2018. november 14. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Németország >> Magyarok Würzburgban
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
 mjulia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-04-28 11:36   
Kedves Würzburgi magyarok!

Mohácsi Júlia vagyok és Budapesten lakom. Rövidebb időre mennék Würzburgba főleg a nyári időszakban. Olcsóbb szállást keresek.

Idős házaspárnál besegítenék, kisgyerekekre felügyelnék vagy matekot magyarul tanítanék.

Tudtok segíteni?
Email címem: quelea2@gmail.com
Köszönettel Mohácsi Júlia

m.tünde  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-14 10:25   
A találkozó sikeres volt, 13-an voltunk jelen és jól éreztük magunkat, aki nem jött el sajnálhatja. Ezentúl szeretnénk minden hónapban egyszer találkozni.
Aki szeretne feliratkozni a wuma (würzburgi magyarok) levelező listájára az megteheti a következőképpen: küldjetek egyszerüen egy E-mailt ide (Subscribe):
wuma-subscribe@yahoogroups.com
Mindenkit szivesen látunk, aki a környéken lakik és szeretné felvenni a kapcsolatot az itt élő magyarokkal.

m.tünde  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-10 14:22   
Május 13-án csütörtökön 19 órától magyar találkozó Würzburgban a Cafe Klugban (Peterstr. 12). A szervezők mindenkit szeretettel várnak, ha van kedvetek és ráértek akkor gyertek.
Üdv. Tünde.

m.tünde  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-04-24 15:10   
Sziasztok!

Ismertek magyar, vagy magyarul beszélő fodrászt Würzburgban, vagy a környékén? Ha igen, értesítsetek. Köszönöm.

Üdv.
Tünde

nagyrek  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-03-20 21:36   
Kedves Fruzsi,

Nagy Reka vagyok Zschadrassbol... Hiszen ismerjuk egymast, a lanykori nevem Both Reka.
Miota nem lattuk egymast, szuletett meg egy gyerekunk, Dani, 2008. szept.15-en, kevessel azutan, hogy Nemetorszagba koltoztunk. Tehat most Bence 4, Matyi 2, es Dani eppen fel eves. Mindenre kivancsiak vagyunk, feloletek, eddig megnohetett a lanyotok jocskan. Kerdesem is van, mit tudsz a butorfestesrol ugy altalaban? Edesapad mutatott nehany kiallitott darabot Debrecenben, kivancsi lennek, mennyibe kerulnek. En is masodallasban - az anyasag, feleseg, minden egyeb mellett - butorfesto vagyok. Ha erdekel, akkor majd kuldhetek par fotot is neked. Nem titkolt szandekom, hogy nemi penzt keressek valahogy, orvosnokent meg soha, egyetlen napot sem dolgoztam. Minket is erdekel kulonben minden letezo tanchaz, udv Reka.

m.tünde  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-28 21:21   
Azért köszi, elküldtem az ismerösömnek a cimet. Veitshöchheimban is lesz hasonló vásár a hétvégén, már zajlanak az elökészületek... és az közelebb van.

Senator1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-28 15:23   
http://www.rezeda.de

Hello, itt egy tipp, de felek, hogy ök inkabb Frankfurtban tancolnak...

Most hetvegen nincs kedvetek elnezni a bad kissingeni karacsonyi piacra?
Szombat vagy vasarnap deu ?

Fruzsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-26 21:19   
2008-11-26 13:32, m.tünde:
-

Engem is érdekelne, ha valaki tud valamit. De csak kezdö.

m.tünde  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-26 13:32   
Sziasztok!

Tud valaki egy erdélyi/ magyar táncokat táncoló néptánccsoportról felnötteknek Würzburg környékén? Egy ismerősömet érdekelné, gondoltam megkérdezem hátha tud neki valaki segíteni.
Üdv: Tünde

m.tünde  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-08 16:30   
2008-07-06 11:49, hegybiro:
-

Szia Laci!

Én is Würzburg mellett lakom, és szivesen ismerkedem környékbeli magyarokkal. Van is egy ötletem, hogy hol lenne erre neked is lehetőséged. Az iwiw-en van egy klub, "Würzburg környéki magyarok" a neve, ha már regisztrált tag vagy, keress rá, és csatlakozz, már több mint 70-en vagyunk ott. Ha még nem regisztráltál írj magánüzit és küldök meghívót.
Üdv. Tünde.

hegybiro  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-06 11:49   
Szia!

Laci vagyok, itt dolgozom Wurzburg mellett. Jo lenne magyarokkal megismerkedni. Email: hegybiro@citromail.hu

Senator1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-16 09:24   
www.deutsches-musikfest.de

Haliho !
Hetvegen Würzburgban musikfest.......
aki errejar, bitte jelentkezzen.....!!!
üdv

kacsa37  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 22:24   
2007-02-13 20:49, Tündérke25:
-

Szia Agi, vagyok ha van kedved tarthatjuk a kapcsolatot, en is szeretnek magyar baratokat keresni, irj az email cimemre:
kacsa37@freemail.hu

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 19:02   
Na, akkor itt a válasz:
http://magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=4077&forum=4&4644
mai nap 19:01

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 18:28   
2007-02-14 17:45, Tündérke25:
-

Kedves Tündérke,

a fiúk csak viccelnek, nehogy a lelkedre vedd.
Amúgy melyik az a pont, ahol születtél, és a hűség még kifejezetten érték (nem az érték hiányát kérdőjeleznem, hanem a van még ilyen hely kontextust értelmezném).
Ha írsz, sok válasz lesz, de a téma már off lenne itt, inkább írd Lepu törzsasztala alá.

Hunor

Tündérke25  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 17:45   
Úgy látom a férfiúi önérzetetek igen csak sérülékeny, eszemben sem volt senkit megbántani. És csak hogy tisztázzuk a tényeket, tudtommal nem kiabáltam és egyáltalán nem unatkozom, söt alig van szabadidöm, csupán arról volt szó, hogy néha jó lenne elbeszélgetni itt élö magyarokkal. És kiemelném, csak hogy nehogy félreértsétek, nem randizni akarok vagy pasizni... eszemben sincs. Az eddigi irásotokból számomra kiderült, milyen véleménnyel vagytok a nökröl... bár tudom a mai világban nem divat a hüség, de ahol én születtem, szerencsére élnek még olyan emberek, akiknek érték.

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 13:34   
Hát az így szokott lenni. De tudod hogy van, aztán fut egy kört a ház körül, hogy a szomszéd lássa, hogy nem olyan, aztán bejön...

Senator1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 13:00   
2007-02-14 12:28, Lepu:
-
Féltékenysegröl szerintem most szó sem volt...sokkal inkabb egy tipikus human megbotlas volt...
A kisasszony hevesen kiabalt, hogy fazik es unatkozik, s mikor ajtót nyitottunk neki, kiderült, hogy nem is hozzank keszült.........

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 12:28   
Nézd sok hülye pasi van a földön, aki féltékenykedik, néha jobb a nöknek, ha a saját nemük társaságát keresik.

Senator1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 10:46   
2007-02-13 21:23, Tündérke25:

-

Eddig csak magyarokat kerestel, majd jelentkeztünk, most pedig mar nemi - némi diszkriminalsz is?

Miert nem ezzel kezdted, akkor nem strapaltuk volna magunkat.....??!!

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-13 22:44   
Az meg a szeretőjével...

Tündérke25  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-13 21:23   
Á...értem már De gondolom csak akad egy egy aki már megtalálta a párját mint én

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-13 20:58   
Vannak, de ők a fiúkkal vannak elfoglalva

Tündérke25  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-13 20:49   
hmmm...csak a bulizáson jár az eszetek? )) Nekem kevés a szabadidőm és mivel nemrég kerültem ide jó lenne egy barátnő akivel néha lehet egyet kávézni.Remélem magyar lányok is laknak a környéken

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-12 12:45   
persze, hogy lehet. Würzburg szép város, mehetünk mi is
Csak szervezd meg
Nem tudom mikor lesz a következö errefele, de biztos lesz....

Senator1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-12 12:30   
Köszönjük az invitálást...
En mar nyugodtan voltam a novemberin, de miert ne lehetne nekünk itt egy saját würzburger frakciónk?

S mikor lesz a következö party?

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-12 12:15   
Nyugodtan eljöhettek egyszer valamelyik erlangeni vagy nürnbergi magyar bulira, nincs olyan messze....

Senator1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-12 10:41   
Hello !

Bar en csak egy 30-as külkeres vagyok, én is csak simplán társaságot keresek itt Würzburgban. Egy könnyed eszmecsere ellen tovabbra sincs semmi kifogasom.

Üdv

hanseat@index.hu

nagyhoho  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-11 14:10   
Szia,

En Wurzburgban lakom es az orvosi egyetemen dolgozom. Ha van kedved meginni egy kavet valahol, beszelgetni, varom valaszod.
Kellemes hetveget kivan,

Attila

Tündérke25  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-11 13:44   
Sziasztok. Olyan magyarok jelentkezését várom akik Würzburg környékén laknak és szivesen ismerkednének.

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó