2018. november 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Németország >> MAGYAR ÉTTERMEK, ÜZLETEK, SZOLGÁLTATÁSOK NÉMETORSZÁGBAN
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
 poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-01 18:23   
szilvia1978 ÜZENETE

Szeretettel ajánlom figyelmetekbe ezt a Németországban mûködô online könyvesboltot.

www.buchstube.eshop.t-online.de

Móncsi08  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-02-09 18:33   
Sziasztok!

Szeretettel várjuk Önt és Kedves Családját! Igazi magyar ízekkel! Új Magyar Étterem nyílt PFUNGSTADT-ban!
Fantasztikus Magyar Ételekkel és kiszolgálással!
Cím: Gulyas Restaurant 64319 Pfungstadt Borngasse 11.
Telefon: 06157-7846

Neueröffnung original ungarisch Küche und ungarisch Getränke: Wein, Schnaps, Lángos, Gulasch, Mittagstisch in PFUNGSTADT

Gábris  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-08-09 09:53   
Magyar Termékek Piaca Külföldön (a Facebook-on)

Itt mindenféle kizárólagosan magyar eredetű terméket ajánlhattok vagy kereshettek privát vagy iparszerűen űzve az egész világban és az egész világból.
https://www.facebook.com/groups/367852443336618/

Budapestbretten  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-06-16 13:58   
Szeretettel várjuk minden kedves új és régi vendégünket megújult ajánlatainkkal!

http://www.restaurantbretten.de

Restaurant Budapest  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-05-16 01:19   
Sziasztok
Bad Hersfeldben nyitotunk egy Magyar étermet ez éven februárban.
Restaurant Budapest
www.restaurant-budapest.de
FB- is rajta vagyunk :
https://www.facebook.com/pages/Restaurant-Budapest/306101669493384?fref=ts

Juli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-02-06 23:43   
Magyar cigányzene!

Ungarische Woche 1. - 10. März 2013
Sonntags 11-15 Uhr, an allen anderen Tagen ab 17 Uhr
Zigeunerkapelle spielt ab 18 Uhr, sonntags ab 11.30 Uhr ! Eintritt frei !
Ungarischer Begrüßungs-Pálinka gratis !

Sehnsuchtsvolle und feurige Klänge einer ungarischen Zigeuner-Kapelle
Kulinarische Spezialitäten der ungarischen Küche
Hotel-Restaurant „Zur Mainlust“ in Maintal-Dörnigheim, Fischergasse 28

Reservierungen unter der Tel.: 06181 / 94930, Fax: 06181 / 493044
oder E-Mail: info@hotel-mainlust.de

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-08 02:07   
ILDIKOMIRELA ÜZENETE:

Sziasztok,

nyitottunk 20.10.12-n magyar ettermet Werlben, es szeretettel varunk minden kedves vendeget. Eteleink megyaros jellegüek (gulyas, marhapörkölt, lecsos etelek stb.). Vallaljuk rendezvenyek lebonyolitasat (talalkozok, barati összejövetelek, ceges bulik, stb.)
Tovabbi kerdesetekre szivesen valaszolok: i.romantica_KUKAC_t-online.de
Tel.: 02922/9108575

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-08 02:05   
KLEINNIESSEN ÜZENETE:

Most nyitottunk egy éttermet Krefeldben. A nemzetközi konyha mellett magyar specialitásokat is kínálunk. Arra gondoltunk, hogy ez a hangulatos étterem remek találkozó helye lehetne a környéken elö, és dolgozó magyaroknak. Dec elsején magyaros büfévacsorát szervezünk.

Elérhetöségünk és további infók:
www.kleinniessen.com

Várunk Benneteket!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-07 08:47   
Hoztam:

Kedves MON tagok,

szeretettel meghívlak Benneteket a december 15-16-án megrendezésre kerülö müncheni Goldene Glocke karácsonyi vásárra. Nagyon színvonalas kézmüves-termékek, ékszerek, festmények, játékok, ruhák, finomságok - a karácsonyhoz kihagyhatatlan magyar bor társaságában. Gyermekmegörzés, büfé, vásár, karácsonyi hangulat nem kint a fagyos utcákon, hanem a Goldberg Studios (München, Müller Str.46) kellemes termeiben. Mindez ingyen.

Gyertek el, jó lesz!

Várlak Benneteket jó kis villányi borokkal:
Dömötör Katalin Domotor (www.wine-hopper.de)

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-05 12:37   
TIHI ÜZENETE:

2012-01-26 14:16, Gábris:
-
Nem müködik számomra, mert: "Diese Seite ist ausschließlich für Großhandelskunden.
Einzelpreise finden Sie in unserem Shop."
Viszont Lieferungsbedingunge-t nem találtam.

Etwas umständlich Shop aufzusuchen.
Viszont kellemes nézegetni a régi, megszokott dolgokat, hát ilyesmit is ettem annak idején.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-05 12:36   
GÁBRIS ÜZENETE:

Találtam egy másik kereskedőt, feleannyiba kerülnek a magyar termékek:
www.gyulahus.de avagy www.univer-produkte.de

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-05 12:35   
TIHI ÜZENETE:

Tegnap jött egy csomag ide Finnországba, amit a múlt hét elején rendeltem. A számla összegét a postadíjjal együtt egyszerüen átutalom Hungaro.de cég megadott számlaszámára a weben kezelhetö számlaszámomról minden külön költség nélkül.

Nagyon elégedett vagyok az üzlettel, évente két-háromszor rendelek tölük olyan magyar dolgokat, amit itt nem lehet kapni.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-05 12:34   
GÁBRIS ÜZENETE:

Kösz Lepu, pontosan erre gondoltam.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-05 12:33   
LEPU ÜZENETE:

Van belölük pár, de azt hiszem, itt ök reklámozták magukat:
http://www.hungaro.de

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-05 12:32   
GÁBRIS ÜZENETE:

Magyar termékek Németországban - Online-Shop. Hol?

Meg tudná valaki adni a címét?
Kösz.

tina88  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-01 15:47   
Sziasztok! Valaki tud magyar éttermet Berlinben?
Köszi előre is a válaszokat

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-27 12:18   
TOMKO007 ÜZENETE:

Szervusztok kedves magyar és magyar-ajkú német barátaink!

Szeretettel várunk mindenkit aki egy kis magyar ízre vagy magyar szóra vágyik, megnyitottuk német-magyar konyhával az éttermünket Löffingenben.

Treff B 31 restaurant & caffee
79843 Löffingen
Studerstr 4.

Várunk mindenkit sok szeretettel:

Ilona Hofmeister és csapata
Tamás, Kincső, Krisztina.

Ungaricum  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-09 07:26   
Kedves németországi magyarok!

Nagy örömmel adunk hírt róla, hogy a múlt héten közel 3 éves, kihívásokkal teli előkészítő munkát követően végre elindítottuk minőségi magyar borok németországi kereskedelmére szakosodott webáruházunkat. Kínálatunkban jelenleg 14 borvidék 40-nél több magyar pincészetének több mint 100 bora szerepel - a borok sora azonban hétről-hétre bővül és változik.

Online áruházunk németül és magyarul egyaránt elérhető – gondolva egyrészt azokra a honfitársainkra is, akik jelenleg németajkú területen élnek, másrészt képviselve azt az elvet, hogy anyanyelvünk ápolása külföldön is kötelességünk.

Bízunk benne, hogy olyan minőségű weboldalt sikerült létrehoznunk, amely a borokon túl a magyar pincészetek életébe is bepillantást nyújt, s méltón képviseli a jobb sorsra érdemes magyar borászokat/borászatokat.

Oldalunk a http://ungaricum.de címen érhető el. Ha tetszik, kérjük ajánljon minket tovább német/magyar ismerőseinek, illetve rendeljen áruházunkból!

Mivel minden kereskedelem alapja a bizalom, oldalunkon velünk, illetve vállalkozásunkkal kapcsolatban is további információk találhatóak a "Rólunk" menüpont alatt az oldal láblécében.

Üdvözlettel,

Keszler Zsolt és Beáta

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-06-10 23:12   
HOPEISLAND81 ÜZENETE:

Üdvözlet Mindenkinek

A Hotel zur Post újra megnyitott Wesslingben

A hagyományos bajor konyha mellett magyaros otthoni ételekkel-ízekkel. Mindenkit sok szeretettel várunk az ország egész területéröl.

Ha erre jártok, ha kirándultok, vagy ha csak jó magyar társaságra vágytok, mi itt vagyunk

Szivesen fogadunk leveleket, érdeklödéseket az: info@hotel-post-wessling.de email címen, vagy nézzetek meg minket a:
http://www.hotel-post-wesslig.de

S.R Gastronomie, és kis csapata

Kikesz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-31 11:45   
Sziasztok!

Singen, Konstanz, vagy környékén nem ismer valaki magyar éttermet, bisztrot, vagy esetleg boltot?

Előre is köszönöm!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-31 09:45   
HUNGARO.DE ÜZENETE:

Magyar bolt, magyarországi élelmiszerek, finomságok, és egyéb termékek Münchenben?

IGEN!

Ezúton jelentjük be, hogy végre Münchenben is van magyar élelmiszereket árusító üzlet - a Strudelparadies Ungarisches Bistro & Spezialitätengeschäft a hét hat napján reggeltől estig várja vásárlóit. Üzletünkben megtalálható szinte minden magyar(os) finomság, mint például magyar szalámik, kolbászok, sajtok, fűszerek, szörpök, valamint lekvárok, és természetesen magyar borok, tésztafélék, valamint rengeteg egyéb termék, és MINDENNAP HELYBEN SÜTÖTT POGÁCSA, ÉS RÉTESEK IS! És ami nélkül ki se nyitottunk volna: természetesen Túró Rudi (a Pöttyös), Piros Arany, Erős Pista, gulyáskrém, gyulai kolbász is van, valamint a közelgő Karácsony miatt szaloncukor miatt is nyugodtan be lehet térni majd hozzánk!

Üzletünk címe:
Marchgrabenplatz 1, 80805 München (körübelül 250 méterre az U6-os Alte Heide megállójától!)

Nyitvatartás (ünnepnapokat leszámítva): hétfőtől szombatig reggel 9.00 órától este 20.00 óráig.

Jelen a Facebookon is – csatlakozz hozzánk, hogy rendszeresen értesülj híreinkről, a legfrissebb termékekről (kattintás a linkre, majd tetszik):
http://www.facebook.com/Strudelparadies

Honlapunk: http://www.strudelparadies.de

Minőség, jó áruk, pontos kiszolgálás, és minderre a garancia – hatodik éve mi üzemeltetjük Németország legkedveltebb magyar online web-üzletét is: Hungaro.de
http://www.hungaro.de/

Jelen a Facebookon is – csatlakozz, ha itt is szeretnél rendszeresen értesülni a házhoz rendelhető termékekről:
http://www.facebook.com/hungaro.de

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-31 09:44   
Kedves B90,

szolgáltatás hirdetését (ha nem "hagyományos" bolt, étterem, stb.) kérlek, hogy az apróhirdetések topikba írd be - ide:
APRÓHIRDETÉSEK - CSAK ITT!
http://magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=9156&forum=4&137

Üdv.:
Hunor

ravic  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-03 10:48   
Kedves Joc, valo igaz, hogy bizonyos spezialis hazai izeket nehez itteni alapanyagokkal helyettesiteni. Dehat minden szokas kerdese. Az biztos, hogy pl. igazi jo turogombocot csak a hazai turobol lehet kesziteni, ugyhogy ezt feltetlenül felirhatod a vallalkozasod listajara. En otthon a "Dini" termekeket veszem, a kefir is nagyon finom, ilyenfajta kefirt Nemetorszagban nem talaltam. De gondolom a tök (gyalulva, vagy egeszben) is spezialis magyar etel, Tihi is (ö is hozzaszolt az irasodhoz) nagy tökfözelek barat.
Na, hat akkor sok sikert a vallalkozasodhoz!

Joc  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-02 17:26   
Köszönöm a megtisztelő ajánlatot, de ha esetleg el is indítom a vállalkozást, akkor családi vállalkozás formájában működik majd.

Köszönettel és tisztelettel:

Joc

Joc  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-02 17:23   
2011-10-02 17:06, ravic:
-
Igen. Ebben igazad van. Én is próbáltam már ilyen megoldásokat. Nálunk itt időnként lehet olyasféle kiflit kapni, mint az otthoni, de valahogyan mégsem olyan az eredmény, mint amilyet én várnék. Persze lehet, hogy ez csak az én mániám. És igen. A töltött káposztához éppen a takart hiányzik. De az nagyon.. Egy jó tejfelről már nem is beszélve. Tudom jól, hogy sok mindent lehet helyettesíteni itt kapható alapanyagokkal, de a végeredmény mégsem olyan. De ezek csak példák. Biztosan Te is tudsz olyasmit, amit itt nem találsz, és időnként szívesen kapnál belőle. Némely webshopban lehet egyedileg rendelni, de az én tapasztalatom szerint ez nem mindig megy gyorsan, és gördülékenyen. Nem tudom, Te mit tapasztaltál ez ügyben.

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-02 17:18   
Szerintem Hengstenberg a legjobb, itt mindig azt veszem

ravic  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-02 17:06   
Kedves Joc!

Kaposzta-ügyben csak azt mondhatom, hogy Nemetorszagban prima savanyitott kaposztat lehet kapni, es nem olyan sosak mint a magyar, tehat nem kell kimosni. Igaz, nem hordobol aruljak, hanem zacskoban, vagy konzervben, de semmilyen tartositoszer nincs benne, sokszor izesitik meg rizling borral is. Prima szekely- es rakott kaposztat csinaltam belöle. Persze a töltött kaposzta kisse nehezebb esett en sem lattam meg itt egesz kaposztat megsavanyitva.
A makos guba problema is megoldhato, biztos ismered a Kaiser-Brötchent, nahat ebböl is
kitünö makos guba keszithetö. Persze nem a legolcsobb, elpakolt zsömlet kell venni, hanem valami jo peknel, frisset, ropogosat.
En sokszor csinaltam makos gubat igy (magyaroknak), senki nem hianyolta a kiflit!

Biro66  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-02 16:16   
Szia Joc,

az ötleted kíválo, szívesen beszállnék a vállalkozásba. Többségben van az erő, és a pozitív gondolkodás! Ha nincs még üzlettársad, irj magánüzenetet!

Joc  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-02 13:49   
Sziasztok!

Nem tudom, Ti hogy álltok a következő dologgal, ezért is írom ezt a kis "vitaindítót". Arra gondolok, hogy sokszor jó lenne olyan otthoni dolgokat megkapni, amelyeket én eddig még nem találtam meg az itteni magyar üzletek kínálatában. Mire is gondolok? Nem a méltán híres hungarikumokra, úgymint bor, fűszerpaprika, pálinka és társaik. Inkább "hétköznapibb" dolgokra. Például egy kapucíner szelet, vagy a hagyományos magyar ropi. Egy jó mákos gubára sem mondanék nemet, de igazi kifli híján ugye.. És a karácsony közeledtével már a töltött káposzta gondolata is elő elő tör belőlem. De ahhoz Vecsés, és a hordós káposzta túl messze van.. Lehet, hogy csupán én nem találom meg ezeket a dolgokat itt. De ha mégsem így van, és esetleg Ti is igényelnétek ezeket a hazai dolgokat, akkor azt hiszem elindítanék egy kis vállalkozást, hogy lehetőleg mindenki, aki szeretné az otthon hétköznapi ízeit itt a távolban is élvezni, kultúrált formában, és korrekt árakon megtehesse. Ezt nem az itt is ismert üzletek konkurenciájaként, hanem afféle kiegészítéseként gondoltam, és nem "klikkelősbolt" formában, hanem amolyan bevásárlólista alapján történő szállítással, személyes átvétellel. Ez természetesen jelenleg még csak ötlet, de pozitív visszajelzések esetén, már a közeljövőben megvalósulhat. Ebben kérnék kis segítséget Tőletek, hozzászólások és vélemények formájában.

Üdvözlettel: Joc

(Ui.: Remélem a megfelelő topikba írtam, ha nem, előre elnézést kérek. )

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-09-10 07:40   
ZSURO ÜZENETE:

Magyar könyvek: www.hungarian-books.com
Magyar borok: www.ungarisches-weinfenster.de

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó