2018. szeptember 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Nők vs. férfiak?
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 )
 Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-26 22:51   
Kedves Bovi!

Külön gratulálok a házassági évfordulóhoz, szép teljesítmény! Kívánok még sok-sok közös évet, békességben és szeretetben!
Mary

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-26 22:49   
2004-07-26 14:37, bovi:
-
"Mary, nemrég láttam, hogy a 20 éves évfordulótok volt? Most nem akarlak elkeseriteni, de mindez lesz még rossabbul is, amit itt alant leirtál."

Hát ezt el is hiszem! 20 éve ismerkedtünk meg, félig gyermekek voltunk, de ez mintha semmit nem változott

"Amikor összekeverik, hogy mikor mit mondtál és abbol a keverékböl költenek össze valami mesét, ami Andersont lepipálna "

Már most keveri és érdekes, ilyenkor én is Andersont emlegetem, meg a Grimm testvéreket

"Nagy tapasztalatom van ebben, ma 46 éve, hogy összekeltünk! Azért mégsem válsztanék mást, hisz az még feledékenyebb is lehetne töle "

Ezért írtam alább, hogy se velük, se nélkülük! Legyünk öszinték: min szórakoznánk, ha a férjeink túlságosan hibamentesek lennének? Kissé unalmas lenne... A magunk hibáiról pedig nem írunk egy szót se, mert nekünk ilyen nincs
-

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-26 14:37   
Mary, nemrég láttam, hogy a 20 éves évfordulótok volt? Most nem akarlak elkeseriteni, de mindez lesz még rossabbul is, amit itt alant leirtál.
Amikor összekeverik, hogy mikor mit mondtál és abbol a keverékböl költenek össze valami mesét, ami Andersont lepipálna
Nagy tapasztalatom van ebben, ma 46 éve, hogy összekeltünk! Azért mégsem válsztanék mást, hisz az még feledékenyebb is lehetne töle

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-25 23:25   
2004-07-25 23:24, Mary:
-
Kis anekdóta a férfiak feledékenységéröl:

Párom elhajt (elporzik) egy bevásárlóközpontba, beparkol a parkolóház legalsó emeletén, néhányszor körbejárja elsöszámú kedvencét (a második én vagyok), kettöt simít rajta, porszemeket letörlendö és bemegy az optikushoz. Ott veszi észre, hogy nincsen pénztárcája, elsöszámú kedvencében felejtette. Visszamegy, ott észre veszi, hogy kulcsa sincsen, de megtalálja, miután betekint a kormány mellé. Sajnos, az ajtó zárva és fényes nappal nem törheti fel saját kocsiját.(Inkább kerékbe töretné magát, mint hogy feltörje). Ott a buszmegálló, hazajöhetne busszal a pótkulcsért, de jegy nélkül? 40 Euróba kerül, ha elkapnak. Ezt sokallja. Szerencsére ott egy bank, ahol nekünk is folyószámlánk van, bemegy oda koldulni. Elmeséli, mi történt. (A zsebében talált 70 Centet, de 1 Euró lett volna a félórás parkolás, ha lett volna kulcs kijönni). A banki alkalmazottak biztosan jól szórakoztak, amikor elment, de akkor komolyan vették, szerencsére tudta a számot fejböl, mondta a nevet, címet és egy fecnire adott aláírást. Így adtak neki 50 eurót, amiböl vett buszjegyet és hazajött a pótkulcsért. Itthon eszébe jutott, hogy a lakáskulcs is a kesztyütartóban van. Átment 80 éves, nagyothalló szomszédunkhoz, akinek van egy kulcsa a lakáshoz, minden eshetöségre. Sajnos, a bácsi délután le szokott dölni egy kicsit sziesztázni és olyankor kikapcsolja a hallókészülékét, hogy ne fogyjon az elem. Itt ugrunk egyet idöben, megvan a kulcs, visszabuszozik, elhozza az autót és este azzal fogad: "Képzeld el, ma mit csináltam...."
Ma már csak annyit mondok: "Kincsem, az én fantáziám túl kicsi ehhez!" Vigyázzatok ti is, ha egy férfi így kezdi. "Képzeld el, ma mit csináltam..." Ebböl valami rossz sül ki.

P. S. A fiunk szerint hamarabb meg lehetett volna oldani a problémát, ha egy kalapot kér kölcsön és egy röpke félóráig énekelt volna a bevásárlóközpont ajtaja elött, biztosan összegyült volna annyi adomány, hogy jutott volna buszjegyre. Szerintem rémesen lecsökkent volna a bevásárlóközpont bevétele, mert páromnak hallása van ugyan, de hangja...
-

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-25 22:24   
2004-07-25 08:52, bobe:
-
"Ki hogyan latja mi törtenik itt?"-

Kedves Böbe!

Szerintem ez a kép a férfiak kétoldalúságát mutatja (nökkel szemben): egyrészt a minden egyebet ignoráló (jó kis négykerekü), úgymint a saját magával törödö (belebújunk egy könyvbe) oldalakat. A fáma szerint több oldaluk is van .
Mary

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-25 22:19   
Lássuk be, hogy se velük, se nélkülük nem megy az élet!

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-25 08:56   
Jó reggelt kívánok mind a nöknek, mind a férfiaknak!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-25 08:52   
Itt egy kep azt hiszem ideillik a rovatba .
Ki hogyan latja mi törtenik itt?

süsü  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-25 01:31   
"Csak egyenlö mértékkel. Legyen az a nönek is szabad, ami a férfinak, vagy ne legyen a férfinak sem szabad az, ami a nönek nem szabad."

Bartók Béla

Meg még egy jó idézet férfitársainknak:

"...vajon a természet törvénye aláveti-e a nöt a férfinak? Nem...a természet sosem hozott ilyen törvényt. Az uralom, melyet rajtuk gyakorolunk, valóságos zsarnokság, ök is csak azért törödnek bele, mert szelídebbek, tehát emberségesebbek és okosabbak nálunk."

Charles-Louis de Secondat Montesquieu

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-24 01:52   
Egyetlen szerelmemnek, a páromnak, vagy "minek nevezzelek?" a 20 éves "gyerekszerelmünkre":

“A játszótársam, mondd, akarsz-e lenni,
akarsz-e mindig, mindig játszani?
Akarsz-e együtt a sötétbe menni,
Gyermekszívvel fontosnak látszani?

Akarsz-e játszani mindent, ami élet,
Havas telet és hosszú-hosszú őszt,
lehet-e némán teát inni véled,
rubin teát és sárga páragőzt?”

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-23 17:25   
2004-07-23 17:05, kaytee:
-
Vs=versus=kontra.
Mint a birósági perekben, ahol a vs. túloldalára irott személyek az alperesek?
Szóval nők a férfiak ellen.

Nem kell ellenkezni.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-23 17:05   
Vs=versus=kontra.
Mint a birósági perekben, ahol a vs. túloldalára irott személyek az alperesek?
Szóval nők a férfiak ellen.
Erre kellett új témát nyitni?
Már nem emlékszem, kit idézek, Karinthyt vagy G.B. Shawt ... de nagyon bölcs megállapitás volt, hogy a férfiak és nők legnagyobb problémája, hogy mást akarnak:
"A nő a férfit, a férfi a nőt."

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-22 23:22   
2004-07-22 18:59, hunor:
-
Nok vs.ferfiak? Amit a masik nemrol tudni kell vagy lehet...

A ferfiak altalaban szorosebbek, mint a nok. Bar lattam mar peldat az ellenkezojere is.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-22 23:08   
2004-07-22 22:52, Pompéry Berlin:
-
"A tématulajdonost kérem, magyarázza meg már nekem a címet! Nok: gondolom, hogy nőket jelent, de mi a vs? A férfiakat érteni vélem."

Nem "versus", tehát "ellen"? Azt hiszem, tématulajdonosunknak olyan érzése támadt, nagy szükség van egy ilyen topikra, mert mindenki máshol szapulja a párját .

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-22 22:55   
2004-07-22 20:53, kaytee:
-
Mely dekoltazzsal sokmindent el lehet erni.

Kivéve a konyhaszekrényeim két felső polcát.
Topless is próbáltam már.

Igen, igen! Nekem is gondjaim vannak. Már a fridzsider felső polcához is sámli kell. Véreim pedig közben kiröhögnak. Ez uniszex foglalkozás. Mármint kiröhögésem. Mindketten nagyságrenddel/ekkel magasabbak nálam.
Disznóság! A mély dekoltázs sem segít. Könnyű Rigónak, ő neve ellenére véreimhez közelít.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-22 22:52   
A tématulajdonost kérem, magyarázza meg már nekem a címet! Nok: gondolom, hogy nőket jelent, de mi a vs? A férfiakat érteni vélem.

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-22 22:38   

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-22 21:45   
Hiszik vagy nem, szivesen mondogatják.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-22 21:34   
Kedves Kaytee,

itt válaszolok, mert a szereléshez sok köze nincs a cipöknek. Igenis, párom szerint rokon lelkek vagyunk Imelda Marcossal. De azt gondolom, minden férfi ezt hiszi a feleségéröl, vagy tévednék?

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-22 20:53   
2004-07-22 20:44, rigojanos:
-

Kivéve a konyhaszekrényeim két felső polcát.
Topless is próbáltam már.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-22 20:44   

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-22 20:30   
A kritikát azt mindenképpen.)

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-22 19:19   
2004-07-22 18:59, hunor:

Na erre kiváncsi vagyok

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-22 18:59   
Nok vs.ferfiak? Amit a masik nemrol tudni kell vagy lehet... - vagy amit kerulni tanacsos.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó