2018. június 25. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Hollandia >> Magyarok Utrecht, Amersfoort, Vianen környékén
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-23 08:05   
Üdv Mindenkinek,

megismétlem a fórum tetején látható feliratot:

"FIGYELEM! Fórumunkban kivándorlási kérdések, valamint állás-, lakáskereső hirdetések nem lehetségesek!"

BESZÉLGETŐFÓRUM: A MON fórum a már külföldön élő magyarok ismerkedő helye, beszélgetőfóruma, ahol mindenkit szivesen látunk, éljen bárhol is a nagyvilagban. Ha csak állást, lakást keresel, hirdetnél, vagy kivándorlással kapcsolatos kérdéseket tennél fel, segítséget keresnél - ne fáradj a regisztrálással, nem ez a megfelelő hely számodra, fórumunk nem erről szól. A világhálón sok száz honlap foglalkozik ilyen jellegű segítségnyújtással, biztosan megtalálod majd a megfelelőt.

Ha honfitársak társaságát keresed lakóhelyeden, beszélgetnél, vagy programokat szerveznél, akkor keresd meg az országok listájában az erre megfelelő topikot. A MON nem a Facebook, nem egy mondatos "itt vagyok én is" beköszönések helye csak, itt jó, ha írsz magadról, érdeklődési körödről pár mondatot, hadd tudják a többiek, kit üdvözölhetnek körükben.

Kérem, ezt mindenki vegye figyelembe!

Hunor

csikkahajhaj  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-03-30 18:28   
2013-03-23 17:09, TTi:

Jol hangzik...
dobj egy mailt csikkahajni(kukac)@gmail.com

TTi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-03-23 17:09   
Sziasztok!

Szívesen találkoznék emberekkel Utrechtből és környékéről 'bandázás' céljából: mindenféle jó közös szabadidős program (mászkálás, városnézések, koncertek, beszélgetés, sportolás)

Várom az érdeklődök jelentkezését és ötleteit.

Üdv,
TT

gobiboy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-17 14:33   
Sziasztok!

Decemberben költöztünk Veenendaalba, van egy 12 éves kislányunk. Szívesen ismerkednénk: janosgobolos_KUKAC_gmail.com

Tawarish  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-12 22:01   
2011-09-01 13:48, hunlaci:
-

Van egy egész szép nagy társaságunk, akik összejárunk. Kb 20-40 emberke. Ha van kedved csatlakozz cimbi. Ha sfej vagy úgyis mindegy, ha meg jó arc vagy, szívesen látunk.

hunlaci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-09-01 13:48   
Hello Mindenkinek!

Én Utrechtben lakok egyedül, és keresem az itt vagy környékén élő magyarok társaságát.
Ha valakit netán érdekel, ezen a mail cimen elérhető vagyok: szalai1971_KUKAC_windoslive.com

Bélám01  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-05-31 17:50   
2008-10-26 00:04, jukebox:

szia. én is itt élek Hollandiában, ha van kedved, keress meg facebookon. Bela Vigh. vagy itt a számom+ 31684706279

dreeka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-05-25 17:41   
Sziasztok,

keresek en is itt elo magyarokat, 'oper'- kent dolgozom, szabadidom neha eleg sok van. igazsag az h fius lany vagyok tehat szeretek focizni, sorozni, maszkalni, csocsozni, biliardozni, biciklizni, horgaszni ilyesmik. Ha te is szereted ezeket nyugodtan keress meg (pasik csak baratkozas celjabol keressenek legyszi, jobb igy elobb tisztazni a dolgokat, lanyok kereshetnek akar baratkozas, vagy komolyabb dolog celjabol, koszonom )!

msn: kobold01@citromail.hu

Sziasztooook!

csehan  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-09-16 11:19   
Kedves Utrecht környékén élő magyarok!

Házimunkához, pici baba mellé keresek segítséget minimum heti két napra. Utrechtol 10 km-re nyugatra élünk Vleutenben a vasút állomás kb 10 perc séta a házunktól.

Elérhetőségem 06 4643 7633. Várom visszajelzéseteket.

Üdvözlettel,

Cseh Andrea

lillak66  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-08-24 14:30   
2010-03-15 07:29, csutkarozi:

Szia, Nem tudom, kaptál - e már választ a kérdésedre, de ajánlom az http://www.mgyik.nl/mgyik.nl/De_School__Iskolank.html

Utrechtben van Lunetten negyedben.

üdv
lilla

csilla.gumimaci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-08-12 20:35   
sziasztok!

En Bilthovenben elek bnommel, jelenleg gyerekekre vigyazunk, es haz korul segitunk. Keresunk egy jo tarsasagot szabad idoinkre (nezelodes, kikapcsolodas, tippek, elmenyek megbeszelese). Mindegy ki, vagy mi vagy!
Barki barmi erdekel

csilla.gumimaciKUKACgmailPONTcom

HZsolt  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-07-29 23:23   
2010-03-30 20:29, kristof010:

-

Szia Kristof!

Adj egy elérhetoseget! En is keresek magyar tarsasagot, meg legalabb 3 hetveget itt vagyok Utrechtben.
mailcimem: zsoltheredi_KUKAC_hotmail.com
yahoomess ID: herzso@yahoo.com

Udv,
Zsolt.

kristof010  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-30 20:29   
Halihó!

Én kb. 1 hónapja költöztem Utrechtbe és nagyon élvezem az ittlétet.

Halasztottam egy évet az egyetememről(ELTE-BTK) , pontosabban kiléptem és jövőre a TF-en kezdek, szóval itt elég sokat edzek, hollandot tanulok, jó esetben dolgozni is fogok... röviden így telnek a napjaim.

Viszont a fő kérdésem az lenne, hogy ha valaki megy húsvétra Groningen felé (kocsival) akkor nagy segítség lenne ha társulhatnék hozzá, mert mivel itt nem vagyok diák státuszban a vonat az drága, eddig stoppolással közlekedtem, de azért gondoltam itt is megpróbálom.

Emellett ha valakinek van kedve valami kis programot összecsapni, szívesen társulnék...

Kristóf

heidiholland  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-26 20:05   
egyebek között mindenki jelentkezést szívesen várjuk

heidiholland  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-26 19:58   
2008-12-12 17:01, petike:

-

Hey Peti

msn: kotvics@citromail.hu

hétvégente járogatunk utrechtbe

gr
hajni

csutkarozi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-15 07:29   
Sziasztok!

Júniusban költözöm Utrechtbe a kisfiammal.

Infot szeretnék kérni már kint élőktől ovikkal kapcsolatban.

Köszönöm!

dincus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-13 21:33   
Sziasztok!:)

Március 1.-től vagyok itt Hollandiában Utrechtől kb. 6km-re... 24 éves lány vagyok és szivesen ismerkednék fiatalokkal közös bulik és kirándulások céljából...

email: dincus@citromail.hu
vagy keressetek iwiw-en: Benyó Edina

RAnita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-07 10:00   
Sziasztok!

Anita vagyok, és 32 éves. Zeistben élek lassan már 4 éve. En is szeretnék megismerkedni magyarokkal!
Férjemmel szeretünk kirándulni, városokat felfedezni, koncertre járni stb.
Telefonszamom: 65179-5974
tobias.anita_KUKAC_gmail.com

AnnaG  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-28 19:38   
www.kamernet.nl
nincsen kozvetitoi dij, van atmenetileg kiado szoba is

Eric Cartman  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-23 16:36   
hey!

Valaki nem tudja veletlenul hol nezzunk a baratnommel szobat 1-2 napon belul olcson? kozel utrechthez.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-21 10:51   
Kedves Eric,

bocs, de álláskeresés a fórumban nem lehetséges, ez szerepel a szabályzatban is, ezért voltam kénytelen törölni az üzeneted!

De minden más OK!

Hunor

Hardi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-12-08 15:20   
Hali, mi heten lakunk magyarok Everdingenben, Utrecht mellett, ha erdekel valakit kapcsolatfelvetel.

Msn: noizeblaster@freemail.hu

kovacsanitarotterdam  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-22 17:38   
Szia,

Rotterdamban rengeteg a magyar, ha az iwiwen korulnezel, ott is sokat talalsz.
November 22-en a szervezesunkben lesz Rotterdamban egy magyar buli, ha van kedved, gyere el az ismeroseiddel.
Tobb informaciot a dori@kleinadministraties.nl email cimen kaphatsz.

Kovacs Anita

Julia20  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-22 17:28   
Sziasztok!

Van valaki, aki Dordrecht, Rotterdam kornyeken lakik? En Alblasserdamban lakom, es szivesne tartanam mas magyarokkal a kapcsolatot.

csjulia20@yahoo.com

szautnerrita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-15 13:20   
Sziasztok Magyarok!

Az öcsém (Isti), és a felesége (Edina) ma érkeztek Utrechtbe. Ha valaki felvenné velük a kapcsolatot, nagyon megköszönném.

Telefonszámuk még a magyar: 06 30 621 9789

Köszi!

Rita

mart1986  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-10 13:38   
Sziasztok!

Márti vagyok, 23 éves, korombeliekkel szeretnem felvenni a kapcsolatot Maarn környékén. Szeretnék eljárni sportolni, bulizni, körbejárni Hollandiat.

Az email cimem: marti.gorcsi@gmail.com

Veruci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-12-12 17:30   
2008-11-04 12:35, Szilvácska:

segítséget szeretnék kérni abban, hogy milyen oldalakon lehet albérletet keresni?

http://www.markplats.nl
http://www.funda.nl

petike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-12-12 17:01   
Sziasztok!
Februártól egy évet Utrechtben fogok tölteni az USE diákjaként, szeretnék ottani magyarokkal ismerkedni!

Szilvácska  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-04 12:56   
Helló mégegyszer!

Tud valaki egy jó és olcsó fodrászt a környéken?

Előre is köszi!

Szilvácska  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-04 12:35   
Sziasztok!

Kaposvárról jöttünk Zeistbe (Utrect ás Amersfoort között), egy pár és egy srác. Van itt honfitárs a környéken? Várom jelentkezéseteket! És segítséget szeretnék kérni abban, hogy milyen oldalakon lehet albérletet keresni?

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó