2018. május 28. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Németország >> Fulda
Új topik indítása   Üzenet küldése
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-23 06:48   
2013-02-09 19:13, Ladybird:
-

Kedves Edit,

http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=17371&forum=4&0

Hunor

Ladybird  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-02-09 19:13   
Kedves Hunor

Többen jelezték nekem magánüzenetben,hogy örülnének a " Hessische Ungarn / Wetteraukreis " topiknak. Írtam már többször Neked levelet. Lehet,hogy nem jutott el hozzád ? Köszönöm a választ és kívánok minden jót.

MfG : Edit aus BadNauheim

togoba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-08 14:13   
Nagyon köszönöm Hunor! BÚÉK mindenkinek!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-04 12:26   
Kedves Pami,

sikeres lesz a hozzászólás, de ehhez a topik neve alatt látható Üzenet küldése feliratra kattintva írj!

Hunor

farma  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-01 11:20   
BÚÉK!

Márta

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-29 11:01   
2012-12-27 22:08, togoba:
-

Nem hiszem... viszont elfelejtetted legelső üzenetednél módosítani, így megtettem én, lásd alább...

Hunor

togoba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-27 22:08   
köszönöm a jótanácsot!
ha még el nem késtem vele...

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-27 14:48   
2012-12-26 22:05, togoba:
-

A módosításra kattintva átírhatod az email címed legalább _KUKAC_ formára - címgyűjtő robotok dolgozhatnak mindenhol.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-27 14:47   
2012-12-26 22:08, togoba:
-

Hm, mintha csak plakát lenne a domainen, nem?

Hunor

togoba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-26 22:08   
Épp most néztem... a honlap sajnos nem túl informatív: a nyitóoldalról egyetlen link nem sok, annyi nem mutat a részletekre... remélem csak átmenetileg.

togoba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-26 22:05   
Sziasztok kedves Mindenki!

Bár nem éppen újkeletü, sajnos mégsem volt nehéz átolvasni a topicot... Örömmel bukkantam régi ismerösre (itt is, bár a munkahelyen már összefutottunk, ugye Zoli... )
Ami engem illett, immár öt éve élek Németországban, lassan fél éve Fuldában, pontosabban Petersbergeben, ahol állítólag igen szép számban vagyunk magyarok... Bevallom, nekem nagyon hiányzik a magyar szó, a hazai hangok, a hazai színek, ízek és illatok.
Ha van, aki hasonlóképp érez és némi motivációval is bír, hogy hiányérzetét enyhítse, szívesen összefognék vele a fuldai magyar "diaszpóra" szervezésében.
Addig is minden "jelenlévö" érdeklödö számára a fontos információ:
2013 február 2-án Frankfurti Magyar Bál és Táncház a Jahrhunderthalleban (Frankfurt-Höchst)Részletek a http://www.magyarbal.de honlapon!
Utólag is áldott, békés Karácsonyt mindannyiotoknak!

togoba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-26 21:45   
Csatlakozom Mártához, ha kissé megkésve is! Áldott Karácsonyt minden környékbeli hazámfiának/-lányának!

farma  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-26 12:01   
Minden fuldai és környéki magyarnak boldog Karácsonyt kívánok!

Márta Fuldából

Rosie  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-08 21:47   
szia Tihamér,

irtam a facebookon... remélem megkaptad.

Rosie

tihy02  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-05 19:54   
Szia Rosie!

Én (26), és a két nagybátyám (44-46) szintén Fuldában élünk, Bronzelben, örülnénk ha tudnánk veletek kapcsolatot tartani, mivel látom a többi bejegyzés elég régi.

Kérlek írj emailt, vagy ide!

Köszönöm előre is: Tihamér

Rosie  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-03 12:41   
Sziasztok!

Mi, a lányom (20) és én(51) Rotenburg an der Fulda városban élünk, dolgozunk. Szivesen találkozunk a környéken élő magyarokkal.
Kérlek irjatok, sziasztok, Rosie

tkriszta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-06-14 09:02   
Sziasztok,

mi is itt élünk Fuldától 30 km-re, Grebenhainban a német férjemmel, és 2 gyerekünkkel. Jó lenne egy magyar találkozót egyszer összehozni!

Kriszta

sziszi0203  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-05-12 16:24   
Tisztelt Gábor!

Itt dolgozunk Fuldában a KFF-nél 25-en. Én vagyok a csapat munkavezetője, és szeretném felvenni a kapcsolatot az itt élő magyarokal. Talán tudunk segíteni egymásnak valamiben, vagy ha esetleg Magyarországrol kell valami, az nagyon szívesen meghozzuk. Legyen szives írjon nekem egy e-mailt, és én elküldöm a számomat.

Előre is köszönöm.
Tisztelettel:
Szilveszter

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-17 08:39   
GABOREK ÜZENETE:

Szervusztok Magyarok!

Borek Gábor a nevem, Fuldában élek a "magyarosított" német feleségemmel 1991 óta.
A feleségem a fuldai IHK továbbképzési osztályán dolgozik. Én meg... csak dolgoznák, ha lenne állásom. Persze, ez nonszensz a képzettségeim miatt: elektrotechnikus, műszaki üzemgazdász, minőségirányítási szakember (technikus) és Kelet-Európa-Referens/ Magyarország műszaki, gazdasági és kereskedelmi tapasztalatokkal.
Igaz, itt Németországban - a német állampolgárságom ellenére is - külföldinek, azonkívül az 59. évemmel pedig túl öregnek számítok.

Na, elég a sírásból!

Tudjátok, hogy itt Fulda és környékén több mint 120 magyar lakik? Sajnos mindegyikükkel a kapcsolatfelvétel problémás; nincs itt a környéken magyar rendezvény. Volt valamikor egy Tóth Bau- und Montage GmbH, vezetőjével Tóth Boldizsárral terveztünk rendezvényeket, amiből csak egy sikerült az Orangerie-ben, és helyi kis találkozók a már ugyancsak megszűnt erdélyi "Pfannkuchen"-ben.

A német vállalkozók részére valamikor szerveztem, és tartottam egy egynapos szemináriumot IHK támogatásával a Bonifatius-Hausban a magyarországi vállalkozások megnyerésére, sajnos ennek sem volt meg a minimálisan megkívánt rezonanciája.

Mit tudnánk itt a magyar szempontból fehér foltnak minősülő Kelet-Hessenben mi magunknak, a magyarok jóhírnevéért, és a Magyarország iránti érdeklődés felkeltéséért tenni? Egyedül ez nekem nem megy.

Üdvözlettel,
gaborek

Anna5  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-26 20:57   
Szia Kata,

örülök, hogy jelentkeztel. Az online Net re nem jarok rendszeresen, de te esetleg rajta vagy az iwiw-en? Ott praktikusabb lenne a kapcsolattartas. Keress meg! Manuelli Anna vagyok. De ha nem, ide is neha benezek.

Üdv,
Anna

zsebdemon  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-20 14:10   
Sziasztok!

Latom egyik uzenet sem a mai, de mi is Fuldaban elunk, 10 honapos kisfiunkkal, mar 2 eve lassan, de sajnos magyarokkal meg nem talakoztunk.

Ha van idotok, jelentkezzetek!

Udv.:
Kata

Anna5  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-10-16 18:53   
Szia Mariann,

nem tudom, hogy meg aktualis a cimed, ugyanis az üzeneted nem tegnapi. Nos meg Fuldaban eltek, vagy mar nem? En ugyanis csaladommal hamarosan Fuldaba költözök, es mint te akkoriban, Fuldaban elö magyarokat keresek.

Üdv,
Ancsa

angaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-13 22:56   
Sziasztok!

Fél éve élek Fuldában a családommal férjemmel és két gyermekünkkel. Az ittlétünk elsődleges célja a nyelvtanulás. Férjem orvos, én sajnos nem tudok dolgozni, ugyanis nem beszélem a nyelvet. Győrből jöttünk és igen hiányzik a kis városunk, bár Fulda is nagyon szép. Szeretnénk egy kis bátorítást kapni régen itt élő MAGYAROKTÓL!!!

Mariann, Zoli, Saci, Áron

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó