2014. július 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Hollandia >> Magyarok Brabantban Tilburg, Eindhoven, Oss, Helmond
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 következő lap )
 kf  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-06-20 18:39   
Waarover wil je praten? Mirol szeretnel beszelgetni?

2014-06-18 13:56, agnes2014:
-
Sziasztok!
Agi vagyok Zeelandrol Nieuwerkerk-bol.ismerkedni beszelgetni szeretnek magyarokkal.Irjatok!
Most tanulok hollandul segitseget is elfogadok, elore is koszi.
-

agnes2014  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-06-18 13:56   
Sziasztok!
Agi vagyok Zeelandrol Nieuwerkerk-bol.ismerkedni beszelgetni szeretnek magyarokkal.Irjatok!
Most tanulok hollandul segitseget is elfogadok, elore is koszi.

steri  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-06-14 17:08   
Sziasztok!

A párom 3 és fél hete egy online hirdetésben talált közvetítő útján jutott ki Helmondba. Egy Mo-Jo nevű japán grill étteremben konyhai kisegítő. Sajnos semmi nyelvtudása, de azért feltalálja magát. Viszont örülne, ha magyar hangot is hallana végre. Azért én írok, mert egy kis okos telefonja van telenor-os kártyával, és időnként belassul. Mi skypon tudunk beszélni szerencsére. Szóval Jocónak hívják és 39 éves.
Elérhetőségei:
email: batizjozsefkukacgmail.com
face: Jozsef Batiz

KMark  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-06-11 01:25   
Szabadnapom mar voltam tobbszor is, de egyedul annyira nem szorakoztato. Kinai etteremben szakacs tanonc vagyok

kf  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-06-11 01:11   
Szia es Isten eltessen szuletesnapod alkalmabol!
En sem hiszem, hogy Bergeijkben mas magyar lenne. Be kene jonnod neha Eindhovenbe, mert itt viszont nyuzsognek a magyarok. Bar ha hosszabb tavra tervezed a maradasod, inkabb a hollandok fele nyissal.
Egyebkent mit csinalsz ott?

2014-06-09 23:58, KMark:
-
Sziasztok!

Bergeijk -ben elek (Eindhoven mellett). Eleg pici ahhoz, hogy nagy eselyem legyen ra egyedul vagyok magyar a varosban Azert irjatok ha nem igy van.

2 napja lettem 27 eves. Szeretek sportolni, szorakozni es az elmult ket evben rakattantam az olvasasra is
-

KMark  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-06-09 23:58   
Sziasztok!

Bergeijk -ben elek (Eindhoven mellett). Eleg pici ahhoz, hogy nagy eselyem legyen ra egyedul vagyok magyar a varosban Azert irjatok ha nem igy van.

2 napja lettem 27 eves. Szeretek sportolni, szorakozni es az elmult ket evben rakattantam az olvasasra is

paul8909  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-05-11 10:21   
Sziasztok!
Barataimmal mar boxtelban dolgozunk 7 honapja es szivesen talalkoznank magyarokkal kirandulas, kerti party vagy akar beszelgetesre is . ha segitseg kell,akkor is irjatok nyugottan!

paul8909  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-05-11 10:15   
Sziasztok! en mar kint vagyok egy ideje egy jobaratommal es nem sokara jon ki baratnom is es mi is szeretnek mas magyar csaladokkal ismerkedni irjatok batran : c.paul8909@gmail.com

-

sniki92  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-04-26 00:58   
Sziasztok!

Van akinek lenne kedve alkalomadtán Eindhovenben bulizni egyet? :)

imrex  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-04-12 12:59   
2014-03-31 17:53, hogyKrisztina:

Szia Imre vagyok Eindhovenből

H.Krisztina  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-03-31 23:24   
2013-08-11 03:39, molnarzsolt:

szia. Veldhoven ben laksz még? KRISZTINA

H.Krisztina  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-03-31 17:53   
2013-05-12 18:43, hergo81:
sziasztok!
én is keresek Magyar ismerősöket, esetleg barátokat Eindhoven és környéke közelében.(de természetesen messzebről is):_). szívesen találkoznék Magyarokkal kellemes kikapcsolódás, időtöltés, kirándulások összejövetelek miatt. ha van kedvetek akkor csatlakoznék szívesen olyan társaságokhoz akik nyitottak az ilyesmire.

Kriszti Veldhovenből

kofa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-01-17 11:11   
Sziasztok.Szeretnék segitséget kérni.Tilburgban hol lehet hollandul tanulni,dijmentesen,vagy kevés pénzért.Kérlek irjatok erre az e-mail cimre:hajdujosef@gmail.com Köszi.Jozsef

aangyalka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-01-09 20:15   
Sziasztok! Lakótársakat keresünk családi házba Eindovenbe, bejelentett lakcimmel. Párok előnyben.
Érdeklődni:0645920729-es telefonszámon lehet.

sachal  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-09-23 21:04   
Sziasztok!Kamionsofőr vagyok és a hosszú hétvégét gyakran Bestben töltöm.Szívesen ismerkednék,buliznák Eindhoven környékén lakó vagy dolgozó magyarokkal.Egyedül kissé unalmas....:)Üdv mindenkinek!
Sziasztok!43 ÉVES KAMIONSOFŐR VAGYOK.Hollandia,Anglia,és a német nagyvárosok között szaladgálok.A hosszú hétvégeimet is itt töltöm.Ezeket a hétvégéket szeretném egy kicsit mozgalmassabbá tenni,bulizni ismerkedni.Ha van valami jó ötletetek akkor szóljatok!

molnarzsolt  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-08-11 03:39   
Sziasztok. Zsolti vagyok.2hét múlva(aug 25) koltozom Veldhovenbe(Eindhoven) London után nem nagyon tudom,h mi fog várni,de mindenképp nyílt vagyok ismerkedésre,sportra,bulizásra. Bátran írjatok,jeloljetek facen Zsolti Hun Molnar a nevem ott.Soha nem árt pár új arc.elore is koszi.remelem lesz akivel hamarosan ossze futok

kf  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-07-09 08:42   
Találkozót szervezünk eindhoveni és környéki magyaroknak szeptember elejére, vagy amikorra mindenkinek jó. Az index.hu hollandiai magyarok forumán várjuk nagyon szívesen mindenkinek a jelentkezését. Kom op!

xentex  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-06-15 09:19   
Szia!

Én Tilburgban lakom de nagyon szivesen mennék az egyik hétvégén Hertogenboschba, mert ott a munkahelyem, és azt láttam, hogy nagyon szép helyek vannak

hergo81  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-05-12 18:43   
Sziasztok!

Mi Tilburgban lakunk, és mi is szivesen ismerkednénk magyar családokkal.
Tel.: +31685842314.

Zoli, Anett, és Lili

olahandras  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-30 07:12   
Sziasztok,

A pàrommal és a kislànyommal szombatonként Tilburg környékén kiràndulunk.
Ha valaki szeretne talàlkozni velünk, szivesen vesszük.

Krisztina, Napsugàr, Andràs

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-24 07:32   
Üdv Mindenkinek,

megismétlem a fórum tetején látható feliratot:

"FIGYELEM! Fórumunkban kivándorlási kérdések, valamint állás-, lakáskereső hirdetések nem lehetségesek!"

BESZÉLGETŐFÓRUM: A MON fórum a már külföldön élő magyarok ismerkedő helye, beszélgetőfóruma, ahol mindenkit szivesen látunk, éljen bárhol is a nagyvilagban. Ha csak állást, lakást keresel, hirdetnél, vagy kivándorlással kapcsolatos kérdéseket tennél fel, segítséget keresnél - ne fáradj a regisztrálással, nem ez a megfelelő hely számodra, fórumunk nem erről szól. A világhálón sok száz honlap foglalkozik ilyen jellegű segítségnyújtással, biztosan megtalálod majd a megfelelőt.

Ha honfitársak társaságát keresed lakóhelyeden, beszélgetnél, vagy programokat szerveznél, akkor keresd meg az országok listájában az erre megfelelő topikot. A MON nem a Facebook, nem egy mondatos "itt vagyok én is" beköszönések helye csak, itt jó, ha írsz magadról, érdeklődési körödről pár mondatot, hadd tudják a többiek, kit üdvözölhetnek körükben.

Kérem, ezt mindenki vegye figyelembe!

Hunor

darda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-11-15 14:37   
Sziasztok!
valaki Hooge Mierde közelében?

inthenight  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-24 21:54   
sziasztok!

Virag vagyok Vughtbol (itt van 's-Hertogenboschnal)

szivesen talalkoznek valakivel, aki itt van a kozelben.

Herika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-26 15:27   
2010-08-18 22:26, Tawarish:
- Szoval sorozgetes, kartyaparti, dumalas, kirandulas, buli, esetleg segitseg egymason... mintha normalis emeberek lennenk, vagy hasonlo
-

Ajánlani tudom a Fiamat és barátait... Most Utrechtben él, de hamarosan átköltözik Rotterdamba. Megadom a számát, ha érdekel... "normálisnak" nem nevezhető a hétvégi kiruccanásuk. Tetszett az írásod!

Pallasz67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-18 17:32   
2012-08-14 14:04, szandi90:
-

Sziasztok!

Én jelenleg Liempdeben élek, ha gondoljátok, akkor összefuthatunk valamelyik hétvégén.

Üdv.: Pali

darda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-31 13:26   
Sziasztok!

Én is ismerkednék magyarokkal, hiányzik sokszor egy-egy jó csevegés. Veghel környékén, ha lakik valaki. De akár egy-egy eindhoveni buli is jöhet.

szandi90  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-14 14:04   
Helló,

mi Béci és Szandi vagyunk, itt élünk Boxtelban (nincs messze Eindhoven). Olvastuk az üzit. Mi is ismerkednénk magyarokkal, ha gondoljátok, írjatok szép napot!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-06-19 17:57   
2012-06-19 17:05, teevy:
-

Szia!

Eindhovenben sok fiatal magyar van, össze is szoktak jönni valamelyik kávéházban, még magyar hétvégi óvoda is van. Nem baj, ha neked még nincs gyereked, ott biztosan vannak magyarok, akik megmondják, hol bújkálnak a többiek

Az elérhetőséget 8-10 üzenettel lejjebb megtalálod.

teevy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-06-19 17:05   
Sziasztok!

Eindhovenben elek en is, es jo lenne neha magyarul is beszelni, meg elmaszkalni ide-oda valakivel. Ha van valaki hasonlo helyzetben az irjon

teevy_KUKAC_citromail.hu

Eti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-08-13 18:23   
Sziasztok!

Wijchenben, Nijmegen mellett élünk, dolgozunk, hollandul tanulunk a párommal. Szeretnénk ismerkedni környékbeli magyarokkal.
Facebookon, iwiwen Ricz Etelka.

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó