2018. december 11. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kapcsolatok, segítség, vélemény >> Szülészek, kismamák
Új topik indítása   Üzenet küldése
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-27 21:44   
Kedves Kandasza!

Szivesen.

Udv,

Hunor

PS: es ezzel felhoztam ezt a topikot is, hiszen lattam, mashol is probaltal inditani.

kandasza  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-22 10:29   
Kedves Hunor!
Nagyon köszi a tippet! Mindjárt megnézem. Ha bárki van a környezetedben, szívesen venném. Köszönöm. Nagyon. Szép Napot!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-22 09:45   
Kedves Andrea,

en ugyan nem tartozom a megszolitottak korebe, de tudok egy tippet addig is, amig nem jelentkeznek masok:
http://ujgep.babanet.hu/discus4/cgi-bin/index.html

Ez a Babanet Tarsalgo, ott kattints a Lakohely szerint c. temakorre, es ott van olyan, hogy kulfoldon elo anyukak, stb. topik!

Udv,

Hunor

kandasza  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-21 14:27   
SZÜLÉSZEK, KISMAMÁK, DÚLÁK, SZÜLÉSZNŐK!
Olyan szülészeket, nőgyógyászokat, szülésznőket,bábákat,dúlákat keresek, akik külföldön élnek, bárhol a világon, illetve olyan kismamákat, akik beszélnek magyarul, de nem Magyarországon hozzák világra a gyermeküket. Én szerkesztő-riporterként dolgozom a maygarországi tv2-nél és szülészekről, szülő anyákról szóló sorozatot készítek Magyarországon. (www.szuloszoba.hu n is megnézheted) A folytatásban külföldön élő , szüléseknél segítő egészségügyiseket vagy segítőket kutatok, akiknek a munkáját be tudnánk mutatni, bárhol is éljenek a világon.Továbbá várom olyan kismamák jelentkezését, akik beszélnek magyarul, de nem Magyarországon szülnek. Köszönöm a segítséget.
info@kandi.hu
http://www.kandi.hu
kandi@tv2.hu

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó