2018. június 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Hollandia >> Magyarok Gelderlandban, Arnhem, Apeldoorn, Ede, Barneveld
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
 jaapka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-09 15:56   
2006-11-02 14:34, esemes:
-

Kedves Emese!

Nem messze Velpben van egy magyar klub, Arnhem mellett. Ha érdekel, január végén lesz egy találkozó.
Ismerek valakit, aki Osterbeekben lakik, írj, ha érdekel: kataliszabo_KUKAC_zonnet.nl

esemes  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-02 14:34   
Hello mindenkinek, a nevem Emese, es au-pair vagyok Oosterbeekben. Szeretnek megismerkedni Arnem kozeleben elo magyar fiatalokkal. E-mail cimem: esemes.fox@vipmail.hu

margesz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-01 22:07   
Ok rendben ha akarsz hivni annak csak orulok a telefonom pedig 055-5402211 es a mobilom 064-9959888 hivjal nyugodtan es minel hamarabb ok
Udv. Margo

Lin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-26 16:45   
Szia Margesz!

Mar en sem jartam egy jo ideje errefele, ugyhogy most vettem eszre, hogy te itt, Apeldoornban elsz.En is itt lakok mar 2 eve lassan, a baratomhoz koltoztem ide. Elotte Rotterdamban laktam. 24 eves vagyok, magyar ismeroseim ebben a varosban nincsenek. Ugyhogy szivesen vennem, ha lenne valaki aki itt a kozelben lakik. Esetleg talalkozhatnank valamikor, ha van kedved. Mit gondolsz?

Varom a valaszod!

Udv. Lin

ildigó  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-13 09:50   
Szia
Úgy néz ki, hogy nemsokára Apeldoornban fogok dolgozni. ( Zongora) Ha összejön találkozhatnánk.
Már dolgoztam ott is és nagyon tetszett. Szerettem a piacon és a főutcán bóklászni. Kellemes hangulatú "kis" város és szuper a könyvtár.

margesz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-01 20:23   
sziasztok,

mar van negy eve, hogy nem jartam erre, azota sokan vagytok. En Apeldoornban elek, es ha valaki meg akar ismerni, nyugodtan hivhat. Van ket kislanyom, es 27 eves vagyok. Jolesik magyar embereket latni.
Tel. 0649959888

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-27 17:05   
Szia Enike

Ede-i Magyar Klub
Elnök: Halászi Árpád
4000 AJ Tiel
Postbus 387
Tel: 0344-603998

Személyes információm nincs, a Hollandiai Magyar Hírekből másoltam ki. Sok szerencsét, majd írd meg, sikerült-e.

enike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-27 15:58   
Sziasztok!
Irjatok letszi az ede-i magyar klubrol! Szivesen elmennek oda, mivel egy ideig Arnhemben dolgozom es lakom.
Meg mindig varom az arnhemi es kornyekbeli magyarok jelentkezeset, letszi irjatok!!!!!!
enike157327@yahoo.com

Udv, enike

enike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-20 16:52   
Sziasztok!
Jovohettol Arnhemben fogok dolgozni, es szeretnek fiatal magyarokkal megismerkedni a kornyeken!
Letszi irjatok: enike157327@yahoo.com

Udv, enike

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-23 00:40   
2005-09-04 10:14, csakazoli:

Kedves Zoli

Ne legyen lelkifurdalásod, ide mindenki önkéntes alapon jön, akkor, amikor ráér, és ha van mondanivalója. Én is nyaraltam, nem voltam netközelben.
Ha időd engedi, jelentkezz néha.

ritaaa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-18 09:53   
Szia mindenki!
En egy evre jottem Deventerbe au-pairnek es nagyon szeretnem mas magyarokkal felvenni a kapcsolatot. Kerlek irjon, aki a kozelben lakik vagy tud valami jo lehetoseget. Mi is ez az edei klub
Varom a valaszotokatRita

csakazoli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-04 10:14   
2005-07-18 11:02, poe:
-

Szia Poe!
Kérlek,ne haragudj, hogy csak most sikerült megint leülnöm a gép mögé!
Inkább megadom a mailcímem, azt legalább naponta olvasom, így ha írsz, azonnal tudok válaszolni és nem lesz lelkiismeretfurdalásom.
Kérlek, írj, válaszolhassak!
Maradok tisztelettel!
zoli

csakazoli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-04 10:10   
Tisztelt Laci!

Kérem, ne haragudjon, hogy csak most válaszolok, de munkám miatt rengeteget tartózkodok külföldön, vagy rengeteget vagyok úton, tehát ritkán tartózkodok itthon.
Szívesen segítek,amiben tudok. Kérem adja meg a címét, vagy az elérhetőségi lehetőséget, hogy fel tudjam venni vele a kapcsolatot.
Maradok tisztelettel!

zoli

békés  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-14 21:16   
Szia csakazoli !!

A fiam, Gábor kezd szeptembertől tanulni a Wágeningeni Egyetemen, hat hónapot.
Nagyon megköszönném, ha néhány jó tanáccsal szolgálnál! A kedvese is ott fog tanulni. Lehet, hogy két személy részére olcsóbban tudnánk albérletet találni, mint amennyibe a kolesz kerül?
Szívesen fogadjuk tanácsaidat, előre is köszi, Laci.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-18 11:02   
2005-07-18 08:26, csakazoli:

Szia Zoli

Örülök, hogy írtál. Igen, hallottam az Ede-i magyar klubról, de nem sokat, csak annyit, hogy van. Hányan vagytok ott magyarok? Milyen gyakran találkoztok és mit szoktatok csinálni? Én az ország másik csücskében, Limburgban lakom, de itt a neten nem számít a távolság. Írjál gyakran. Sajnos itt a holland rovatban nem valami izgalmas az élet, de ez csak rajtunk múlik.
Esténként a chaten is lehet ismerkedni, beszélgetni, ha van kedved és idöd, nézz be oda is.
Üdv:

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-18 10:25   
szia Zoli!

Uzenet irasanal mindig a bal, fenti reszen lathato Uzenet kuldese feliratra kattints, es akkor megy rendben.

Hunor

csakazoli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-18 08:31   
2005-07-18 08:26, csakazoli:
-

Poe!
Elfelejtettem megkérdezni! Hallottál már az Ede-i magyar klubról?

csakazoli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-18 08:26   
2005-05-22 09:53, poe:
-

Szia Poe!
hát nem is tudom,hirtelen,mit mondhatnák így magamról.
Hollandiában élek,Wageningenben.
tizenöt éves házasság után elváltam,nem volt könnyű a fiam miatt,de már muszály volt,mert egy alkoholista feleséggel nem tudtam már együtt élni.
Most indítottam egy saját vállalkozást,rengeteg időm fektetem bele.
Hát ,hirtelen ennyi jutott eszembe.
Most Te következel.
Maradok tisztelettel!
zoli

kingaaa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-23 13:15   
Sziasztok!

En Deventerben vagyok nanny es nagyon szeretnem itt elo magyarokkal felvenni a kapcsolatot!Nagyon orulnek neki ha irnatok!
Koszi:
Kinga

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-22 09:53   
Szia Zoli

Üdvözöllek a Monon
Mesélj egy kicsit magadról, ha lehet

Lin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-13 21:37   
Sziasztok!

Jo latni,hogy laknak magyarok is Apeldoornban/nekem eddig tobb lengyelhez volt szerencsem/.En meg csak 2 honapja lakok ebben a varosban,a baratom miatt koltoztem ide Rotterdambol.
A magyar ismeroseim mind Rotterdamban maradtak,ugyhogy jo lenne itt is baratokat szerezni.Ha van kedvetek irjatok!
Ja,amugy 22 eves vagyok es lassan 4 eve elek Hollandiaban.

Udv
Lin

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-27 11:41   
Szia BB

Örülök, hogy írtál. Kicsit nagy itt a csend, de ez ne ijesszen el. Mindenki a másikra vár úgy látszik. Írjál gyakran, ha idöd és kedved van rá. Ne csak ide, hanem a többi topikba is
üdv:

macoco  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-27 11:24   

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-07 12:12   
csereinoemi üzenetei 2004-05-05 20:12

bocsi, félek, hogy elnéztem a dolgot, az allábbi mail Margonak szolt, a közös város miatt. Tehát szioka Margo.

csereinoemi 2004-05-05 20:05

szioka nora,
en is Apeldoornban lakom,
mar nagyon reg, 12 éve lassan. viszont a honv;agy bennem ahelyett hogy csokkenne, egyre nö. milyen furcsa, mi? ha gondolod, irjal nyugodtan e-mailt a csereinoemi@yahoo.com cimemre. miota elsz itt?
szioka, Noémi

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-06 20:10   
margesz üzenete 2002-10-13 19:59

szioka

margo vagyok mar lassacskan 1/2 eve vagyok itt. 23 eves vagyok. Pontosabban Apeldoornban. Van egy 1 eves lanyom is. Varom hogy irjatok.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-06 19:31   
Ide várjuk a gelderlandi magyarok jelentkezését, különös kíváncsisággal az Ede székhelyü nöi klub, és a wageningeni asszonyok egyesületének tagjait. Szívesen látjuk továbbá mindazokat, akik érdeklödnek a régió iránt.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó