2018. december 16. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Hollandia >> Magyarok Amsterdam, Alkmaar, Hilversum környékén
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 következő lap )
 Quantumleap  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-08-19 09:51   
Szevasztok! 31 éves férfi vagyok, Amszterdamban élek több, mint öt éve. Nem sok ismerősöm van itt, gondoltam, ideje bővíteni a számot, új kapcsolatokat létesíteni. Hobbijaim: utazás, kirándulás, olvasás, rockzene, filmek, néha bulizás. Régebben írtam már ide (egy ismeretség létre is jött), de akkor még volt egy olyan gondom, hogy mindig csak a hét kellős közepén voltam szabad, a többi napon délután és este mindig dolgoztam. Azóta ez változott, mostmár munkanapokon is vannak szabad estéim, valamint néha szabad hétvégéim is. Akinek volna kedve megismerkedni velem, az írjon az e-mailcímemre: quantumleap82@gmail.com. Téma:ismerkedés. Hasonló érdeklődési kör előny, de nem feltétel.

Arnold  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-27 20:03   
Sziasztok,

Arnold vagyok 30 éves, 5 éve élek itt és most (január) költöztem Hoofddorp-ba Amsterdam mellé... A barátnőm most ment vissza Magyarországba, és emiatt eleggé egyedül maradtam, ezért barátokat keresek hogy elüssük az időt... ha valakinek lenne kedve meginni egy kávét/ sört, ès dumálni, vagy esetleg kedve lenne sportolni (pl. squash), stb., akkor nyugodtan küldjön egy üzenetet.

Üdv,
Arnold

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-24 07:42   
Üdv Mindenkinek,

megismétlem a fórum tetején látható feliratot:

"FIGYELEM! Fórumunkban kivándorlási kérdések, valamint állás-, lakáskereső hirdetések nem lehetségesek!"

BESZÉLGETŐFÓRUM: A MON fórum a már külföldön élő magyarok ismerkedő helye, beszélgetőfóruma, ahol mindenkit szivesen látunk, éljen bárhol is a nagyvilagban. Ha csak állást, lakást keresel, hirdetnél, vagy kivándorlással kapcsolatos kérdéseket tennél fel, segítséget keresnél - ne fáradj a regisztrálással, nem ez a megfelelő hely számodra, fórumunk nem erről szól. A világhálón sok száz honlap foglalkozik ilyen jellegű segítségnyújtással, biztosan megtalálod majd a megfelelőt.

Ha honfitársak társaságát keresed lakóhelyeden, beszélgetnél, vagy programokat szerveznél, akkor keresd meg az országok listájában az erre megfelelő topikot. A MON nem a Facebook, nem egy mondatos "itt vagyok én is" beköszönések helye csak, itt jó, ha írsz magadról, érdeklődési körödről pár mondatot, hadd tudják a többiek, kit üdvözölhetnek körükben.

Kérem, ezt mindenki vegye figyelembe!

Hunor

world.quake  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-24 14:03   
2011-06-27 13:19, Evain:
-

Szia,

mi egy kozepkoru par vagyunk, van egy 5 eves kisfiunk. A parom csak magyarul beszel meg.
Irj, ha erdekes lehet.

Tamas

H.Andi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-18 10:04   
Sziasztok!

Szívesen ismerkednék, Amszterdam környékén élek, 24 éves vagyok.

Andi

ginginke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-03 15:33   
Sziasztok!

Még új vagyok a fórumon. Január 25.-én költözünk ki Debrecenből Hollandiába, pontosabban Amstelveenbe.

Röviden leírok pár sort magamról.
Királyné Lós Boglárka vagyok 27 éves, tavaly augusztusban mentem férjhez. Végzettségem alsó tagozatos tanító, de sajnos nem tudtam elhelyezkedni a szakmámban, és máshol sem, így már lassan 1.5 éve munkanélküli vagyok. Szerencsére a férjemnek jó állása van, de úgy éreztük, hogy váltani kell, családot szeretnénk alapítani. Ezért gondoltuk azt, hogy próbáljuk meg Hollandiát. Szerencsére a férjem már talált magának állást a Juniper cégénél mint hálózati mérnök.

Elindítottam egy saját blogot is ami még kezdetleges: http://tulipanfoldon.blog.hu/

Eszter VF  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-02 21:37   
Mikor lesz a kovetkezo Dumaszinhaz?
Kosz,
Eszter

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-15 14:24   
Amstelveenben magyar óvoda-iskola indult az Amszterdam környéki gyerekek számára.
Összejöveteleiket kéthetente szombat délelőtt tartják, melyre várják minden érdeklődő jelentkezését az óvodás korosztálytól kezdődően. Érdeklődni és jelentkezni Csonki Katalin szervezőnél csonkikata@gmail.com e-mail címen lehet.

Mr. Ijmuiden  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-28 08:56   
Jó Srácok!

Szóval 7.-én okt. Amsterdamban Dumaszínház... úgyhogy ott lehetne találkozni, illetve Alkmaar helyileg részemről előbb megoldható...

T.

reki1984  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-16 14:39   
Hello,

En is Amsterdamban lakom, szervezhetnenk egy talalkozot valamikor iszogatassal piknikkel egybekotve.

Mellesleg lakast is keresek, ha valaki tud ilyet, vagy csak par hasznos tippel tud szolgalni, akkor kerem, irjon!

Koszi, es szep napot nektek.

Reka

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-16 12:11   
Kedves Bence,

kérlek, az ajánlatot a Magyar szolgáltatások Hollandiában c. topikba írd be!

Hunor

H.Andi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-08 09:38   
Sziasztok!

Szívesen ismerkednék Amszterdam környéki magyarokkal, 24 éves vagyok.

Andi

H.Andi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-25 18:47   
Szia Szilvi!

Írtam neked.

Minden jót!
Andi

Szilvi3812  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-09 15:29   
Sziasztok!

25 eves, es baratokat keresek Amsterdam es kornyeken.

liszka01  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-05-12 15:49   
Szia Andi!

Alkmaarban lakom. örömmel ismerkednék itt élő magyarokkal.

Mail: saraliszka_KUKAC_gmail.com

Üdvözlettel: Kati

Mr. Ijmuiden  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-05-04 21:52   
Mi UPC cuccon fogjuk a magyar tévéket. A beltéri otthon lett véve. Ki lett hozva, itt vettünk tányért, meg hozzávalókat. Egy kicsit pepecselős volt, de kb. 30 perc alatt megfogtuk a jelet a jó szögbe állva....

Attis55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-05-03 13:10   
Sziasztok! Van esetleg valakinek műholdvevő antennával kapcsolatban tapasztalata? Magyar adókat szeretnénk fogni és szuper lenne, ha valakinek van már ezzel kapcsolatban valamilyen története. Magyar előfizetéses beltérit+kártyát hoznánk ki és itt vennénk antennát.

Mr. Ijmuiden  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-29 18:21   
Szia Andi!

Mi speciel itt lakunk Alkmaar mellett. Ha gondolod tudunk valamit egyeztetni...

Tamás

azisza  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-27 23:44   
Sziasztok!

Lakik valaki Alkmaar környékén? Szivesen ismerkednék itt élő magyarokkal.

Üdv: Andrea

ILLUMINAUGHTY  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-02-27 09:57   

marti24  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-02-07 17:44   
Márti vagyok, 25 éves, korombeliekkel szeretnem felvenni a kapcsolatot Haarlem környékén. Szeretnék eljárni sportolni, bulizni, körbejárni Hollandiat.

Az email cimem: marti.gorcsi_KUKAC_gmail.com

Mr. Ijmuiden  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-25 13:54   
PROGRAM AJÁNLÓ!

Ingyenes belépéssel buli lesz okt.29-én (szombaton) Hoofddorp-ban! 14.30h-24.00h-ig Hardcore koncertek (no techno) , 24.00h-04.00h-ig a Dance zene kedvelőinek / http://www.facebook.com/CILINDERFEST /Jelentkezőket várok akik hajlandóak megmozdulni erre az eseményre...

hollandia2011  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-08-17 19:49   
Sziasztok!

Tud valaki Amsterdam környékén dolgozó magyar, vagy magyarul beszélö nögyogyászról?

Tippeket elöre is köszönöm!

Evain  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-06-27 13:19   
2011-06-15 22:42, budcsi:

Bulizni nem, de kirándulni eljárunk, viszont magamból kiindulva nem biztos, hogy engem lekötne egy 8 hónapos gyerek társasága. Márpedig nekünk se bébiszitter, se szülők nincsenek, úgyhogy mi bárhová csak a gyerekkel jutunk el. Ezért is keresem kimondottan kisgyerekesek társaságát.

Evain  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-06-27 13:16   
2011-06-12 23:59, köbszi:

Szia!
Hogyne érdekelne, de mi pont Amsterdam másik oldalán lakunk hozzátok képest. Ha érdekel, küldj magánüzenetet, e-mailt publikus fórumon nem szoktam közölni.

budcsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-06-15 22:42   
2011-06-10 15:54, Evain:

Szia!

Hát ha még eljártok bulizni, vagy kirándulni akkor nem kizárt hogy megismerhetjük egymást.

köbszi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-06-12 23:59   
2011-06-10 15:54, Evain:
-
Szia Evain,
esetleg egy szintén 30 körüli kisgyerekes pár Monnickendamból ismerkedhetne veled?

Mr. Ijmuiden  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-06-12 18:21   
Nem, nem akartam semmiféle korhoz kötni a kérdést, csupán az ok érdekelt. De már megírtad...

Evain  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-06-10 15:54   
2011-05-30 18:50, budcsi:
-

Szia!

Mi speciel szó szerint a szomszéd "faluban" lakunk, de nem tudom mit tudnál kezdeni egy 30 feletti kisgyerekes házaspárral.

budcsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-05-30 18:50   
Nieuw Vennep, Hoofddorp, Haarlem körzetéből keresek magyarokat! Én Nieuw Vennepben lakom és ezek a városok elég könnyen megközelíthetőek számomra. Amúgy 25 éves srác vagyok.

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó