2018. szeptember 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Belgium >> Magyarok Belgiumban
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 következő lap )
 Gubo Csilla  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-08-22 22:34   
kedves Tagok uzenem mindenkinek , nagyon sok facebook oldal van pl. Belgiumi Magyarok,Belgium chillout, Akik tènyleg belgiumban èlnek,Belgiumban èlo ès dolgozo....gyertek oda mert ez mèg a règi idok kommunikàcioja

bandi79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-07-30 19:03   
sziasztok belgiumban dolgozok gentben lakok ismerkednék itt vagy a környékken lako dolgozo magyarokkal

mostmagyarul  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-05-04 00:44   
Szép koncertet szervezünk a Maastrichttól nem messze fekvő hollandiai GELEEN telepúlésben:

Csüllög Edina sokak által dicsért Karády műsora siker miatt meghosszabítva: Két darab Karády-koncert a holland-belga határ melletti Geleen valamint Goes holland kisvárosokban. Csüllög Edina a Váradi Trió kiséretével gyönyörűen énekli búgó hangjával Karády Katalin számos remekművét. Helyszinek: Geleen (Partycentrum Biezenhof, Biesenweg 1) csüt. május 22-én.

Aki Antwerpen, Gent környékén lakik:A Zeeland nevű holland tartományban is van koncert, GOES-ban: Goes (Theater De Mythe, Bleekveld 1) kedden május 27-én. Belgiumból is könnyen megközelíthetők a rendezvények helyszínei! Jegyfoglalás, érdeklődés a www.hongaarsconcert.nlweboldalon (belépő Geleenben csak 8 euró annak aki előre foglal)

BartaGyula  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-02-11 21:50   
Sziasztok!

Barta Gyula vagyok! Márciustól augusztusig az Európai Parlamentben fogok dolgozni gyakornokként. Haraszti Zsófia lentebbi kiírását már megtaláltam, de jön még valaki az Európai Parlamentbe, vagy bármilyen hasonló gyakornoki munkára?
Illetve én is szállást keresek 4-500 euró/hó alatt. Ha tud bárki segíteni, jelezze ezen a címen: b.gyula90@gmail.com

Köszönöm szépen,
Gyula

ARANY OLDALAK  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-01-17 18:06   
Kedves Listatagok!

A mai napon megkezdte mukodeset az "EU-s aukcios oldal", az EUctions: http://www.EUctions.eu

Az EUctions-on "licitalos" es/vagy fixaras formaban eladhatjuk mindazt, amire mar nincs szuksegunk, illetve jo aron beszerezhetjuk mindazt, aminek hasznat tudjuk venni.

Az EUctions-on lehetosegunk van akar teljesen dijtalanul is adni-venni ( http://euctions.eu/auction-packages/ ), a premiumszolgaltatasok pedig joval kedvezobb aron erhetok el, mint mas hasonlo portalokon ( http://euctions.eu/why-euctions/ ).

Mivel az EUctions-t elsosorban a Belgiumban / Luxemburgban elo NEMZETKOZI "expat" kozosseg koreben kivanjuk nepszerusiteni, ezert az oldal fo nyelve az ANGOL. (Bovebben: http://euctions.eu/language/ ) A kapcsolati urlapot ( http://euctions.eu/contact/ ) hasznalva termeszetesen magyarul is megirhatjuk a kerdeseinket, illetve a visszajelzeseinket.

"EUctions - Heaven forBID(ING)" , magyarul "Hajra licitalas!:-)"

az ARANY OLDALAK csapat

BELG-EU-MI MAGYAROK - mindenkinek, aki magyar, Belgiumban
http://www.belgiumimagyarok.eu

ARANY OLDALAK  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-11-10 11:31   
2010. óta lehetőséget biztosítunk a Belgiumban tevékenykedő MAGYAR orvosoknak, ügyvédeknek, vállalkozóknak, magánszemélyeknek, képviseleteknek, közösségeknek stb., hogy rendkívül kedvező feltételek mellett hirdessenek az ARANY OLDALAK-on (http://www.aranyoldalak.eu).

Ugyanitt értékelhetjük is a hirdetőket.

Jelenleg 115 hirdetés található az ARANY OLDALAK-on. (Azokban a kategóriákban, ahol nincs (megfelelő számú) magyar hirdető, olyan belga orvosok stb. hirdetését is közzétesszük, akiket a Belgiumban élő magyarok kifejezetten ajánlanak.)

A hirdetők a BELG-EU-MI MAGYAROK levelezőlistán keresztül (http://www.belgiumimagyarok.eu) közvetlenül is elérhetik a "célközönségüket".

A BELG-EU-MI MAGYAROK levelezőlistának jelenleg közel 3 500(!!!), Belgiumban élő magyar tagja van.

Keressen / hirdessen Ön is az ARANY OLDALAK-on, és iratkozzon fel a BELG-EU-MI MAGYAROK levelezőlistára - ezzel mindenki csak NYERHET!

BELG-EU-MI MAGYAROK - mindenkinek, aki magyar, Belgiumban
http://www.belgiumimagyarok.eu

balazs88  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-05-20 10:15   
Sziasztok Magyarok!

Lakik valaki Verviers, Eupen, Spa Baelen környékén? Szívesen társalognánk a környékbeli Magyarokkal. Irjatok!

Üdv Balázs & Meinda

szabo.balazs21_KUKAC_gmail.com

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-22 17:04   
Üdv Mindenkinek,

megismétlem a fórum tetején látható feliratot:

"FIGYELEM! Fórumunkban kivándorlási kérdések, valamint állás-, lakáskereső hirdetések nem lehetségesek!"

BESZÉLGETŐFÓRUM: A MON fórum a már külföldön élő magyarok ismerkedő helye, beszélgetőfóruma, ahol mindenkit szivesen látunk, éljen bárhol is a nagyvilagban. Ha csak állást, lakást keresel, hirdetnél, vagy kivándorlással kapcsolatos kérdéseket tennél fel, segítséget keresnél - ne fáradj a regisztrálással, nem ez a megfelelő hely számodra, fórumunk nem erről szól. A világhálón sok száz honlap foglalkozik ilyen jellegű segítségnyújtással, biztosan megtalálod majd a megfelelőt.

Ha honfitársak társaságát keresed lakóhelyeden, beszélgetnél, vagy programokat szerveznél, akkor keresd meg az országok listájában az erre megfelelő topikot. A MON nem a Facebook, nem egy mondatos "itt vagyok én is" beköszönések helye csak, itt jó, ha írsz magadról, érdeklődési körödről pár mondatot, hadd tudják a többiek, kit üdvözölhetnek körükben.

Kérem, ezt mindenki vegye figyelembe!

Hunor

Tomo77  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-02-12 15:17   
Sziasztok!

Lakik valaki Oostende-ben?

BELGIUMI MAGYAROK  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-27 14:33   
ARANY OLDALAK + BELG-EU-MI MAGYAROK = egy nyerő páros a Belgiumban élő magyarok részére

www.aranyoldalak.eu - "Minden, ami magyar, Belgiumban":

- közösségek,
- vállalkozók,
- orvosok,
- ügyvédek,
- "gyereksarok",
- "expat" infó.

www.belgiumimagyarok.eu - "Mindenkinek, aki magyar, Belgiumban":

- a korábbi levelezőlisták (Brüsszeli Magyar Rendezvények, EU-Secretaries és EU_Magyarok) egyesülése,
- több mint 3 100 tag(!!!),
- közérdekű infók színházi, zenei, egyéb kulturális, közösségi, sport stb. rendezvényekről, adok/veszek, magyar vállalkozók hirdetései, tanfolyamok, telekocsi, ...,
- naponta csupán EGY összefoglaló e-mail ("digest").

Hajrá!:-)
www.aranyoldalak.eu
www.belgiumimagyarok.eu

Csabcsec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-01 06:25   
2011-12-28 00:13, vedett:
-

Szia!

Kiss Csabanak hivnak, San Diegoban elek, segitsegre lenne szuksegem.

Egy idos bacsit szeretnek elerni, csak sajnos en nem beszelem az ottani nyelvet.
Ebben kerem a segitseged, valaszod elore is koszonom!

Csaba

groepwerk21  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-06 19:24   
Hoi hoi.

Ismerkednék Belgiumban Új barátokat ismerösöket keresek.

Zoli

KZ  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-27 23:03   
Sziasztok!

Egy ideje mar en is Belgiumban tengetem, egeszen pontosan 7 honapja. Mar ez az ido is eleg volt arra, hogy rajojjek mennyire fontos az anyanyelven valo szemelyes kommunikacio. Ha valaki kedvet erez nyugodtan irjon az email-emre (elvileg lathato).

A korabbi bejegyzesek nem tudom mennyire ervenyesek meg, ezert irtam inkabb uj uzenetet.

ui.: bocsi az ekezetekert, de azert rem igy is olvashato

Zoli

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-12-28 00:13   
Hello,

lassan 8 eve lakom Belgiumban es Antwerpenben dolgozom a Waalse kaai mellett. 12 es 14 ora kozott jo hosszu ebedszuneteket tudok tartani, van valakinek kedve a leves/ teszta melle betarsulni? lehet A'pen mas reszen is max autoba ulok vagy biciklire pattanok ... erdekelnek az aktualitasok, szert tettem egy Standaard elofizetesre, de a Knack-ot se vetem meg. Ezenkivul erdekel a termeszet (turazas) es az utazas, fenykepezes, gyermekneveles (de inkabb bejgli stilusban), jazz, erdekessegek a vilagbol. Lazitanom kene a munkatempon es ram fer egy kis valtozatossag. tel: 0496076118 / 32 ev / nem fuggetlen, de nem az a tipikus csaladbanya.

Aarschot  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-11-05 21:51   
sziasztok Kedvetlen Magyarok a lényeg a lényeg itt vidámság humor nevetgélés, akik szintén szeretik ezt, jelentkezzen nálunk Péter end Tunde

Mercedesz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-14 16:10   
Sziasztok,

Szivesen baratkoznek magyarokkal. Valodi baratsagot keresek, nem erdek-baratsagot. Van munkam es lakasom.

Brusszelben lakom, 41 eves vagyok, es 1996 ota elek kint.

Remelem eljut par jovobeli baratnohoz (vagy barathoz) a tengerbe dobott palackom uzenete.

Koszonom elore is a valaszokat.
Irhattok maganban is.

lapinlapin_be_KUKAC_yahoo.com

udvozlettel
Mercedesz

G.Zsolt  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-06-01 23:41   

Krisz_25  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-05-18 16:38   
Sziasztok, Antwerpenben lakom, jo lenne magyarokkal beszélgetni 26 éves vagyok és kb. 21 éve vagyok mar Belgiumban.

Email: kristian_csikos_KUKAC_hotmail.com

Dott  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-05-11 14:23   
Sziasztok!

Én Arlonban élek, és érdeklődnék, hogy van-e valaki a közelből?

KPeter1979  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-30 23:53   
2011-03-10 21:50, manon:
-
Köszönjük szépen hogy válaszoltál, ez hasznos információ. Ami ezt az asszisztens orvos dolgot illeti, nem tudom mi az pontosan. Mi az ottani rezidens- illetve szakorvosképzésbe szeretnénk belépni. Nincs még szakvizsgánk, mindketten elkezdtük otthon, de elmenekültünk:)
Itt Tenerifén megvagyunk, csak vágyunk vissza Európába, és Belgium jó választásnak tűnik.
Ha abban tudnál segíteni hogy milyen lépések vezetnek a szakvizsgához egy külföldinek, az nagyon megköszönnénk.

manon  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-10 21:50   
2011-03-03 23:10, KPeter1979:
-

Sziasztok!

Természetesen elég a francia nyelv, ha francia nyelvü területre mentek. De ha Brüsszelbe mennétek azért ott elvárja az ember, hogy flamandul is tudj és/ vagy angolul. Nos. Nem könnyü eset. Mindenesetre megnyugtatlak benneteket, hogy szükség van orvosokra Belgiumban. Nem gondolkoztatok még mint "fellow" vagy asszisztens ezt megpróbálni? Biztos fiatalok vagytok, és ahogy én tudom minimum 2 évet kell dolgoznotok mint asszisztens egy kórházban mielött itt mint "szabad" orvos praktizálhatnátok. Hm.... Brüsszelben az Edith Cavell Kórház az elég menö, nemsokára építenek egy új részleget is. Próba szerencse.
De ha konkrétabb kérdésetek van, utána tudok járni, mivel én is kórházban dolgozom, csak sajnos a flamand területen (OLV Aalst, cardiac surgery). Meg tudom az itteni asszisztenseket kérdezni, ha ök ezt tudják természetesen.

Mindenesetre sok sikert!

KPeter1979  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-03 23:10   
Sziasztok!

Tenerifén élő és dolgozó magyar házaspár vagyunk. Belgiumba szeretnénk áttelepülni. Orvosok vagyunk, a honosítás után amint a nyelvtudásunk elfogadható szintre emelkedik, nekivágunk. Kérdésem, hogy elegendő-e a francia nyelv ismerete, természetesen feltételezve hogy francia területre megyünk. Köszönöm válaszaitokat, minden jót kívánok. Ja, ha valaki Teneriféről érdeklődne, természetesen állok rendelkezésére. (Gondolom e-mailben, mert ez itt belga fórum.)

Koszika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-01-04 16:38   
2010-06-30 17:47, Dirty01:
-

Szia,

én Kinrooiban élek, nem messze Maasmechelentöl. Szoktam oda jàrni, ha van kedved, irj a geertssuzy_KUKAC_skynet.be cimre

Koszika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-01-04 16:34   
Sziasztok belga Magyarok!

Elöször is boldog Új évet kivànok mindenkinek!

Keresek olyanokat, akik Kinrooi Maaseik Bree környékén laknak! Rajtam kivül lakik még egy magyar hölgy Kinrooiban, és szeretnénk kapcsolatokat kialakitani!

Reactor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-01-02 12:10   
B.U.É.K.!
Minden tagnak legyen jó éve.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-12-19 20:28   
2010-12-19 16:40, olahandras:
-

Szia András,

mint admin, látom mara e-mail címét, így írtam neki, hogy válaszoltál.

Hunor

olahandras  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-12-19 16:40   
2010-08-09 11:07, mara4:

-

Sziasztok!

Ki keres?
Olàh Andràs

olahandras1 a skype cimem.

hajnalvos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-28 16:49   
2010-08-08 13:50, anna farkas erdei:

-

Szia!

Egy hete Rixensartban lakom, nagy orommel talalkoznek veled.

Az emailcimem: hajnal_KUKAC_noborders.biz

Szep estet kivanok neked!

Udv,
Hajni

Sej Attila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-10-27 15:49   
Kedves belgiumi magyarok!

Örömmel tájékoztatunk Benneteket, hogy:

(1) elkészült a belgiumi és luxemburgi magyarok részére szerkesztett "ARANY OLDALAK", amelyen e két ország valamelyikében élő / tevékenykedő magyar (vonatkozású) képviseletek, közösségek, magánszemélyek, vállalkozók, vállalkozások, ... TELJESEN DÍJTALANUL reklámozhatják tevékenységüket, szolgáltatásaikat, termékeiket. Bővebb infó: www.aranyoldalak.eu

(2) 2010. október 25-én létrejött a "Brüsszeli Magyar Rendezvények" és az "EUsecretaries" levelezőlisták összeolvadásából a jelenleg több, mint 860 tagot számláló BELGIUMI MAGYAROK LEVELEZŐLISTA, amelyen - többek között - az Arany Oldalakon szereplők is könnyen és gyorsan elérhetik a "célközönségüket". Bővebb infó a levelezőlistáról: http://www.bxlhurendezvenyek.eu/bxlhurendezvenyek/levelezolista.html

www.aranyoldalak.eu
www.bxlhurendezvenyek.eu
BELGIUMI MAGYAROK levelezőlista ( http://www.bxlhurendezvenyek.eu/bxlhurendezvenyek/levelezolista.html )

mara4  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-08-09 11:07   
Sziasztok,

szeretném a segitségeteket kérni. Aki ismeri Oláh Andrást, kérem adja meg a telefonszámát. Brusszelben lakik családjával.

Elore is koszonom!

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó