2018. december 11. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Belgium >> Hivatalos fordítás
Új topik indítása   Üzenet küldése
 Lanyihedda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-06 17:42   
Köszönöm Ati a megadott telefonszámot a fordítóval kapcsolatban. Gyors és igényes fordítás, segítőkész és profi szolgáltatás.

Egy oldal + apostille flamandra fordítása, bírósági hitelesítéssel 25 euró. Hétfőn este a szkennelt iratot elemaileztem, átutaltam a pénzt és pénteken reggel a postaládámban volt a fordítás.

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-26 16:00   
Koszi!
Mar megvan a cucc, de a jovore tekintettel elraktam a weboldalad.

juhaszgergely  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-02-24 10:04   
Bár az üzenet már régi, de ha valakit érint még a kérdés (pl. mint én google-lal idetalál), én vállalok holland és angol fordítást, ugyanis hiteles (hivatalos) fordító és tolmács vagyok mind a magyar mind a belga hatóságok felé. Árak és bővebb információ a honlapomon található (www.juhasz.be).

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-08 22:27   
köszi ati, holnap felhívom a számot és ha mégsem lenne jó megkérdezem az önkormányzatban, bár ez egy kicsi hely,őszintén meg lennék lepve ha lenne valaki bejegyezve,kaptam tőlük egy iroda címet de azt csak szociálisan rászorultak vehetik igénybe én meg szerencsére nem vagyok az.
A 25 euro jól hangzik kb. én is ennyire saccoltam és csak egy oldalacska az egész,az érettségi bizonyítványom, szerencsére ma már a magyar diplomákat két nyelven állítják ki és egy okiratba foglalják így azzal nincs gondja az embernek, és itt elfogadják angol nyelven is.
csoki,
vedett

ati055  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-08 21:02   
jobb otlet az idegen rendeszetre menj be nekik van a kornyekbeli hivatalos forditokrol lista

ati055  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-08 20:58   
nem tudom melyik reszen vagy de itt egy tel.szam 014 425098 25 euro egy oldal lepecsetelve a kozseghazan tehat hivatalos

bobo2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-08 19:48   
Nekem meg nem kellett soha hivatalos forditas! De listanak kell hogy legyen.

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-08 19:08   
hahó,
igen, nekem is ez volt a következtetésem, csak reméltem,hogy valaki direktben tud egyet mondani, mert ez így elég körülményes menet lesz, a bíróság arrondissementenként van és abból van egy jó pár.

bobo2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-08 18:14   
Rossz helyen keresel valoszinuleg. A legkozelebbi birosagot javaslom, ott meg kell hogy legyen a feleskudott tolmacsok jegyzeke, akik birosagi tolmacsolast es hiteles forditast keszithetnek.

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-08 17:34   
Jobb napot kívánok,
égen-földön keresek olyan fordítót aki magyarról hollandra 'beëdigd' fordítást készíthet,arról már letettem, hogy a közelben legyen, de hollandiai nem lehet (azt találtam), mondjátok hogy béna vagyok és küldjetek néhány címet légyszi!
ha egy mód van rá nem a követségen keresztül szeretném csináltatni mert láttam az áraikat és tudom, hogy mennyi ideig tart, biztos vagyok benne, hogy olcsóbban és gyorsabban is el lehet ezt intézni.egyébiránt a dolog nem olyan sürgős.
hallottam új dolgokat a diplomaelismerésről, nem tudom érint-e valakit a téma,ha igen szóljon és dalolok.
csoki,
vedett

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó