2022. augusztus 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kanada >> Magyarok Edmonton és környékén
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 pocok969  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-03-13 23:16   
Sziasztok,

Egy honapja vagyunk Edmontonba, baratokat keresek. Van egy 10 eves kislanyom.
kuldj egy emailt a sigma_jb KUKAC yahoo.com
-ra

Marcelled  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-13 16:29   
2011-07-02 22:14, hiren3:
-

Szia!

En Edmontonban vagyok mar 1.5 eve, es en is ismerosoket keresek. Megadod a lanyod nevet, vagy egy telefonszamot, vagy valamit - csak hogy felvegyem vele a kapcsolatot?
Koszi elore is.

Az e-mail cimem: szcs_marci_KUKAC_freemail.hu

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-08-16 04:57   
Szia!

Az edmontoni telefonkonyvben megtalalod a magyar haz cimet:

Canadian Hungarian Cultural Society of Edmonton
12847- 68th Street
Edmonton, Alberta
T5C 0E6

Tel: 780-475-8384

Es ket magyar templom is:
Katolikus, cim: Szent Imre Katolikus Magyar Templom
12960-112 Street Edmonton
Telefon 454-5105
De a pap nem magyar lehet hogy mar tud kicsit. De az ottani magyar hirlap neve TOBORZO, ez is a katolikus templomban kaphato, mise pedig minden vasarnap ha jol emlekszem 11.00 orakor van.

Reformatus templom cime: 11701 - 86 Street, Edmonton
A lelkesz az jo baratom, Dr. Pungur Jozsefnek hivjak.

Menj oda es erdeklodj.

Robert

hiren3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-07-02 22:14   
Üdvözöllek!

Jó, hogy megtaláltam ezt az oldalt. A lányom 2 hete költözött Edmontonba, szeretne megismerkedni magyar fiatalokkal.

Örülnék, ha sikerülne kapcsolatot felvenni.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-06-19 15:37   
AKOS899 ÜZENETE:

Udv mindenkinek!

Mar jo par eve elek Edmontonban szuleimmel, es allitolag egy eleg nagy, es aktiv magyar kozosseg van itt. Eddig meg csak egy par emberrel talalkoztam, de arra lennek leginkabb kivancsi, hogy megis mennyien vagyunk itt, es ha vannak magyar fiatalok itt edmontonban.

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-09 10:12   
Szivesen, es remelem segit.

limoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-09 01:43   
Szia Robika!

Köszönöm az infot, igazán kedves vagy.

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-08 08:49   
Szia.

Probald meg ezt: 475-7043 vagy 475-8384

limoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-08 08:34   
Sziasztok!

Tudnátok infot adni, hogy mi a Magyar Ház telefonszama, vagy cime?

köszönöm!

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-07 07:12   
Na, ma megtudtam. Igen, az Illes fiarol van szo, ismerem oket jol.

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-07 03:56   
Hany eves volt?

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-06 09:23   
2010-01-06 08:31, Robika:
-

Köszi, nem szükséges, a honi hangos média részletes tudósítást adott a családról, de nem jegyeztem meg minden részletet. Balatonfelvidéki a rokonság, a Gyuri szülei vándoroltak ki és ő már ott született. Tagja volt egy magyar népi táncegyüttesnek is.

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-06 08:31   
Kedves egyedls!

En Edmontonban csak Miok Illest ismertem, de ha jol tudom, nem volt katona rokona, es azt hiszem, felvideki. De ha akarod, utana tudok nezni.

Robi

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-04 16:35   
Azt hiszem, Edmonton környéki volt a minap Afganisztánban elhúnyt George Miok (Miok György), a NATO kötelékben ott állomásozó kanadai egység őrmestere. Rokonai Magyarországon is gyászolják...

LEv  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-05-29 02:32   
Sziasztok!

Jelenleg North Battleford-ban dolgozok ami egy kb. 14000 fos varos Saskatchewan tartomanyban, Edmonton varostol 388 km-re keletre. Megismertem Kerekes Mihalyt, egy magyar bacsit (77) aki a Saskatchewan Hospital-ban el itt North Battleford-ban. En voltam az elso latogatoja, pedig mar 40 eve asszem, hogy ott lakik es azota meg magyarul se tudott senkivel beszelni. Amugy az intezmeny az szep, 2 golfpalya is van mellette amibol az egyik a korhaze. En csak 2008 augusztus 29.-ig leszek itt a nyari munkam folyaman, tehat azutan nem nagyon fogom tudni meglatogatni. Eddig ketszer voltam nala es nagyon orult a tarsasagomnak. Kerek minden magyart akinek lehetosege adodik latogassa majd meg! Mar csak azert is erdemes meglatogatni, mert szivszorongato tortenettel rendelkezik magarol, hogy hogyan menekult el hazajabol 1956-ban. Nevet igy ejtik az ott dolgozok: Májk Köríkösz.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-03-02 19:09   
Zooli,

írtam emailt.

Hunor

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-21 02:36   
2008-01-20 23:35, hunor:
-
BUBUKA1944 ÜZENETE:

-

Szia, neked meg irtam a levelemben, hogy miben tudnek segiteni. Nezd meg, es ha erdekel, telefonalhatsz, sok ismerosom van Edmontonban, biztos, hogy hasznos lenne neked.
Robi

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-21 00:14   
2008-01-20 23:53, hunor:

-

Meglepett! Azt hittem errefele valahol. De kosonom a valaszt.
Robi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-20 23:53   
2008-01-20 23:47, Robika:
-

Kedves Robi,

én Budapesten mostanság, korábban volt Németország is (tengerentúl viszont nem, még turistaként sem).
Az alábbi üzenetet viszont BUBUKA1944 írta, csak én költöztettem ide, mert véletlenül új edmontoni topikot nyitott.

Hunor

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-20 23:47   
Kedves Hunor
Megkerdezhetem hol vagy? Kanadaban vagy az USAban? Ennek a kerdesnek semmi koze semmihez.
Robi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-20 23:35   
BUBUKA1944 ÜZENETE:

Szeretnek ismeretseget talalni Edmontonban. 2 honapja elek itt, de meg egyetlen honfitarsammal nem talalkoztam. Ha valaki lenne olyan kedves, hogy segitene, es megadna az utiranyt, merre keresem a magyarok tarsasagat, igen orulnek. Megadom az Imail cimemet: Edike1947@hotmail.com

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-23 13:19   
Szia, en is laktam Edmontonban, es meg most is jobban ismerem, mint ahol most lakom. Javaslom, hogy a magyar reformatus egyhazhoz menj, nagyon baratsagosak, ott Dr. Pungur Jozsef, a lelkesz, jobaratom, sokmindent megtudhatsz a kerdeseidre. A katolikusoknal is, de nekik mar regota nincs magyar papjuk miota a Hamor Jozsef atya meghalt. Lengyel pap van, es angolul megy a mise. A Magyar hazban is valtozasok lettek. Ha erdekel a magyar ujsag, azt Toborzonak hivjak, annak is az informaciojat megkaphatod a reformatus egyhaznal.
Udv,
Robert

Doma Zoli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-04-16 15:35   
Hello!

Latom ezek az uzenetek igencsak regiek. Erdekelne minden info, amely Edmonton es kornyekbeli magyarokhoz kapcsolodik, ugyanis 2008-tol ott szandekozom letelepedni. Szeretnem tudni, ha letezik valamifele "magyar" szervezet, szervezkedes, programok, ettermek, stb.
Elore is koszonom ha valaki valaszolna....

Doma

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-15 17:21   
Anita!
Ok. Szamitok Rad! Kar hogy nem lehet pontokat gyujteni, mert akkor azert sokkal biztosabbra mehetnenk! De azert igy is lessz eleg meggyozo eronk!
Gondolom, - remelem - es nagyon bizok benne!

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-15 17:18   
Hunor Kedves!

Igen ertettem, mar latod igy is csinalom! remelem jol!?
Szoval majd probalkozom meg a kepet is feltenni, hatha sikerul, vegul is hadd lassa mas is ezer meg ezer kilometerrel arreb is azt amit latni erdemes!
Koszi, puszi Edit.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-15 11:03   
2004-08-15 04:31, Gabor Edit:

Udv Edit!

Ime, MON hasznalati utasitas, tartalomjegyzek:

http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=121&forum=62&5
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=1284&forum=62&0
(ezek nem irhato, csak olvashato topikok)

Kepek betetele kisse macerasabb (jelenleg nincs kozvetlen feltoltesi lehetoseg), de mar sokan megtanultuk. Ime, egy hasznalati leiras:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=528&forum=29&212

Ez a Mi vagyunk! temakor alatt van, ahol van Bemutatkozas topik is, es mindenfele mas kozossegi topik. Ha gondod lesz a betetellel, nyugodtan kerdezz abban a topikban, lesz, aki segit.

Es meg egy tipp, amikor valaszt irsz valakinek, erdemes csak a Valasz erre funkciora kattintas utan megjeleno reszbol csak a nevet/ datumot meghagyni (lasd az en eme uzenetemet), az uzenetet pedig kitorolni, mert maskepp osszekeveredhet, es nehezebb eldonteni, melyik ki uzenete. Igy egyszerubb, hiszen hivatkozaskepp csak ennyi marad:

"2004-08-15 04:31, Gabor Edit:
- "

Vagy pedig az Uzenet kuldese felirat a topik neve alatt, akkor nem ismetli meg a korabbi uzenetet.

Udv,

Hunor

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-15 04:46   
2004-08-15 04:31, Gabor Edit:

Edit, en nem rakok fel kepeket. Van valahol egy leiras arrol, hogy hogyan kell. Majd Hunor, mihelyt olvassa ezt a beirasodat, azonnal utba igazit Teged.

Fogok szoritani Nektek, tavaszig egyvegben! Good Luck!

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-15 04:31   
2004-08-13 20:52, Annita:

Szia Anita!
na jo akkor varunk a traccspartival addig amig mi is behajozunk a kikotobe!Remelem abba ahol Ti is horgonyoztok!
Szerintem is a legmegfelelobb hely! Talan mondhatni az egesz vilagon. Lergalabbis azok kozul a helyek kozul amiket en mar lattam!
Szoval ha minden igaz, akkor mar a jovo honap vegevel bejon a hideg, aztan az marad egy jo darabig es aztan ha egyszer vegre kitavaszodik akkor majd jon a Biralo Bizottsag, es ha maradhatunk akkor megyunk!
Na ezt most jol elmagyaraztam.
Anita hogyan lehet ide kepeket feltenni? nem tudod veletlenul?
Edit

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-13 20:52   
2004-08-13 18:28, Gabor Edit:
-

Szia Edit,

Igen, nekem mar Vancouver marad utolso kikotesi helyem. Ez a legmegfelelobb eghajlat szamomra itt K.-ban.

Azert, Halloween-ig meg van egy keveske.., de nem irigyellek az Edmonton-i telekert.

Udv. Anita

Gabor Edit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-13 18:28   
2004-08-12 22:10, Annita:

Na igen!
szia Anita!
pont erre gondoltam!
De akkor hogyan irjak jol?
Anita!
Te Vancouverbol irsz? Ugye?
Vagy itt vagy valahol kozelebb?

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése