2018. január 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Érettségi találkozó és plasztikai sebészet
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 következő lap )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-05 15:12   
2006-10-05 15:07, Tihi:

Az jo lenne, koszi

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-05 15:07   
2006-10-03 20:55, rigojanos:
-
Arrol a 96-os vizitrol nincs keped veletlenul?

Vettem ma egy szines nyomtatót 70 euoróért (Sonderangebot, special offer) amiben skanner is van, tehát van lehetöség, hogy egy-két képet beillesztek.

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-03 21:08   
2006-10-03 20:55, rigojanos:

"Arrol a 96-os vizitrol nincs keped veletlenul?"

Vannak jó képeim, sajnos nincs berendezésem azokat digitális formába alakítani.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-03 20:55   
2006-09-29 17:29, Tihi:

Arrol a 96-os vizitrol nincs keped veletlenul?

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-03 09:26   
2006-10-02 14:26, Riki:

Hány tanárt hívtatok, meg kiket?

Riki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-02 14:26   
jaa, arra emlékszem, hogy Kati néninek nem jöhetett be a nagy évfolyamtalálkozó, mert korán lelépett. Ennek ellenére szinte mindenki dicsérte, és sok tanár ott maradt sokáig. Nadehát, izlések és pofonok.

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-29 17:29   
2006-09-29 17:28, Tihi:
-
2006-09-29 15:37, rigojanos:

Rudival nem tudnad megismetelni a 10 evvel ezelottit?

Idén Siófokon ünnepeltük találkozásunkat, elmentünk Rudival, feleségével, fiatalabb leányával vacsorázni a Fogasba, ahol szokásom szerint balatoni fogast rendeltem.

Valahogy üzenetem dupla lett, hozzáírok még valamit, hogy ne egyforma legyen: Rudival érdemes Siófokon vendéglökbe menni, ha megjelenünk valahol és rendelünk mindig jön valaki, aki tálcán hozza a barackpálinkát. Rudi csak mondja nekem, a kollégák még emlékeznek rám, itt zenéltem 10 évig.

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-29 17:28   
2006-09-29 15:37, rigojanos:

Idén Siófokon ünnepeltünk találkozásunkat, elmentünk Rudival, feleségével, fiatalabb leányával vacsorázni a Fogasba, ahol szokásom szerint balatoni fogast rendeltem.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-29 15:37   
2006-09-27 21:13, Tihi:

Sajnos idén 50 év után semmi találkozásról nem jött hír, így a MON-on ünnepelem az érettségim 50 éves jubileumát.

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-29 13:27   
Hát a gyerek az viszonylag sok, ezért is nem jöttek egy-ketten.
Munka szempontjából szerintem senki nem nyújt kiugró teljesítményt, ezalatt azt értem, hogy nincs köztünk igazgató, vagy magas beosztású akárki. Az én szemszögemböl ez jó, mert így nem volt senkinek mire felvágni.
Kati néni mondta még, hogy neki az évfolyamtalálkozó nem tetszett (amit ti rendeztetek Riki), mert szerinte az nem volt olyan "bensöséges". Azt hiszem valahogy így fogalmazott, de a videón rajta van, hogyan is mondta pontosan.

Riki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-28 09:23   
syiasytok.
Szia Erázs. Már vártam az élménybeszámolót. Sajnálom, hog ynem voltak ott sokan, és hogy nem tartott sokáig...Talán én is a miénktől többet várok, és mi lesz, ha ugyanez lesz a szitu ???
Azért biztosan jó volt látnod a régi osztálytársaidat... milyenek? milyen pozicióban vannak ált? sok a gyerek? házas?

artemis  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-28 06:07   
Egyetlen egyszer voltam érettségi talàlkozon. Annyira lehangolo volt, hogy még csak a kivànsàg sem merült fel azota, hogy ujra kéne szervezni hasonlot.
Nagy hangon mesélték a dolgaikat, azt hiszem a csendesebbek fél mondat erejéig sem tudtak megszolalni. Az osztàly szépe elmesélte, milyen hüséges a férje: màr 3 éve ugyanaz a szeretöje!
Ezen talàn csak ö nevetett kinjàban.

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-27 21:13   
Soha sem voltam érettségi találkozáson, annakidején nem mehettem, utána nem volt rendezés.

1996-ban találkoztam osztálytársammal Rudival és elmentünk régi iskolánkba, 40 évvel ezelött ott voltunk, megkerestük régi osztályunkat és beültünk az utolsó padsorba, ahol annakidején ültünk. Mosolygó fiatalok néztek mi öregeket, fényképet is csináltak rólunk, ök nagyon élvezték ezt mindent, de mi öregek is. Sajnos idén 50 év után semmi találkozásról nem jött hír, így a MON-on ünnepelem az érettségim 50 éves jubileumát.

PS: valakit még felhívok telefonon,legyen valami értelme egy 50-éves jubileumnak.

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-27 20:44   
Utána átbattyogtunk a Gúnárba, volt aki nem jött át, a Gúnárba is megkajáltunk, aztán onnan is lépett le egy-két ember, mert elmentek máshová. A 10 évvel ezelőtti klikkek megmaradtak, ez meg is látszott. Én tulajdonképp megpróbáltam mindenkivel beszélgetni, de hát annyi idő nem volt, mert sorozatban léceltek lefelé az emberek. Kb. fél 11-re már nem voltunk csak 5-en, ebből az egyik a nővérem volt. (ugyanis egy középsuliba és egy osztályba jártunk)

Tulajdonképp valahogy mást vártam, kicsit több érdeklődést ennyi év után a volt osztálytársak után... És az egyik barátnőm meg el se jött.
Viszont a másiknak meg odacsuktam a kezét a sloziajtóval. Hm...neki emlékezetes lesz a 10 éves tali

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-27 13:05   
Na megvolt a tali is, tulajdonképp jól is zajlott meg nem is.
A suliban a régi osztálytermünket átalakították számítógépteremmé, így oda nem tehettük be a lábunkat. Ès a naplót se nézhettük meg, mert valami miatt titkos . Na és a tablóképünket se találták meg a tablószertárban. Szerintem nem is keresték. De akkor minek ígérték meg, hogy utánanéznek?

A 27-böl 16-an voltunk jelen, plussz az ofö. Mindenki elkezdte mesélni az élettörténetét. 3 kazettát vittem, azt hittem nem lesz elég, hogy felvegyem a videóra Aztán meg lemerült az aksi, és a video nem tud egyszerre tölteni és felvenni De sikerült mindenkit felvenni, igaz lesznek benne felvételi bakik, dehát én sem vagyok operatör.

folyt. köv.

Riki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-15 17:17   
nagyon tecc a meghivo. grat hozza.

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-11 15:55   
2006-08-11 12:23, Riki:

Én is nyáron akartam volna a talit inkább, de aztán jött gyorsan a nyifi-nyafi, hogy ilyenkor mindenki nyaral, ez és ez és ez ekkor szül, stb. Úgyhogy ezért lett belőle ősz. De azt hiszem többet nem szervezek ilyet, mert nem elég együttműködő az osztály. (az első étteremválsztás nem volt elég igényes, keressek mást, van aki a 20. emailre se reagál pedig tudom, hogy megkapta)

Az ofőnk igen Kati néni volt, ezt tényleg nem tudtam, hogy titeket átvett Képzeld, anyukámnak is ő volt az osztályfőnöke, anno fiatalon Az adatait majd priviben küldöm.

Riki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-11 12:23   
na és persze nagyon kiváncsi leszek majd az élménybeszámolódra is
Nektek Kati néni volt az ofő? Úgyemlékszem igen.
Tod - vagy nemtom, hogy tod-e - ő vett át mbbennünket az utolsó évben, mert a miénk átment az áfeoszba.
Majd akkor lehet elkérném az Ő elérhetőségeit is a későbbiekben.

A gyerekeseket amúgy én sem értem, a babák simán kibirnak néhány órát, apa is tud neki kaját adni vész esetén....és ilyen esemény csak 5-10 évente van....részemről tuti nem hagynám ki, ha én lennék hasonló helyzetben is.

Riki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-11 12:16   
köszi Erázs a beszámolót )

igen, a mi osztálytalink meg jövőre esedékes. Viszont, mi már öt éve is nem sima osztálytalit csináltunk, hanem évfolyamtalálkozót. 4 osztályt hoztunk össze. Most ugyanezt próbálom összehozni.
Szerencsére iwiw-en én is sok évfolyamtársamat megtaláltam. Mi, a 4 osztály tök jól kijöttünk egymással. Úgyhogy jövőre újra megpróbáljuk az évfolyamtalálkozót.
Létrehoztam egy fórumot is, és folyamatosan "hirdetem" az iwiw-en az üzenőfalon a dolgokat.
Mivel én is, és még néhány évfolyamtársam is külföldön van, elég érdekes lesz a szervezés...de legalább lefoglalom magam. A "helyi" osztálytársaim segítenek majd a személyes megkeresésekben, ami meg mehet virtuálisan, az menjen úgy )))
Mi június-júliusra tervezzük a talit, úgyhogy ez az előkészülési idő épp jókor kezdődik szerintem. Hogy mire élesben szerveződik a dolog, addigra mindenkinek az elérhetősége meglegyen.

A meghívótokat még szívesen megnézném, ha nem titok. főleg igy, hogy az osztálytársad igy elpityeregte magát rajta.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-10 18:39   
2006-08-10 12:27, Erazs:

Rigojani, megy az emiledre akkor a meghívó

Megkaptam es megtekintettem Tenyleg jol sikerult!

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-10 13:01   
Na szóval, Riki kérésére (is):

Az érettségi tali szept. 23-n lesz. A suliban az osztályteremben kezdünk.

Riki szerintem ez téged is érint, szóval az igazgatónő már nem az a pénzéhes áll@t, hanem a Kecskésné, és ő ajánlotta fel, hogy kezdjünk a régi osztályteremben. Mivel szombaton lesz a tali, és akkor elvileg nincs suli, a portásnak külön be kell jönni, ezért vsz. tejelni kell neki, de nem olyan sokat, mi arra gondoltunk, fejenkét egy 100-as, ezért kb. 2 óra hosszát kell, hogy ott legyen. Viszont ha már beindulnak a tanfolyamok, akkor alapjáraton ott kell legyen a portás, és akkor nem kell fizetni.
Csak hogy tudd , elvégre a tietek jövőre esedékes
4-kor gyülekezünk az osztályteremben, aztán elnosztalgiázunk stb. utána 6-ra átsétálunk a 3 Gúnárba kajálni. Ott kaptunk egy különtermet, ami egyébként 26 évvel ezelőtt bölcsöde volt, oda jártam
A talákozót kicsit nehezíti, hogy mivel mind lányok voltunk, hát igen, az idei év babagazdagnak tekinthető: 5-6 gyerek született a nyáron, ezek közül sokan nem jönnek, mert azt mondják kicsi a gyerek, és nem.
Közülük a helyieket nem igazán értem meg, elvégre nekem is 5 éves a fiam, amikor 3 hónapos volt, simán otthagytam a barátnőmre kb. 3 óra hosszára, szóval szerintem lehetne izzítani a gyerek apját, vagy a nagyszülőket stb. (Természetesen itt mint most egészséges gyerekekről beszélek, és nem betegekről, mert azoknak téllleg kell a szülő, főleg az anya.) és nem kellene mondjuk rögtön éjfélig ott maradni, csak esetleg benézni...
Na mindegy ez az ő dolguk, szervezésügyileg megtettünk mindent, amit tudtunk, az ofő rengeteget segített, még majd a tablót akarjuk előkeríteni ősszel. A suliban van egy raktár valahol, ott kell túrni.
Ha érdekel Riki, akkor majd ha megtörtént a dolog, itt tudósítok, hogy jövőre nektek könnyebben menjen, ha esetleg be akartok jutni a suliba

Most ennyi, a folytatás szerintem majd szeptermber 23-a után, addig már úgyse történik semmi.

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-10 12:27   
Ok, bocsi, hogy ilyen későn jelentkezem, tanulok mint á..... Teljes stresszben vagyok. Rigojani, megy az emiledre akkor a meghívó
Nem tudjátok,hova írt a Riki nekem, az osztálytalival kapcsolatban? Azt hittem ide.

huba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-03 18:42   
mert már régen sírtál?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-03 18:38   
Kuldd el nekem is please!

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-03 18:33   
Szeretném veletek megosztani az örömhírt, hogy ma du. kb. fél 2 felé elküldtem az volt osztály 67%-ának emailben a meghívót, PowerPoint prezentációként.

Egykori padtársam visszaírt, hogy elsírta magát a meghívón....

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-05 10:46   
2006-07-04 02:53, rigojanos:

Nem, a 3 Gúnárban, nem messze a Vén Diófától.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-04 02:53   
2006-07-03 22:41, Erazs:

Nagyon orulok, hogy sikerult elinditani a riadolancot. Es a Ven Diofaban lesz?

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-03 22:41   
Képzeljétek, ma délután elindítottam a szervezést!
Hála az IWIW-nek, ahol a 28-ból 13 embert elértem, egész jól kezdődött.
Most ott tartunk, hogy 6 visszajelzésem van, 15 embert értesítettem, 4-et más fog (láncreakció ), és még nem telt el csak egy fél nap, ha úgy vesszük.
Az érdeklődés hál'Istennek nagy, holnap "dömpingválaszokra" számítok.

A tali időpontja szeptemberben lesz (9,16 vagy 23). Jelen pillanatban most ennek a szavazása folyik. Szóval a végén mégiscsak az én nyakamban kötött ki a dolog, de örülök neki

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-31 14:26   
Erazs a tied 10 eves az enyem 40.(Lett volna,ha megtartanank)
Az szupi lesz,ha a regi osztalyteremben kezditek.Kivanom,hogy jol sikeruljon a szervezes!Az 50.mar egy kicsit bonyolultabb lesz!

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-30 21:27   
2006-05-28 13:45, sycamore:
-
Egyet fedeztunk fel,az sem el mar.

Ez olyan szomorú! Remélem nálunk még a 10 évesen mindenki jelen lesz.

Képzeljétek, odáig "fajult" a dolog, hogy akkor mégiscsak megszervezem másik 3 csaj segítségével.
Vsz. ősszel lesz, legalábbis a többiek nagyon erre hajlanak, mivel a suliban a régi osztályteremben akarunk kezdeni, nyáron meg zárva az iskola.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó