2018. szeptember 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Hollandia >> Magyarok Gelderlandban, Arnhem, Apeldoorn, Ede, Barneveld
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-26 06:34   
2013-04-25 23:17, angelsy:
-

Kedves Angelsy,

nem történt semmi, a hosszabb bemutatkozásra tett javaslatom oka: több infó esetén a válaszra több esély van, pl. kisgyerekes család esetén hamarabb válaszolnak hasonlók, fiatalok közös városfelfedezési javaslatára többen hasonló cipőben járók, és így tovább, vagyis ugyanígy korosztály alapján is hamarabb az odatartozók.

Hunor

angelsy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-25 23:17   
Elnézest...
Szóval mi kb. 2 éve vagyunk itt. A párom már nagyon jól beszél hollandul, mivel a föbérlönk egy nyelvtanár , de én még nem tudok hollandul, csak pár szót. A gyerekek persze könnyebben megértik. párom utrechtben dolgozik, én jelenleg még sehol, de ez a jövö hónaptól változik, mivel a kicsik bekerülnek az elökészítöbe. Érdeklödési körünket tekintve: hát igazából mindenre nyitottak vagyunk, röviden most ennyi.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-25 16:40   
A MON nem a Facebook, nem egy mondatos "itt vagyok én is" beköszönések helye csak, itt jó, ha írsz magadról, érdeklődési körödről pár mondatot, hadd tudják a többiek, kit üdvözölhetnek körükben.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-23 08:21   
Üdv Mindenkinek,

megismétlem a fórum tetején látható feliratot:

"FIGYELEM! Fórumunkban kivándorlási kérdések, valamint állás-, lakáskereső hirdetések nem lehetségesek!"

BESZÉLGETŐFÓRUM: A MON fórum a már külföldön élő magyarok ismerkedő helye, beszélgetőfóruma, ahol mindenkit szivesen látunk, éljen bárhol is a nagyvilagban. Ha csak állást, lakást keresel, hirdetnél, vagy kivándorlással kapcsolatos kérdéseket tennél fel, segítséget keresnél - ne fáradj a regisztrálással, nem ez a megfelelő hely számodra, fórumunk nem erről szól. A világhálón sok száz honlap foglalkozik ilyen jellegű segítségnyújtással, biztosan megtalálod majd a megfelelőt.

Ha honfitársak társaságát keresed lakóhelyeden, beszélgetnél, vagy programokat szerveznél, akkor keresd meg az országok listájában az erre megfelelő topikot. A MON nem a Facebook, nem egy mondatos "itt vagyok én is" beköszönések helye csak, itt jó, ha írsz magadról, érdeklődési körödről pár mondatot, hadd tudják a többiek, kit üdvözölhetnek körükben.

Kérem, ezt mindenki vegye figyelembe!

Hunor

Kukurinyekk  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-29 16:53   
Sziasztok,
vannak még esetleg, akik szívesen ismerkednének? Most hétvégén Pesten vagyok, de örömmel szervezek február 8-ra, péntekre egy közös sörözést. A helyszínt egyeztetjük, ha már vannak vállalkozó szellemek.

Hollandiában 2007 óta élek, Arnhembe december elején költöztem. Tetszik a város, szívesen élek itt, de jó lenne egy - két magyar ismerős.

Üdv,
Ági (kukurinyekk@gmail.com)

kovisziszka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-09 14:32   
Sziasztok!

Heerdeben lakunk, Apeldoorn, és Zwolle között! 3 gyerekünk van, 11, 7 és 3 évesek! Szívesen találkoznánk magyarokkal!

rekuss  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-11-20 11:46   
Sziasztok!

Egy hete élek itt, Hollandiában, Arhem mellett, Velp városában. Nagyon magányosnak érzem magam, hiányzik a magyar szó. Szívesen összefutnék honfitársammal a környékről. 26 éves vagyok és Au-pair-ként dolgozom egy négygyermekes családnál.

rekuss@gmail.com

magyargyerek  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-15 12:40   
2012-02-15 11:28, silva:
-
Szia!

Én Lochemben lakom. Zutphen melletti kisváros. Férjnél vagyok, van 2 fiam, és titkárnö vagyok.
-
Szia!

Kérlek, olvasd el a www.magyargyerek.com oldalon versenyünket! Hátha tetszene valamelyik fiadnak.

Nikiszb  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-10 16:41   
Sziasztok!
Olvasgattam,hogy sok magyar él itt Hollandiában, Ede-ben lakom, én is szeretnék találkozni magyarokkal, sajnos még nem ismerek itt senkit, jó lenne kis közösségeket kialakítani,
email : kolett1012@gmail.com

Snufi0312  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-09 09:42   
Próbálkozni azért lehet....

snoop187  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-07 11:10   
De azt tudod, hogy nem sok koze van gelderlandhoz, ahol lax? hehehe

Snufi0312  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-05 11:58   
Sziasztok!

Szombaton érkeztem Hollandiában, és senkit se ismerek még. Szeretnék ismerkedni, itt (Hoogeveen) lakok. Szívesen találkoznék a környékről fiatalokkal.

Szép napot!

Rita

ikbeneenliefhebber  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-31 22:33   
Sziasztok!

Én szivesen ismerkednék Wageningen, Ede, Bennekom, Rhenen, Veenendaal környékén élő fiatalokkal. Legjobb lenne valami kis közösséget kialakítani pl. facebook-on, aztán időnként szervezni valami közös esti/ hétvégi partyt.

Adjatok életjelet az ikbeneenliefhebber_gmail-re.

Üdv, Gábor

groepwerk21  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-03 19:13   
Hoi hoi

Szivesen ismerkedek Hollandiában bármerröl.
E-mail: groepwerk21_KUKAC_gmail.com

Zoli

Eti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-06-18 21:40   
Nijmegen, Wijchen környékéről van valaki?

mazsi21  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-02 19:44   
Annyi magyar rendszámos autót látok Apeldoornban... Hol vagytok magyarok???

silva  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-02-15 11:28   
Szia!

Én Lochemben lakom. Zutphen melletti kisváros. Férjnél vagyok, van 2 fiam, és titkárnö vagyok.

snoop187  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-02-14 16:38   
Szia!

Vegre valaki nezd tobbnyire itthonrol irok deee Amersfoort es Apeldoorn kozott lakom, Voorthuizen nem tudom mond valamit

es te merre, es mi jot, vagy eppen rosszat csinalsz?

silva  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-02-14 14:03   
2012-02-10 23:39, snoop187:
-

Hallo, honnan irsz!?

snoop187  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-02-10 23:39   
Haho, jar ide meg valaki?

Gelderlandi magyarok ebreszto!

mart1986  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-08-29 12:08   
Sziasztok!

Márti vagyok, 25 éves, korombeliekkel szeretnem felvenni a kapcsolatot stroe környékén. Szeretnék eljárni sportolni, bulizni, körbejárni Hollandiat.

Az email cimem: marti.gorcsi_KUKAC_gmail.com

silva  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-06-07 07:39   
2011-06-06 23:00, Katinka 2:
-

Én mindennap felnézek olvasni. Remélem, hogy jó éjszakád volt!

Amúgy JÓ reggelt!

Katinka 2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-06-06 23:00   
Jó "gyakran" jártok itt!

Jó éjszakát, szép álmokat rózsás csókokat Hollandiai Magyarok!

Katinka 2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-06-03 08:19   
Jó reggelt Gelderland, jó reggelt magyarok!

mazsi21  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-22 16:12   
"beatrix_v 2011-01-23 11:22"

Szia,

most olvastam az üzeneted, talán még mindig kint vagy..

Én is itt élek, már lassan 4 éve, de nekem sincs olyan sok barát/ vagy épp társaság, ha gondolod írj, és esetleg megihatnánk egy capuccinot ebben a jó időben valamikor...

Jah, én egyébként 24 éves vagyok.

Timi

silva  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-01-23 12:07   
Szia!

Talán irj magánüziben evijaninak, 6 üzenettel lefele ir. Ök Apeldoorn mellett laknak, és van egy tündéri kismanójuk!

Én egy kicsit messzebb lakom Apeldoorntól, inkább Deventer és Zutphen közelében, Lochemben. sok szerencsét!

Gabi

beatrix_v  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-01-23 11:22   
Sziasztok!

Én fél éve élek már Hollandiában és Apeldoorn szívében lakom. 22 éves vagyok.
Nagyon szívesen ismerkednék a környezetemben élőkkel, mert eléggé unalmasak az estéim/ hétvégéim, nemigen vannak barátaim. Kicsit nehéz beilleszkedni

Tényleg! Írjon mindenki, aki szeretne társaságot

Beatrix

Katinka 2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-12-11 16:32   
Sziasztok!

Doetinchemben egy magyar sem lakik? Már hirdetéseket is raktam bevásárlóközpontok parkolóiba hogy itt élő magyarokat keresek, de nem volt jelentkező.

Jó lenne néha a férjemen kivül (és vele) mással is beszélgetni, közös programokat szervezni.
Én 52, a férjem 57 éves. Sajnos korunkbeli ember egyébként se sok van Hollandiában. Gondolom.... mert a topikokon is javarészt fiatalok vannak jelen.

Szeretnénk még vagy 5 évet itt tölteni. Igaz, most munkát keresünk, mert letelt a 3 szerződésünk és 4.-et nem adtak sajnos. Egyébiránt szeretem a fiatalokat is, vannak fiatal magyar barátaink, de sajnos messze laknak tőlünk, és csak ritkán találkozunk.

Tehát ha úgy érzed, hogy szeretnél velünk barátságot kötni, és korban közel jársz hozzánk, magánüzenetben jelentkezz!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-12-05 17:58   
KATINKA 2 ÜZENETE

Katinka 2 2010-12-05 09:14

Minden itt élő Magyarnak, aki kénytelen szeretteitől távol tölteni az ünnepeket, kivánom, hogy ma este a télapó minden földi jóval rakja tele a csizmájukat!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-24 22:46   
PITICS ÜZENETE

Sziasztok!

Ismerkedni szeretnék Apeldoornban élő magyarokkal. Ha te is szeretnél ismerkedni, és Apeldoornban élsz, add meg az mail cimed, vagy az MSN cimed, és amint tudlak, felkereslek!

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó