fotója)
Mit gondoltok róla?

pici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-02 15:36   
Azert inditottam ezt az oldalt, hogy ismet viszontláthassuk szép országunkat- tessék-csak tessék követni ...
Szép v. vicces fotókat és történeteket várunk- KIZÁRÓLAG MAGYARORSZÁG- jeligével.
Egyet küldök ismét- vajon hogy hívják ezt az utcát és hova vezet? (Keszthelyen készült)
pici

Toeby  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-02 15:18   
Halló!

Ide be-benézek, de sajnos nem sok olvasni valót találok, holott éppen itt lenne alkalmas hazánkat reprezentálni. Pl. hogy néz ki a tokaji szölöhegy, vagy a hires Tiszahid.

Én most itt Herendet emliteném meg, ami porcellánjáról hires. Nem is kell mondanom, mindenki tudja. Különlegességük az egyedi, külön megrendelésre gyártott darabok, amik aztán nemcsak az angol királyi udvarba, hanem különbözö arab fejedelmekhez is elkerültek.

Azt hiszem nincs olyan magyar, akinél ne diszelegne valamilyen herendi porcellán a vitrinben, akár valamilyen figura vagy talán egy kávés készlet.

Itt bemutatom a kölni Kristall Passage kirakatát, ahol szintén állandó jelleggel meg lehet ezeket csodálni, de föleg az áraikat.

Csak bátran a részvétellel!

Toeby

pici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-25 17:32   
Szuper,
kedves Toeby- remélem tevéid nem fáradtak el a Pécs-i kirándulásban.

Köszönjük a gyönyürü fotókat és a vidám idegenvezetést.
pici

Toeby  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-25 17:04   
Halló!

Tevémmel azonnal vettem a lapot sivatagi vándorlásaim során, s ellátogattam ebbe az oázisba. Remélem még emlékeztek a történetemre. Ez itt az Öttornyú város.

Direkt a Széczhenyi tér egyik jelenetével kezdem, szemben egy valamikori bank épülete, késöbb a Megyei Tanács vette birtokába, most meg talán valami más....

Itt most udvarjelenetekkel folytatom, amik a város belsö részeinek az átépitése során jöttek ezekben a formákban létre.

Itt egy másik, a Virág cukrázda udvara. Itt tevém nagyon nyugtalanul viselkedett alattam, azért döl úgy az épület.

A Jókai teret és környékét is szépen átalakitották, szinte sugárzik róla a mediterrán hangulat.

Ez egyébként erre a városra jellemzö (azért is oázis), azaz korábban volt úgy, meleg nyár, ugyan hideg tél, de gyakran korán köszöntött be a tavasz, aminek kétszer is neki kellett indulnia. Most meg már össze vissza van minden.

Remélem tetszett a kis tevegélésem. Több képet is tudnék betenni, de hagyjunk inkább másoknak is helyet.

Toeby

pici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-24 23:41   
Kilátás a Budai Várból a Dunára és a Parlamentre.

A Budai Várban a Nemzeti Galériába nem kell belépöt fizetni- de ha valaki fényképezni akar (azt szabad) 1000.- Ft- ha videozni: akkor 1.600.- Ft.
A Halászbástyára viszont 300.- Ft a belépö!!!

pici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-24 23:01   
Induljunk el hazánk szép tájain.
Nyissuk ki szemünket-fülünket!
Adjuk tudtára a világnak mit rejteget a Kárpátokkal övezett kis ország.
Talán egy-két vicces anekdota is helyt talál itt!
Kezdjük el!

Keszthelyi udvar
Szentendrei sikátor

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó