2020. január 29. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Helyi magyarok ide - CSEVEGÉS
Új topik indítása   Üzenet küldése
 gidodona  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-28 07:39   
2004-09-05 11:05, hunor:
-
Helyi magyarok ide - CSEVEGÉS
-
Uj-Zeland egy csodas orszag termeszetileg, de mivel az emberszam keves, igy neha kisse unalmas.... viszont csaladot letrehozni es felnevelni nagyon jo orszag. A valaszotokra receptekre vonatkozolag: en fozok sokfele modon, mert a quisine nagyon valtozatos es finom.

NZkiwi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-30 00:10   
2004-11-29 11:41, apuka:

Ha medveboccs, akkor meg van bocsajtva Azert mertem batorkodni, mert az uj zelandi eletstilus mas, mint a magyar. Jo sokat lehet sporolni a kajan, s az idon. Annak idejen megprobaltam `magyarosan` fozni, sutni, de belebuktam S mivel a ferjem kiwi, igy megtanultam par itteni kajat, s a baratoktol pedig a sutiket S bizony a szokasokat is megtanultam, ami Mo-n teljesen ismeretlen, vagy legalabbis nem `divat`. S jo, ha megismeri valaki ezen fortelyokat, ertekes baratsagokat lehet szerezni ezaltal Szoval nem az esz akarom osztani Mi az eszakin elunk, Raglanban.
Mint szakacs fox dolgozni ? vagy mint felszolgalo ? hogy sikerult az interju ?

Az, hogy idonkent nem ertenek meg, az a kiejtesed miatt van, az akcentusod magyar Mashova teszed a hangsulyt, mint ahol kellene lennie, s emiatt nem ertenek meg. Ezert ismetelgetik. De turelmesek az kiwik, ertekelik, hogy a nyelvuket tanulod

udv

apuka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-29 11:41   
Jol van naaaaa!!!
En is baratsagos voltam, csak igy irva nem derul ki. Bocsi. Mi is csalad vagyunk de csak egy gyerek van. Ha all meg az ajanlatod akkor kuldjel nyugodtan recepteket, szivesen vesszuk. Ja es en fozok itthon. Meg remelem majd az etteremben is. Rosszul irtam tegnap kedden megyek az allasra. De meg mindig nem irtatok merre fele vagytok helyileg. Eszak vagy Del???????
Mi itt vagyunk lent delen ( edes ejjen, edent remelsz) Csak nosztalgiaztam.
Folyt.kov.

NZkiwi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-29 06:13   
2004-11-28 12:10, apuka:

Hali !

A tisztanak minden tiszta en mint no szerettem VOLNA receptet felajanlani a felesegednek. Mi ebben a rossz ? Amugy boldog vagyok a ferjemmel, harmonikus csaladi eletet elek, van 2 gyermekem, s van munkahelyem is, nem szorulok segitsegre. Ha meg reklikkelsz az `adatok`-ra, lathatod a teljes, becsuletes nevemet. Csak probaltam beszedbe egyeledni, de ugy latom, hogy teljesen remenytelen ... Vagy ahogy Cyrano mondana, `mondhattad volna szebben kislovag...`
Probalok baratsagos lenni, de teljesen felesleges
good luck

Zsuzsa

apuka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-28 12:10   
Hali,
Apuka vagyok, anyukanak en adok recepteket ha erted mire gondolok.
Mas, Holnap megyek probanapra egy etterembe.
Drukkoljatok, aztan indulhat a work permit.
Ti merre vagytok helyileg?
Olyan volt mar nektek hogy a bizonyos McDonaldsban ha kerek 1 cappucinot vagy 1 majonezt, mindig visszakerdeznek, hogy mit akarok, aztan lmondjak ugyanugy ugyanazt. Es utana mar megertik:( kesz vagyok toluk!!!!!
Jo ejt....

NZkiwi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-27 23:54   
2004-11-27 10:24, apuka:
-
2004-11-26 15:11, Cody:
-
Sziasztok !

Anyuka, ha szukseged van uj zelandi receptre, szivesen kuldok

apuka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-27 10:24   
2004-11-26 15:11, Cody:
-
Akkor mar legyunk harman.
Merre jartok?

Cody  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-26 15:11   
..ezekszerint kevés a "helyi magyar" ... gyarapítani kellene

NZkiwi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-06 22:47   
hmmmm ... tul nagy a csend ... addig is idekeszitek nehany sutit ...
oooooooo
(______).... es

innivalot ...

[(_) [(_) [(_)

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-05 11:05   
Helyi magyarok ide - CSEVEGÉS

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó