2018. szeptember 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Ausztria >> Halihó!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 )
 alpok  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-04 11:57   
Ébresztó lányok!!!! Igaz, elég álmosító az idő, nálunk reggel szakadt az eső, de azért 16 C volt. Lehet, hogy vége az indián nyárnak. Nem szeretném, mert igaz, hogy reggel, és éjjel hideg van már, de olyan csodálatos a napsütés, még ha csak a munkahely ablakából nézem is. Az embernek még a hangulata is más, mint ilyenkor, amikor gyerekcsináló idő van. Jó hétvégét kívánok nektek.

magicmausi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-02 20:55   
Sziasztok!Ma nincs időm irni, fáradt is vagyok, majd holnap bepótolom. Igen Alpok, én vagyok a NL-án is, én inditottam azt az Ausztria topicot, meg ezt is Csak az a baj, hogy én Felső-Ausztriában élek, a legtöbben pedig Bécsből irogatnak. Én meg ugy szeretnék valakit megismerni innen a közelből! De talán egyszer ez a vágyam is teljesül! Most mindenkinek jó éjt, megyek hunyni, mert még mindig nem szoktam meg az iskolakezdést! PuSzilvi

alpok  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-02 09:02   
Szia Misty!

Természetesen jártam már, hiszen hozzánk az van leközelebb mint kirándulóhely. Strandra is Dautskrauts-ba járunk a Juvinába, az 3 km-tőlünk. Az unokáim imádnak oda járni. Én ugyanis egy 6- és egy 9 éves kislány nagyija vagyok.

Misty  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-01 17:23   
Szia Alpok!
Nem tudom, valamiert nem enged be a jelszavammal, es az oldal is nehezkesen nyilik meg. Lehet hogy itt vana gond, az itteni internettel, neha rakoncatlankodik. Jartal mar Ausztriaban, vagy csak a forumba irogatsz?:-)
Szioka:
Misty

Misty  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-01 17:22   
Szia Mausi! Nahat a lakokocsiert aztan igazan irigyellek. Regota almodozunk rola a baratommal, hogy be kellene egyet szerezni, mert kotetlenul bejarhatnank Europat, de ez meg egy darabig csak alom marad.
Hagenbergben lakunk, Linz mellett, de igazan szep helyek a Mondseenel, vagy az Atterseenel vannak. Mi nemreg voltunk kirandulni Passauban, az is nagyon tetszett!Olyan a hangulata mint Salzburgnak, csak nincsenek benne annyian. Es a nyaron voltunk Steyrben is, ahol te laksz, az is nagyon tetszett.A Grunaui vadasparkban jartatok mar? Szerintem erdemes lenne megneznetek, a gyerekek is nagyon elveznek!
A fekben csak az a gyanus, hogy csak az egyik csikorog, es az is csak azutan kezdett el, hogy kijottunk vele otthonrol ide, pedig ha az ujsaga miatt csikorogna, akkor mar akkor is kellett volna. De remelem , hogy tenyleg csak errol van szo.
Minden esetre a szervizben nagyon csunyan viselkedtek velunk, mikor rajottek, hogy nem vagyunk a foldijeik, khiaba volt megbeszelt idopontunk, csak delutan kezdtek foglalkozni a kocsival, es mikor rakerdeztunk miert van ez, kitertek a valsz elol. Igazan felhaboritoan viselkedtek. Na, nem is gondolok inkabb ra.
Merrefele jartatok a nyaron?
Mi voltunk a Blacsinal telelni. Hiaba mentunk augusztusban, vegig esett az eso, egy napot tudtunk csak strandolni, nem nagyon jott ossze a szep ido.

alpok  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-01 09:03   
Szia Misty! Látod beléptem, mindjárt többen lettünk. Én Sopronban lakom, a "szomszédban". Miért nem tudsz a NL-ba belépni? Magicmausi nevét ugy rémlik, mintha a NL fórumán már valamikor régen láttam volna. Mivel munkaidőbe vagyok, ezért csak rövid időre köszönök időnként be.

magicmausi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 20:00   
Szia Misty!
Még hogy nálam több ujság...!Bár ha arra emlékszel, hogy uj autót vettünk, akkor tényleg!Azóta megint fáj a fogunk egy ujabbra!Tudniillik vettünk egy lakókocsit és kéne valami ami jobban tudja huzni.Én nem igazán értek hozzá, de asszem az uj fékek szoktak csikorogni,amig be nem járódnak, vagy nem igy van?
Munkakeresés még nem érint annyira, mert még 2 évig biztosan itthon maradok, a fiammal szeretném az első osztályt "közösen " elvégezni.Aztán meglátom. De hogy nem rózsás a helyzet, az biztos!
Ja, mi kempingezni voltunk a nyáron,meg talán még az idén megkockáztatunk egyet-kettőt! Szerintem felétek is jártunk, bár már nem emlékszem kristálytisztán, hogy hol is laksz?
PuSzilvi

Misty  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 19:13   
Szia Mausi!

Szerintem nalad tobb ujsag van mint nalam. Mikor utoljara hirt kaptam feloled, valami olyasmit irtal, hogy most vettetek uj autot! Milyen? Hogy megy? A mienkkel most csak gond van, otthon kicsereltettuk a fekjet, erre elkezdett nyikorogni, elmentunk vele a szervizbe, ahol legomboltak rolunk egy csomo penzt, mondvan, hogy koszos volt csak a fek. Erre fol masnap megint elojott a hang, nagyon mergesek vagyunk a szervizre. Csak sajna ez az egy Rover szerviz van a kozelben, es az oraberuk a csillagos eget erinti, nem gondolnak azokra, akiknek regi tipusu kocsija van, nem uj luxuslimuzinja.
Ezt a korulmenyt leszamitva viszont nagyon jol vagyunk.A Nok Lapja ujsag kihozott peldanyaibol szoktam neha sutiket sutni, ujitani, nagyon klasszul szoktak sikerulni. Munkaugyben nem nagyon van elorelepes, valami olyasmit olvastam a neten, hogy az uj osztrak torveny szerint csak 5 eves kint tartozkodas, es egy osztrak diploma megszerzese utan lehet itt kint munkat talalni, hat ez kemeny dio.
Most igy nagy hirtelen csak ennyit. Orulok, hogy vegre olvashatok feloled!:-))Puszi:
Misty

magicmausi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 18:49   
Sziasztok! Én is szoktam erre járni, csak nem valami sürün, mert eddig nem irt szinte senki! Misty, már hiányoltalak a NL-án! Azért csütörtökig még irhatsz, hogy mi van veled! Nálam nincs sok ujság,ezért mentem át inkább olvasósba!

Misty  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 17:48   
Csak azt sajnalom, hogy most hogy vegre raakadtam egy ujabb Ausztria forumra, csutortokon hazautazom harom hetre, es nem fogok tudni irni.De azert remelm addig meg benez id evalaki!:-)

Misty  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 17:40   
Szia alpok!
Te hol vagy Ausztriaban? En Linz mellett. Orulok, hogy hallok egy cafesrol!:-))

alpok  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 07:43   
Sziasztok! Örülök, hogy valaki a Nők Lapja fórum privijében megküldte ennek a weblapnak a cimét.A NL-ban hónapok óta próbálom életben tartani az Ausztriai fórumot de nem könnyű. Fogok is szólni az ottani lányoknak erről. Majd még benézek hozzátok.

Misty  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-28 12:47   
Haliho! Sziasztok Ausztriaban elok, es sok-sok szia neked Magicmausi! Ezer eve nem tudok belepni a Nok Lapja Cafeba, mar le is tettem rola, hogy mashol osztrak forumot talalok. Ennek most nagyon orulok!:-)

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-07 15:00   
Hallo Ságizsu,

köszi, hogy ide vezettél a magyaronline.net-re!!!!!!!!!! Nagyon jól érzem magam itt, csodás! Kellemes nyarat, majd jelentkezem.

Ölellek Zsizel

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-23 11:21   
Zsuzsa és Mindenki!

Dehogy vagytok egyedül, csak nyár van Én Magyarországon élek. Szép lehet ott Nektek a folyók és hegyek között, a kristálytiszta levegőn. Augusztusban én is készülök át: majd szólok előre.

sziasztok

sagizsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-21 22:47   
A chaten kicsit hamarabb kaptál választ, mint itt. Örülök, hogy találkoztunk!

Szia, Zsuzsa

magicmausi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-20 10:09   
Szia Zsuzsa!

De örülök, hogy nem vagyok egyedül! Te melyik felén élsz Ausztriának? Én Felsőausztriában, Steyerben élek! Örülnék, ha hamarosan megint irnál!

Szia!

sagizsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-19 22:59   
Nem vagy egyedül!

Szia,
Zsuzsa

magicmausi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-08 07:53   
Üdvözlet Ausztriából!!! Ich bin daaaaa, wer noch???? Félre a viccel....nem akarom elhinni, hogy az magyaronline-on még senki nincs innen! Jelentkezzetek, irjatok!
Sziasztok!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó