2022. szeptember 29. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kanada >> Montreál és környékén élő magyarok
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 elle  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-12 01:34   
Szia Em,
voltunk a bucsun. En azt hittem tenylegesen is lesz egy kicsi bucsu. Bermalkozas volt es ebed. Ott maradtunk volna, de a kisfiam olyat csalodott mert itthon egesz izgalomba volt ezert elmentunk egy vegyespiacra Lavalba ahol gyerekes dolgok is vannak. Aztmondtak, ha irunk levelet nekik akkor ertesitenek minden osszejovetelrol. Viszont szivesen elmegyek hozzatok valamikor es teged is szeretnelek megismerni, ha mar ilyen kedves voltal. Kaverea , ebedre mindegy csak szolj. Varom valaszod.

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-11 23:45   
Ki tudna informáciot addni hól kaphatnám meg Montreálban az EVITA filmnek a videokazetáját, melyben a Madona a föszereplö. elöre is köszöne

Em.

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-11 14:01   
Szia elle!

voltál a Bucsun. Mitörtént hogy nem irsz? idöd engedi ir kérlek

szia Em

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-11 13:59   
Hello "Z" mitörtént.Azt hittem ma reggel bejelentkeztél. Ha megtetted néz be erre az oldalra
Üdv Em.

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-10 01:46   
Szia!

Kösz gyors válaszod.Én nem tudok elmenni a templomba a Bucsura vendégeim lesznek.De te vagy ti eredjetek nyugodtan.Igen a forumban nem is szoktunk személyes vagyis privált dolgokat irni.itt általában észreveteleinket ötleteinket és egyébb hozzászolasainkat szoktuk papira vetni. Esetleg valmi kellemes élményinket ami Kanadávalés Montreálal kapcsolatos.
Kérlek ne haragudj meg és neved sértésnek ha azt irom hogy én csak a családomal és a nagyonközeli ismeröseimel folytatok privált levelezést.Ha beiratkozol a "Baráti Körbe " akkor úgy is megismerjük egymást és személyesen is beszélgethetünk privált témákról.Kérlek Mégegyszer ezért ne sértödj meg.
Olvastam elég jó tapasztalatod van az egy év alat mióta itt vagy. Mi a legkellemeseb tapasztalatod és mit találtál szépnek Montreálban.Mindenröl irhatsz és ahogyan már irtam kérdezhetsz. Ha valamire nem tudnék felelni megkeresem neked a pontos informáciokat Kanada és Montreálal kapcsolatosan.Én szertem kanadát és Momtreált is nagyon.Biztos vagyok benne te is megfogod szeretni.Kedden megirom a pontos cimet kivel kell fölved a kapcsolatot hogy beiratkoz a "Baráti Körbe".Pl. A mult héten volt kirándulás. almaszedésel egybekötve.Egyelöre enyit most
Jó éjt.
Üdv Em

elle  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-10 00:28   
Sziasztok,
nagyon aranyosak vagytok, hogy igy segitetek.
Montreal igazan szep es nyugodt varos.Nagyon keves az a dolog itt ami eddig nem tetszik.

Em, koszi a leveled. Te nem mesz ki a templomhoz' Kerdeznek meg beszelgetos temat is csak nem tudom mennyire lehet. Viszont, ha akarod megadom az e-mail cimem es levelezhetunk. Tudod az ember magarol is beszel es az igy kenyelmetlen. Remelem nem vagyok tolakodo. Varom a valaszod. Szia.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-09 23:58   
2004-10-09 19:06, elle:
-
szia Elle!

Em biztosan tobbet tud majd irni montreali magyarok, Montreal kapcsan, de meg ajanlok egy topikot innen:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=848&forum=5&0 (ugyanez a temakor, de legalul). Ha ebbe a topikba irsz a montreali fiatalokkal kapcsolatosan, kapsz biztosan valaszt (a forum rendszere ertesiti a topik nyitojat, hogy irtak, igy hamar johet valasz).

Es nezz meg korbe a Kanada temakor alatt, van tobb altalanos temaju topik is.

Milyennek talalod Montrealt?

Udv,

Hunor

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-09 23:42   
Kedves elle!

Kösz a vélaszodat. Örülök hogy elfogsz menni a Katolikus Templomba a Búcsura. Ha jól tudom a 11 órási szent mise után kezdödik.Majd ird meg milyen volt. Megérdeklödtem igen te is beiratkozhatsz az itteni "Baráti Körbe. Mások is vannak beiratkozva akik nem itt laknak Csak itt az a helyzet idöseb személyekel fogsz találkozni.De mindenki kedves . Minden pénteken 2 órátol kávé délután van és szoktak lenni vacsorák is amik nem késön kezdödnek.Van szép étterem kintiek is eljöhetnek ebédre jó magyaros ételeket föznek és nem drága.
Én sem vagyok fiatal már nagymama vagyok.
Még azt kell meg érdeklödjem kivel vedd fel a kapcsolatot a beiratkozás véget.

Bármokor irhatsz nekem és ha van kérdésed szivesen válaszolok amire tudok.

Üdv Em.

elle  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-09 19:06   
2004-10-09 06:20, Em:
-
Szia Em ,

Egy eve elek itt a kisfiam harom es fel eves, ovodaba jar. Latod nem tudtam , hogy lesz bucsu , de elmegyunk biztos. Az jo, ha megerdeklodned nekem, hogy merre talalok osszejovetelt. Igazabol mindegy milyen koruak, szeretek beszelgetni. Most, hogy mar elkezdtem levelezni veled magadrol is irhatsz. Te a magyar otthonba laksz'

Udv. Elle.

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-09 06:20   
Kedves elle!

Örömmel vettem válaszodat.Bocsánatot kell kérjek az elözö levelembe tévesen irtam.A Magyar Otthon helyett Magyar Házat irtam és az nem ugyan az.A magyar Otthon apartment ház hól idösebb emberek laknak.
Itt is vannak rendezvények melyeket az úgy nevezet"Baráti Kőr" rendez. meg érdeklödöm hogyan tudnál te is be kapcsolodni ebbe a "Baráti Körbe.Különben most Vasárnap Okt 10-én lesz a katolikús Magyar templomba Búcsu. Eredj el nagyon szép lesz.
Egyelöre ennyit mert nagyon későre jár az idö.Kérlek irj ha van idöd és irj egy pár sort magadrol és kisfiadrol aki biztosan aranyos Mióta élsz Montreálban?.

Üdv Em.

elle  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-09 00:36   
Koszonom, hogy igy valaszoltatok. Az ujsagot szoktam neha venni. Parszor elmentem a magyar templomba is. Nem tudom milyen mas osszejovetelek vannak meg. En 29 eves vagyok es van egy kisfiam. Szivesen baratkozok idosebbekkel is hiszen nagyszulo sincs itt nekunk. Azt nem tudtam, hogy magyar haz van itt pedig kutakodtam magyar dolgok irant.Mit csinal a magyar haz itt,, mert olvastam, hogy sok varosban az osszejovetelek nem tul jok es a fiatalok ki vannak szoritva. Egy csoportosan beszelgeto emberekhez pedig nem mehetek oda, hogy en is ittvagyok. Megkoszonnem, ha meg irnatok.

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-08 23:53   
Kedves Elle!

Én is itt élek Montreálban már 25 éve A Magyar Házban lakom ha halottál róla Mióta élsz Momtreálba? Ha van kedved kérlek irj. Szivesen olvasom leveled és szivesen is válaszolok levelekre válaszolok. Én nagyon örülök hogy megtalátam ezt a lapot, Meg látod te is meg fogod kedvelni éslassan több magyaral fogsz meg ismerkedni.

Üdvözlettel Em

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-08 20:44   
Kedves Elle,

akkor ideje ezen valtoztatni, hiszen sok magyar el Montrealban. Ime, az ottani magyar lap honlapja: http://www.magyarkronika.com/ Rendeznek evente Szent Istvan balt, es meg sok mas esemeny is van.

Miota elsz Montrealban? Meselj magadrol, ha van kedved, es nezz vissza tobbszor, hamarosan nyilvan tobben is hozzaszolnak a topikhoz.

Udv,

Hunor

elle  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-08 02:55   
Szia, en Montrealban elo magyar vagyok es nem ismerek magyarokat itt.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-04 12:53   
Montreál és környékén élő magyarok.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó