2021. április 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Svédország >> Inlandsbanan
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-19 22:54   
Ebben a rovatban meg magyaraztak hogyan kell kepeket feltenni probalkozz :
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=528&forum=29&212

razana  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-18 01:16   
2004-08-15 13:46, bobe:
aha, így már értem...juh hegedű vagy mi...

ha megmondjátok hogy kell felrakni ide egy képet, láthatjátok...

sajnos nem tudtam jobban rázoomolni:) de egy szúnyogmúzeumban, Porjusban volt róla közeli fénykép, és azt is lekaptam:))

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-15 13:46   
Razana!
Hol a kep?
Baranycomb az bizony szokott lenni itt csak ugy hivjak: fårfiol de tenyleg!! amit ha szo szerint forditunk akkor az lehet :juh hegedü is innen a szojatek . delikatesznek szamit errefele a fustölt baranycomb.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-14 20:12   
2004-08-14 20:03, razana:
-
Ezert kell, hogy egy teleobjektiv mindig legyen az embernel. Vagy kozelebb kell menni. A lenyeg, hogy nagyitora ne legyen szukseg.

razana  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-14 20:03   
rigojanos:

erről beszámoltam!!!!még képet is küldtem róla, de azt csak messziről, egy hídról tudtam lefotózni, így nem látszik a "lényeg"...sajnos...

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-14 19:53   
2004-08-14 17:51, razana:
-
nem mondtam mög neki, komäm, hogy van ilyen topic:)))

Mivel a meztelen hegedus temahoz is eljutottunk, mostmar nem is erdemes megmondani

razana  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-14 17:54   
bobe,

hú, én nem tudtam így rázoomolni:))

nagyon komoly a kép...de még jobb a centis kérdés:))

viszont nem tudok báránycombokat szerezni:-)))

razana  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-14 17:51   
2004-08-09 17:11, matisvik:
-
aha, tehat a manager is olvassa a forumot kulonben nem ecsetelted volna ilyen tisztan az erenyeid megletet. bocs, ezt nem hagyhattam ki...
-

nem mondtam mög neki, komäm, hogy van ilyen topic:)))

matisne  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-10 08:07   
Nem árulom el neki, mi a nótám.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 20:07   
2004-08-09 19:49, matisne:
-
Az a kerdes, hogy elhuzza-e a notadat?

matisne  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 19:49   
Állati! Arrefelé ilyen muksók vannak? Itthon meg csak a főnökömet bámulhatnám, igaz, az nem tud hegedülni. Állítólag.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 18:39   
à nem sokat hideg a viz ott eszakon irtak a fiatalok is itt lennebb

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 18:37   
2004-08-09 18:17, bobe:
-
levagtam a kepböl egy keveset hogy Hunor nehogy kimoderalja

Hany centit kellett levagni?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 18:17   
Itt a kep a meztelen hegedusröl :Näcken

levagtam a kepböl egy keveset hogy Hunor nehogy kimoderalja
Szoval ez a hapsi eleg veszelyes lehet rank mindennapi emberkekre. Föleg viz mellett tanyazik leginkabb malom közeleben. Szepen hegedul es vigyazni kell ra, ne hallgasd a muzsikajat mert nagy bajba kerulhetsz. Föleg a labaddal ne verd a ritmust.
Ha valaki hegedulni akar megtanulni akkor Näcken elsörangu hegedutanar lehet ha megtudod fogadni:
Szentivan ejen ulj le egy utkeresztezödesben es ket baranycombbal hegedulj ,mindjart ott terem hogy segitsegedre siessen. Ha ez nem sikerult akkor keress egy eszak fele folydogalo patakot es ott vedd elö a baranycombokat. Ajandek nelkul meg se probald az is legyen a tarisznyadban(döglött macska ,ragodohany) vagy 3 csepp vér is megteszi. Àm vigyazni kell a notakkal, amit megtanulsz töle mert addig huzod megallas nelkul amig holtan esel össze

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 17:48   
Engem erdekel es en segithetek neked betenni nehany kepet kuldd el nekem mailban vagy talan majd talalunk megoldast

matisvik  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 17:32   
sajnos mostanaban nem tudok kepeket feltenni, mert ha jol tudom, csak kis kepeket illik felrakosgatni, de ahhoz kellene valami szoftver, hogy a kep meretet atszabjam, es a hivatali gepre nagyon nem szabad szoftvereket telepiteni, ugyhogy ez most nem megy, de a nagyon intenziven erdeklodoknek azert esetleg talalhatunk egy kozos megoldast...de ahhoz aztan nagyon intenziven kell erdeklodni,am!!!egjen az a kis mappa a topik elejen!!!!akit meg nem erdekel, az legalabb csinaljon ugy, mintha!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 17:20   
á dehogy kerem priviben a meztelen hapsi kepet .

matisvik  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 17:19   
Nem kell beleszolni, nagyon rendes dolgokat irt, de nem mondom meg, hogy miiiit, beeeeee. Es ki mondta, hogy fiatal vagyok
Kulonben is menj vissza a sajat homokozodba

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 17:17   
2004-08-09 17:12, bobe:
-
Viktor ment egy magan uzenet

Mar megint kioktatod privatban a fiatalokat?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 17:15   
2004-08-09 17:09, razana:
-
meg sálat...)

viszont van képem is a hegedülő furkóról:))
-
Lassuk

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 17:12   
Viktor ment egy magan uzenet

matisvik  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 17:11   
aha, tehat a manager is olvassa a forumot kulonben nem ecsetelted volna ilyen tisztan az erenyeid megletet. bocs, ezt nem hagyhattam ki...

razana  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 17:09   
meg sálat...)

viszont van képem is a hegedülő furkóról:))

razana  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 17:07   
sztem a 3 VODOR nem volt érthető, Vik nem tud magyar ékezeteket írni.
Az 3 vödör falukorv volt:)) kenyér nélkül ráadásul, úgy még jobb:)))

Ja és az én zuhanyozás utáni vágyam az volt, hogy végre chatelhessek a Bp.-en székelő kedvesemmel...de ugyebár Vik ilyeneket nem ír le:)))))))) Este pedig ágyban alvás, ami nagyon melegnek bizonyult, pedig nem is vettem magamra 4 zoknit, harisnyát, 2 melegítőt, trikót, 3 vagy 4 pólót, melegítőfelsőt, anorákot, néha kapucnit is:)))

matisvik  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 17:06   
ja, tenyleg, a hegedulo furko a folyoban. allitolag o egy sved mitologiai leny, akinek a tortenete nagyon hasonlit a szirenekehez, de ezt a fene sem tudja, pontosabban a helyiek biztosan. A lenyeg, hogy egy egesz mas jellegu banan nepszerusitesevel probalkozott, mint a vasuttarsasag...hahaha...latod rigojanos, mondtam, hogy azzal a bizonyos vaggyal meghazudtolom magam de ez a tema mar megint nem ide tartozik...
Hunor:itt van Anita!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 17:03   
2004-08-09 15:54, matisvik:
-
en illedelmes ifju vagyok, es ezert nem fogalmazok ilyen tisztan es direkt modon:)

En meg urilany, ugyhogy meg sem hallanam az ilyesmit

razana  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 17:00   
Na sziasztok!!!

Anita vagyok:))

Szóval szúnyogok nem voltak vészesek, mert ízletesebbnek találták Viktor vérét:))))
Egyedül a hegymászás az erdei ösvényeken keresztül volt tényleg rázós, ott nem hatott Viktor világhírő szúnyogriasztója, ahogy a szúnyog múzeumben is megmondták. Viktor mondta, hogy legalább 50 volt mindig a nyomomban, próbáltam őket mindig lefutni, de 2 percen belül ugyanannyian lettek:(.....de a sífelvonón legalább nem voltak:)) mondjuk annyira meredek volt, hogy a végén már négykézláb másztam a sziklák, a zuzmók, és az apró fás szárú bokrokba kapaszkodva az üdítős szatyorral a kezemben:)

A tó pedig abszolút korrekt volt, hisz a Viktor azt elfelejtette megírni, hogy ez egy strand volt, és még vagy 60 ember ott sütette magát...én pl. le is barnultam rendesen, sőt egy kisebbfajta napszúrást is kaptam az északi-sarkkör fölött...tök vicces:))

Láttunk egy folyó vizében egy sziklán ülő meztelen pasit, amint a hegedűjátékával próbálja elkápráztatni az inlandsbanan turistáit. )

matisvik  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 16:32   
bobe:
a gozmozdonyos sutogetes viszont ingyen volt! szerencsere ott keves nyugi volt, igy ver nem folyt, csak a zsir a falukorvbol:) kb 10-10 egycentis szeletet gyurtunk le fejenkent. persze botrol zabaltuk, es jo vastagon leboritva ketchuppal es mustarral. csuda igenytelen volt, de nagyon tetszett:) (talan azert:) )
Örebro? Megeri nekem atmenni oda?Csak egy napra, nezelodni. Mikor erdemes menni? Valami fesztival, erdekesseg, latnivalo van arrafele? Bocs, de nem ismerem a varost, azt tudom, hogy itt van a szomszedban, de ennel tobb nem jutott el hozzam... meg en elvileg gyakorlaton vagyok itt, azaz melozom...elvileg;)de az most nem igazan erdekel, mert vegre jo ido van. Na, mar esik is az eso, basszus.
Szoval jo hely Örebro?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 16:11   
Viktor !
En röhögve olvastam elethu leirasodat legjobban a kajaert rohangalas tetszett mert ezt a kepet ismerem . Kepzeld ha ingyen lett volna. En mar lattam olyant is
A parizsi nem parizsi hanem annak egy nagyon rossz utanzata amit itt :"falukorv" -nak hivnak. A Falun nevu varos neve utan
En ilyent egyszer ettem amiota itt lakom többet sosem fogok. Nem jössz Örebroba?

matisvik  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-09 15:54   
rigojanos: sajnalom, tevedsz: a nem publikus resz - onmagamat meghazudtolva - nem erotikus jellegu volt, hanem egy tiszta feher porcelan wc-csesze es az uldogeles osszekapcsolasaval generalodott a nagy busa fejemben. 9 nap satorozas utan erre talan jobban vagyik a ferfiember...
elmondanam ugy is, hogy tisztan etrsd, hogy ulve akartam sz*rni, de ezt hunor nem bizti, hogy toleralna, mar pedig en illedelmes ifju vagyok, es ezert nem fogalmazok ilyen tisztan es direkt modon:)

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó