2018. szeptember 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Belgium >> Magyarok Belgiumban
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 )
 vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-02 23:45   
szia peru macko milyen allampolgar vagy es hol elsz most?

Cunibaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-31 10:52   
Elöször is fogalmam sincs hogyan lehet kitelepülni, de kérdés : Ha valaki itt vesz lakàst annak nincs joga letelepülni??

ati055  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-28 21:23   
nem tudom honnan veszitek hogy barmelyik kozsegbe kilehet telepulni nem igaz hivatalosan tudom ugyan is van egy 20 eves lanyom magyarorszagon es kiszeretne koltozni ugy tud csak kijonni hogy 21 eves koraig mivel en kint elek es allampolgar vagyok csak altalam tud kijonni ha en nem lennek itt semmi eselye a kitelepedesnek ezt az idegenrendeszeten mondtak viszont magyar vallakozassal lehet kint dolgozni

bobo2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-27 20:19   
En egy magyar hegedust ismerek Belgiumban, a Lakatos Robit, ha nala jobb hegedus vagy, akkor biztosan nem lesz problemad szerzodest kapnod es letelepedned. Kezmuves szakmat azert ajanlottam, mert azzal barhol problema nelkul el lehet boldogulni, vallalkozast alapitani, es amig a vilag vilag, mindig van ra kereslet. De zenesznek sincs masra szuksege, mint egy szobafestonek: alapos szakmai tudasra, gyakorlatra es megfelelo mennyisegu keszpenzre. Kortol nem fugg a letelepedes, csak attol, hogy van-e kello anyagi alapja, amibol a megelheteset tudja finanszirozni.
Itt Luxembourgban is ismerek tobb magyar hegedust, akik a legnagyobb szimfonikus zenekarban jatszanak,zenet oktatnak mar egy evtizede. Megint csak ugyanazt tudom ismetelni,tanulj nyelvet, szerezz gyakorlatot es gyujtsel penztartalekot magadnak, hogy barmilyen lehetoseget ki tudj hasznalni.
Nagy Zoltan

Peru Macko  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-26 19:52   
bobo2003: Kösz a biztatást, de miért pont kézművesnek szánsz? Felső szinten hegedülök - zeneileg milyen esélyeim vannak? És még egy dolog: egy 60 évesnek megengedik a kitelepedést? Ő itt operaénekes.

bobo2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-24 17:38   
2004-08-23 15:29, Peru Macko:

Dehogy kell kiverned a fejedbol a letelepedest! Tanulj szorgalmasan, a belga hivatalos nyelvek kozul legalabb egyet beszelj folyekonyan.
Tanulj ki egy jo kezmuves szakmat, szerezz gyakorlatot, legyen kb egy 20 ezer euro keszpenzed.
Csak el kell donteni,hogy melyik helysegben akarsz letelepedni, a tobbi mar megy magatol!

Udv

Peru Macko  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-23 15:29   
ati055!

Én 14 éves vagyok... Van még két tesóm 16 és 18 éves. Anyukám 41 éves, élettársa a 61 éves. Így is ki kell vernem a fejemből a letelepedést?

Engem nyugodtan tegezhet(sz).

ati055  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-22 21:43   
szerbusz hat azt hiszem a belgiumi letelepedest kiverheted a fejedbol de hagykerdezzem meg 61 evesen miert akarsz kitelepedni ha nem titok? bocs a tegezodesert de ez itt igy megy

Peru Macko  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-22 17:38   
Sziasztok! Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan lehet letelepedni a lehető leghamarabb Belgiumban? Ott is pontrendszer van? És vajon mennyi esélye van egy 61 éves öregembernek a letelepedésre? Egy egész családdal hogy mennyi idő alatt lehet letelepedni? Segítsetek!

Előre is köszi:
Peru Mackó

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó