2018. október 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Ki hisz a repülő csészealjakban, a szellemekben stb.?
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
 Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-25 19:05   
Babi!

A Szeretetről beszélsz?Hisz az ilyen:csendes,figyelő,segítő,önzetlen nem követelő csak adó....akkor amikor már senki nem ad.Igen?Ha igen ez a Létező Fényforrás ismeri a derü és az egyensúly imáját:
Istenem,adj nekünk méltóságot,hogy derüs szivvel fogadjuk a megváltoztathatatlant
bátorságot,hogy megváltoztathatsuk azt amin tudunk és kell,
és bölcsességet,HOGY A KETTŐT MEGKÜLÖNBÖZTESSÜK EGYMÁSTÓL.
Emlékeztet egy gondolatsorra Babi:hogy is ismerni fel Őket azon kivül ahogy precizen leírtad,mert ugy igaz! Még:Barátunk,párunk ,társunk, NEM azok,akikkel együtt tudunk élni,hanem az,aki nélkül nem tudunk élni,!
Ilyen a HIT, a tudatos a másrafigyelés:Ő a vezető,a csendes ,a halkk.
Mégis:ha erre sem nyílik valaki,mennyünk tovább?Végülis igen,hisz az erőszak erőszakot szül.Ám akkor mi lesz azzal akit "vezetni" kellene de nem hagyja?Elvész?Átalakul?Más személyiség lesz?
Szerinted?

Balu

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-25 17:23   
Balu
...'személytelen csönben itt vannak körülöttünk, s ôk azok, akik valoban megfogják a kezet és végigviszik a szük ösvényen aki be akarja azt valoban jarni...' a szemelytelen csönd alatt azt a fajta magatartast ertem, ami nem ver nagy port maga korul, nem tetszeleg a 'nagytudasu bolcs magus' szerepeben, hanem csak egyszeruen 'VAN'. Ilyen segitokkel vagyunk korulveve a hetkoznapi eletunkben. Aki valoban birtokolja a Letezes tudasat, s tud is segiteni, az soha nem fog errol harsanyan beszelni, igy elkeruli az atlag emberek figyelmét. De az ilyen ember figyelme folytonos, mert abban a pillanatban, ha valaki felé fordul s kéri segitségét, akkor a csoda beindul; ez az ember (segitô)(a Mester kifejezéstôl tartózkodom) megfogja a kérô kezet, s addig adja azt, ameddig szükség van rá.
babi

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-25 10:11   
Szellemek?
Az ajtó kinyílt magától.
Aztbhittem meghűl bennem a vér.
Pedig csak a huzat jött be rajta.

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-24 10:04   
Babi!
Igen,igazad van.Ami engem nagyon megfogott a -Fényhordozo!--írod tud segítséget nyújtani annak aki nyitott felé.No igen..és ha nem nyitott,mit tehet?Valamit biztos mert sokan "megtérnek".Lenne valami másféle HIT?Talán ismeretlen erőforrás?
Tudás+ Bölcsesség...hát igen,nem ugyanaz.Ha bölcs lennék most hallgatnék.Ám tudni szeretném hogy egyszer majd bölcs legyek....

A befejező gondolatod nem értem ,csak sejtem:a -személytelen csöndre gondolok--a szük ösvényre..és akik vezetnek mégis!
Hogyan teszik Babi?
Balu

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-24 05:23   
Kaytee, koszonom kedves szavaidat...
Balu, az istenseget semmikeppen ne konyvekbe keresd, s ne gondold, hogy olyan komplikalt mit ahogy azt sokat szeretnék beállitani. Aki hokusz pokuszokkal probalja elködösiteni az emberek fejét, az semmi masra nem torekszik, csak onmagat feltuntetni 'a nagy tudos' jelmezeben, de soha igazi, kezzel foghato segitseget nem ad senkinek. Az isteniseg ott van korulotted Balu minden nap, egy pohar kristalytiszta vizben, egy ember tiszta lelkének megsejtésében, mindenben, ahol a tisztasag, termeszetes szepseg, harmonia megnyilvanul Neked. Nem kell az eget bamulni s varni valami csodara. A csoda itt van korulottunk, s arra var, hogy felfedezzuk. Ha ezekre a dolgokra oszinte csodalattal es targyilagosan tudsz tekinteni, akkor a vilag - a legkisebb reszleteiben is - feltarul elotted a termeszetes valojaban. Belso felepitettseged, nyitottsagod az, ami epit, s szinte lepesrol lepesre egyre nagyobb kaput nyit szamodra hogy minel tobbet lathass, minel tobbet tudhass. A Letezesrol valo tudas nem ugyanaz, mint amit egyetemeken megtanulhatsz. És a tudas nem egyenlo a bolcsesseggel. Tudni lehet dolgokrol, azonban értôvé cseperedni, nos ez a Beavatas maga. Ehhez kell teljesen megnyilni, szinte kiüritve önmagunkat, hogy aradhasson belénk az Erô. Mert a Tudas, a Bolcsesség, az hatalmas Erô. Ennek az eronek a birtoklasaval kerulhetsz kozvetlen kapcsolatba az egesz Vilagegyetemmel, s igy valsz alkoto részévé te magad is. Az ilyen embert nevezik aztán Fényhordozonak, mert kozvetlen kapcsolatban all nem csak a termeszettel, hanem az egesz Vilagmindenseggel, s ezaltal tud igaz segitseget nyujtani mindazoknak, akik erre nyitottak, akik ezt igenylik.
S e gondolatmenettel talan sikerult is valaszolnom utolso kerdesedre is... Mert az ember valamikor rendelkezett ezzel a kepesseggel, híd volt Ég és Föld között. Nézz csak körül, ki az, akirol ezt el tudnad mondani...? A megsejtés határkövénél tartunk mi emberek, hiszen mára egész pontosan sejtjük hiányosságainkat, s igyekszünk minden eszközzel megtalálni az ehhez az eszményi állapothoz való (vagy kozel ehhez) visszafordulás utját. Tizezer számra jönnek létre a szellemi iskolák, a hivatalos egyház is uj 'nyelveken' próbál megszólalni a ma emberének. A forrongás szinte mindenoldalu korunkban. E folyamatok közepette kell megtalálni mindenkinek a saját utját, hogy visszanyerhesse azokat a képességeket, amiket elveszitett... S nagyon figyelmesen ám, mert tul sok a csaló, aki megfogja a kezet, bevisz az erdôbe, s a helyes ut megmutatása helyett hirtelen elenged és otthagy. Ezek a fekete magusok szeretik ha beszelnek roluk az emberek, mindent elkovetnek hirnevük emelésére, a nyilvanos szereplesekre. De vannak igazi segitôk, roluk nem hallani semmit, nincs korulottuk hokusz pokusz iskola, személytelen csönben itt vannak körülöttünk, s ôk azok, akik valoban megfogják a kezet és végigviszik a szük ösvényen aki be akarja azt valoban jarni...
Babi

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-23 21:55   
Babi!

Jó hogy írsz,sok mindenről kell így beszélni valóban.Csodák nincsenek csak meg nem ismert dolgok.Ez pontosan így van:ahogy megmagyarázzák szézszedik,értékelik:született egy új valami.Milyen érdekes azért:ha megpillantjuk a csodát mégis meglepődünk.Gyorsan a végére is szeretnénk járni,de nem lehet mindig!Akkor megint mégis csodának nevezzük,mert nem lehetett megfejteni....egyszercsak kinyílik mint a rózsa és oly nyilvánvaló lesz minden,sőt leírom:természetes!Mondják sokan,hogy nem is tudtuk pedig mily egyszerű:)
Itt belép bizony a HIT és nem szolgai modón.Megakarjuk érteni a Létezést pedig az is oly természetes...csak még nem jött el az emberiségnek az ideje!Van tehát bőven miről írjunk.
Babi!Hol keressem az istenség jellemvonásait,ha az nem egy személy,mert úgy tanították.Hol keressem?
Vallás és Isten fogalma nélkül is van HIT,írod:Persze,kinek mi-és hogy milyen jellegű az.
Vagy csak a konkrét tudásra dominálsz?
Felborult egyensúly amit helyre akarnak állítani..de honnan tudják hogy felborult és helyre kell állítani?Rezonancia?
Balu

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-23 21:52   
Babika, nagyon szépen megfogalmaztad.

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-23 04:51   
Érdekes oldalról kozelititek meg a 'csészealjakat' És sok kerdes van megvalaszolatlanul.
Kezdjuk az UFO-val, amit ugy tunik az emberek jobban elfogadnak. De csak mert erdekes nekik. Rettegnek egy talalkozotol de megis furdalja a kivancsisagot. Annyit ki lehet mondani s becsulettel allitani, hogy a vilag nem abbol all, amit szemeinkkel kepesek vagyunk latni. Még az üresnek tünô légtér is tele van milliárd elemmel, s élô, egzisztáló lényiségekkel. Az UFOT soha nem helyettesiteném az Isten fogalmával, hiszen az is csak egy teremtett, létrejött lényiség mint mi emberek, vagy minden más az Univerzumban. S mint mindenre, az UFO-ra is érvényes a sokféleségi megnyilvánulás.
Alapvetôen ezek a lények segiteni vannak megteremtve, a felborult egyensulyt probálják minduntalan helyreállitani....(most ebbe ne menjunk bele, mert még sok mindenrôl kell szot váltani...)
Amit az ember csodának nevez, az egyszerüen egy addig nem létezô jelenség megpillantása. Csodák nincsenek, csak még meg nem ismert dolgok. Ezek megpillantása természetesen egy fizikailag- és pszichikailag különleges állapotot feltételez attól, aki a 'csodát' fogja megpillantani. Ez a belsô állapot csak annyiban különleges, hogy eltér mindattól, amit mi emberek 'normális'-nak nevezünk. E belsô állapot addig nem funkcionáló energia zónákat nyit meg bennünk, amik hatására többet, vagy mást leszünk alkalmasak megpillantani a világból... de menjünk most innen is tovább...
Isten és vallás. A kettônek semmi köze egymáshoz. Ugyanis kimaradt a kulcs szó: a Hit. Vallás és Isten fogalma nélkül is létezik a Hit. Mégpedig itt nem a szolgai zsolozsmázó hitrôl van szó. Hanem arról a kônél szilárdabb hitrôl, ami nem képes fejet hajtani csak önmaga elôtt. Arról a hitrôl, mely a tudásból táplálkozik (mégpedig nem a kiváncsiság, hanem a csodálkozó szellem által hajtott tudni akarás!!!), mely hamar átlátja az emberiség toporgó zsákutcába törtetését. Ez a hit megölhetetlen ha létrejött. S a Tudás révén egyre jobban megérti önmagát s a Létezést, s egyre inkább beáll a feltétel nélkül segitôk soraiba...
Tovabb... Istent sok szóval illetik, de alapvetôen ugyanarról van szó. A Mindenek felett létezô egyetlen Egy-rôl, mely létrehozta, s amely kormányozza a soféleséget. Ez lehet egy ember? Azt aligha hiszem! Megfoghatatlan Fény? Vagy magnetikus álló- vagy erôhullám? Talán... Magunkban hordjuk az isteniséget? Nem, nem és nem. Egy körte soha nem lesz alma. Az ember a szellemiség alkotórésze, mely legmagasabb fokán sem hordozhatja az isteniség jellemvonásait....
Hát ennyit bevezetésként...
Még talán annyit, hogy ez az Isten pontosan és kizárólag azokhoz szól, akiket az emberek ostobának, kelekótyának, nagyranôtt gyermeknek tartanak...
Ha nem szoltam valamirôl, szolj Balu, Maya
Babi

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-23 01:50   
Babi folytasd kérlek.

Zsizel, ha irtál is végül a témában, nekem nem sikerült megtalálnom:-(

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-23 01:50   
2003-01-22 23:01, rigojanos:

Akkor ezek szerint UFOk letezese altalanosabban elfogadott, mint Istene?
-

Talán inkább az a gond, hogy az Istennek adtunk egy emberi külsőt (mint ahogy az UFO-nak zöld testet és nagy fejet) evvel egyetemben felruháztuk emberi tulajdonságokkal is, igy azt hisszük Isten ugyanúgy válogat ahogy mi tennénk, tehát mivel hibátlan ember nem létezik, nem tartjuk elképzelhetőnek, hogy Isten "pont ehhez az emberhez" szólt hozzá.
Másik: akik ufókkal találkoztak, itt élnek közöttünk. A szenteket és a prófétákat közülünk senki nem ismerte testi valójukban.
Harmadik: általános probléma van az istenképpel. Azonkivűl nagyon sokan keverik a hitet és a vallást, ez is egy probléma forrás.
Ennyi ami hirtelen eszembe jut indokként, de valószinűleg van még több.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-22 23:01   
2003-01-22 22:56, Calyx:
-
es akkor Isten

Pontosan!! Erdekes, hogy annak adunk azert hitelt, aki azt allitja, hogy zold embereket latott, de aki azt mondja, Isten beszelt hozza, azt kivetel nelkul mindannyian bezarnank es eldobnank a kulcsot.

Akkor ezek szerint UFOk letezese altalanosabban elfogadott, mint Istene?

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-22 22:56   
2003-01-22 20:40, kaytee:
-
es akkor Isten ?,hasonlo erzeseim vannak az Istennel kapcsolatban (is),mint amit leirtal.
Ot sem latta senki,marmint ahogy irod:"megbizható személy sem tudott meggyőzni arról, hogy ő tényleg látott földönkivüli lényeket."Isten is földönkivüli.Mi kulonbeseg van a kozott aki hisz UFO-kban vagy Istenben ?
Mennyira realis az egyik ? es mennyire kizarhato a masik hiedelem.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-22 20:40   
Hónapok óta várom a folytatásokat.
Én csak szeretnék hinni az Ufokban, de még hozzám közelálló, 1oo%ig megbizható személy sem tudott meggyőzni arról, hogy ő tényleg látott földönkivüli lényeket. Tudom, hogy nem hazudik, de arra gondolok, hátha csak annyira akarta látni őket, hogy a végén maga is elhitte, ott vannak előtte.

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-06 07:58   
Téma Erich von Däniken:

Däniken él és virul, ir tovabbra is szorgalmasan.
Legujabb fejlemény: Svajcban Interlaken közelében épül egy hatalmas "Mistery Park" amiben a Däniken altal leirt jelenségeket és szinhelyeket fogjak bemutatni. A kiallitas rendszeresen aktualizalva lesz.

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-06 07:05   
Van a szomszédban is egy (szép rendszerességgel visszatérö) UFO topik

http://forum.netto.hu/hozzaszolas.php?topicid=16845&hol=0&ldate=2002-11-06+00%3A39%3A45

Itt par akadémiai iskolazattsagu vitazo megegyezö véleménye szerint az nincs, amit nem lehet tudomanyos modszerekkel bebizonyitani (ugyan a topik nem erröl szol ez csak egy aspektus).
Fogadjunk, hogy kapasbol mondok harom dolgot/jelenséget amit nem lehet mérni, még kevésbé a müködését megmagyarazni (jobbara hipotézisek léteznek magyarazatul) és mégis "van"?

Nektek mi jut hirtelen eszetekbe?

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-03 05:56   
Elalvás elôtt olvasni szoktam. Hirtelen valami elmozditotta a figyelmemet a betükrôl. Mintha a fejemre rakodtak volna finomra csiszolt vékony lemezek. Egyik a másik után. Sorban, egyetlen hely sem maradt ki. Arra gondoltam, talán tul fáradt vagyok, igyekeztem elálmosodni, erôszakoltam magamat az olvasás folytatására. De a finom lemezek csak tovább rakodtak a fejemre. Megprobáltam megfogni a gondolatot, hogy ugyanis honnan gondolom én azt, hogy ezek valami fajta finom lemezek lennének... hiszen lehetne bármi más... Egyszerüen csak tudtam. S folytatódott megállás nélkül, egyik a másdik után. Amikor már teljesen beboritott, furcsa, érenlétszerü álomba zuhantam. Almomban kinyitottam a szemem, s kizárólag fények vettek körül. Bármerre néztem, mint sürü függöny, mindent beboritottak, élénk, a földi szinekhez nem hasonlatos szinekkel, s ezüstös sziporka-ragyogással...
Felébredtem. Vizet akartam inni, s felkeltem az ágyból. Lehunyt szemmel. Szempilláim erôtmeghaladóan sulyosak voltak, hatalmasak, mint a házak tetején a gerenda.(lattam ôket valahogy kivülrôl milyen nagyok, vastagok, s sulyosak) Iszonyu erôfeszités árán kinyitottam a szemeimet, s visszanéztem az ágyamra. Ott feküdtem, fejemen a hajszálvékonyra csiszolt lemezekkel. A szivembe hasitott, hogy testen kivül vagyok. (Ez a második ilyen élményem volt, ettôl függetlenül iszonyuan megijedtem, s egy villanás-akarással visszamentem 'önmagamba'...Akkor ujra felkeltem, s kimentem vizet inni. A lemezek kezdtek lekerülni a fejemrôl. Ahogy öntöttem a vizet, ahogy ittam, egyik lemez a másik után került le... Leültem átgondolni ezeket a traumatikus élményeket. A lemezekbôl már alig maradt valami ami boritotta volna a fejemet. Kis idô mulva indultam ujra aludni. A lemezek ujra rakodni kezdtek egymas után. Hagytam... S beleúsztam egy álomtalan, fénytelen alvásba.
bab

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-25 04:13   
Kedves Látogató!
Nem vagyok szakember, Ubuge foglalkozott átfogóbban a dolgokkal.
Arra emlékszem, hogy gyermekkoromban - kolozsvári vagyok-egy ottani nagyon híres természettudós,dr. Xantusz János, akivel kirándultunk, megmutatott nekem és le is fényképezett egy csészealjat az egyik domb fölött.Esküdött rá, hogy UFO.
Az viszont eléggé szembetűnő, hogy a hatóságok őszintétlenek (hogy ne mondjam, hazudnak) UFO-ügyben.

vizitor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-24 14:36   
Kedves Zsuzsanna!
Neked mi a velemenyed a cseszealjakrol? Szerinted leteznek es ha igen mit gondolsz roluk?
En ugy hiszem hogy sok minden arra mutat, hogy ez egy regota letezo komponans az emberiseg tudataban, sajnos en magam meg soha nem voltam szemtanuja egy ilyen jelensegnek, de szerintem ez egy letezo valami, sot meggyozodesem hogy bizonyos vilag hatosagoknak tudomasuk van tobbrol mint amit a nagykozonsegnek szethintenek. Errol a temarol is van nagyon sok huza-vona minen szinten.
ell

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-24 04:05   
Kedves Vizitor!
Én ugyan tanultam nyelvtudományt és történelmet az egyetemen, viszont a szaktudásom semmiképpen sem vagyok alkalmas arra, hogy megvétózzak egy-egy feltevést.nem vagyok tudós.Annyit mondhatok: nagyon sok tudománytalan elmélet létezik, mert nem komoly tudósok is nyilatkoznak, írnak össze-vissza.
Úgy tesznek, mintha a történelem és a nyelvtudomány labdarugás volna, amelyhez mindenki ért.Léteznek pl. olyanok is, akik azt állítják, a magyar az etruszk nyelvvel rokon.Pedig egy élet sem elég rá, hogy valaki el tudjon mélyülni e tudományokban.

vizitor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-24 03:19   
elnezest, ezt meg gyakorolnom kell
!?:)

vizitor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-24 03:16   
Kedves Zsuszanna!
Koszonet az erdeklodesedert.
..igen en voltam az atfuto latogato, legalabb is azt hiszem… Uj vagyok meg ebben es valoszinu nem jol csinaltam valamit mert senki nem valaszolt, vagy talan nem voltam elegge turelmes kivarni hogy valaki feljott volna beszelgetni!?:)
A Sumer-ekre vissza terve, meg azt tennem hozza hogy a tanulmany gyujtemeny, ami az kezmbe kerult egy ellegge nagy kiterlyedelmu munka nyelveszeti es regeszeti alatamasztasokkal.
Sajnos nem tudok electronic referenciat adni, nem a web-rol vettem le, de leirom a gyujto cimet, szerzoit, hatha hallottal rola:
1974-ben Buenos Aires-ban volt kiadva, School for Oriental Studies of the University of Salvador
Sumarien Wonder cimmel.
Szerzoi:
Francisco Jos Badiny, M. Brady, M. von Havnal, G. Enderlin es Dr. E. Novotny
Eloszo:
Dr. Ismael Quiles S.J.
Minden esetre nagyon elgondolkoztato olvasas volt szamomra meg egy nehany ismerosnek.
En szeretek ilyesmin ragodni, hisz a tortenelem soran tobbszor is volt mar pelda arra, hogy a szakertoknek modositani kellett a "kobevesett tudomanyt". Errol talan egy masik topic-ot is lehetne nyitni.
Udvozlet
ell

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-23 03:59   
Kedves Vizitor!
Először is megkérdem, te vagy-e a szűkszavú Látogató a csetin?
A sumér nyelvrokonság kérdése régóta foglalkoztatja az egyes nyelvészeket és a történészeket.Rengeteg könyv jelent meg e témában, zömükben nemigen tudományosak. A legtöbb szakember "délibábos nyelvészkedésnek" nevezi e rokonság "felfedezését".

vizitor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-23 02:31   
Kedves Klari es Mindannyian!
.. igen nagyon erdekel ez a tema, en is olvastam mar errol a bolygorol tobbszor is.
Ezekrol a lenyekrol irnak a Sumer-ek is.
Nem regiben a Sumer-okrol is olvastam valami erdekeset. 1974-ben Buenos Aires-ben kibocsajtottak egy tanulmanyt, mi szerint a magyar nyelv sajatossagait hasonlitjak ossze a sumer-rel es kimutatjak hogy a nyelvunk egyenes leszarmazottja a sumer nyelvnek, bar en nem vagyok nyelvesz hogy megitelhessem a tanulmany hitelesseget, de nagyon meggyozo..
Te ugyan, vagy a kedves tema tarsaid, hallottatok-e errol?
Udv
ell

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-16 18:58   
Hallo kedves Bab, végre megtaláltam ezt a csészealjas topikot, jó, akkor ird ide a folytatást. Én még nem döntöttem el, hogy milyen cimet adjak a topikomnak, még gondolkozom. De fogok irni róla. Mint emlitettem egy másik helyen, csütörtökön valószinü haza tudok menni Györbe, és addig még rengeteg dolgom van, elötte nem akarom elkezdeni a témát.
Ölellek Zsizel

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-16 04:40   
Drága Zsizel, nem felejtettem el folytatni a beszámolót, hanem egy csunya influenza miatt megálljt parancsoltak az Egek
Rovidesen folytatom....
Szeretettel: Bab

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-13 05:40   
Kedves Zsizel
Köszönöm a szavaidat. Gondolom Veled is hasonló dolgok történtek, szeretném ha leirnád ôket.
Igen, olyan ez az egész, mint amikor csatornává válsz. Belédáramlik a Fény, Erô, (annyi nevet adtak neki), hordozod, s egy nap elindulsz a világba hogy átadhasd másoknak, akik igényt tartanak rá. Minél többet adsz, annál többet kapsz. Ameddig nem tapasztalja valaki, addig ezek a szavak csak üres szólamok. Én egy uj evoluciónak érzem ami a világban most kialakul. Minden, s mindenki átrendezôdik. S csalódni fog aki azt hiszi, hogy mindez a magas technológiának köszönhetô...

Fogom folytatni a leirást (mivel már fel is bátoritottál ), de nem nyitok uj topikot, hiszen már olyan sok van, alig gyôzöm én is elolvasni ôket. Akit érdekel ez a téma, s olvassa az itt leirtakat, azok ugyis bejönnek, s folytatják az olvasást, talán irnak is.
Kérlek Kedves Zsizel, irj Te is, különben alig vártam hogy megszólits, elolvastam minden irásodat
Szeretettel ölellek én is: Bab

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-12 17:58   
Kedves Bab,

kérlek, nyiss egy uj topikot, ahol ezeket a csodás élményeket ujra leirod - és folytatod, részletesen!!! -, mert ez sokkal több, mint "csészealj" téma. Az hiszem, hogy jelenleg az emberiségnek van aránylag egy nagy része, akik érzékenyebb, fogékonyabb szintre jutottak, amely az "anyag, anyagias" sik fölött van. Ugy érzem, hogy Te médium lettél ... és ha valaki ezt pozitivan tudja használni, akkor nagyon tudja környezetét ebben a földi életben, a hétköznapokban, gazdagitani, segiteni, a legkülönbözöbb formában. - Ilyesmiröl én is fogok irni, hátha segit sokaknak. De nagyon várom a TE irásaidat! Várom az üzeneteket!
Ölellek
Zsizel

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-08 22:05   
Köszönöm Judit, máris csinálom!
Babi

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-08 22:02   
Kedves Bab,
kijavíthatod, ha a neved sorában a sárga csíkon rákattintasz az üzenet szóra. Így belemész újra a saját üzenetbe - bármikor lehetséges, de csak a saját írásaidnál.
Judit

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-08 20:09   
Elnézést, de Word-bôl raktam át ide, s nem tudtam, hogy az idézô jelek helyett számok jönnek ki.
Kérem ne haragudjatok ezért, ha zavart okozna az olvasásban
Bab

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó