2018. január 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Humor >> Morbid viccek
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-09 19:22   
- Papa! ne füstölj már! Tudod, hogy a nikotin lassan ölő méreg?!
- Na és?! Szedjek talán arzént?

lafre  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-27 10:06   
kommentár nélkül

seci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-14 09:06   
Reggel felálombam a WC mellé ültem.
Felment bennem a pumpa.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-30 00:31   
A francia turista a sok, olvasott skót vicctől felajzva, oknyomozó látogatást tesz Skóciában. Bejárja a hegyeket, kastélyokat, völgyeket. Nézelődik, hallgatózik, de nagyon bátortalan, kérdezősködni nem mer. Elhatározza hát, hogy közvetett úton győződik meg róla, valóban olyan zsugoriak-e ahogy a skót viccek állitják ezt. Bezörget az egyik farm kapuján és nagy szerényen egy pohár vizet kér. A gazda elsiet, majd óriási porcelántölcsérben gyönyörű szinű, hideg tejet hoz. A francia jóizűen megissza, majd így kiált fel:
- De hiszen a skót viccek mind egy szálig kitáltak. Vizet kértem és íme tejet kaptam!
- Ugyan - legyint a gazda -, ezt már senki sem akarta meginni, mert beleesett és ott fulladt meg egy patkány.A francia turista kezében megreszket a porcelán, majd le is pottyan és ripityára törik.
-Na tessék - förmed rá a skót. - Így legyen az ember nagylelkű. Tejet adok inni, maga meg erre eltöri a nagymama bilijét.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-10 02:20   
A csónakázó tó tulajdonosa büszkén nézi a csónakokat és vizibicikliket, amint ringatóznak a tó felszínén. Észreveszi hogy a 9-es hajó már régóta kint van, elkezdi visszahívni...
-Kilences hajó, kilences hajó azonnal térjen vissza!
-De főnök nekünk csak nyolc hajónk van!
-Hatos, hatos csak nincs valami probléma?

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-28 18:35   
Két pösze Indonéz beszélget:
- De cúna az óceán mosztanában mifelénk!
- Cuna mi?

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-28 01:53   
Egy bácsikát gombamérgezéssel kórházba szállítanak. Valahogy túléli, hazakerül, de 2 hét múlva újra beviszik, az eset ugyanaz. Nagy nehezen ismét megmentik az életét, az orvos jól leteremti:
- Bácsika, miért eszik gombát, ha nem tudja megkülönböztetni egyiket a másiktól? Hát falusi létére nem ismeri a gombafajtákat?
- Dehogynem - mondja a bácsika és kapásból elsorol egy csomó gombát, meg hogy mi a jellemzője, stb.
- De bácsikám - mondja az orvos csodálkozva - ha ilyen jól ismeri a gombákat, akkor miért evett mégis gyilkos galócát?!
- HÁÁT MERT SZERETEEEEM.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-25 23:32   
Újra itthon

A gróf, hosszú útról megtérve, az állomásra elébe jött kocsisával beszélget hazafelé tartva:
- Aztán minden rendben van otthon, János?
- Minden rendben, gróf úr. Csak megdöglött a Káró...
- A teremtésit, épp a legkedvesebb kutyám! Mi történt szegény párával?
- Hát... túl sokat talált bezabálni a sült lóhúsból....
- Micsoda? Hogy jutott éppen sült lóhúshoz?
- Hát... merthogy leégett az istálló...
- Leégett az istálló?
- Le, mivelhogy oda is átterjedt a tűz a kastélyról...
- Uram teremtőm, hogy történt ez a katasztrófa?
- Csak úgy, hogy leborult a gyertya a gróf úr édesanyjának a ravataláról...
- Az anyám is meghalt? Hogyan, mikor?
- Hát... akkor ütötte meg a guta szegényt, Isten nyugosztalja, amikor megtudta, hogy a méltóságos asszony megszökött a gróf úr titkárával...

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-22 13:01   
Lehet igaz történet is.
A pesti bérház lépcsöházában találkozik a gazdag lakás tulajdonos es a szegény lako.
Kérdi Gazdag- Szegény már hideg van miért nem fütesz? En nem gyözöm magassabbra tenni nálam a fütést olyan hideg jön át töled.
mire szegény Köszönöm Igy hogy ha közel fekszem a falhoz legalább nem fagyok meg.

Skype ID: Koborlo64

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-22 02:42   
Afrikában
A finn, a dán és a svéd Afrikába utazik. Mindhárman részt vesznek egy szafarin. Az őket kísérő bennszülött egyszer csak megmakacsolja magát:
- Nem megyek tovább, a dombon túl már az emberevők földje van.
A finn, a dán és a svéd úgy döntenek, ők nem félnek a nyamnyammoktól, bátran tovább ballagnak. Pár lépés után feltűnnek az ijesztőre maszkírozott harcosok, előlép a törzsfőnök és közli:
- Mi kannibálok vagyunk, belsőségeket fogyasztunk, és kenut fogunk készíteni az önök bőréből. Lehet egy utolsó kívánságuk.
Nincs mit tenni. A finn előlép és kér egy kést.
- Én emberhez méltóan akarok meghalni! - kiáltja, elvágja a torkát és összeesik.
Példáján felbátorodik a dán, ő is kér egy kést.
- Én is méltóságban és emelt fővel akarok meghalni! - kiáltja, szíven szúrja magát, összeesik.
A svéd láthatóan töri a fejét, majd hosszas gondolkodás után egy vasvillát kér. Dühödt mozdulatokkal szúrkálni kezdi magát, és utolsó szavával felkiállt:
- Belőlem aztán nem fogtok kenut csinálni!!

kibic  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-22 22:32   
Ez nem tudom, morbid-e...

Szóval. Az üzletben áll egy vak ember és a vakvezető kutyát a pórázzal pörgeti a levegőben. Megszólítja az üzletvezető: Hát maga mit csinál itt?
Mire a vak: Csak körülnézek...

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-26 17:54   
Ez jo volt..........de siettek.....

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-26 17:21   
Nos, ez nem vicc, hanem előttem történt eset, de morbid eléggé.
197o-ben a bpesti Kerepesi temető irodájába mentem tájékoztatásért. Az ott dolgozó hölgy épp telefonált, és valakinek a kérdeseire válaszolgatott. Ilyeneket hallottam: "Igen, lehetséges vonaton is szállitani", "Természetesen hütve", "Az ár a távolságtól függ." "Akkor mikor és honnan kivánják szállitani a kedves anyukát?" "MICSODA? HOGY MÉG NEM HALT MEG????"

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-25 11:08   

Ko˝mu˝ves Kelemen vacsoránál a fiának:
- Egyél fiam, anyád már fal!

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-23 19:53   

Temetkezési vállatnál:
– Jó napot! Mennyi egy temetés?
– 800 dollár.
– És feketén?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó