2018. június 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Hollandia >> Magyarok Overijsselben, Zwolle, Deventer, Enschede környékén
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 következő lap )
 silva  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-13 22:45   
Szia Gyöngyszem!

Sajnos nem kaptam semmit, de ha leirod a cimed, akkor fel tudom Veled venni a kapcsolatot.

Hol laksz?

Remélem, hogy hamar hallok felöled.

gyongyszem  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-13 11:23   
Szia Silva!

Irtam neked egy rovidke kis maganuzenetet, de a jelek szerint nem olvastad... En nem hasznalok MSNt, de ha levelezni szeretnel, akkor ird meg az e-mail cimedet, arra valaszolok. Talan hasznos informacio, hogy en Enschede mellett lakom, igy gyorsan felmerheted a lakhelyeink kozti tavolsagot...

Udv,
Gyongyszem

nyogeri  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-07 12:04   
Sziasztok!

Most találtam ezt az oldalt.
Egy éve vagyunk itt a férjemmel, 3 gyerekkel.

lackoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-06 19:31   
2009-06-03 22:20, silva:

Hello!
(lackoka0107@freemail.hu)

silva  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-03 22:20   
2009-06-03 16:59, lackoka:

Szia Lackoka,

örülök neki, hogy azért valaki válaszol. Talán cseréljünk cimet, mert ugy könnyebb... Email, vagy MSN? Irj, hogy neked melyik könnyebb.

Várom válaszodat.

Gabi

lackoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-03 16:59   
2009-05-08 13:55, silva:

-

Sziasztok, udv nektek!
Igaz, hogy en Otterloban vagyok, de szivesen megismerkednek veletek. Egy 20 eves fiatal srac.

silva  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-05-08 13:55   
Sziasztok mindenkinek!

29 éves vagyok, 2 fiammal és párommal élek ebben a megyében. Irjon mindenki, aki vevö egy uj barátságra(?)!

steven  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-10-15 14:27   
Sziasztok.

35 es 27 eves par vagyunk, par hete jottunk, De Lutte mellett lakunk. Felvennenk a kapcsolatot kozelben elokkel, egesz Enschedeig, akik regebbota itt vannak, es van kedvuk tarsasaghoz. Bocsi, ha kicsit kesunk a valasszal, de a szallasunk netmentes, igy autoznunk kell hozza.
Email: steven72_KUKAC_indamail.hu

twente  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-25 15:28   
Szia Vengabi!

Köszi a választ! Már elég régóta itt élek, kb. 9 éve. Én is dolgozom, és nekem is nagyon vegyesek a tapasztalataim... Jó lenne találkozni valamikor, csak az a "gond", hogy jövő héten pont szabira megyünk, és nem tudom még pontosan, augusztusban mikor leszek megint.

vengabi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-22 21:19   
Szia twente,

Te miota elsz itt? Es mit csinalsz? En mar dolgozom, de eleg vegyesek a gondolataim a munkarol...
Es igazabol szeretnem felvenni a kapcsolatot itteni magyarokkal.
Udv.

twente  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-20 12:42   
Szia Ditta! Most látom, hogy Te is ide készülsz. Mire vagy kíváncsi Enschedét illetően?

twente  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-20 12:38   
Szia vengabi!

Én is Enschedében élek, ha tudok valamiben Neked segíteni, írj!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-14 14:13   
Kedves Beuska,

az üzeneted áttettem a Segítségkérés Hollandiában c. topikba, hiszen odatartozik.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-09 12:11   
2008-07-09 11:56, vengabi:
-

Ha ezt láttad, akkor elment rendben:

Az üzenetet eltároltuk az adatbázisban.
Új magánüzenet küldése

Üdv,

Hunor

vengabi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-09 11:56   
Szia!

Kuldtem uzenetet Neked, azt hiszem, csak nem tudom visszanezni, hogy elment-e. Kerlek ird, meg ha nem.
Udv

gyongyszem  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-08 19:05   
Szia!

O, akkor te most papirhalmazok mogul integetsz... Eltelik egy ideig, mig minden elintezodik. Ha adhatok egy tanacsot: ne turelmetlenkedj, nincs ertelme. Es ellenorizz mindent, ami a levelekben all, mert barhol lehet hibat talalni,az adohivataltol a munkakozvetitoig
A tobbit maganlevelben.

Udv,
Gyongyszem

vengabi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-07 13:36   
Szia Gyongyszem,

orulok, hogy irtal! A baratomhoz koltoztem ki, es egyelore meg nem dolgozom. Egyelore meg csak munkaozvetitokhoz jarok, ugyeket intezek stb., ismerekedem a varossal, es a helyi szokasokkal.
Te melyik varosban laksz? Es hany eves vagy? Regota elsz itt? Tartod a kapcsolatot mas magyarokkal is?

Udv

gyongyszem  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-04 21:13   
Szia!

En a kornyeken lakom. Mi jot csinalsz Enschedeben? Munka? Tanulas? Hazassag? Vagy mind a harom? Hogy tetszik a varos? Ez az elso, vagy hosszabb ideje laksz Hollandiaban?

Udv

vengabi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-03 19:48   
Sziasztok,
En most koltoztem Enschedebe. Szivesen megismerkednek itt vagy a kornyeken elo magyarokkal. Irjatok!
Gabi

motor1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-11-18 14:07   
Sziasztok!

Februárban készülődök Zwolle városába. Eddig nem sok mindent tudtam meg a városról, s sajnos Hollandiáról sem. Kecskeméti vagyok, de Budapesten élek, s hozzászoktam a sok kulturális élethez, nem tudom, mennyire van erre lehetőség ebben a kis városkában.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-17 20:14   
DITTA ÜZENETE

Ditta1974 2007-08-17 19:04

Sziasztok!
Olyan Magyarokat keresek, akik Enschedében laknak, vagy dolgoznak. Hamarosan én is oda megyek dolgozni, és jó lenne valakit megismerni, aki tudja milyen ott az élet.

Judy82  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-04-06 18:18   
Sziasztok!

Esetleg valaki nem lakik Hoogeveenben vagy a környékén? Ez nincs messze Zwolletól!

Üdv:
Judy

erababa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-04-03 12:47   
nem valami sürün látogatott ez a topic. :/

sehol senki vagy csak senki nem akar magyar társaságot?

üdv

erababa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-13 19:30   
sziasztok! Van valaki Enschede-böl? Àprilis 7-én megyek (már megint ) az ott élö magyar barátnömhoz. Ö is biztosan örülne egy állandó magyar társaságnak (én amúgy a "szomszédban" lakom, No-ban)
Üdv, mindenkinek

mychele  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-16 19:33   
2007-01-22 14:41, bkoko:

Szia!

Engem nagyon is erdekelne a munkalehetoseg, amennyiben meg aktualis.
A magyar nyelv adott, az az anyanyelvem, beszelek meg franciaul (egyetemen azt tanultam 2 evig)es angolul mondjuk kozep, hollandul kezdo szinten egyelore. Marcius elejere vagy vegere terveztem, hogy vegleg kikoltozom. Zwolle-ben fogok lakni. Jelenleg eppen itt is vagyok, 19-en este megyek vissza MO-ra az utolso geppel.
Ms word, excel, office ismeretem biztos, (programozni is tanultam), Lotus Notes-ben is eligazodom, most azzal dolgozom a Raiffeisen-nel mint vallalati telesales-es.

Tobb fontos info most nem jut eszembe, ha adsz egy mail cimet tudok kuldeni egy oneletrajzot, magyar , angol, francia nyelven, esetleg irhatok gyorsan egy hollandot is...

A forumra nem szeretnek kiirni telefonszamot (holland), de adok egyet mailben, ha kered .

Udv,

Orsi
(korsolya@hotmail.com)

bkoko  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-22 14:41   
Halihó,

hát nem nagyon pörög a forum...
Azért hátha érdekekel valakit egy kis munkalehetőség:
1 hónap után már nem lesz aktuális....
Ime:

A friend of mine is looking for a secretary able to speak Dutch and Hungarian. She/he must have good knowledge of MS Word and MS Excel.

The job is in Nunspeet (close to Zwolle/Harderwijk) for 40 hours per week. Perhaps you know a matching candidate.

Ha érdekel, irj.
Üdv

hollandus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-12 09:10   
Sziasztok,

Latom, eleg reg volt az utolso bejegyzes, viszont proba-szerencse!

Remelem, masok is beneznek!

Viszlat!

edina79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-20 19:43   
Sziasztok.

Amsterdamban lakom mar 6 eve es az osszel a baratomhoz koltozok Deventerbe. Keresek ott elo magyarokat.

Zsuzsie  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-20 08:23   
2006-06-19 22:19, Lillancs:
-

Hollandul en sem nagyon... de megtalaltam.
Sok sikert a forditashoz.

Lillancs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-19 22:19   
Köszi Zsuzsi!

A lap akkor már megvan, és valószínüleg tényleg erre gondolok, de hollandul még mindig nem tudok
Viszont közben találtam valakit, aki segít lefordítani majd, szóval tényleg köszönöm.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó