2018. szeptember 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Belgium >> Egyedül érzed magad?
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 Mikike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-09 05:09   
Szia Anci,

Ha szuksegetek van segitsegre az "integralodas" soran, nyugodtan keressetek meg, szivesen segitek amiben tudok. A telefonszamom 0494/46.41.46.

Anci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-23 18:54   
Sziasztok!

Köszi! Pont erre volt szükségem, egy kis emberi szóra, bátorításra. Tudjátok sok barátot hagyunk itthon, ez az egyik dolog, ami miatt nehéz elmenni. Mindig sok barátot találtunk bármerre kerültünk, és hát bejártuk kis országunk egyik-másik zugát is. Csak szerettem volna, ha ez folytatódna Brüsszelbe is, hogy könnyebb legyen a beilleszkedés, ne az itthoniak után kelljen sírni.
Köszönöm a baráti biztatást!

Jó éjszakát mindenkinek még innen Magyarországról!

Csilla

bobo2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-23 17:05   
Szerintem csak rosszul kozelitetted meg a dolgot,mert nem kell neked elore leszervezned semmit. Amikor ideertek Brusszelbe a mindennapokban nagyon sok eurokrataval fogsz kapcsolatba kerulni, akinek ugyanabban a helyzetben vannak, mint Ti lesztek. Ebbe a rovatba viszont ok nem irnak. Ki fog ez alakulni, biztos lehetsz benne....

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-23 14:39   
Kedves Anci
Ne keseredj el, ne add fel.
Az emberek sokfélék, sokféle elfoglaltsággal. Mint látod, akik előtted írtak azok is azt keresték, amit Te.
Van, aki ritkán néz be ide, lehet, hamarosan jelentkezik majd.
Én egy országgal arrébb vagyok, Hollandiában, szóval szomszéd
Tisztelem a bátorságotokat, hogy 4 gyerekkel kezdtek új életet, de hidd el , a gyerekeknek lesz könnyebb.
Remélem, hamarosan találsz majd ismerősökre, bár azt hiszem, eleinte jobb, ha nincsenek körülöttetek honfitársak. Később meg majd alakul

Sok sikert kívánok, írjál továbbra is, kíváncsian várom:

Anci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-23 14:30   
Sziasztok!

Teljesen el vagyok szomorodva! Senki nem válaszolt a megkeresésemre. Pedig nem kértem semmit, csak barátságot! Miért van az, hogy igaz, nem összetartó a magyar! Nem segítőkész, nem önzetlen, főleg nem a maga fajtájával szemben. Igazán szomorú dolog! De én most megigérem, ha kint leszek, és valakinek szüksége lesz valamire, ha csak egy jó szóra is, én szívesen megteszem. Én is csak ennyit kértem volna tőletek. De mélységes csönd! Gondoltam, barátságot köthetnénk már most, Brüsszelbe összejárhatnánk, a gyerekeknek is könnyebb lenne, stb ... Ennyi!

Csilla

herceganna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-15 14:33   
Sziasztok, Anna vagyok, 22 éve élek Belgiumban. Mercedesz, Téged màr olvastalak màshol is, irtam, csak vàlasz nem jött. Schaerbeekben lakom, ismered ezt a kerületet?

Anci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-14 13:45   
Sziasztok!
A férjem a napokban kapja meg a szerződését, ha minden igaz, akkor március 12-én utazunk Brüsszelbe, 16-án kezd a Bizottságnál. Jó lenne, ha összeismerkedhetnénk már most. 38 évesek vagyunk, és nagy levegővétellel költözünk ki a négy gyermekünkkel. Nagyon nem szeretnénk egyedül érezni magunkat. Segítetek?

Mindenkinek üdv

Csilla

Mercedesz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-13 21:48   
2004-09-26 17:50, HUGI:

-

Szioka,

olvastam uzeneted, es en meg 8 eve elek belgiumban, es 34 eves vagyok
Brusszelben lakom

Lenne kedved megismerkedni velem?

Merre laksz?

Mercedesz

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-05 19:55   
ati,

ismersz magyar egyetemistakat gentben???ha igen lecci kuldd mar be oket ide, en is jarogatok gentbe es az egyetemrol van egy cimboram de meg soha nem emlitette, hogy ismerne magyarokat,
koszi,

ConAir  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-28 13:02   
Sziasztok Mindenki,
Abban azert van valami, hogy hiaba van net, azert az nem ugyanaz.
De jo, hogy van ez a forum, most vtalaltam ra, kerestem magyarokat Belgiumban (Antwerpen es kornyeke).

ati055  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-26 20:06   
jarok rengeteget gent fele penteken is voltam gerarsdbergenbe gentbe viszont van sok magyar egyetemista

HUGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-26 19:33   
Szia Ati055!Igaz hogy van netem ,de nem rég ota és nem probàlkoztam eddig az ilyen fajta ismerkedéssel, most màr viszont örülök,hogy megprobàltam.Egyébként Genttöl 15km-re lakom

ati055  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-26 19:12   
szia hugi!
ha van neted nem ertem miert erzed magad egyedul. merre vagy a nagy belgiumba?

HUGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-26 18:45   
2004-09-26 18:21, poesje:

Szia poesje!Sikerült a megnéznem a màsik üzenetedet is hàla neked,szerintem is jobb a màsik megoldàs köszi

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-26 18:26   
HUGI
privát üzeneted van, nézz a fölsö sorokba

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-26 18:21   
Lány, ha ugyan annak lehet nevezni a 47 évemmel, 27 évi házassággal. Nemrég én is így örültem az elsö üdvözlésnek, azért siettem, hogy köszöntselek.
Ne aggódj, nagyon hamar belejössz majd.

HUGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-26 18:06   
2004-09-26 17:54, poesje:

Szia poesje kôsz hogy ilyen hamar vàlaszoltàl te voltàl az elsô siker élményem mivel még kezdô vagyok az ilyenfajta ugy mondd csevegésben.Màr megkérdezhetném mit jelent a neved? Fiu vagy vagy làny?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-26 17:54   
szia HUGI
ne érezd magad egyedül. Ha a nagy Ö megvan, akkor többel rendelkezel, mint sokan mások. Jó helyre jöttél, légy merész továbbra is. Én kb 2 hete találtam ide, de nagyon jól érzem magam. Hamar befogadtak, jó társaság van. Olvasgass a többi topikban, és hamarosan azt veszed észre, hogy nagyon sok ismerösöd van. A chaton is van esténként zsibongás, igy vasárnap nap közben is lehet találni valakit. Gyere traccsolni, ha unatkozol.
üdv

HUGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-26 17:50   
HELLO mindenkinek!Talàn nagy merészség elsöre azokhoz szolni akik egyedül érzik magukat itt Belgiumban de én màr csak ilyen vagyok. Azèrt vàlasztottam ezt a témàt mert szerintem a magànynàl rosszabb dolog nem létezik a vilàgon és én sajnos ezt màr àtéltem,biztos vagyok benne,hogy nem én vagyok az egyetlen, ha ti is igy gondoljàtok, talàn segithetünk egymàson.Magamrol csak annyit irnék,hogy 90-ben jôttem ki és itt is ragadtam mert az elsö héten megismertem a nagy ö-t és a mai napig tart...most 35-éves vagyok és még rengeteg dolgot elszeretnék érni az életben ,de ehhez kellenek a baràtok,ismerôsôk.Sajnos én is azt tapasztaltam hogy a magyarok nem nagyon tartanak ôssze külömbözö okok miatt.Minden esetre örülök,hogy én is itt lehetek veletek!!!Puszilok mindenkit viszlàt!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó