2018. szeptember 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kapcsolatok, segítség, vélemény >> Segítségkérés, információk
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 )
 anecz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-11 21:58   
Kedves Any,
még egy dolog eszembe jutott, de ne nevessetek ki emiatt! a legjobb dolog az anyatej!!! Próbáltad már lemosni anyatejjel a pici kritikus részeit?

jobbulást a kicsinek!!!

üdv.

anecz

any74  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-07 21:54   
Kedves Anecz!

Csak most olvastam a leveled, mert nem tudtam, hogy "át vagyok irányítva" és azt gondoltam, hogy senki sem válaszolt:-(
De! Te igen, úgyhogy nagyon köszönöm előre is a segítséget. Az aloe vera gel-t már mi is kipróbáltuk, de sajnos nem segít igazán. Egyelnőre akkor hatásos, ha valahol csak picike hólyag jön elő, mert ott miután bekenem, egyenlőre nem nő tovább! Már ez is valami! Amúgy mi itthon annyival vagyunk most előrébb, hogy ezen a héten csütörtökön megyünk az ország egyik legelismertebb prof. asszonyához, akivel állítólag meg tudjuk beszélni a szövetmintavétel körülményeit. Erre azért van szükség, mert csak akkor tudják megmondani,hogy a 21 féle típus közül melyik van neki! HA ISTEN is úgy akarja,akkor a simplex lesz, és az viszonylag jó hír volna:-)
Szurkolj!

Jó éjt!a.

anecz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-20 22:13   
Kedves Any,
én itt lakom Belgiumban, megpróbálok utána érdeklődni. Addig is szerintem próbáld ki azt otthoni körömvirág kenőcsöt, avagy az aloe vera kinyom ott levét, vagy simán a reszelt fehér káposzta szintén kinyomott levét. (ez csak egy saját recept), vagy kammillát.

Ha tudok valamit, jelentkezek.

üdv

anecz

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-20 12:26   
ANY74 UZENETE:

Kedves Mindenki!

15 hetes a kislányom, aki születése óta egy ritka bőrbetegségben szenved, amire a mai orvostudomány nem ismeri a gyógyítást. Ami a betegséget jellemzi az az, hogy amint fizikai hatás éri a bőrt (pl. érthető módon rugdalózik a kis lábával és óhatatlanul összedörzsöli...) azon a helyen vízhólyag keletkezik, amely kipukkadása után hámhiányos bőrterületet, majd sebet hagy maga után, míg be nem gyógyul. Aztán minden kezdődik előről...
Amit sikerült eddig megtudnom, az az, hogy állítólag az északi országokban, így Belgiumban is jóval több ilyen kisbeteg van, mint Magyarországon. Itt nagyon kevesen vannak, így nem is tudok kihez fordulni. Amiért itt írok, és a segítségeteket kérem az az, ha valaki ismer olyan valakit, akinek a gyereke szintén ilyen betegségben szenved, vagy ismer egy bőrgyógyászt, aki el tudna látni gyakorlati tanácsokkal, úgy nagyon kérem segítsetek!
A probléma igazából az, hogy fogalma sincs itt az orvosoknak, hogy hogyan lehet segíteni őt abban, hogy minél kevesebb ilyen sérülése legyen.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek előre is:

any74

Gabi0108  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-21 14:55   
Sziasztok!

Elég fura kérdéssel fordulnék hozzátok. Nem tudom, tudtok-e segíteni. Az öcséméknek van egy együttesük, fiatalok, de tényleg tehetségesek, s szeretnék felfedeztetni magukat. Úgy gondolták, a Benelux államokban próbálnak szerencsét. (Ennek bonyolult szakmai okai vannak... ) A véleményetek érdekelne: hogyan tudnak olyan klubokat találni, ahol kis osszeg fejeben felléphetnének. Nem akarnak meggazdagodni, csak annyi pénz kellene, amennyivel nagyjából nullára jön ki a kiutazásuk. Elnézést, ha butasággal zavartalak Titeket, de szeretnék nekik segíteni, s gondoltam megpróbálom itt.

A zenéről: nehéz meghatározni, de mindenképpen inkább "kemény" zene, itt a honlapjuk, ahol meg lehet hallgatni a zenéjüket, főképp a két legújabb cd érdekes.
www.manikinfaint.tk

Köszönök minden segítséget! Hajrá magyar együttesek!

bilkeiga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-04 10:59   
Köszönjük, szüksegünk is van ra. Ha minden jol megy januar negyedik heteig altatjak Anyut, de utanna ha ebren lesz (Isten adja) bizony jo lenne ha a közelben lakok közül egyszer-egyszer valaki meg tudna latogatni, akivel szot tud erteni, es aki közvetiteni tudna az apolok es közte. Köszönet az eddigi segitsegert, nagyon meghato milyen sokan segiettek segitsegünkre, akiknek eleg alap volt hogy magyarok vagyunk.
Andras

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-30 16:41   
Gondolatban Veled, Veletek vagyok kedves András és imádkozom ...
Sok szeretettel
Zsizel

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-18 01:22   
Kedves Andras,

Melletted vagyok! Kivanom, hogy minden jobbra forduljon mihamarabb.

Barati udvozlettel,

Hunor

bilkeiga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-17 21:54   
Hmm..
Dobai Sandor atya meglatogatta mar ketszer is Anyukamat - es biztos meg is teszi ahogy elfoglaltsaga engedi. Em Bonnbol igyekszem haromaponta leutazni, de a felesegem is allando apolasra szorul most a baleset soran - es ami igaz az igaz en is voltam mar jobb börben - en vezettem az autot amit a szerencsetlenseg erte. Ha lenne valaki meg olyan jo keresztenyi lelek aki a közelben lakik es meg tudna latogatni Anyukamat az oriasi segitseg lenne. Hisz ragondolni is szörnyü: összetörve, gepek között feküdni egy idegen orszag idegen korhazaban tavol a szerettektöl es meg csak kommunikalni sem igen tud az apolokkal (keveset tud nemetül, de azzal ott nem sokra megy). A latogatasi idö a Citadelle korhaz Salle 30 reszlegeben 13 es 13:30 között valamint 18:30 es 19 ora között lehetseges. Ha pedig nem megy, kerlek benneteket imadkozzatok erte! En vasarnap delutan ott leszek, de legközelebb csak szerdan tudok menni. Bilkei-Gorzo Andras

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-15 18:07   
kösz...én tegnap kaptam

bobo2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-15 12:06   
Ez mar egy lefutott dolog, hetfon kerestek es talaltak is tolmacsot mar...

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-14 23:05   
Ez a kérés a maastrichti magyarok levlistáján keresztül érkezett

Sziasztok!

Bonn-ban lako magyar baratom csaladjaval Belgiumba latogatott szombaton.
Liege mellett a lassan halado forgalomban hatulrol belejuk szaladt egy
kamion. A baratom "potmamaja" (edesanyjanak baratnoje) a helyszinen
meghalt; a tobbiek kulonbozo sulyossagu seruleseket szenvedtek; allapotuk
jelenleg stabil. Tovabbi mutetekre lehet viszont szukseg a mama eseteben.

Sajnos a korhazi szemelyzet a francian kivul semmilyen mas nyelvet nem
beszel.
Kerem jelentkezzen, aki tud Liege-ben lako, magyarul is beszelo orvost vagy
novert aki segiteni tud es akar ebben a nehez helyzetben.

Elore is koszonom,
Horvath Andras
[mailto:ahorvath@prdbe.jnj.com]

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó