2018. június 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Horgászat
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 ex-MON-tag4  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-29 15:59   
2004-08-29 15:07, cassiopea:
-

Nemetorszagban törtent egy kissebb privat tavon.
üdv denjul

maber  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-29 15:56   
2004-08-29 15:07, cassiopea:
-

Ez érdekes,itt németországban is kemények a törvények de 3 bot megvan engedve.Kettö fenéken egy keszegezö kézben.De szerintem ez túl sok mert megoszlik a figyelem és késön észleljük a kapást vagy ami velem is elöfordult egyszerre két botra volt kapás.Hagy ne irjam le mi lett a vége:-)

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-29 15:07   
denjul,

Magyarorszagon tortent?
Itt Kanadaban tilos a horgaszat ket bottal.
(Velem kivetelt tehetnenek mert en harommal se fognek semmit... )

ex-MON-tag4  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-29 10:40   
Horgasz kaland.
Voltam egyszer egy baratommal horgaszni,de ö meg nagyon kezdö volt ugyhogy segitsegre volt szüksege.Ket botom bennt volt fenekezni es en elektromos kapasjelzöt hasznaltam,közbe a baratomnak kellett segiteni botot szerelni es ö kb 7-8 mre volt tölem.Egyszer csak hallom hogy a kapasjelzöm jelez rohantam oda de elkestem mert a botomat elvitte a hal.A bot mar a to közepen volt,szerencsere nen volt tul nagy ez egy kis privat to volt.A baratom beuszott a botert es kihozta szerencsere meg a hal is rajta volt,egy 6 kilos ponty.Nagyon izgalmas volt.Akinek szinten van valami jo sztorija szivesen vennem ha elmeselne.

maber  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-28 15:02   
2004-08-28 08:33, bovi:
-
Kellemes hétvégét!

Igen ez az a tó,azzal a külömbséggel hogy csak egy a mozgáskorlátozottak által használható horgász hely van.De az elég jó helyen.Az autóval a közvetlen közelébe lehet menni.De mivel felénk ritkán járnak mozgáskorlátozottak horgászni leginkább a többiek használják.
Ez a kép is a tónál készült az én helyemröl fényképezve:

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-28 08:33   
2004-08-27 20:09, maber:

Jó reggelt Maber!
Megnéztem a Coogleben, hol van a Postgrube. Ez az a tó, ahol sok hely van külön a sérülteknek?

A mi füstölönk is kicsi, asztali füstölö, ha ismered. Azért belefér 4-6 pistráng egyszerre.
Angolna itt csak a Mainban lenne, de oda nincs "belépöje" páromnak. Valamikor csak ott pecált, de a közeli vegyi gyár megrongálata a hal minöségét.
Ezek a tavak visszamaradt sóderbányák, de óriásik, ami a környékünkön van. Sajnos nem egyszerü a hozzáférés tolószékkel.
(Az én gépemen sen nincs hosszú ö,se ü )
Szép hétvéget kivánunk mindketten!

maber  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-27 21:11   
2004-08-27 20:52, denjul:
-
Sziasztok pecasok!

-
Szia denjul,én gyerekkormban nagyon szerettem a törpeharcsát enni.Az anyám nagyon finom pörköltet csinált belöle.Az egyetlen gond az volt vele hogy nagyon munkaigényes.

ex-MON-tag4  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-27 20:52   
Sziasztok pecasok!
En is jarok nagyon sokat horgaszni,de sajnos a lakhelyemhez közel keves lehetöseg van erre.Ugyan vannak kisebb magan tavak de halat csak itt ott lehet fogni.Sokat jarok MO-on horgaszni kedvenc helyem a Balaton es a velencei to.Az iden is voltam szabi alatt a Balatonon de most apro halakon es meret alatti ponyokbol sikerült fogni amit termeszetesen vissza kell engedni.Voltam a Tiszan is ott meg csak törpeharcsakat sikerült fogni,igaz voltak szep peldanyok is.

maber  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-27 20:09   
2004-08-27 13:27, bovi:
-
A pisztráng fölséges!
-
Szia bovi,Petri Heil a férjednek! Sajnos pisztrángok erre csak a "Forellen Puff"-ba vannak.Itt így nevezik a fizetös tavakat ahol kilóra v. darabra pénzért pecázhatsz.Az ilyen pecázáshoz meg nincs kedvem.Én szívesebben ülök a tóparton még akkor is ha egésznap nem fogok semmit.Ami a füstölést illeti habár nagyon szeretem a füstölt halat nekem nincs füstölöm(Elnézést a rövid ö-ért és a rövid ü-ért de a német billentyün nem találom a hosszút)egy német horgászcimborámmal szoktam közösen füstölni.Én az angolnát szeretem a legjobban.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-27 13:27   
2004-08-26 17:13, maber:

Üzeneted átadtam köszöni szépen!
A nyár elején fogott elég sok pisztrángot, de azt az itt folydogáló patakocskában
Most 2-3 hete nem jár ki.
Nincs kedvem mindig édesvizü halhoz és, ha sokáig levan fagyasztva, nem izlik.
Szoktál Te is füstölni halat? A pisztráng föséges!

maber  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-26 17:13   
2004-08-26 15:12, bovi:
-
Szia bovi,add át üdvözletemet a férjednek én magam is inkább tavon pecázok, van is belöle jócskán erre felénk.Ez a tó Postgrube a neve a kedvencem

maber  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-26 15:28   
2004-08-26 14:19, Valeria:
-
Természetesen halászlét próbáltam csinálni belöle de sajnos nem olyan lett mint szerettem volna.Valahogy a halászléhez nincs szerencsém:-(.Pedig különben szoktam fözöcskélni ha magyaros ételre fáj a fogam

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-26 15:12   
2004-08-24 18:54, maber:
-
Sziasztok,vagy ahogy a németek köszönnek(a pecások)Petri Heil!

Petri Heil!
A férjem nevében irok, mivel ö nem fér a gép alá. Sajnos tolószékben ül már nagyon régen és a leg szenvedélyesebb horgászok egyike.
Mi is Németben élünk, ahol a Main nincs messze, de Ö inkább tavakban pecál. Két egyesületnek a tagja és ime a legutolsó fogása, 4,8 kg

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-26 14:19   
Maber, ez egy csodaponty volt. Milyen volt belole a halaszle? Vagy nem annak lett elkeszitve?

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-25 21:09   
Maber,

Gratula.
Remelem masok is kuldenek kepeket hamarosan.
Egy fenykepem nekem is van egy ponttyal de olyan sokaig tartana elokeresni, hogy inkabb fogok helyette masikat.
Habar.... Az inkabb valoszinu, hogy hamarabb megtalalom a kepet mint sikerulne ujra egy halat fognom...

maber  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-25 20:33   
Hallo casiopea,egy horgász topikba hal is illik hoztam egyet igaz hogy nem a legfrissebb fogásom de ezt legalább érdemes megnézni;-)

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-25 04:23   
>>>>> En nehany hete voltam horgaszni a 4 unokaocsemmel. volt nalunk 3 bot, ketto profi, es egy ilyen, mint a kepen. A nagy botokkal semmit nem fogtunk, de a kisfiu ezzel a hulye bottal fel ora alatt 8 halat, meg ugyanazt a teknost ketszer. <<<<<

Na, ez lehet a problemam nekem is. Profibotokat surgosen eladni es ezutan gyerekbottal kell horgaszni.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-24 23:35   
2004-08-24 15:52, cassiopea:
-

(Hol a gilisztam...??? )

-

Nem talalod?

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-24 22:29   
2004-08-24 18:54, maber:
-
Isten hozott! Ennél azonban kicsivel többet is elárulhatnál magadról. Pl., hogy hol élsz, fiú vagy-e vagy lány, mit csinálsz, amikor nem horgászol, stb. A profilodból ugyanis sajnos semmi nem derül ki. Ha eleget akarnál tenni kérésemnek, azt a Mi vagyunk rovat Bemutatkozás altémájában ejtheted meg. Plíiiiiiiiiiiz ...

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-24 20:35   
Szervusztok, amint elhagyom a gépet, átadom családom pecásának, a páromnak.
Remélem jó lesz ez a topik IS!

maber  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-24 18:54   
Sziasztok,vagy ahogy a németek köszönnek(a pecások)Petri Heil!

Remélem befogadtok engem is a club-ba.Én már kb.20 éve horgászegyesületi tag vagyok.Régóta keresek a fórumokon egy horgász topikot és ime valakinek több esze volt mint nekem mert nyitott egyet.)

Üdv maber

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-24 17:55   
2004-08-24 15:52, cassiopea:
-
En nehany hete voltam horgaszni a 4 unokaocsemmel. volt nalunk 3 bot, ketto profi, es egy ilyen, mint a kepen. A nagy botokkal semmit nem fogtunk, de a kisfiu ezzel a hulye bottal fel ora alatt 8 halat, meg ugyanazt a teknost ketszer. Masodszor nem is tudtuk kiszedni a horgot az orrabol (nem mintha en megprobaltam volna), ugyhogy piercinggel ment haza szegeny

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-24 15:52   
Nagyon szeretek horgaszni. Legalabb annyira, vagy jobban, mint mint fozni. Sajnos egyikhez sem ertek.
Gondoltam, nyissunk egy kis horgaszklubot ahol megosztjuk sikeres/sikertelen elmenyeinket, tapasztalatokat cserelunk, tanacsokat kerunk-adunk.

(Hol a gilisztam...??? )

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó