2018. június 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> DELFIN JÓSDA
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-11-14 07:27   
Kedves Mrs. Wasorr,

Jo volt latni a kepeket,orulok, hogy mindenki jelen van, kiveve Hunor nagyfonokunket, aki mar hosszu ideje kivonta magat a klubbol. Remelem nincs valami baja! Lehet, hogy a szep, csinos Thaifoldi lanyokkal massziroztatja magat?

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-11-13 23:21   
Nagyon helyes kis unnepseg lehetett, koszonet a tudositasert, kedves Mrs W. Valahogy kitorlodott az emlekezetembol.
A batrabb tagok latom a szimpadon voltak, de a tobbiek a viragladak mogott rejtozkodhettek.

A 66-os szam talan meg szerencset is hoz majd, hiszen a 7 pont kb 9.429-szer van meg benne.

(Remelem, annak az angyalkanak nem sokaig kell repdesnie, mire sikerul megfognia azt a galambot.)

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-11-13 22:39   

Kedves Böbe!

Az Angyalka idén is, mint máskor teli kosárral érkezik. A szerencsések két marékkal kapják áldásait: meleg otthont, terített asztalt, körötte gyerekeket, unokákat. Békét és békességet, hitet és tudást, reményt és vigaszt. Ami esetleg hiányzik a kosárból, azt bizony magunknak kell megteremtenünk.

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-11-13 22:13   

Kedves nyugállományú oknyomozó riporterem Perec!

A Mon kissé gyengélkedett az elmúlt időszakban, de mostanában mintha kezdene magához térni. Régi hűséges tagjai olykor be-benéznek. Mint a mellékelt képen is láthatja, megalakulásuk hatvanhatodik, megújulásuk harmincharmadik évfordulójára egyenruhát is csináltattak. Az ünnepi beszédet egy receptkönyvből Bovi tagtársunk olvasta fel, a kórus egy emberként zümmögte hozzá az aláfestést: monnn monnn monnnn monnn.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-11-13 18:08   
En csak arra vagyok kiváncsi mit hoz az Angyalka?

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-11-13 14:27   
2013-11-12 18:21, Mrs. Wasorr:
-
Leghálásabb köszönetem Mrs. Wasorr!!! Egy tucat legfinomabb illóolaj üvegecske becsomagolva!!!! Még mákolaj is, az jó a csontoknak... Elviszem a híredet a magas hegyek közti apró falvakba !!

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-11-12 23:51   
Gratulalok Mrs W, meg tetszett erezni, hogy Mary Poppins ismet szarnyra kelt!
http://www.imdb.com/title/tt2140373/

En viszont azt szeretnem megerdeklodni, hogy milyen jovot josol a MON-nak.
Tudom, hogy a festes, parkettazas stb. nem tesz jot a varazsgombnek - varok, amig ujra rend lesz.

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-11-12 18:21   

Hajaj évek óta nem jár erre a madár sem, és most tessék, épp, mikor rászántam magam a kuckóm felújítására, kifestésére.... azt se tudom, hol áll a fejem....hol a varázsgömböm ebben a nagy felfordulásban.....a macskáim is elmenekültek a renoválás idejére....na nem baj, azért tanács, vigasz nélkül el nem engedném.

Kedvesem, miféle matuzsálemről beszél itt nekem? Matuzsálem ugyebár férfiú volt, nem is akármilyen. A neve erőszakos embert jelent és 782 évesen még gyermekeket nemzett! Ehhez a pasashoz képest ön még csupán egy csitri.

Szóval a férfiakat emlegettem ugye? Igaz ők bár a teremtés koronái, meg egyebek, de tudvalevő, hogy gyengébbek a hölgyeknél. Na persze, tudnak foggal diót törni, és hirtelen haragjukban van ám irgum-burgum, de ha nehézség, baj, fennforgás van, akkor hamar kioldozódik a sokat emlegetett gatyamadzag. Ezért adta nékik az Úr Évát. Legyen kire támaszkodni.

Nem aggódom maga miatt egy percig sem, az a kis röpködés meg se fog kottyanni. Nem mondom, seprűn ilyenkor már hideg van kicsikét, de a gépmadarakat fűtik úgy tudom. Csomagot meg csak annyit vigyen, amennyit valóban muszáj. Pakoljon be jó hazai illatokat, azok kis helyet foglalnak és könnyűek is. Meg szép gondolatokat, sok-sok szeretetet, és a jókedvet se hagyja otthon, valamelyik zsebében biztosan elfér.

Jó repülést, szerencsés megérkezést!

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-11-12 07:23   
Nagyon kedves Mrs.Wasorr! Holnapután mint egy madár, repülök, némi szorongással, mivel szárnyam nincs és olyan seprűvel sem rendelkezek, ami kibírná az 1000km-t. Aztán számtalan átszállással vonatozás és egyebek, koffer fel és le. Megmondaná, kibírom én ezt matuzsálemi koromban? Nézzen mán abba az üveggömbbe a kedvemért! Kérem szépen!

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-30 20:10   
2012-10-30 18:56, boszildi:

Hát persze kedwesem, ennek is megvan a módja, ha ő lesz a Mikulás!

boszildi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-30 18:56   
2012-10-24 15:15, poe:
-

Oppardon, talán zsákot kellett volna mondanom? Nem mindig vagyok tisztában ezekkel a modern dolgokkal
Kedves Mrs. Wasorr mennyi az esélye, hogy ilyet kapjak a mikulástól???

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-24 15:15   

Ó szegény, milyen sovány, látszik, hogy nincs mit ennie, most is a szemüvegét rágcsálja. Főznék én neki egy fazék gulyáslevest meg egy nagy adag káposztás cvekedlit, megtudná menten, mi a jó!
De a zacskója jól tele van. Nem tudom, mi lehet benne. Oppardon, talán zsákot kellett volna mondanom? Nem mindig vagyok tisztában ezekkel a modern dolgokkal.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-23 20:00   
Kedves Mrs. Wasorr

Megprobalok betenni egy kepet a kockas hasurol, hatha a tobbi holgyeknek is tetszeni fog

https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-ash3/50261_313800674649_7202787_n.jpg

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-22 14:30   
Draga Miszisz Wasorr:

Persze, hogy nem josolasra kernem a kocka hasu fiukat, hanem inkabb csak nezegetesre. Tudja, az en koromban mar csak nezegetunk es
emlekezunk, azt is csak ritkan, nehogy megartson!

Bugyit meg lehet mondani a neten, de tangat mar nem! Igaz, en azt mar regen nem hordom, regen sem nagyon, mert sokszor nem talaltam!

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-18 13:43   
2012-10-15 14:47, Valeria:
Drága Valéria, megnézni, azt igen, de hogy ők jósoljanak.....na nem, nem bízom én az ilyen lengén öltözött személyekben. Ahol ők vannak, ott meleg van, mi meg vacoghatunk nagykendő, szőrmemamusz és svájci bundakhm khm nélkül. (Nem tudom, a bugyi mostanság szalonképes szó?)

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-15 14:47   
2012-10-12 21:51, Mrs. Wasorr:
-
Kedves Misszisz:

Jovanna, az idot megertettem, de azt nem, hogy mi a problema a kockas hasu fiukkal. En is boven meg ettem a kenyerem javat, sot, mar a serclin ragodom, de vak meg nem vagyok, sot, ezert szivesen nezegetem a Magic Mike fele fiucskakat!

boszildi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-14 14:19   
2012-10-11 18:07, Mrs. Wasorr:
Fizetséget minden formában, pénznemben és pénzegységben elfogadok, legyen az garas, fabatka, pengő vagy bongó, csak az a lényeg, hogy sok legyen.
Kedves Mrs. Wasorr!
A felsoroltak már nem érnek egy fabatkát sem....

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-12 21:51   
Kedves Valeria

Nem értem, mit nem ért, mikor olyan világosan beszéltem, mint a telihold. Pedig a jóslatoknak mindig kicsikét ködöseknek kell lenniük, gondoljon csak régenvolt kollegámra, a Nosztra Damuszra!
Az Ön által emlegetett Tatum nevű fiatalembert megnéztem a négyszögletű, mindenttudó varázsguglimban, hát jujuj, magának van ízlése, az biztos! Mind ruhásan, mind ruhátlanul fazonos a fiatalember. De van neki egy nagy hibája, nős. És nős férfiakkal én nem ... jósoltatok, ez nekem elvi kérdés.
A Magic Mike fiúknak meg nagyon kockás a hasuk, a kocka nálam el van vetve. Szóval nem bíznék én ilyen tejfölösképű suhancokban, nem tudják ezek még, honnan fúj a szél, nem ismerik a dörgést, összekeverik a téli szezont a nyári fazonnal, pedig náluk is jön majd kutyára dér.
Én már megettem a kenyerem javát, vén róka vagyok a szakmában, láttam, varjún karót, azt is tudom, hány zsákkal telik és mitől döglik a légy, bennem tehát megbízhat. Hagyja otthon a bundáját és a bikinijét, de csomagoljon be minden mást!
A csekket postán küldjem, vagy beugrik a garasaimmal?

Kedves Bovi, köszönöm, bár én inkább kevés de nagyon-nagyon jól fizető ügyfelet szeretnék!

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-12 16:51   
2012-10-09 21:51, Mrs. Wasorr:

Kedves Mrs. Wasorr, dupla vevel, ahogy agenyli.

Koszonom az idore vonatkozo hireit, most mar tenyleg nem tudok semmit, kenytelen leszek az idojaras gurukhoz folyamodni, na nem a meztelenhez, mert inkabb a fickokat kedvelem, de nem ahhoz a fickohoz akit kuldott nekunk, kicsit oregnek talalom. Inkabb jojjenek a Magic Mike fiuk, es koztuk is inkabb Channing Tatum. Gondolom a tobbieknek is az megfelelne.
Elore koszonom,
Hu hive, Valeria
-

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-12 10:22   
Nagyon hálás vagyok válaszáért tisztelt Wassorr asszonyság!

Tudtam, hogy Ön minden lében kanál, így a borban is
Akoholtesztelre nincs szükségünk, ilyen estekben mindig a férjuram vezet, mivel Ő soha nem ittas.
Nekem sem kell a teszter, azt az önműködő látáskijelzőn lehet tapasztalni. Amikor férjuram 2x van jelen, az biztos jel arra, hogy ne vezessek.
Nem mintha nem tudnék vezetni, csak ilyenkor, az útteseten sokkal több kocsit észlelek és félő, hogy nekem kevés lenne az egysávos lehetőség.

Kellemes hétvéget és sok jólfizető kuncsaftot kívánok!

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-11 18:07   
Kedves Boszildi

Fizetséget minden formában, pénznemben és pénzegységben elfogadok, legyen az garas, fabatka, pengő vagy bongó, csak az a lényeg, hogy sok legyen. Az infláció tudja, meg a világgazdasági válság, tetézve begyűrűzéssel és reálértékkel. A seprű maradhat, de cak, ha cirok. A nyírfaseprű már nem kompatibilis!

Kedves Bovi

Látom, felkészületlenül indult a borkóstolóval egybekötött borkóstolásra. Úgy tudom, van Önnek mindenféle modern ketyeréje és kütyüje, ajánlom hozzá aprópénzért ezt a hasznos kis szerkezetet, és akkor szüret tájékán sem kerülhet bajba.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-10 18:22   
Igentisztel Wasorrasszonyság!

Ma olyan tavaszias idő volt ezen vidéken, hogy kedvet kaptunk egy kiránduláshoz a meseszép Klingenberg szőlőhegyi sétányára.
Ez a kiránduló hely arrol híres, hogy utána frislevegővel telt tüdővel siet mindenki a legközelebbi borozóba. Ne hiába termeljék a finom szőlőt, a nedüt is fogyasszák szomjoltási célokra.
Egy nagyon tágas vendéglő, sok autónak levő parkolóval, kényeztetik a sok vendéget, finom faltokkal, hogy minnél nagyobb szomjúsággal kezdjék meg a késő délutáni borkostolást.

Ha kicsit akadozik most a nyelvem,annak az az oka, hogy a dornfelder, portugészer meghozta a kívánt hatást, már csak döltbetűkkel tudok kommunikálni.

Most örömömben átölelem minden ellenségem és meggyujtjuk a békepipát.
Hűséges vevője: bovinenilánya

Amint visszaolvastam, látom, hogy a lényeg elmaradtt: amikor kijöttünk a borozóbol ott állt 2 rendőr. Felírták a számunkat, de nem volt kontrol.
Az lenne most a kérdésem, hogy mi a jóslat Ittasnak számítottak bennünket, vagy nem ?

boszildi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-10 17:13   
A KV az egy szimpla, a KW meg egy dupla. Kérdezzék csak meg a kávézóban!
Kedves Mrs. Wasorr a fent leírtaknak minden szava igaz, mondom én, a nagy - nem - kávézó...
Az időjárás jelentő hölgyek vetkőzése engem is felháborít, mert hol itt az igazság? Egyik nap hölgy másik nap egy jó svádájú úr a helyes eljárás...
Javaslom, hogy a vetkőzést mellőzze, mert bejött az ősz, mi lesz ha megfázik? Ki fog nekünk jósolni?? Honnan fogom megtudni, hogy vigyem-e az irhámat?
Nekem pár garast megér az ajánlata, hitel, vagy részletfizetés lehetséges? Készpénzt vagy az átutalást részesíti előnyben?
(Boszi kolléga, ezt Önnek nem ajánlom, inkább dobja ki a felesleges kacatokat a kézitáskából, ha repülni akar!)
A seprűm maradhat? Az súlyhatáron - 10 kg - belül van.

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-09 21:51   

Nahát, mi ez a tumultus a házikómban? Jesszus, legalább a székekről lepakolhattam volna...nem tudtam, hogy jönnek, bocsánatot kérek az elnézésért. Mindjárt csinálok itt egy kis helyet. Cicuskáim, adjátok át azt a fotelt a kedves érdeklődőknek, nehogy elszeleljenek! Úgy ni. Mindenki kényelmesen ül? Jól van. Először egy kis helyreigazítást szeretnék tenni. Nem kérem, a kávé sem mindig ilyen v. A KV az egy szimpla, a KW meg egy dupla. Kérdezzék csak meg a kávézóban!

Hallom, egy cipőben járnak errefelé - bár hat kéne legalább! - mindannyian az időre kíváncsiak, az meg csak telik-múlik. Addig is, míg belekukkantok a gömbbe, hoztam egy kis olvasnivalót ide a várakozószobába, ne unatkozzanak. Apropó, olvasás, azt olvastam a minap, hogy a magyar televízió, lépést tartva a művelt nyugati kollegákkal, a nézettség növelése végett meztelen időjárásjelentőket alkalmaz. Érdekes koncepció. Ha már ilyen szépen összejöttünk, mondják meg nekem, de őszintén a tuti frankót, nagyobb lenne itt a forgalom, ha ledobnám a slafrokomat? Persze a púpom maradna, meg a bibir csókok is, elvégre nem vagyok én 1 szemérmetlen perszóna! Mindenesetre tiltakozó akciót hirdetek a tévé elé, még nem tudom, hogy álló-, ülő-, vagy fekvősztrájk lesz (éhségsztrájk semmi szín alatt!) mert már megint a pasasok járnak jól, meg a melegvérű hölgyek. Ugyanis a meztelenek mind nők lesznek. Hát miránk nem gondolnak sose? Pedig volna ám jawaslatom, például ez a szimpátikus fickó, na ha ő jövendölne csupaszon kánikulát, mindjárt vetkőzni kezdenék. Maguk nem?
Hát azt hiszem, itt egyelőre csak az Aladár békám lesz meztelen, igaz, ő legalább fiú.
Hölgyeim, kérdésükre felelve elmondhatom, hogy október végén, november elején Európában sehol nem lesz tornádó, se ciklon, trópusi hőségtől sem kell tartaniuk. Adhatok viszont kis plusz garasokért kitűnő esőkabátokat, ez repülőn, vagy seprűn utazó hölgyeknek tökéletes választás, 8 divatszínben kapható. Itt egy világoskék példány - ez az enyém, csak mintadarab! - a legizgalmasabb az áttetsző, ha nem vesznek alá semmit, akár a nudista strandon is viselhetik.

Kis helyen elfér, derűs időben kulcstartóként is használható. Mi az, hogy hol van? Hát ott! a gömbe! Izé, a gömbben. Na. Mondtam, hogy roppant praktikus.
Esernyőből többet is hoztam, egyedül utazóknak pl. elengedhetetlen az önvédelmi esernyő

hangulatjavítónak pedig ez a gyönyörű példány

akinek ilyen van, annak, ha beborul is, mindig kiderül!

Ez a kislány is fittyet hány a zord időnek, vagy talán ez nem is fitty? Mindenesetre legalább fityfiritty, vagy kótyonfitty, ezeket mindig összekeverem.

Ha nagyobb szél lenne, arra az esetre most féláron kaphatók nálam dizájnos féltéglák. Kettőt a zsebbe, és indulás! (Boszi kolléga, ezt Önnek nem ajánlom, inkább dobja ki a felesleges kacatokat a kézitáskából, ha repülni akar!)

Hölgyeim, jósolok Önöknek - jó pénzért - egy csodás késő őszi időjárást, mondanám, hogy vénasszonyok nyarát, de ez kiment már a divatból. Az indián nyár nem elég európai, talán az "érett hölgyek évszaka" néven vonulhatna be a köztudatba.
Szíveskedjenek a kasszához fáradni, csak egyesével, máris kiállítom a számlát....

Mrs.W a ruha alatt mindig meztelen időjós és megmondó

boszildi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-09 18:40   
Tisztelt Mrs. Wasorr!!
A változatosság kedvéért én is az időjárás felől érdeklődnék. Barcelona október végén? Vigyem az "irhámat"???
Előrebocsátom, csak a "jó-slást" szeretem...
Tisztelettel és üdvözlettel:
Boszitárs....

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-09 14:59   
2012-10-08 22:10, Mrs. Wasorr:

Ps: Nevem Wasorr, ha kérhetem, dabljúval!

Tisztelt Dablljúval írt Wasorrasszonyság!

Köszönöm egyszerű válaszát, nem volt nehéz megérteni, ami nálam ritka eset.
Mivel a távolság egyre nő a felfogás vonalon.

Nagyon szégyellem, hogy ilyen műveletlen vagyok, de nálunk, Magyarhonban a vé az vé
akár szimpla vagy dupla
A kávét megtudom különböztetni, az könnyű, mert a duplát nagyobb csészében hozzák, mint a szimplát.

Ami a bérmegtérítést illeti a jóslásra, kérem adja meg a bankszámlaszámot, ahonnan levonhatom az összeget.

További jó üzletet kívánok, tisztelettel:

bovinélánya

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-09 14:58   
2012-10-08 22:10, Mrs. Wasorr:
-
Kedves Mrs. Wasorr:

Orulok, hogy ujra latom es, hogy ismet lehet szamitani magara josolas teren. En is idojarasrol kerdeznek, milyen lesz az ido Budapesten Oktober vegen, November elejen. Telikabatot vagy bundat vigyek. Lattam az azott bundat elozo leveleben, nem szeretnek ugy jarni. Vagy inkabb esokabatot vigyek, az jobban fog szolgalni? Kerem szives valaszat.

Hu rajongoja, Valeria

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-08 22:10   

Kedves hűséges jósoltatóm!

Nagy örömmel vettem levelét, meg is válaszolom izibe. Talán emlékszik még Aladárra, az időjós békuszomra. Őt Rzsike nevű ügy-felemtől (pedig egész, láttam ám!!!) örököltem. Nos megkérdeztem Aladárt, mi vár ránk novemberben? Tudja, mit mondott az a haszontalan?
- Mi közöm hozzá, olyankor én már alszom! Brekk.
Ilyen egy önző fickót! Na de sebaj, van énnekem kristálygömböm, cig...oppardon, romakártyám, meg 3 tudós macskám, hogy a saját tengermély kútfőmről már ne is beszéljek.
Szóval igen, lesz, novemberben is lesz időjárás, nyugodjon meg kérem.

Amennyiben esni fog, úgy túlnyomóan nedves lesz. Ilyenkor már nem várható kánikula, a napolajat tehát kispórolhatja a csomagoláskor. Havazni csak egészen kivételes esetekben szokott, akkor sem hull fél méternél több, síléceket a helyszínen is bérelhet, ha szükség lenne rá. Épp ma olvastam egy boszorkányos divatlapban, hogy idén ősszel a celebek fekete napszemüveget viselnek vastag szürke kötött sállal. Juteszembe, azt nem írták, volt-e rajtuk még más is! Ha e viselet mellett dönt, a sál legyen széles és hosszú, akkor szükség esetén bikinit vagy nagykabátot is csinálhat belőle. A gazdaságos csomagoláshoz elengedhetetlen néhány kifordítom-befordítom cucc is. Tudja, aminek hordható a színe és a fonákja is. Láttam egyet a napokban, kifordítva mellény, befordítva bevásárlótáska. Szerintem ez cippzáros szoknyával is működik. Csak legyen óvatos, mikor a kasszánál vetkőzik, be ne üsse a könyökét!

És most kitérnék sarkalatos kérdésére, a bundára. Nem hinném, hogy hetedhét hét múlva sarkvidéki hidegek lesznek, eső viszont szinte biztosan. Tudja milyen rondán néz ki egy elázott bunda? Nna megmutatom, mindjárt /elhordja /elteszi az irháját.

Térjünk rá a csomagolás mibenjére és mikéntjére. Hacsak nem sikerült egy kitűnően idomított lakájra szert tennie, akkor hasznos lehet az Ön számára ez az elegáns koffer szet.

http://i40.photobucket.com/albums/e240/poe1/koffercsald.jpg

Egy teljes gardrób, és micsoda kidolgozás! És milyen praktikus! A legnagyobba szépen be lehet pakolni a kisebbeket, és akkor csak egy, egyetlenegy csomagja lesz. Az már csak nem jelenthet gondot egy talpraesett asszonyszemélynek?!
Ami azt illeti, utánanéztem én ennek a Máriafürdőnek. Hát nem tudom, minek az a nagy flanc, ide egy fügefalevél is megteszi.

Ja a legfontosabb: a legújabb eppöl léptopját otthon ne hagyja! Telebankolással átutalhatja a garasaimat és ha el nem felejti, küldhet egy lapot is a levesl..levelesládámba.

Üdvözletem és kellemes őszülést, izé, őszölést kívánok Önnek és netaláni többi erre járónak.

Ps: Nevem Wasorr, ha kérhetem, dabljúval!

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-08 21:11   
Befújt hozzám egy levelet a viharos őszi szél. Kedves régi kundchaftom jelentkezett, úgy látszik, nem felejtette még el az öreg jawasasszonyt.

"Kedves Vasorrasszonyság!

Nagyon fontos kérdésem lenne önhöz:
Lesz e még szép idő Marienbad-on november közepén
Utazás előtt az a legnagyobb gond, milyen felvennivalóra lesz szükség
Van egy 50x75-ös kofferem, sok minden elfért eddig benne, de az irhabunda ha kellene, az nagy gond számomra, az sajnos nem férne bele.
Ha jóslata úgy szólna, hogy kell az irhabunda, akkor veszek még egy koffert, hisz egy álló hétig nem járhat az ember lánya minden nap egy bundában!

Mielőbbi válaszát remélve, mivel a 7 hét gyorsan elszalad és akkor indulni kell.

A legőszintébb vigyorral üdvözlöm:
bovinénilánya"

Mrs. Wasorr  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-08 21:31   

Ó, de örülök, hogy látom, kedwesem, és milyen jó hírt hozott!
A felkínált állást szívesen elfogadnám, de lenne néhány kérdésem, ha kinyomozná nekem a válaszokat, nem lennék hálátlan. Jósolnék magának nyalka vőlegényt, hat gyereket, hosszú utazást (persze a hat gyerekkel!) és félméteres életvonalat a tenyerébe. No? Mit szól hozzá?

A kérdések:

1. Munkaruhát és költségtérítést adnak-e?
2. Valami részmunkaidős vagy diákállást kapnak-e a cicáim? (Maugli ereje teljében lévő fekete boszorkamacska, és holnap érkezik két cicainas a festői Ausztriából.)
3. A munkaköri leírásban nem szerepel a Delfin Jósda. Remélem, megtarthatom mellékállásként, hiszen az az ötvenezer font - pláne ha még bruttó is! - nem túl sok ám.
4. Mennyi most maguknál a nyugdíjkorhatár?
5. Jár-e szolgálati mézeskalács házikó kolbászból font kerítéssel? Hiszen valahol csak meg kell húzni magunkat. Esetleg befogadna Ön bennünket a padlásszobába?

Válaszait türelmetlenül várva maradok még itthon

Mrs. Wasorr EU konform jawasasszony

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó