2019. május 27. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Németország >> REPÜLŐTIPP, TELEKOCSI - ki, hogyan utazik?
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 )
 BenceMiki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-23 11:56   
Hazaut...

Megy vki Bp-re mostanaban, ugy, hogy hetfo (2004 oktober 25.) reggelre legkesobb Pestre er?

Jonne'k en is.
A benzin (1euro/L * 8L /100km * 1000 km = kb. 80euro lehet?) rameso reszet fizetnem, bar a nemet benzinarakat eddig nem is nagyon neztem, lehet, hogy el vagyok tevedve?
Csomag minimalis.
Busszal 88 euro lenne az ut.

P.S.:
Normal utviszonyok mellett 140, esoben 100 km/h amit elviselek , ugyhogy ha szeretsz szaguldozni, akkor semmi baj, de nem en vagyok a megfelelo utastars.

Fiatal vagyok, az az egyetemista tipus..
0162-5746903
Hivj vagy smsben kuldj vezetekes szamot.

a BenceMiki

Mària  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-20 14:32   
Sziasztok!
Ha tényleg olcson akartok haza utazni,repülövel,menjetek erre a honlapra.Csak annyi a fontos,hogy elöre 1 - 2 honapra nézd meg a jegy àrfolyamot.
Megéri!!!!
http://easyjet.com/ Több nyelv vàlaszték.
Vagy
http://skyeurope.com
Jo utat: Mària

GTL  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-17 11:12   
2004-10-13 09:15, Juli:
-
Ha valóban megbízható kell, akkor tudok ilyet. Ha elfér a cucc egy közepes méretű autón (3,5 t) akkor megoldható a dolog. Ez nem kamionméret, kitűnő allapotú Mercedesz Sprinter ponyvás autó, gyakorlott nemzetközi sofőrrel. Költözködéshez általában ekkora méret szokott kelleni, ha nem egy több szobás villa a költöztetés tárgya. Több is van neki, és rendszeresen jár azon a területen, tehát csak az idefuvar fizetendő. Ha érdekel, privátban megadom a telefonszámát.

GTL

Juli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-13 09:15   
KI ISMER MEGBÌZHATÒ FUVAROZÒ-VÀLLAKOZÒT, VAGY
VALAKIT, AKI EGY CSALÀDOT ÀTKÖLTÖZTETNE
FRANKFURTBÒL MAGYARORSZÀGRA?

Köszi:Juli

Hajos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-09 11:36   
Tisztelt Honfitarsam!
Uj hazautazasi lehetöseg.
2004.10.15 töl menetrendszerü autobusz jarat indul a következö utvonalon

München-Salzburg-Wien-Györ-Budapest-Eger-Miskolc

Erdeklödni a http://www.munichbus.de web oldalon lehet

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-05 17:31   
Juli email módosítás | válasz erre | profil | 2004-10-05 17:14

Igazán nincs mit.

Jó utat!

szeszelyes módosítás | válasz erre | profil | 2004-10-05 15:39

köszönöm

Juli email módosítás | válasz erre | profil | 2004-10-05 15:22

www.mitfahrzentrale.de
www.mitfahrgelegenheit.de
www.elviszem.com
www.kenguru.hu

Ezeken mind megjelennek azok a lehetöségek, amelyeket keresel. Inkább találsz megfelelö
autóst, mint így.

szeszelyes módosítás | válasz erre | profil | 2004-10-05 14:59

Sziasztok

En Berlinben vagyok eppen, es szeretnek jovo heten hazamenni Budapestre. (A legszivesebben kedden este fele vagy szerda.)Ha veletlenul valaki utazik es nem gond, ha vele mennek, irjon nekem.
Koszonom

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-21 11:24   
Kedves Hazánkfiai, Hazánklányai!

Most éppen azon ügyeskedem, hogyan tudna anyukám Győrből-Nürnbergbe a legolcsóbban kiutazni. Péri reptér még nem ok, Bp.-re felutazni pedig szintén elég körülményes. Más után néztem. A Volán-nál állapodtunk meg, talán ez a legkedvezőbb. Győr-Nürnberg oda-vissza (60 év felettiek kedvezményével számolva) kb. 26.910,-Ft

Amit Nektek ajánlanék, azok a telekocsi weboldalak. http://mitfahrzentrale.tiscali.de/title.php

ill. magyarok közül is csak egy: http://www.elviszem.com/

Ha a keresőbe beírjátok a telekocsi varázsszót, több magyar weboldal címét is megkapjátok.

enok-tan niki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-16 07:27   
Igen GTL, meg mindig ott van.

udv. Niki

GTL  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-16 00:52   
2004-09-13 11:31, enok-tan niki:
-
Véletlenül jó barátom annak a cégnek a vezetője, csak ha esetleg gondotok lenne a szolgáltatással!
Ugye még mindig a Rákóczy úton van az irodájuk?

GTL
utazzon aki utazni szeretne...

arti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-13 17:09   
Sziasztok

Münchenben tanulok és hétfőn (szept 20.) megyek haza Bp-re. Szívesen elviszek max. 3 embert.

enok-tan niki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-13 11:31   
Szia Gabi!

Jokor olvasom a leveled, mert van egy otletem. Van Budapesten egy R-Tours nevu ceg, amely Budapesttol Parizsig megy minden heten. Azt hiszem Budapestrol indul penteken reggel es Parizsbol jon vissza szombat delutan es vasarnap delutanra van otthon. En Karlsruhe-ig szoktam jonni es mi szombat este 11-korul erunk ide. Munchent is utba ejtik, ha van utas. Ott azt hiszem a varosban a Mercedes szalonnal szoktak felvenni az utast, de ezt majd megbeszeled veluk, ha erdekel. En legutobb 14.990.- et fizettem egy utra. Jol es gyorsan vezetnek. Ha erdekel, akkor a pesti iroda szama, ahol fel tudod hivni oket: 322-19-15, 342-31-63. Regebben lehetett azt csinalni, hogy valaki bement az irodaba es kifizette az utikoltseget, igy feltettek az utaslistara es haza tudtam jonni. Nem tudom most hogy mukodik. Ha Magyarorszagra telefonalsz es hasznalod a 01071-es elohivoszamot, akkor csak 1 centbe kerul egy perc! Ezt uzenem mindenkinek!
Kivanom, hogy haza tudj menni es minden sikeruljon!

udv. Niki

Gabi0108  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-11 14:47   
Sziasztok!

Nem tudja valaki a Munchenbol Budapestre indulo kisbuszok elerhetoseget? Jovo penteken vagy szombaton utaznek haza, de a fapadosokra mar tul keso lenne most jelentkezni, igy azt hiszem, ez a legolcsobb. Csak sajna nem talalom...
Koszi!
Gabi

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-10 23:34   
2004-09-10 23:18, Mary:
-
Drága barátnőm, hát mit vársz el 24,- €-ért? Hogy többet fizettél? Akkor is. Más fapadosokkal szemben itt adnak, pl. enni. Különben is, nem azért repülünk.

Bizalmad megtisztel. Igyekezni fogok, ha majd légitársaságtulajdonos leszek. Addig is rendelkezésedre áll a bársonyszék --> nálunk itthon.

Legfrissebb információim szerint az akció olyan sikeres volt, hogy - kontingens kimerülése miatt - már holnap abbahagyják.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-10 23:18   
Én repültem az Air Berlinnel és higyjétek el, ez nem a Pompéry kezemunkája! Kissé zörög, hörög és a paradicsomléböl is elegem van (pezsgövel nem kínált senki és a müanyag késsel majd levágtam az ujjamat). Ha Pompéry intézné, bársonyszékben (min. 1,5 m-es!) utaztam volna, Piccolóval a kezemben és nem kellett volna átmászkáljak a szervízkocsikon, WC-re menet.

GTL  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-10 22:54   
2004-09-10 17:07, Pompéry Berlin:
-
nemzörögaharaszthanem...
megaztán: hamarabbutólérikaminta...

Ezt csak viccből..., nem hagyhattam ki!
GTL
azért mentjük a menthetőt???

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-10 17:07   
2004-09-10 09:34, elckerlyck:
-
To whom it may concern

Ezennel hitelt érdemlően és felelősségem teljes tudatában kijelentem, hogy az Air-Berlin (sajnos) nem az én tulajdonomban van, nem nekik akartam reklámot csinálni és így nem is a saját hasznomra. Inkább információs előnyhöz jutván azzal kívántam mások meggazdagodásához - esetleg lassabb elszegényedéséhez - hozzájárulni.

Kérem a MON-közösség feloldozását.

A marketing akció egyik kivitelezőjének hozzátartozója

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-10 09:34   

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-09 22:42   
Az Air Berlin a mai naptól 4 napon keresztül különleges kedvezménnyel szeretné fellendíteni forgalmát a budapesti járatokon. Aki az akció napjain rendel jegyet okt-nov-dec-re Budapest - Berlin/Düsseldorf/Hamburg/München vonalakon, az szerencsés esetben oda-vissza mindössze 24,- €-t fizet csak.
További info:
http://www.airberlin.com/site/index.php?LANG=deu
Kattints itt az "Angebote und mehr" kockára.

Az akció mindössze 4 napig, vagyis szept. 13-ig ig fut.

Arwyl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-18 17:27   
Ha valaki aug. 25.en indul haza Düsseldorfbol irjon nekem!
Köszi

GTL  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 09:02   
Tisztelt Fórumlakók!
Régenvolt nem is rossz divat a "telekocsi". Valamiért manapság nem sok helyen találozunk ilyen lehetőséggel, ami még a "fapados"-nál is kedvezőbb utazási forma.
Igaz kicsit nehézkes a szervezés, nagyobb a bizonytalansági tényező, mint a menetrendszerű járműveknél, de hátha...
Érdekelne mik az utazási szokások, ki hogyan...? Lenne igény egy ilyen dologra a fórunlakók körében?

Én például Budapestről indulok Stuttgartba a jövő héten szerdán és jövök vissza szombaton.
A stoppolásnál azért jobb lehet.

Üdvözlettel
GTL

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó