2016. július 29. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Ausztria >> Bécsi magyarok
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 következő lap )
 saci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-04-19 08:59   
Némettanárnö Bécsben

A németórák beszédközpontúak, kifejezett hangsúlyt fektetek a beszélt nyelv gyors elsajátítására szituációs párbeszédekkel és a hétköznapi nyelv megismertetésével, de a nyelvtant és az országismeretet is nagy szeretettel tanítom. Kezdő és újrakezdő tanulóknál a mindennapi élethez szükséges praktikus kifejezéseket és szókincset részesítem előnyben, gyakorlatból vett példákkal és szerepjátékokkal.

Az időpontegyeztetés rugalmasan, egyéni megbeszélés alapján történik, tehát a németórák nincsenek egy bizonyos naphoz és napszakhoz kötve, így egy megbeszélt idöpontot előző nap este 20 óráig le lehet mondani.

Bécs 15. kerületében az U3 Hütteldorferstraβe megállójától 5 percre lakunk, már készen összeállt tanulócsoportot illetve tanulópárost is szívesen látok.

Forduljon hozzám bizalommal és írjon röviden nyelvi hátteréről, a némettanulás céljáról és elvárásairól: ungarischkurs@yahoo.at

Üdvözlettel
Deak Sára

ungarisch  módosítás |   válasz erre |   profil |  2015-06-12 10:10   
A MAGYAR BÈCS a Facebook-on:

Bécsi magyar programok, hírek, események, rendezvények, hasznos linkek, infók, cikkek, hirdetések, személyes ajánlások és tippek, valamint különféle magyar vonatkozású ausztriai érdekességek.

https://www.facebook.com/pages/Das-ungarische-Wien-A-magyar-B%C3%A9cs/203968166315351

saci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-06-29 13:59   

Németórák Bécs belvárosában egyéni megbeszélés alapján, az alapoktól felsöfokig

15 éves tanítási gyakorlattal, tanári képesítéssel és szakfordítói diplomával, valamint rengeteg tananyaggal rendelkezem. Kifejezett hangsúlyt fektetek az élö osztrák nyelv megismerésére és az országismeretre, sok tanácssal tudom segíteni a frissen érkezöket, nem csak nyelvi téren.

Ausztriában számlaképes vagyok, így aki munkáltatójával el tudja számoltatni a nyelvórákat, annak szívesen állítok ki számlát illetve céges tanfolyamokat is vállalok.

Az órákat a könnyen elérhetö 2. kerületben tartom (U2, 2-es villamos, 5A és 5B busz Taborstraβe megálló; a Collegium Hungaricum-tól 5 perc, az AMAPED-töl 10 perc gyalog); nem csak egyszemélyes tanítást kínálok, hanem 2-3-4 fö kiscsoportos oktatását is vállalom otthonunkban.

Hívj(on)bátran: 0699-1926-1903 vagy írjon egy rövid e-mailt: office@ungarischunterricht.at

Üdvözlettel
Sarolta

www.ungarischunterricht.at

klara.szollossy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-02-24 20:32   
Szeretettel várunk téged és családodat a Theater Akzent-ben Február 28-án 19.30-kor!

http://www.wukv.at/2014/01/06/a-delibab-kulturegyesulet-onallo-estje-a-theater-akzent-ben/

Mikor : 28.02. 2014. 19:30
Hol : Theater Akzent 4. kerület WIEN Theresianumgasse 18.
Jegyár : 10 EUR, 8 EUR,
Jegyek elővételben a 01/501653306 - os telefonszámon rendelhetőek, illetve a Theater Akzent honlapján online megvásárolhatóak.

senya03  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-02 22:41   
Sziasztok!
Ma egy újabb funkcióval gazdagodott a WUngarn oldal, melyet RandeWU-nak neveztünk el. A hagyományos társkeresésen kívül oldalunk sport vagy szabadidő partner keresésére is lehetőséget ad az Ausztriában élő magyarok számára.
Ha szeretnéd használni a funkciót, itt tudod beállítani a RadneWU profilodat:

http://www.wungarn.at/randewu

Reméljük tetszeni fog nektek az újítás! Jó böngészést és szép hetet!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-06-10 03:13   
TENISZUTO ÜZENETE:

Sziasztok!

Én 26 éves vagyok, lassan 3 hónapja élek Bécsben a barátommal, a 12. kerületben. Szívesen ismerkednék itt élő magyarokkal.

email: hcsilla87KUKACgmailPONTcom

Csilla

Petko  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-18 23:10   
Sziasztok!
Nagyon hasznos oldal lehet a Bécsben élő magyarok számára: http://wungarn.at . Régebben egy levelezőlistaként működött (WU lista), de most újraalakult portál formájában.
Az telekocsitól kezdve a legkülönbözőbb kérésekig, ajánlatokig minden megtalálható itt. Érdemes regisztráció után beállítani a kötegelt e-mail összefoglalót, így csak egy üzenet érkezik naponta és nem száz.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-18 04:23   
Üdv Mindenkinek,

megismétlem a fórum tetején látható feliratot:

"FIGYELEM! Fórumunkban kivándorlási kérdések, valamint állás-, lakáskereső hirdetések nem lehetségesek!"

BESZÉLGETŐFÓRUM: A MON fórum a már külföldön élő magyarok ismerkedő helye, beszélgetőfóruma, ahol mindenkit szivesen látunk, éljen bárhol is a nagyvilagban. Ha csak állást, lakást keresel, hirdetnél, vagy kivándorlással kapcsolatos kérdéseket tennél fel, segítséget keresnél - ne fáradj a regisztrálással, nem ez a megfelelő hely számodra, fórumunk nem erről szól. A világhálón sok száz honlap foglalkozik ilyen jellegű segítségnyújtással, biztosan megtalálod majd a megfelelőt.

Ha honfitársak társaságát keresed lakóhelyeden, beszélgetnél, vagy programokat szerveznél, akkor keresd meg az országok listájában az erre megfelelő topikot. A MON nem a Facebook, nem egy mondatos "itt vagyok én is" beköszönések helye csak, itt jó, ha írsz magadról, érdeklődési körödről pár mondatot, hadd tudják a többiek, kit üdvözölhetnek körükben.

Kérem, ezt mindenki vegye figyelembe!

Hunor

fobo75  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-05 13:40   
Sziasztok!

Néhány napja érkeztem Bécsbe, délelőttönként tanulok, német tudásomat gyarapítom nyelvstúdióban. Szívesen találkoznék valakivel délutánonként, esetleg esténként egy-egy beszélgetésre egy fincsi capuccino mellett. Sok minden érdekel: zene, művészet, maga az élet, az emberek, de szeretek könnyedén állni a dolgokhoz. Ha Te is vágysz időnként egy magyar beszélgetőpartnerre, társaságra, találkozzunk. ok?

forsolya_KUKAC_citromail.hu

Üdv: fobo75

crazybaby78  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-03 09:14   
Sziasztok!

Ausztriában élő, 2 gyermekes magyar anyuka vagyok. Nagyobbik lányom 4 éves, a kicsi pedig 7 hónapos. Magyar anyukák társaságát keresem Bécs 22. kerületében, illetve környékén.
Akinek van kedve közös gyerekes programokhoz, jelentkezzen!

H.Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-06 20:04   
Sziasztok!

Magyarbuli lesz 08.09.2012 szombaton Becsben, a 11. kerületben!
Mindenkit szeretettel varunk!

Pontos cim:
A-1110 Wien
Schneidergasse 15
(Centro Once Austria)

Pacsi a fiuknak, csoközön a lanyoknak!

Üdv. hogyFredi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-26 11:17   
2012-04-25 08:51, Folber:
-

Sikerült.

Hunor

Mate11  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-06-10 17:33   
Sziasztok!

Június eleje óta dolgozom Bécsben, és társaságot keresek közös programokhoz, pl. kirándulás, sport, társasjáték.
Érdekelne ilyesmi itt valakit ?
Mondjuk elsősorban kb 20-40 év között, én is ide tartozom.

Írjon, akit érdekelne!

jozef  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-05-03 21:11   
Sziasztok!

Szívesen csatlakoznék Bécsben élő kerékpározni szerető társasághoz,vagy ha nincs akkor hozzuk létre!

E-mail: jo-zef_KUKAC_freemail.hu

Senator1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-25 12:39   
http://www.woerthersee-autofrei.at/

Sziasztok!
Valakinek lenne kedve vonattal lemenni, es tekerni egyet vasarnap?

Üdv.
György
Becs/ 1030
elsava_KUKAC_yahoo.com

Folber  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-25 08:51   
2012-04-18 14:20, hunor:
-

Így viszont nem maradt hozzászólás erről az évről. )
Ennek ellenére csak helyeselni tudom a következetességet!
Most kiderül, akad-e igény egymás megismerésére, vélemények közlésére. Sokan elmaradtak erről az oldalról azért, mert lassan már hirdetési oldalként működött.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-18 14:20   
Kedves Hozzászólók,

az álláshirdetéseket, valamint más hirdetéseket töröltem/ törölni fogom. A fórum tetején olvasható felirat:

"FIGYELEM! Fórumunkban kivándorlási kérdések, valamint állás-, lakáskereső hirdetések nem lehetségesek!"

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-18 14:09   
Kedves Saci, Réka29, ...,

hirdetést egy alkalommal, és csak ebben a topikban lehet közölni:

Magyar tippek Ausztriában
http://magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=311&forum=6&61

Üdv.:
Hunor

Réka29  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-01-23 07:15   
MAGYAR BULI!MAGYAROK IDE!

2012.01.28.-án 21.00 órától a második kerületben, a Gredlerstraße 10 alatt, magyar bulit szervezünk.
Belépö 5 €.

Magyar ételek: töltött káposzta, tepertös pogi, stb.

Szivesen várunk mindenkit!

Helyfoglalás: 0676/5407299 (Melinda)

https://www.facebook.com/pages/Magyar-Bulik-Cafe-Restaurant-Mediterran/257750114286126?notif_t=page_new_likes

cumpi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-11-24 18:58   
Sziasztok!

Szintén társaságot keresek, új vagyok Bécsben!
Lány vagyok és a szépségiparban dolgozom.

Üdv mindenkinek!

Réka29  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-11-03 07:35   
Szeretnénk a barátnömmel egy magyar bulit szervezni és egy jó DJ-t keresünk hozzá felszereltséggel. A helység már meg van. Ha ismertek valakit, aki tudna nekünk segíteni, azt nagyon megköszönném. Jelentkezzetek a következö e-mail-címen: rekaj@web.de

Köszönettel
Juhász Réka

Wiemeli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-23 11:49   
Hello mindenkinek!

Szivesen ismerkednek mas, Becsben elö magyarokkal.
Kinek kedve van, irjon nyugodtan.

E-mail: reverie05_KUKAC_gmail.com

P.s.: Tudom, ez nem hangzik valami jol, de rossz tapasztalatok utan ugy erzem, nem art, ha irom: csak megbizhato emberek jelentkezzenek!

biguci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-16 10:44   
Sziasztok!

Van itt valaki Vöcklabruck, vagy az Attersee környékéről?

LeviKing  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-14 15:30   
Üdv Mindenkinek! Sziasztok

Toresz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-12 20:42   
Sziasztok!

Én Bécsben lakom, de nem nagy a távolság...
facebookon megtaláltok, ha van kedvetek írjatok és megbeszélünk valamit...hogy világos legyen, ezt blondika 85-nak küldöm...

Tornyos Péter

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-08 17:02   
Kedves spicispaci,

üzeneted ide illik, kérlek, ide írd:
Magyar tippek Ausztriában

Hunor

Piros_80  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-05 23:49   
Sziasztok!

31 éves lány vagyok. Barátot, illetve társat keresek Bécs és környékéről.
Feltételek: megbízhatóság, becsületesség, hűség, komoly szándék.
Várom őszinte jelentkezéseteket a következő e-mail címre: mp80.mail@gmail.com

Spanipityu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-05 17:36   
deutsch akademie
250 ercsi egy hónapra, de a párommal csodát tett

blondika85  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-04 20:02   
Sziasztok!

Trumauban lakunk. Ha valaki itt a környéken lakik, jelentkezzen, szívesen ismerkednénk (26, és 28 évesek vagyunk)!

Tamás 08  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-09-16 21:35   
Sziasztok,

Tamás vagyok, 25 éves, itt lakok, és dolgozok Bécsbe, és szívesen ismerkednék bécsi magyarokkal.

Minden jót, sziasztok!

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó