2020. október 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Luxemburg >> Magyarok Luxemburgban
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
 bobo.2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-10 19:42   
Ezek az amitastechnika nagy titkai.De nyugodtan elhiheted, hogy nem kaptam meg. Vegul is azt hiszem tuleljuk mindketten.

Luxemburgban nagyon sok turista latvanyossag nincs. Ahogy a honlapodat megneztem, szinte semmit nem maradt ki. Ha megis, akkor azt en sem ismerem Ha elfogy a latnivalo, noveljetek a kor atmerojet es egyre tovabb menjetek. Nektek nagy szerencsetek,hogy mar itt van a Hahn-i fapados repter,ahonnan meg messzebbre is el lehet menni olcson kirandulni.

A Munkacsy Egyesulatben most teli szunet van, az elso rendezveny marc 19.-en lesz. A nagykovetsegen marcius 15.-en fogadas lesz. Ha bejelentetted a cimed, fogsz majd ra meghivot is kapni, es a csekken fizesd majd be az evi tagsagi dijat.

magyaroklu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-10 19:22   
Hm, akkor nem értem az első miért nem ment el. nah mindegy.

A Munkácsy egyesületről hallottam, telefonon is beszéltem Balogh Sándornéval vmilyen címlista, levelezési lista kapcsán, megadtam elérhetőségeimet, aztán még nem kaptam semmi.

Az ajánlatot köszönöm, ha meglesz a papírom (ma az ideiglenes jött meg) akkor felveszem a kapcsolatot a cégekkel.

Egyébként szép ez az ország, gondolom már bejártátok. Van amit kifejezetten ajánlasz?

bobo.2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-10 18:04   
Egy ketszavas uzenet tenylegesen jott 4 ora elott toled. Meg is valaszoltam

En hosszabb ideje letelepedtem itt csaladommal, egyebkent kozgazdasz vagyok (a felesegem is) es aktivan reszt veszek a Munkacsy egyesuletben. Ha munkat keresel, a Luxguardot es az Astron-t ajanlom, nekik van magyar kotodesuk.

magyaroklu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-10 15:41   
Biztos hogy elküldtem, most is elküldtem egy próba üzit. nah mindegy. Csak azt kérdeztem, lehet-e tudni, mivel foglalkozol, mióta élsz itt?

Én a feleségemmel pár hónapja lakunk Luxembourg City-ben, ő fordító, én még egyelőre a zöld papíromat várom és közben magamat képzem angolból, html és flashből, márciustól pedig franciát is fogok tanulni.

bobo.2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-09 20:44   
Semmilyen maganuzenetet nem kaptam, talan meg el sem kuldted ? Igy hat akkor sem ert volna semmit, ha lenne ertesites. Ha esetleg nem megy maganuzenetbe, akkor nyugodtan megprobalkozhatsz nyilvanosan is, ugy is elolvasom, ha a Luxemburg topic-ba irsz. Mivel rajtunk kivul nincs itt senki, ez maganlevelezesnek minosul, meg nyilvanosan is

magyaroklu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-09 19:30   
Helló!

írtam magánüzenetet, megkaptad? Elég rossz, hogy itt nincs jelzés emailben, ha új hozzászólás érkezett a topic-hoz.

bobo.2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 18:26   
No nezd mar, akkor mar van kivel fellenditeni a topicot, eddig csak egyszal magam voltam es nehez volt leveleznem

magyaroklu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 15:44   
2006-02-08 14:20, Ferencz Zsuzsanna:
-

Köszi! Írok neki.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 14:20   
Kedves Pgyuri,
bobó más topikokban szokott írni.. ő odavalósi.

magyaroklu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 12:20   
Helló!

kihalt a topic már egy éve nincs új üzenet. persze van más lehetőség, másfelé és másképpen tartani a kapcsolatot. azért ha valaki még erre jár és Luxemburgban él, írjon pár sort.

bobo2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-24 16:53   
Minden kedves honfitarsunknak békés karácsonyi ünnepeket, boldog, sikerekben gazdag újévet, jó egészséget kívánok !

bobo2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-17 09:59   
December 19-en 11 orakor karacsonyi unnepseg a gasperichi templomban.

bobo2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-26 13:51   
Meg akartam nezni ma az ujsagban,hogy mennyi itt a munkanelkuli, de ebben a szennylapban nem volt benne. Ugyhogy most nem tudok potnos adatokkal szolgalni, de kb nyolcezer munkanelkuli lehet nalunk. Az epitesi szektorban dolgozo ismeroseim is egyre csak sirnak-rinak az utobbi idoben...

katika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-24 19:02   

bobo2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-24 17:49   
Ez igy nagyon sarkosan van kerdezve. Ugy mondanam,hogy akinek munkaja van, aszerint jo Luxemburgban, akinek nincs, annak nyilvan rossz. A penteki ujsagban megnezem neked, ha kéred,hogy mennyi a hivatalos munkanelkuli szam.

katika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-23 17:43   

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-29 20:55   
türelem, majd jönnek

Tamino  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-29 20:32   
És az a több ezer mind ebbe a topikba ír.

bobo2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-23 11:29   
Vannak jo nehanyan es allitola meg ezren felul kuldenek ide ki az EU intezmenyekbe...

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-22 18:12   
Hogyan látják Luxemburgot az itt élő magyarok?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó