2020. január 27. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Mikor legyünk divatosak? Fontos-e a divat?
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 ibolyai  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-23 14:40   
Nekem (a 40-eseim kozepen) a kenyelem az elso szempont. Naponta 11-12 orat toltok tavol otthonrol az irodaban es az uton oda/vissza. A kenyelem az elso mint cipoben, mint ruhaban. Tobb fele jarok vasarolni - a valasztek es az ar skala nagyon szeles. Amikor fiatal voltam es tudatlan a nagy aruhazakba jartam vasarolni meregdragan. Most tudok mar jobb megoldasokat is.

manoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-17 21:22   
Imádom a H&M-et. Jó "rongyokat" árulnak.

Ibolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-17 18:32   
Mikor legyünk divatosak? Fontos-e a divat?
-
Igen, nekem is fontos volt a divat, de már egy pár éve csak azt veszek fel ami jól áll, vagyis a szük ruhákat már rég kirámoltam a ruhásszekrényemböl.
Nekem az a fontos hogy jól érezzem magam a "rongyokban" meg természetesen az is fontos hogy ne legyek madárijesztö sem.
Na meg a szin kombinácio és a minöség nagyon fontos.

manoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-17 17:02   
A divat mindig önmagát ismétli. De ami érdekes, bebizonyították, hogy minél rövidebb szoknya jön a divatba, annál rosszabbul megy a gazdaságnak. (Nem én találtam ki, de ez így igaz.)

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-06 07:11   
Éppen tegnap beszéltük az egyik barátnőmmel, hogy milyen érdekesen változik az ember....

Most sokkal fontosabb már számomra, hogy van:
- vércukormérőm,
- vérnyomásmérőm

A divatot nagyon megszeliditem, vagy teljesen figyelmen kivül nagyom

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-06 05:24   
2002-10-05 11:47, Miklos:
még fontosabb, hogy az emberek karakterük, alkatuk, érzelmi belsö életük szerint öltözködjenek, adjon ruházatuk egy kellemes ápolt külsöt, mely visszatükrözi személyiségüket.
Manapsag meginkabb ervenyesnek tartom a fentebb leirtakat ... Egyre mereszebb napjainkban a divat es sokszor az az erzesem , hogy meg a fiataloknak sem all minden jol ( bar koztudott , hogy a fiataloknak minden jol all , szepek igy is ugy is ) Nem ertem , hogy miert nem neznek sokan a tukorbe mielott elkezdenenek viselni egy holmit , ami a legutolso divat szerint keszult . Azert , mert a divatlapok ezeket hirdetik vagy a szineszek eppen ezt viselik , nem jelenti azt , hogy minden korosztalynak vagy minden sulycsoportnak jol fog allni a divatos holmi . Nemcsak nevetseges hanem szomoru is amikor az embereknek nincs onkritikajuk .

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-26 19:47   
Kedvenc cipöim az olasz cipök, valahogy a lábamra szabták s sok kisérlet után nem is keresek mást. Amiota felfedeztem, hogy thrift store-okban is lehet uj cipöket venni, jutottam Bruno Magli és Ferragamo cipökhöz is olcson, vagy tönkre ment üzletek adták oda, vagy talán nem a legujabb modellek voltak. Ezeknek az árai maximum $ 24.99 volt. van sportos mokasszin és közepesen magas sarku elegáns pumps is.

Két napja vettem a Ross-nál papucsokat, kivül puha szarvasbör, belül bolyhos meleg, hátul nyitott, mivel lányom egyforma nagyságot hord, ö is kapott mindjárt. $ 7.99 Nine West márka.

Irénke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-26 18:00   
Érdekes eszmefuttatás a cipőkről.
Sajnos itt Magyarországon ilyen a mai világban szóba sem jöhet, hogy talpalni a cipőket.Ugyanis a mostanság kapható cipők nem időt állók, szinte egy két szezonban tönkre mennek és azzal már hiába mennél a cipészhez.
nem beszélve a divat irányzatokról, azok nagyon változnak és éppen ezért az emberek többsége nem is gondolkodik arról, hogy esetleg meg is lehetne javittatni.
Igazán massziv és tartós bőrcipőt annyi pénzért árulnak a belvárosban,(40-50 ezer) hogy azt nem akárki engedheti meg magának, akinek van rá pénze, az meg nem is javittat.
Nálunk a férjem nagyon kényes a cipőire, mostanság 20-25 ezerért lehet venni kényelmes,
tettszetős férficipőt, de az sem tart két évnél tovább.( ez a közép kategória)
Sajnos nagy hatással van a magyarországi vásárló közönségre a kinai árú.
Ezek tényleg olcsók, nem tartósak , viszont divatosak.
( én soha nem vásároltam még kinai holmit)
Cipőt én a magam részére ugy vásárolok, hogy meglátni és meg szeretni,mert ha elindulok vásárolni, biztos nem találok nmegfelelőt.
A két véglet vagyok, szeretem a sportos cipőket, a mindennapi viseletre, viszont a nagyon nőies dolgok állnak hozzám közel.
Szeretem a magas sarkú alkalmi cipőket ,amikor a körülmények megengedik.
Nyáron imádom a magas sarkú papucsokat, utcai cipőként is szinte csak ezeket hordom.
Hát ennyi az itteni cipő ügyekről.
Üdv: Irénke

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-09 20:29   
Hat ez az, hogy en nem szeretem a vasat, pedig tudom, az kimelne.

Tenyleg nem olcso! Na mindegy, ha kell, hat kell!

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-09 20:12   
2002-10-09 17:21, rigojanos:
-
kb mennyibe kerul megtalpalni?

-

Fel talpalas (eleje) 30 dollar es + felfele.
De azt hiszem,hogy felreertettelek elobb,uj cipore itt is tesznek vasat,orrara es a sarkara,az is kimeli a cipodet,ha a vas nem zavar.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-09 17:21   
kb mennyibe kerul megtalpalni?

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-09 16:13   
Szia Rigojanos,

...en megszoktam talpaltatni a cipoimet,bortalppal.
"leather sole repair"

NY-ban es itt is talaltam jo cipeszt,nem olcso,de megeri !
Egyszer volt egy DKNY lapos balett cipo szerusegem,az valahogy nem lett kenyelmes
a talpalas utan kisebb lett,vagy a bor talp kemenyebbet raktak ra es nem lett olyan rugalmas,mint volt elotte.
De egyebkent rendszeresen hordom a cipoim a cipeszhez,foleg sarkaltatasra,de nem egyszer volt,hogy lukasra jartam az elejet is,mint az emlitett esetben.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-09 15:12   
Ciporol jut eszembe: vettem nehany szep cipot nemreg, de mivel mind bortalpu, egy-ket felvetel utan elegge megrokkan a talp.

Calyx, te mit csinalsz a bortalpu cipokkel? Elvigyem cipeszhez? De felek, hogy az csak rarak valami vastag gumireteget, ami esetleg rosszul nez ki egy finom vonalu hegyes orru cipon. HMMM.....

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-09 03:42   
<<divatos részlettel vagy kiegészitővel>>

Az en ruhataram ugyanaz ami volt egy evtizede es meg elotte is,azert mert klasszikus (nem konzervativ) es en vagyok,az en termeszetem es stilusom,jol erzem magam benne.Pl. a tenisz csikos,vagy ahogy itt hivjak:
pin-striped sem fog soha kimenni a divatbol,nagyon szeretem az olyan zakokat/blezereket a megfelelo nadraggal,kemenyitett feher inggel,vagy fekete alsoval a zako ala.
Sotet barna es szilva szin es szurken kivul nem is volt rajtam 15 eve semmi szines,total jol erzem magam feketeben,v. fekete-feherben.
Jean Pattou a szazad elejen tervezett sportos/kisdiaklany fele darabokat,az a fele
kinezet a kedvencem.

DE ! kiegeszitoim vannak,
mint nagyon szeretem a salakat,mint Hermes v. akarmilyen.
Taskaim is vannak eleg sok,kulonbozo alkalmakra.
Es persze nem beszelve,hogy cipo bolond is vagyok,de azokbol is van 20 eves cipoim is,mert mindig szepen kipucolom es selyempapirral kitoltom es dobozba elteszem,
mig a lanyomnak eszebe jut es elviszi tolem
(egyforma a meretunk ),aztan ujra visszakapom tole egy ido utan.
1 kalapom is van,az is 20-as evek stilusa,szep csokolade barna,meg a svajci sapkakat szeretem,termesztesen feketeben.

Ekszerben felfedeztem 2 tervezot akiket nagyon szeretek:
1./Manouk Bijoux
A.J. Ernststraat 733
1082 LJ Amsterdam
Tel.+31 20-6449938
2./Daniabol:Gerda Lynggard
"Monies Copenhagen"

Mindketto irto szep darabokat csinal organic anyagokbol,mint pl. ebony fa,kavics,kagylo es stb...

http://www.sascoind.com/moniesus/jewelry/jewelry.html

Ilyenek peldaul:
http://www.sascoind.com/moniesus/wood.jpg
http://www.sascoind.com/moniesus/mopspike.jpg
nagyon szep!

Irénke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-08 22:57   
Igen, teljesen igazd van, a divat nem azonos a jólöltözöttséggel.
Ugyanis vannak divatirányzatok amelyek csak és kizárólag a fiatalok divatja,( a mostani csak a tiniket célozza)Persze egy fiatal isjobban teszi ha egy szinházba vagy egyéb előadásra nem egy átlátszó és alig takaró valamit vesz magára, öltözzön az alkalomhoz illően , kissé szolidan, abban nagyobb sikere lesz.
Vagy ,képzeljetek el egy 50-es de meglehetősen fiatalos nőt egy toprongyos, rojtozott farmerben.!!Munkahelyi tárgyalás közben, mert ez a divat!!
Egy tizenéves, jó alakú fialon szinte minden jól áll, de még ez sem jelenti azt hogy ő jólöltözött.
A klasszikus, időt álló holmikban lehet bárki jólöltözött, fiatal, idős, férfi és , nő egyaránt.
Persze ezeket kissé megdobhatjuk egy-egy rafinált , divatos részlettel vagy kiegészitővel.
A mási,k fontos szempont hogy jól érezzük magunkat abban amit felveszünk , nem kell a legfrissebb kreációnak lenni.
Én mindig törekedtem a klasszikus divatot követni és a saját egyéniségemre formálni.
Ezt ajánlom sokaknak , a mai napig is egyszerű, praktikus , hordható ruhákat tervezek és készítek.

ManuAlex  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 20:50   
Mi az hogy divatosan oltozik valaki, vagy jol oltozik valaki? Szerintem nem mindig ugyanaz... Peldaul, van egy-egy uj divat ami szornyen nez ki, de azert divatosnak mondjak aki ugy oltozkodik. Van amikor azt kell mondjam, "koszonom, ebbol nem kerek". Sokszor egy izlesesen oltozott szemely sokkal jobban nez ki mint egy divatosan oltozott valaki..

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-05 11:47   
Fontos dolog a divat szerintem is. De ennél még fontosabb, hogy az emberek karakterük, alkatuk, érzelmi belsö életük szerint öltözködjenek, adjon ruházatuk egy kellemes ápolt külsöt, mely visszatükrözi személyiségüket.
Ezért nem szabad minden divati áramlást követni, hiszen az roppant változó, és persze nem mindekinek áll jól az éppen divatos dolog.

Miklos_d

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-02 23:35   
Mindig azon tünödtem, itt miért öltöznek a teltebb nök mint a paradicsommadár? Fürdöruhákban is a vad szinek s a nagy virágok.. Feltünöbben nem is lehetne a figyelmet rájuk terelni!

Meg tudom érteni, ha valaki elkeseredik, mert nem tetszik neki az ilyen divat azokra a ruhanagyságokra, de azt is, hogy nehéz egy megbizhato, ügyes varronöt találniuk!

Andrea

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-02 21:54   

Irénke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-28 22:49   
2002-08-11 23:09, Ria:
-
Szia Irénke

Ha valahol Magyarországon élsz, akor nekem is adhatnál segítséget Sajnos mostanra már minden létezö nöi konfekciót kinöttem
Az alapértelmezett "túl nagyoknak" való ruhák pedig nagyon nem tetszenek....

Párszor már próbáltam varrónöt keresni, de csak pénz és idökidobás volt Eddig egynek sem volt semmi szimpatikus ötlete.
RIA

Csak most néztem meg ezt az oldalt és azért nem válaszoltam előbb, ezért elnézést.

Nos tudom, hogy a magyarországi extra női ruha kinálat eléggé szegényes, fazonok és valamiképpen a divatos darabok szempontjából.
Én néhány ötletet szivesen adok, arra vonatkozóan, hogy egy nagyobb méretekkel rendelkező hölgy mit is vegyen fel és honnan szerezze be.

Elsősorban mindenképpen keresni kell egy ügyes varrónőt, mert a konfekcionált méret az biztos nem jó a nem szokványos alkatra.

Természetesen nem szabad a legutolsó divat szerint öltözni, hanem a praktikusság a fő szempont és hogy jól érezd magad egy-egy ruhában. Igy tűtávlatban nehéz instrukciót adni, mert minden ember egy egyéniség, és arra az egyénre kell tervezni ruhát, szinben, fazonban, méretben a neki legelőnyösebben. Mindenképpen a szabásvonalak megválasztása nagyon fontos. Minden esetben hosszanti szabászvonallal rendelkező modelleket kell elsősorban számba venni. A felsőrészek, blúzok, kabátkák, jó ha hegyes, "v " alaku kivágással vannak, és jó hatással van a kis felső gallér. A blézerek kabátkák hosszát nagyon fontos jól megválasztani. Semmiképpen ne legyen rövid fazon, a csipőt inkább bőven takarja, vagyis nyujtsa az alakot.

A kétrészes komplék szoknyája szintén legyen inkább bokáig érő mint lábszár középig, és teljesen egyenes, kis hasitékkal vagy hosszanti dísztűzéssel.

A szinek és minták: a szinek között vannak amelyek kifejezetten jól állnak a haj és bőr szinhez, de álltalában ne legyen kirívó. Ezt világos tükör előtt magas próbálgathatod, egy-egy szines anyagot tégy a válladra és figyeld a hatást. Egymás után csináld ezt többször és magad is rájössz mi áll jó neked. Ne legyen túl élénk, erős karakteres szín. Inkább a halvány tónusú, elmosódó szinek a jobbak és a meleg szinek, a zöldek, barnák, szürkék kékes szürkék, mogyoró, ezek árnyalatai.

A mintáknál nagyon célszerű a csikos, természetesen hosszában, halszálkás, sötétebb alapon apró szolid minták. Mindenképpen kerüld a nagy vagy szórt mintákat. A tul vad és világos szineket. Egy sötétebb tónusú blúz vagy kosztüm esetleg lehet fehér vagy világos gallérral.

A gallér soha ne legyen kerek csak hegyes vagy szögletes. Egyszinüeket lehet kombinálni egy sötétebb és halványabb azonos árnyalattal. 130-as csipő felett nem ajánlott a nadrág és főleg nem alkalmi viseletre. Ha mégis valaki ragaszkodik nagyon jól szabottnak kell legyen, pontosan illeszkedjen mindenhol, és megfelelő felsóvel viselve, hogy minél kevesebb látszódjon. A mostani zsinórfűzéses modellekkel nagyon kell vigyázni, mert ha rossz helyre van téve még szélesít. Inkább vállra vagy ujja részre lehet alkalmazni. A rojtozással már jobban lehet játszani, ugyanis keskeny csikok rojtozva alkalmas helyen jó hatással lehetnek, (felsőrészen a hosszanti szabásvonalak mentén.) Persze ez szintén a mell mérettől is függ.

Most jelenleg én kismama kollekciót tervezek, régebben bébi ruhákat terveztem és gyártottam. Észak Magyarországon élek, Pesttől nem messze. Ha bármi kérdésed van, szivesen segitek, irj a magáncimre: puskaslp@elender.hu

Üdv:
Irénke

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-05 15:15   
<<A divat pedig változatosabbá is teszi a dolgokat>>

Van a divat es van ami orokzold es olyan ami soha nem megy ki a "divatbol",en az utobbit tobbre ertekelem ,mert az a minosegi.

Apropos,
Christina Perrin 2002 oszi kollekcioja nagyon tetszik !!

http://www.newyorkrunwayshows.com/fall2002/christinaperrin/photos.htm

ott a kepen #6-os a kedvencem

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-05 14:54   
Szerintem igen. És mind a nők, mind a férfiak természetes igénye, hogy jól öltözenek. A divat pedig változatosabbá is teszi a dolgokat - persze, nem az uniformizált divatra gondolok, ami képes néha egészen meghökkentő dolgokat termelni. Az egyforma termékek szintén nem túl ötletesek.

Hunor

Ria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-11 23:09   
Szia Irénke

Ha valahol Magyarországon élsz, akor nekem is adhatnál segítséget Sajnos mostanra már minden létezö nöi konfekciót kinöttem
Az alapértelmezett "túl nagyoknak" való ruhák pedig nagyon nem tetszenek....

Párszor már próbáltam varrónöt keresni, de csak pénz és idökidobás volt Eddig egynek sem volt semmi szimpatikus ötlete.

RIA

Irénke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-21 11:46   
Próbáld meg ujra. http://www.vadaszat.net, majd utána keresd ki a recepteket.

Irénke

Nostradamus888@yahoo.com  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-21 02:59   
Szia Irenke!

Sajna a "vadasz homepage" nem gyutt be..., lehet hibas wot a cim...?, nemTom.

Ami a bemutatkozast illeti,nem fontos, ha nem akarod! Igy is yo vagy ismeretlenul...! Nezd a focit este, hajnal,reggL (vagy miko aggyak!)

B good!
~Istvan~

Irénke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-20 23:55   
Talán egyszer én is bemutatkozom.

Addig is ajánlom figyelmedbe a következő oldalt: http://www.vadaszat.net/receptek

Nostradamus888@yahoo.com  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-20 07:43   
Szia Irenke!

Koszike a javaslataidat,tippeidet. Ujra igazad one..., meer kol "mozogni" 1 piciket...!

En "handyman" vagyok itt, oyan MindenS a hazkorul, de eredetileg szobafesto, tapetazo. Szowal mozgolodok Leget, de az maaas, ha a GYM-be megyek "ugralni..."!, s a vegen 1 kis uszkalas, jacuzzi, sauna es maris tizeneves vagyoook...!(hahahha!) 1E fene, azt sem tagadom, hogy estenkent a TV elott lecsuszik "nehany..." sor is, es SZ_M mindenfelet, nem dietazom, habar szolt az orvosom, hogy kicsiket magas a "cholesterol"-om...! One 3 gyerkoc: 16-15-13 Brigitte, Suzanne es Daniel. A felesegM nover a kornyeki korhaz ER-jan.. Nos, neked hol a "fohadiszallasod", hol lax? (mar ha nem vagyok TUL indiszkret...?) Olvastam a cikkedet a "gyogynovenyekrol", s valoba NAGY latoszoggL rendelkezL...!

"Congrats, again...!" itt a vege...,fuss L vele! Irjal,ha one idod! God Bless U!

~Istvan~

Irénke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-19 23:22   
István!

Kösszi a soraid és a javaslatom a következő.

Egy pocakosodó férfi is legyen mindig jólöltözött. Javaslom a kissé lezser mellényeket, amelyeket nagyon jól lehet kombinálni , ingekkel, pólókkal. A jól megválasztott szinek a bézs, az oliva szinte mindennel harmonizálnak. A hossza érjen kb csipőig, vagy pár cm-rel alá. A nagyon hosszú már az ellenkezőjét váltja ki. Soha ne vegyél fel olyan mellényt vagy zakót aminek a vége le van kerekitve.

Sokkal előnyösebb egy hosszanti hegyes végződés, esetleg egy kis spicces. A mellények lehetnek sportosak, sok osztott zsebbel,( egymás mellett két részre tűzött zseb )amelyek optikailag nyujtják az alakot. Alkalmi mellények legyenek csikosak az ing és a nadrág szineivel harmonizálva. Soha ne vegyél magadra keresztben csikos dolgot, még csak egy pólót sem.

Öltönynél a nyakkendő mindig érjen a pár cm-rel a nadrágra ( ne csak a nadrág övig), ez is nyujt egy keveset a pocakon.

Még egy javaslat! Kevesebb sört és több mozgást!!

Üdv: irénke

Nostradamus888@yahoo.com  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-19 22:29   
Irenke

Gratulalok! Neked konnyu, miwel a szakmaba vagy, es mint irtad sajat magad keszited(...tetted) a divathoz illo ruhakat!(baaar, csak a fiad lehettM wona...! <hahahha...> )

S miyen igazad one: ha valakinek MODEL alakja wan..., akko mindent felvehet...!, es yool fog kinezni!!!(FOLEG LANYOK) Manapsag 1re tobb a "kicsit" tulsulyba levoook..., s ezzee, ha valakinek normalis meretei vannak..., az maa a csucs...! Itt a USA-be, 10bol 7 "tulsulyu..."(kover), szowal nem latom mit tudnal rajuk adni, varrni, hogy a kulalakjuk +felelo legyN...?

Fiatal koromba sulyemelo wotam..., MINDEN jol testhez allo woot..., nem'tam rosszul kinezni, mind1 mit vettM fel...! Manapsag maa nem ugy one...!, kicsit "kerekebb" lettM s ezert inkabb a fuggoleges csikos ingeket hasznalom..., meer az csal...! (1 mertek-iiig...!)

Sok sikert a tovabbi tevekenysegedbe, s bizti mindenki buszke RAD a csaladba..., hogy sikk_S_N oltoztetted oket...!

Minden yoot!

~Istvan~

Irénke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-19 11:25   
Mivel én a divatszakmában is dolgozom, számomra mindig nagyon fontos volt az, hogy a családommal együtt mindig jól nézzünk ki.

Most ez számomra nem azt jelenti, hogy a legutolsó divat szerint öltözzünk, hanem a korunknak és az alkalomnak illően, mindig csinosan.

Fiu gyermekeket neveltem, számukra nem volt fontos a divat, inkább a kényelem dominált, de azért igyekeztem ráhatni az öltözködésükre. Mindig olyan modelleket terveztem és készitettem számukra, ami a célnak mindig megfelelt, amellett az éppen divatos trendeket követtem.

Eszméletlen mennyiségű ruhát varrtam már már babakoruk óta. Persze ez egy lányos családnál más, nekik legtöbbször határozott elképzeléseik vannak.

A férjem vadász, ebből adódóan a ruhatárában meghatározó a stilus. A természethez közelálló, szinben és fazonban is kényelmes sportos ruhákat szeret. Ebben minden esetben az anyag minősége és a jó kihasználhatóság a fő szempont.

Én ugy tervezem a saját ruháim, hogy követve a divat diktálta irányzatokat, de átalakitva a saját izlésemre. Én azt tartom a divatról, hogy aki fiatal és jó az alakja, arányos szép a lába, nincs sulyfölösleg, bármit felvehet, még a legvadabb kreációban is jól mutat.

De aki 120-as csipővel rendelkezik , nagyon sokszor nézzen a tükörbe és gondolkodjon el afölött mit vehet magára. Vagy kérjen tanácsot hozzáértőtöl.

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó