2018. szeptember 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> MON TALÁLKOZÓ bejelentése, szervezés
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
 Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-10 02:34   
Felötlött gondolataimban egy ujabb Budapesti találkozo elképzelése.

Mit szoltok hozzá?

Skype ID: Koborlo64

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-30 11:03   
Az eddigi legnagyobb MON talalkozo most keszulodik, Nurnbergben, ha jol szamolom, majdnem huszan is jelen lesznek:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=1668&forum=4&403

Hunor

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-28 14:17   
2004-10-26 15:52, Koborlo:

Remélem ez nem olyan messze van a várostól, mint a mienk!! -

zitazita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-27 17:03   
Koborlo,csak egy kis kitérő,gyere erre megyek veled Hollandiába,ha már Bpestre nem tudtam elmenni./vicc volt,csak irigyellek benneteket/

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-27 10:00   
Kedves MON tagok Hollandiaban.
A 31-en tartando talalkozora valo meghivas
alairoi kozott nevem csak azert szerepel mert ugyan en nem ott elek hanem az USA-ban de masodik alkalommal is oda utazok mert szeretnek talalkozni azokkal akik ott elnek es barati koromhoz tartoznak vagy akarnak tartozni.
Persze ez a talalkozo a ti erdemetek, en csak vendegkent veszek reszt es mint szokasos (ha baratok vagy ismerosok talalkoznak egy szorakozo helyen a fogyasztas mindenki szemelyes ugye)csak miutan magyarorszagon szerveztem egy ilyen talalkozot es eleg sikeres volt batorkodtam hozza tenni nevem hogy sikeressebb legyen ez a talalkozo is.
(Nem hiszem hogy barkit megbantottam de ha megis csak a jo szandek vezetett es kerem bocsassatok meg.)

ideals  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-27 09:43   
2004-10-26 15:52, Koborlo:
-

Barati talalkozo Hollandia

---- hát most aztán sárgulok az irigységtől... - de érezzétek jól magatokat!!!

üdv.: Ideals

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-26 15:52   
Ide is beiromamit a Hollandia temakorbe mar betettem.

Barati talalkozo Hollandia
Ideje: Oktober 31 15:30-tol vegkimerulesig
Zsuzsie,poesje,Koborlo meghivasara

Mindenkit szeretettel varunk
Helye: Café Dino´s
Stationsplein 2
5611 AB Eindhoven
Tel. 040-2939333
Café, gelegen in het centrum van Eindhoven.

Homepage:
www.kroegpagina.nl
/dinos

Contactpersoon:
-

Brouwerij:
Heineken

http://www.kroegpagina.nl/

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-19 10:38   
Csak ide is beirom a talalkozorol keszult beszamolot. De persze, megmarad az eredeti helyen is, csak atmasolom.

Tehat: http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=302&forum=29&537

Es a beszamolo:

SoosAdamJanos email módosítás | válasz erre | profil | 2004-10-18 23:47

Sziasztok.
Az a bizonyos szám bizony 9. KILENCEN! Kevesebben, mint amire Kóborló számított, de elegen ahhoz, hogy jókat dumcsizzunk!

Úgy látom, mindenki Koborló beszámolójára várakozik, de hiába! Nagyon elkóborolhatott Barátunk, de biztosak lehettek benne, meg fog érkezni az Õ fényképekkel illusztrált meséje is. Addig is, elégedjetek meg az enyémmel.

Szokásomtól eltérõen most az egyszer pontosan érkeztem, de „csak” „turpi” ült a 14 fõre lefoglalt asztalsornál, Playboyt lapozgatva. Még mielőtt bárki is félreértené, tanúsíthatom, hogy egy igen komoly, számítás technikával foglalkozó cikket bujt nagy belemélyedéssel. Mindketten alkoholmentes sõrt rendeltünk, s elkezdõdött a dumcsi. Végül is 2 fõ már egy társaság akkor is, ha következõ MONos csak ¾ 6-kor érkezett, és pedig nem más, mint „espa”, s egy kicsit később „ideals”. Emlékezetem szerint ½ 7-re jött össze a csapat. Kóborló vidéken járt, utasokat vett fel, azért érkezett késõbb. Velünk tartott „amazonasz” , Anikó, Anita, s Ági. Két utóbbi képezte az utánpótlást a csapatban. Anita ügyvédnõ, Ági pedig egy ismeretterjesztõ és emberjogi alapítvány elnöke.
Az „értekezlet” tárgykörei, elnagyzolva, s persze hallástávolságot, decibelt, stb. figyelembe véve, a következõk voltak:

Turpi és SÁJ: Kamionvezetés európai utakon, turistavállalkozás, s tervek egy USA-beli üzlet megalakításáról (Turpi); élet az USA-ban, tervek itthon (SÁJ).

Espa és SÁJ: A felháborító közlekedési morál Mo.-n, kalandjaink a zebrán. Norvégiában s Bostonban az autók már akkor lassítanak, ha átkelni készülsz, itt meg már több norvég barátot is megmentett espa, SÁJ-t pedig csak védszentje, s barátai mentették meg farkasként cirkáló sofőrök cuppanós puszijától.

Amazonasz, Ági és Anikó: Atkins professzor diétáinak csodatévõ ereje. Amazonasz két hét alatt 12 kilot fogyott. AZT ehetsz amit AKARSZ!!! Csak kenyeret ne!!! Na meg semmi szénhidrátot. Almát csak egyet, mert abban is van szénhidrát! Húst, fõlt csülköt viszont annyit, amennyi beléd fér.
Csak felejtsd el azt a kemencében sûlt, ropogós cipót, amivel a tányérodat szeretnéd kitörölgetni!!!

--- Megjegyzés: eközben fõt csûlköt rágcsáltunk, tormával, mustárral, és hagymával. Ja a friss kenyérkérõl csaknem elfeledkeztem! Isteni volt! Látogassátok meg a Kis Bojtárt, Óbudán, a Bojtár utcában!-------

Koborló, s mindenki más: Utazás a világ körûl negyven nap alatt, amerikai oktatási rendszer, a MON és a világháló dicsõítése, s a feltűnésmentes bóbiskolás rejtélyei a számítógép előtt MSN, Yahoo, s ki tudja milyen csettelés alatt.

A többit Kóborló atyánkra hagyom!

SoósÁdámJános, a jövõ Spenótja (ti. Legális, Hunor által elvégzett keresztelõ után.).

Cell: (Mobil:) +36 (30) 262-7092
Email: (Emil:) adam.soos@axelero.hu

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-17 09:31   
Espa!
Mivel nem tudtam kik vannak még ott Gézán kivül- nem tudtam senkit se a telefonhoz kérni, sajna.
Majd ugye megírjátok a beszámolót, mást is mint a kajákat és az itókákat!
Szép Vasárnapot kívánva: Etelka

ebi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-17 08:58   
kedves Koborlo Remélem hogy jol sikerült a találkozó.Nagyon szeretem volna ott lenni de sajnos nem jött ösze,de de gondolatban veletek voltam.Talán a következőre eltudok menni.Üdvözlettel Ebi

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-16 03:18   
Magam ugyan pár száz km-re voltam a Kisbojtártól, de sokat gondoltam rátok. Irjátok már le, hogy hogyan éreztétek magatokat.
Etelka, én is azt mondom, döbbenetes vagy a telefonoddal.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-15 22:23   
2004-10-15 17:40, etelka:
Kedves Etelka! Te nagyon tündi vagy!
Képes voltál felhivni bennünket!!!
Fantasztikus!!

De mi ott voltunk 5-kor 3-an!!!
Én két szép emberrel.
Kóborló pedig Budapest másik végén araszolt befelé. Egyrészt péntek du. volt, másrészt esett az eső, és nem utolsósorban a 14 fontos ember sasszézott a belváros és a repülőtér között.
Hermetikusan le volt zárva az ország 3 napig.
De azért mi jól elvoltunk.

Aztán megérkeztek. sokan voltunk
Most jöttem haza tizkor.

Ettünk (a többiek) csülök Pékné módra!!!
meg ittunk (a többiek) mindenféle alkoholmentes sört. Én csak vizet még azt is buborék nélkül.

Jól éreztük magunkat.

biztos a többiek is mesélnek.

Nagyon Édi vagy mégegyszer, és sajnálom hogy az a hölgyemény nem szólt nekünk, mert tudta, hogy Kóborlóhoz tartozunk.

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-15 21:17   
Remélem, a legközelebbi találkozón én is ott lehetek...érezzétek jól magatokat!
Mindenkit üdvözlök.
Mária

sadia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-15 20:56   
Sziasztok!
Nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott a találkozón. /bízom benne, hogy a következőn találkozunk!/ Kívánom, hogy nagyon szép élményekkel térjetek haza.

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-15 17:40   
Kedves Géza!
Most,Magyarországon 17.35.-kor felhívtam a Kisbojtár vendéglöt telefonon, hogy legalább így Veletek legyek. Egy kedves nöi hang azt mondta, hogy Kassai Géza még nincs itt ! Hát nem 5-kor kezdödött a találkozó?
Igyhát most igy üdvözlök Mindenkit aki ma a Kisbojtárban van, szeretettel: Etelka

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-15 08:57   
15/10/2004 8:55 Koborlo
Szia Geza!
Figyelemmel kiserem a fejlemenyeket a MON talalkozorol!!
Udv:Adrea (olaszbol)

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-15 02:18   
Kedves Etelka.
Ez a talalkozo azert jon letre mert paran meg itt vagyunk es egyeztessuk az idopontot mikor oly fontos szemelyek mint Tony Blair es meg szamtalan Miniszter is figyel reank
De ha nem az se baj
azert mi osszejovunk ha mar itt vagyunk.
Elnevette Illetve elkovette Geza

UiA talalkozasrol rovid riportban beszamolok

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-14 12:02   
Kedves Etelka,

nem mondom, egyes pontok talalok lehetnek a tavaly elindult MON talalkozo kapcsan.

DE - ezt most Geza megszervezi a magyarorszagi tagok szamara, es JOVORE NYARRA PEDIG UJAT SZERVEZUNK. Lenyeges valtozas lesz eme nyari talalkozo kapcsan, hogy nem lesz nyilvanos szervezes elore, nem lesz szavazas az idopont kapcsan (ez csak arra jo, hogy ahanyan vagyunk, annyi idopontot talaljunk jonak), stb., hanem nagyon egyszeruen azelott ket-harom honappal kozlom a helyszint, programot, stb. Esetleges kiegesziteseket persze lehet javasolni, de az alapdolgok rogzitve lesznek elore, es ket-harom honap pedig eleg lesz mindenkinek, hogy megszervezze a resztvetelet.

Udv,

Hunor

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-14 11:51   
Hallo, hallo ! A MON találkozó szervezésének melyik fázisában vagyunk most?
A nagy projektek szervezésének fázisai úgy általánosságban ezek:
1. Óriási lelkesedés
2. Istentelen zürzavar
3. Pokoli összevisszaság
4. Észheztérés fázisa
5. A bünbakok felkutatása
6. Az ártatlanok megbüntetése
7. A projektben résztvettek kitüntetése

Most választhatunk, várom válaszaitokat !

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-13 15:21   
Kóborlónak:

Budapest számos területén számíthatnak teljes vagy részleges forgalomkorlátozásra, illetve megállási tilalomra az autósok. A rendőrség tájékoztatása szerint a következőkre kell felkészülni:
Megállni tilos

Október 13-14-én:
Az Erzsébet körút mindkét oldalán a Dob utca és a Király utca között,
a Hársfa utca mindkét oldalán a Király és a Dob utca között,
a Dob utca mindkét oldalán a Hársfa utca és az Erzsébet körút között.

Október 13-16-án:
Az Apáczai Csere János utcában az Eötvös tér és a Szende P. utca között.

Október 13-án:
Az Andrássy út páros oldalán a Dalszínház és a Hajós utca között,
a Dalszínház utca mindkét oldalán az Andrássy út és a Lázár utca között,
a Lázár utca mindkét oldalán a Dalszínház és a Hajós utca között,
a Hajós utca mindkét oldalán a Lázár utca és az Andrássy út között.

Október 14-én:
A Kossuth téren körben,
a Roosevelt téren az MTA parkolójában,
a Garibaldi utca páratlan oldalán az Akadémia utca és a Garibaldi utca 7. szám között.

Október 15-én:
A Vas utca mindkét oldalán a Rákóczi út és a Stáhly utca között.

Az ottfelejtett autókat a tulajdonos költségére elszállíttatják.

Szakaszosan és időszakosan lezárják az alábbi útvonalakat október 13-16-án:

4-es számú főút - Ferihegyi repülőtérre vezető út - Gyorsforgalmi út - Kőér utca - Ady Endre út - Határ út - Nagykőrösi út - M5 kivezető szakasz - M7 autópálya

4-es számú főút - Ferihegyi repülőtérre vezető út - Gyorsforgalmi út - Üllői út - Ferenc körút - Petőfi híd - Irinyi út - Október 23. utca - Bocskai út - Nagyszőlős utca - Budaörsi út - M1-M7 kivezető szakasz - M7 autópálya

4-es számú főút - Ferihegyi repülőtérre vezető út - Gyorsforgalmi út - Üllői út - Ferenc körút - József körút - Erzsébet körút

Erzsébet körút - József körút - Ferenc körút - Petőfi híd - Irinyi út - Október 23. utca - Bocskai út - Nagyszőlős utca - Budaörsi út - M1-M7 kivezető szakasz - M7

4-es számú főút - Ferihegyi repülőtérre vezető út - Gyorsforgalmi út - Üllői út - Kálvin tér - Múzeum körút - Károly körút - Bajcsy-Zsilinszky út - József Attila utca - Roosevelt tér

zitazita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-12 18:29   
Drága Koborló!
Az index.hu.-n olvastam 14.-én 15.-én a balatoni utat Bp.ig ,lezárják a tüntatés miatt az ország minden részéről mennek fel a vonatokkal,itt nem lehet már jegyet kapni,ez a hétvége elúszott........
majd 18 államfő,kormányfők stb....lesz itt..égen ,földön ,levegőben zárlat.......akik közel vagytok nektek jó,.
Érezzétek jól magatokat,gondoljatok rám.!!!!!!!!

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-12 02:53   
Kedves MON tagok.
Sok sok tema korben beszelgeteseket folytatunk egymassal.
En most egy uj bar mar reg esedekes temarol irok.
Szervezni es veghez vinni eleg nehez egy olyan talalkozot ami kulonbozo orszagokban elo tagjaink egy idopontban egy helyen mindenki szamara megfelelo legyen kik szemelyesen is meg szertnenek ismerkedni egymassal.
Miutan nekem most van egy keves idom igy megprobalok osszehozni egy ilyen talalkozot.
Nem szamitok arra hogy teljes sikerrel jar majd de remelem leszunk anyian erdeklodok hogy jol erezuk magunkat es maskor is esetleg masok is kovetik talan nagyobb sikerrel mint en ezt a kezdemenyezest, hiszen mar tavaj is beszeltunk rola hogy tartunk egy kozos nagy MON talalkozot.
Hogy ez a tema ne szaladjon tevutra ne keruljon a sulyesztobe ezert kerek mindenkit hogy a resz kerdeseket hozzaszolasokat ami elokerulhet tovabbra is a szemelyes talalkozasok rovatba irni mig ide a szarvezes es vegrehajtas eredmenyessegerol tegyunk be ertekezeseket.

MEGHIVO

Penteken Oktober 15-en 5-10 ora kozott
Budapesten a 3-ik keruletben Obudan Bojtar utca 29 Kisbojtar vendegloben
barati talalkozot tartunk.
Szeretettel varom MON es Magyar nyelven Magyarokhoz Yahoo group tagjainkat es hozzatartozoit.
Megkozelitheto a 60 busszal es villamossal a Bojtar utcaig.
Telefon:3-675-440

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó