2018. december 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Ki mit sportol?
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-25 15:41   
2008-06-25 13:28, Fredi:
-

Két alternatíva van esti meccs nézésre, egyik közel van egy nagy török étteremhez, remélem, fognak dühükben dobálni mindenfélét.

Hunor

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-25 13:28   
A ma esti meccshez, ki mit érdemel:
Photobucket

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-14 17:07   
2008-06-13 23:30, poe:
-
Nekem a "fotel-sport" és különféle ágai, mint pl. a fotel-futball, erre megfelelnek, hogy vajon másnak is, azt nem tudom.

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-14 10:45   

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-14 09:32   
A legkellemesebb sport a súlyemelés. Mármint a söröskorsó emelése az asztaltól a szánkig!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-14 08:15   
En csak ágyi-dzsudorol hallottam

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-13 23:30   
2008-06-13 22:53, perec:

Ha pont a lábfejét találják el, akkor igen
Van jobb kifejezésed a fotelban űzött (?) sportra?

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-13 22:53   
2008-06-13 22:49, poe:
-
A passzív labdarúgás nem inkább az, amikor az embert eltalálják a focival?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-13 22:49   
Én a passzív labdarúgást választottam

Azt olvastam a minap, hogy nemcsak a sportolás, de a drukkolás is jelentősen megemeli a tesztoszteron, azaz a férfi-hormon szintjét a szervezetben. A nőkében is. Hát azt hiszem, az iménti holland-francia meccs alatt övig érő szakállam nőtt, meg is őszült többször. Az elsődleges nemi jellegemet majd a tus alatt még ellenőrzöm

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-12 20:42   
2008-06-12 20:35, Ofi:

Házonkívül illik a jelenhonunknak drukkolni, de itthon Szimpátia marad.

Ofi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-12 20:35   
2008-06-12, 20:33, Bovi:

Azt mondja a férjem is, nagy harc volt a meccs alatt, ö a horvátokkal tartott, én meg a németekkel. Mondtam neki, nem szabad, hogy a németek megtudják, hogy ö a horvátoknak szurkolt.
De holnap én is a románokkal tartok.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-12 20:34   
2008-06-12 19:55, poe:

Hideg volna, de nemtudok vári
Télen is fagyizom, nem időjárásfüggő a szenvedélyem.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-12 19:55   
2008-06-12 19:20, bovi:
Nincs hideg a fagyihoz? itt 12 fok van, teázom

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-12 19:20   
Kikerestem ezt a topikot, leporoltam egy kicst, hátha más is ír valamit

Most megy a német-horváth meccs a tv-ben, olyan ideges vagyok, hogy már egy félliteres fagyidobozt kinyaltam ))
Most ezt a sportot űzöm

Most lett 2:O
Nem pártoskodom, aki jobb, az nyer!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-13 13:38   
Zsoki valasz itt :
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=448&forum=29&3656

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-13 12:31   
2006-09-13 11:44, zsoki:

Bizonyos értelemben
egyetértek véleményeddel, mert a sport valóban csak azok számára élvezhető, akik mozgásukban nincsenek korlátozva, ilyen, vagy olyan okok miatt!

Azért ne feledkezzünk már meg arról a rengeteg emberről, akik (gyakran súlyos) mozgáskorlátozottságuk ellenére is sportolnak! És élvezik! Személyesen ismerek sok ilyen sportolót ...
Tiszteletem mindannyiuknak, akár paraolimpikon, akár területi bajnok ... vagy a José itt a szemközti házból!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-13 11:48   
Mindenkinek igaza van en meg megyek setalni, viragot vasarolok a baratnömnek aki ma velunk unnepli az 50-ik szülinapjat.

zsoki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-13 11:44   
2006-09-12 23:06, blog:
-

Bizonyos értelemben
egyetértek véleményeddel, mert a sport valóban csak azok számára élvezhető, akik mozgásukban nincsenek korlátozva, ilyen, vagy olyan okok miatt! Viszont a gyógytorna (azonbelül a gerinctorna, amit én is tartok a kollegáimnak) enyhíti a panaszokat, vagy megszünteti, természetesen ezt sok minden befolyásolja.
Én a 97 éves nagynénémmel (igaz ágyhoz kötött) minden látogatásom alkalmával ülő és fekvő helyzetben is tornázok. Ezek nagyon egyszerű, de hasznos gyakorlatok. Én azért is hiszek benne, mert a fiam gerince a sport miatt szétcsúszott, és műtét helyett gyógytornával rendbe jött, és még ma is gerelyezik! Mi már az egészségünk megóvásáért mozgunk, és támogatjuk egymást. Én csak segíteni szeretnék másoknak azzal, hogy lehet javítani a mozgásszervi problémákon.

blog  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-12 23:06   
2006-09-12 11:46, sycamore:
-
Nem akarlak megbàntani sem tèged sem màst. A sport az olyan valami amit nem lehet erôltetni.Mindenki sajàt maga, belsô igènye szerint alakitja az èletèt ès teremt meg egy èletformàt,melynek alkotoeleme kellene legyen a sport is. A napi mozgàsszüksèglet ugyanugy hozzàtartozik lètünkhöz mint az evès vagy az ivàs,de hiànyàt kevèsbbè èrezzük mint az viz vagy a tàplàlèk hiànyàt.
Megfigyeltem a kôrnyezetemben,hogy amig az emberek nem lesznek betegek ès nem èrinti meg ôket a mozgàskèptelensèg vagy a halàl szele addig nem tôrôdnek azzal milyen minôsègü èletet èlnek.

Elmondhatom hogy az èn èletmodom pèldaszerü.
Oda figyelek az ètkezèsre,mozgàshiànyban sem szenvedek...mègis egy reggelen arra èbredtem,hogy kèptelen vagyok megmozditani a làbam ès nem tudtam kikelni az àgybol...
Egy porclevàllàs okozta...
Sajnos a mûtèt nem sikerûlt a legjobban,honapokig tarto revalidàcio kôvetkezett...
Ne tudd meg milyen èrzès amikor mèg a zoknid sem vagy kèpes felhuzni a làbadra...
Leûltem a lèpcsôre ès ugy araszoltam fel az emeletre...kiszolgàltatott,magatehetetlen emberrè vàltam nèhàny ora leforgàsa alatt.
Honapokkal a mûtèt utàn percekig àlltam a zebrànàl amikor àtakartam kellni az uton ,mert ha hirtelen jôtt volna egy auto nem èrek àt elötte...mèg a csiga is gyorsabbnak bizonyult nàlam.
Nem azèrt irom le hogy bàrki is sajnàljon vagy teleirja ezt a topikot hasonlo tôrtènettel. Azèrt irom le hogy gondolkozz el azon milyen szerencsès ember vagy...hogy jàrni,mozogni tudsz...
Ha egyszer tôrtènetesen valamilyen betegsèg vagy baleset kôvetkeztèben elveszited ezt a kèpessèged, sajnàlni fogod hogy nem hasznàltad ki azokat a pillanatokat amikor mèg tied volt a kincs...a mozgàskèpessège.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-12 13:16   
2006-09-12 11:46, sycamore:

Tehat csak gratulalni tudok neked!

Köszi Lizike, nekem nem szabad elhgyni magam, mig nálad ott a párod, aki megcsinálja azt, amit Te nem tudsz, vagy nincs kedved hozzá.
Rajtam ne múljon, ha leesek lábrol!

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-12 11:46   
Bovikam de irigyellek, hogy van energiad es foleg turelmed meg mindig sportolni!
Hanyszor, de hanyszor elhatarozom, hogy setalva megteszek egy par km-t, vagy itthon a szobabiciklimen tobb, mint ket percet ulok,(es kerekezek termeszetesen), de sosem vagyok eleg eros ezt megtenni.
No is a hatso felem rendesen.
Tehat csak gratulalni tudok neked!

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-05 15:51   
2006-09-05 15:33, huba:

-

több idö marad kellmellesebb dogokra...

-
Már, ha van az ember közelében nem-virtuális kellemelleség. Sonst marad a trockenfick a neccen

huba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-05 15:33   
2006-09-05 15:24, elckerlyck:
-
Jót tesz ilyesmi az egónak. Utána nem vitázik egy ideig felesleges dolgokról az ember.
-

több idö marad kellmellesebb dogokra...

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-05 15:29   
2006-09-05 15:24, elckerlyck:

felfütyült két asztalos külsejü fiú. Jót tesz ilyesmi az egónak.

Ha van az erotikus novellak topikba valo fejlemeny, akkor legyel szives!

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-05 15:24   
Nagyon jó Orange Skin ellen. Tegnapelött, például, amikor függyönyt raktam fel a karnisra, HÉV-megállóból (belátni a hálószobába a peronról) felfütyült két asztalos külsejü fiú. Jót tesz ilyesmi az egónak. Utána nem vitázik egy ideig felesleges dolgokról az ember.
Egyéb szükülésekröl nem tudok beszámolni, de trenírozom magam tovább!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-05 15:14   
2006-03-08 12:49, elckerlyck:

Vettem a minap egy ilyen stepper-cuccot:

Akkora kartonban volt, hogy alig fért be a liftbe. De gyalog csak nem cipelem fel a harmadikra

Milyen valtozasokat vettel eszre magadon fel ev hasznalat utan? Feszesebb fenek, comb, vadli?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-18 15:31   
A tegnapi spinningen harman voltunk, es a masik ketto kesve jott. Amig azokat vartuk, azt mondta az edzo, hogy ha mas nem jon, vagy nem biciklizunk, vagy az uj step aerobic koreografiajat fogja velem gyakorolni Mondtam neki, hogy felejtse el, en egesz nap az esti spinningre szoktam gombolni (tobbek kozott ) es nem veletlenul ettem meg lelkiismeretfurdalas nelkul egy egesz zacsko tortellinit fozes nelkul, ugyhogy beirok a panaszkonyvbe, ha nem tart nekem orat Es en egyszer step aerobicoztam eletemben, de nem tudtam kovetni a lepeseket es a tukorben csak egy botsaskat lattam, aki nagyon hasonlitott ram, ugyhogy ram ne szamitson olyan teren.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-05 14:42   
2006-04-05 13:41, bovi:

Nekem a ma függönymosás a sport

Bovi, dobd el a mangorlot, van mar ma mosogep, nem kell lejarnod a patakhoz sem.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-05 13:41   
Nekem a ma függönymosás a sport
Valószinü Fredi módszerét követem, eladom a házat

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-31 13:28   
2006-03-31 05:53, Fredi:

Pedig most hegedulhetnel nagyon hangosan, mikozben tekered a biciklit.

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó