2018. december 15. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 )
 MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-15 21:19   
POESJE UZENETE:

ITT A DELFIN JÓSDA

Az elsö -igaz hiányos- kérdöívet megtaláltam ma reggel a levelesládámban. Következzék hát az elsö jóslat, mintadarabnak szánom, hogy Önök mélyen tisztelt Olvasók láthassák, mit kapnak a pénzükért. Itt szeretném megjegyezni, hogy természetesen külföldi valutát is elfogadok, amennyiben szerepel a Csíki Bank árfolyamlistáján. Sajnos, az árból nem engedhetek, beláthatják kérem, hogy 50 garas nem pénz 1 ilyen kiváló és pótolhatatlan tevékenységért, mondom, kedvezmény nincsen, de a részletfizetés lehetöségét megfontolás tárgyává teszem. A kitöltött kérdöíveket csak dobálják ám bele az én lila-zöld postaládámba, vagy a föszerk. Rigójános kurjantóbéli irodája elött elhelyezett leveles ládikóba.
Azonban most befejezem a szavak csépelését, és munkához látok, remélve, hogy a föszerkesztö asszonyság is megfelelö javadalmazással fogja jutalmazni szorgalmamat. Következzék tehát az elsö jövendömondás, úgyis mint referencia.

Tisztelt kisasszony „j(ó)madár” jeligére

Kedves hölgyem. Megvizsgálva az Ön által beterjesztett adatokat megállapítottam, hogy Ön a Szűz jegyében született, miközben az egyik csizmája az Oroszlán, másik papucsa a Mérleg csillagképén taposott.
„Bóvli” Használtcikk Kereskedés , konyhai eszközök, lábbelik, állatbőrök nagy választékban Ó-szeress út 44.
Fentiekhez jön még, hogy nevenapját október 6.-án ünnepli, amelynek alkalmából utólag is minden elképzelhető jókat kívánok. A postaládámba öntött fél kilónyi kiszáradt kávézaccból sok minden kiderült számomra. Először is az, hogy Ön, igen tisztelt „j(ó)madár”, többrendbéli álneveket használ, nevezetesen egy fekete madár idegen tollaival ékeskedik, egy híres operettfigura álruháját is magára ölti, de ugyanilyen otthonosan mozog egy habos sütemény álorcája mögé bújva. Legraffináltabb megjelenési formája egy „j” amiből mindenki arra gyanakszik, amire akar. Itt hívnám fel nagyrabecsült figyelmét, hogy a kávézaccban felejtett lila műkörmöt és csipkés tangát átveheti irodámban Rezeda u 66. félemelet, hozza magával a leveléből kifelejtett 50 garasos csekket is. Erről ugyan azt írta, hogy majd apránként hozzáteszi a fizetésemhez, de én nem hagyom ám magam megrövidíteni. Más az üzlet-más a biznisz. Önnek telik ám főszerkesztői titkárnőre, meg drága utazásra a tengeren is túlra
„Csíki Csarter” Légitaxi, Tőlünk szárnyakat kap, utazzon Bö ingben! Kondenzcsík utca 3-5, postafiók 707
Nekem bezzeg még egy új kristálygömböt se fektetett be, most is az antik repedtet használom, aztán ha melléfogok, jöhet a pereskedés ugye „Viszály” Ügyvédi Iroda Justus Titus út 20
Ámde térjünk vissza a jövendőre, aminek mondását most Önnek megelőlegezem. Az elkövetkezendő hetekben nagy kalandban lesz része, nagyrabecsült kisasszony. A régóta várt osztálytalálkozón öltözetbéli tanácsomnak köszönhetően rettenetes sikereket fog aratni a férfinép körében, ahol megismerkedik 6 jövendőbeli gyermekének reménybeli apjával. Romantikus idill fog szövődni, hónapokig tartó virrasztás és étvágytalanság tüneteivel. Ámde nem tart sokáig e szenvedés, Önök gyorsan egymáséi lesznek. Amennyiben mégsem, úgy ez a tétovázás a mai fiatalok hibája, nem az én tévedésem. Mondom a vak tyúk is talál szemet, akkor egy j(ó)madár ne találna jegygyűrűt? Csíki Talált Tárgyak Irodája Szerencse tér 21. a zálogház mellett.
Amennyiben jóslatom beteljesedik, rögtön tudni fogja mindenki Csíkban, mert akkor az Ön álnevei egyszeriben meg fognak változni. Lehetséges variációk: csókos gerlice, fészekrakó, kendermagos kotló. Mert Ön és csak Ön képes rá, hogy főnixmadár módjára újjászülessen egy halom kávézaccból. Egyet nem tudok még, dacára számos éveimnek és magas iskoláimnak (7. emelet) vajon a családi állapotával a születési csillagképe is megváltozik-e, pl. Szűzből Hárpiára vagy Fiastyúkra? Ennek még utána kell nézzek, szerencsére az interneten az ember ma már mindent megtalál.

Mrs Wasorr okkultista főhoroszkópus és jövőügyi tanácsadó
Rezeda u 66. félemelet a lila-zöld postaláda mellett , szeánsz du.15-18

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-15 21:18   
Ferencz Zsuzsanna módosítás | válasz erre | profil | 2004-10-08 02:51

Kedves Poesje,
azt (is) irod:

"A kérdező családi állapota: ( házas, házatlan, reménybeli, reménytelen, nevelő vagy neveletlen ) "

Ajánlom kiegészitésül Max Frisch vonatkozó kérdőivét:
"Eddigi házasságai inkább a kezdetükben, vagy inkább a végükben hasonlitottak egymásra?"

fellegvar módosítás | válasz erre | profil | 2004-10-08 02:40

2004-10-07 23:42, poesje:
- az 50 garast postára tenni
-
Alkudni lehet ?? Nagyon draga 50 garasert ...

cassiopea email módosítás | válasz erre | profil | 2004-10-08 01:58

Csak asztat szeretnem kerdezni hogy, ele fogaggyake a kulfoldi valutat mer en csak buznyakba tudok fizetni.

U.i.: Asztat is csak reszletbe.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-15 21:16   
POESJE UZENETE:

KÉRDÖÍV

A kérdező neve: (jelige, név, álnév, csúfnév, apja leánykori neve)
A kérdező kora: (ded, ifjú, közép, változó, hajlott, esetleg kortalan)
A kérdező neme: ( hím, nő, semleges, nemes, nemtelen vagy szemtelen)
A kérdező születési időpontja: ( évhónap, órapercmásodperc legalább körülbelül)
A kérdező lakhelye: ( a hosszúsági és szélességi körök metszéspontja + irányító- és titkos telefonszám)
A kérdező családi állapota: ( házas, házatlan, reménybeli, reménytelen, nevelő vagy neveletlen )
A kérdező anyagi helyzete: ( van-e fedezet az 50 garasos tiszteletdíjamra?!)
A kérdés mibenléte: (szerelem, utazás, lottó, költözködés, gyermekáldás, papiáldás,háziáldás)

A fenti kérdőívet kéretik pontosan kitölteni, az 50 garast postára tenni, és személyemben garantálom a gyors, pontos, részletes
szak –és egyszerű, valamint teljesen kimerítő választ.

Mrs. Wasorr

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-15 21:15   
POESJE UZENETE:

MEGNYÍLT! ITT VAN! ÚJ! VÉGRE! A DELFIN JÓSDA KITÁRTA KAPUIT! MÁR CSAK EZ HIÁNYZOTT!

Mélyen tisztelt és nagybecsű olvasói a Csiki Kurjantónak

Ne haragudjanak rám, ha mindjárt az első munkanapomon magánjellegű fecsegéssel töltöm a drága munkaidőt, de még nem válaszolhatok a hozzám intézett kérdésekre, két okból sem.
1/ nincsenek még hozzám intézett kérdések
2/ nem tudom, mennyit kapok majd fáradságos munkámért.

Először is meg kell magyaráznom, hogy kerültem én abba a sokak által irigyelt magas pozícióba, amiben vagyok, vagyis a kurjantó főhoroszkópikus állásába, ahol most ülök. A dolog úgy esett, hogy levelet hozott nekem az elektronikus posta, aki nálam egy feketeruhás lakáj, ezüsttálcán szervíroz, de csak borítékokat sajnos. Szóval ahogy mondom, jött ám a levél, a feladón meg a Csíki Kurjantó címeres pecsétje - egy fekete madár, csőrében a Lehel aranyszarvú kürtje, a pecsétnyomót faragta Csík legnevesebb szobrásza Fanyűvő Flóris Tarkaharkály lakótelep 237.hsz, ugyanott kissámlik eladók nagyban is - szóval azt írta a főszerkesztő asszony, hogy értékes segítségemmel sikerült szert tennie a megfelelő báli ruhára, ezért Ö hálából fölvesz engem állandóul szerkesztőségi munkásnak . Meg aztán a Perec müvésznevü oknyomozó riporter is szólhatott az érdekemben, mert kéz kezet mos ugyebár. Azért biztos ami zicher , nevenapjára még 1 gyöngyös smukkot is küldtem a föasszonynak, (akit lentebb egy olvasó jól eláztatott, hogy nem is az aki). Hallhatta a Rigójános, hogy a délutáni szeánszokból szűkösen éldegélek mert jó fizetést is igért, azt mondta, ne mondjam ám el senkinek. Minek mondanám, hát mire elég ma az a 100 garas? Ráadásul nem tudom, hogy ez most napidíj, hetibér, havi fizetés, vagy soronkénti javadalmazás? Hát megérthetik, hogy nem írhatok 1 betűt sem addig, amíg ez a húslevesbe vágó anyagi kérdőjel nem tisztáztatik.

Végezetül 1 helyreigazítás. A nyomda ördöge Csíkban sem aluszik, így történhetett, hogy első levelem közlésekor rossz betűt alkalmaztak. Én kérem tisztelettel Mrs. Wasorr vagyok dablljuval, és még véletlenül sem Mrs. Vasorr fauval. Kérném a nyomdásokat (Csíki Nyomó- Prés- és Sajtóközpont Rt. Cenzúra út 1. Postafiók 6699 ezért a reklámért most itt nem kérek ám 1 garast se tőlük)
szóval őket, hogy szíveskedjenek a nevemre külön is odafigyelni. Mert a tisztes nevemre kényes vagyok ám!
Mihelyt a helyreigazítás megtörténik, és a javadalmazásom közérthetővé válik, rögtön felveszem a munka fonalát.

Mrs Wasorr okkultista főhoroszkópus és jövőügyi tanácsadó
Rezeda u 66. félemelet a lila-zöld postaláda mellett , szeánsz du.15-18
, ja ( a kristálygömb még megvan ám, akit érdekel)

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-15 21:11   
Kedves Vasorr,

jelentkezem, mint epitkezesi mester, es kezdem a koltoztetest. Es remelem, mihamarabb vegzek, es teljeskoru szolgaltatasai allnak a kozonseg rendelkezesere.

Hunor

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-15 19:22   
MEGNYÍLT! ITT VAN! ÚJ! VÉGRE! A DELFIN JÓSDA KITÁRTA KAPUIT! MÁR CSAK EZ HIÁNYZOTT!

ITT A DELFIN JÓSDA

A DELFIN JÓSDA ÉS REKLÁMÜGYNÖKSÉG MOSTANTÓL A NAGYRABECSÜLT OLVASÓK SZOLGÁLATÁRA ÁLL.

Tanácstalan? Segítek!
Reklámozna? Segítek!
Múlt? Jövő? Előttem nincs titok!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó