2018. szeptember 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Hollandia >> Magyarok Frieslandban, Leeuwarden, Ameland, Dokkum, Vlieland
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
 poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-06-14 23:27   
HOLLANDUS ÜZENETE

hollandus 2010-06-14 09:09

Szia Seashell!

Sneekben lakom Egy szallitasi vallalatnal vagyok irodakukac. Mar majdnem hat esztendeje itt elek, es Partiumbol jottem. Dolgozni jossz, vagy a parod holland?

Sok erot a keszulodeshez, es irj meg!

Udvozol,
Hollandus

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-06-14 23:25   
SEASHELL ÜZENETE

Seashell 2010-06-13 16:25

Szia Hollandus!

Orulok, hogy Frieslandban magyarra talalok!
En juliusban fogok kikoltozni, Baardba. Ez a falu Sneek-hez van kozel. Te hol laksz?

Te mivel foglalkozol?

Udv neked!

Ha gondolod irhatsz, email cimemre is: seashell333_KUKAC_gmail.com

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-27 20:59   
NUSSZ ÜZENETE

nussz 2009-10-27 20:48

Tóth Dia vagyok, 20 éves és kb. 2 hónapja költöztem ki Menaldumba. Azt szeretném, hogy az itt élő fiatalokat összehozzam, összehozzuk. Hiszen bármi is hívott ki titeket ennyi idősen, a kezdet nehéz, vagy ha már nem is a kezdet, azért jó magyar szót hallani, különösen a saját korosztályunkból, illetve én magam is szívesen ismerném meg az itt élőket. Tehát írjatok, ha gondotok van, segítsük egymást, találkozzunk, beszélgessünk, bulizzunk, kössünk barátságot, stb. Addig is érezzétek jól magatokat, élvezzétek az itt töltött időt és sok sikert a továbbiakban!

Ezen a címen (amely egyben az msn-címem is, bátran vegyetek fel) bárki elérhet: dia-toth89@hotmail.com

Mery  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-16 15:36   
Sziasztok!

Dokkum, és környékén magyarokat keresek.

Csilla

nussz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-08 11:19   
sziasztok!

Én kb egy hónapja költöztem Menaldumba (Leeuwardentől kb. negyed óra), és én is nagyon vágyom a közelben magyar barátokra. A barátom miatt költöztem ki, hiszen ő holland - hatalmas segítség, de hát azért jó lenne kicsit gyakrabban magyar szót hallani.

Itt bárki elérhet: dia-toth89@hotmail.com

Szép napot mindenkinek!

Mery  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-06 16:44   
2009-10-06 15:36, poe:
-
Köszönöm szépen

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-06 15:36   
2009-10-06 15:21, Mery:

Például itt
Ha ezek nem jók, akkor a guglinak mondjad: huurwoningen Dokkum és jönnek a találatok. Sok sikert.

Mery  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-06 15:21   
Sziasztok!

Férjem 1,5 éve dolgozik Dokkumban, szálláshelyét munkáltatója biztosítja. Október 16.-án megyünk mi is 2 lányunkkal (6, és 17 évesek), de szállást nem sikerült találni, csak 1-2 hétre, férjem szálláshelyén.

Hol, és milyen oldalon keressek albérletet?

Köszi a segítséget!

Üdv:
Csilla
csilla.mery@citromail.hu

b.hajni  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-05 13:10   
Sziasztok!

Mi 3 hete költöztünk Winschotenbe, és nagy szeretettel ismerkednénk a környékünkön élő többi honfitársunkal. A lányunk 10 éves, a kisfiunk februárban lesz 3 éves. Iskolába, oviba még nem járnak, most ezen munkálkodunk. Addig is, jó lenne egy kis társaság. Szívesen levelezünk is, ha valaki messzebb lakik, de érdekeljük, bár a net néha megtréfál minket.

Szép napot, és sok sikert mindenkinek!

Tné, Hajni

rozett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-04 13:37   
Sziasztok.

Itt élünk Frizlandban a barátommal, és szeretnénk magyarokat keresni, barátságokat kialakitani, egymásnak segiteni, jókat beszélgetni.

Várom jelentkezéseteket!

Üdvözlettel:
Rozett

Email: rozett0621@freemail.hu

A3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-11 13:32   
2009-09-10 09:04, hollandus:

Szia Hollandus!

Köszönöm szépen! De nagyon úgy tűnik, hogy nem kapok munkát ebben a 2 hétben. Így mennem kell vissza.
Ha valaki tud valamit, jelezzen!

hollandus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-10 09:04   
Szia!

Igen, meg mindig Frieslandban elek, es ugyanazon vallalatnal dolgozom. Sajnos itt is egyre nehezebb munkat talalni. Nalunk is kevesebb lett a szallitas.

Sok sikert, es fokent erot, kitartast a kereseshez!

Udvozol:
Hollandus

A3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-07 20:38   
2008-07-11 09:17, hollandus:
-

Kedves Hollandus,

még mindig itt vagy Frieslandon? És még annál a szállítmányozási cégnél dolgozol Heerenveenben? Én Drachtenben élek, júniusban érkeztem vissza Hollandiában. Eddig 3 munkám volt és a beköltözés, "beilleszkedés" elvette minden időmet, energiámat. Mára viszont itt vagyok, de 2 hét múlva már munka nélkül. Nagyon jól jönne valami segítség, vagy használható ötlet, és persze barátok.

A3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-07 16:26   
Hoi!

Van itt még valaki? Én is megérkeztem Frieslandra júniusban, Drachtenben élek. Kiérkezésem után kaptam 3 ideiglenes munkát, de most sürgősen állást keresek, mert ha nem lesz valami akkor mehetek vissza Mo.-ra, és azt nem szeretném, mert szeretek itt lenni. Írjon, aki errefelé van, jó lenne barátokra lelni!

mostmagyarul  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-09 13:53   
...ha már ennyi magyar lakik Frieslandban, akkor mért nem jöttetek el junius 12-én a gyönyörű Haydn és Hongaarse liederen c. előadásunkra? Sőt minden borivás is benne volt a belépő árában!!

Kérlek jelentkezztek nálam és máskor időben értesítlek.

Edwin van Schie
a Hongaarse School vezetője
(tananyag, nyelvtanítás, fordítások)
Most Magyarul! (részben) kétnyelvű Hongarije magazine kiadója
Felhívhatnak: 023 538 9461
illetve HongaarseSchoolKUKACgmail.com
lsd. a http://www.mostmagyarul.nl valamint a http://www.hongaarsconcert.nl oldalainkat is

hollandus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-09 08:51   
2009-07-06 09:48, DikoD:

-

Szia!

En Sneek varosaban lakom immar ot esztendeje.

Udv.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-06 15:54   
Lackoka

az üzenet küldése feliratra kattints, akkor sikerülni fog

DikoD  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-06 09:48   
Sziasztok!

Harlingenhez kozel lakom, masfel eve vagyok itt, es nagyon vagyom magyar baratokra...

b.hajni  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-04-29 07:55   
Kedves Poe!

Jó reggelt! Köszönöm a tippet, keresgélem.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-04-28 15:17   
2009-04-28 13:55, b.hajni:

Kedves Hajni

A Segítségkérés topikban az iskoláztatásról már sok szó esett, érdemes kicsit visszalapozni, kb. 6-7 oldalt.

b.hajni  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-04-28 13:55   
Sziasztok!

Scharmerben fogunk lakni, és a gyerekekeink iskolai beiratásához, és a többi ügyintézéshez szeretnénk információkat kérni. A lányunk 9 éves, a kisfiúnk pedig 2. Ha lenne jelentkező, magánban megadom a skype címet.

Köszönöm,
Hajni

A3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-04-19 17:30   
Szia Eszter 77!
Ne haragudj, hogy csak most reagálok, de teljesen kiment a fejemből ez az oldal. Sajnos még mindig Magyaországon vagyok, de heteken belül indulok vissza egy barátommal. Egy cégnél regisztráltam, hogy kapjunk 1 kiadó házat, vagy lakást. Remélem tényleg kapunk tőlük hamarosan! Bár elég nehézkesen megy, és már kezdem feladni meg a munkakeresést is. Te merre vagy és mit csinálsz?

tsutsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-03-04 20:35   
Sziasztok!
Én Franekerben lakom (Leeuwarden és Harlingen között) 4 magyar lakótárssal együtt...
Főképp hazautazások megoldása miatt irok, fix dátumaink vannak az egész évre, amikor haza szeretnénk utazni! Amennyiben van valaki, aki autoval rendelkezik, és szintén tudja, hogy mikor fog hazautazni, kérem irjon az e-mail cimemre: olajospeter6@gmail.com
legközelebb április 17én mennénk haza!
üdv.: tsutsi

Laci78  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-03-03 20:59   
Sziasztok!

En jelenleg Oranjewoudban (Heerenveen mellett) dolgozom. Van valaki a kozelben?

eszter77  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-12-27 20:17   
SziaA3!

Bocs, hogy csak most néztem a fórumot!Februárban ugyanott leszel, vagy esetleg másfelé orientálódsz? Kint fogsz élni, vagy csak munka szempontjából érdekel Hollandia? Írj!

A3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-12-22 12:04   
Szia Eszter77!

Én Kollumban éltem (Friesland), de sajnos most itthon ragadtam, viszont februárban tervezem a visszamenetelt, és nagyon szeretnék megismerkedni helyi magyarokkal!

tőkésné kati  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-12 23:49   
Azt elfelejtettem megirni, hogy Harlingenben lakom. Ha van valaki a kozelben. szivesen latom!

tőkésné kati  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-12 23:44   
Sziasztok!

Van kozottetek akinek mar szuletett gyermeke itt, Hollandiaban? Szeretnek par infot kapni errol a temarol.

hollandus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-10 13:19   
Szia!

Bar en nem Leeuwardenben lakom, de nem is olyan messze tole, ugy 20-25 km-re. A varost Sneeknek hivjak, es rajtam kivul vannak meg itt magyarok. En a ferjem reven kerultem Hollandiaba, es mar bo negy eve itt elek.
Ti dolgozni jottetek? Irj kicsit tobbet magatokrol.

Szeretettel udvozol:
Hollandus

vastagkata  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-08 12:01   
2008-07-06 13:21, eszter77:
-

Hello!

Mi Leeuwardenben élünk fél éve. Nem találtam még itt magyarokat, de te merre laksz?
Kata

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó