2018. május 28. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Hollywood Film és TV világ
Új topik indítása   Üzenet küldése
 kzozo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 21:35   
2005-08-01 21:03, kaytee:
-
... idős nénik is viselték, akkor őt nem "kicsi Marinak" hivják... még jó, hogy a Riska név fő kitüntetettjeiről nem világositották fel

-
Kaytee,
ezen jót nevettem

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 21:20   
2005-08-01 15:04, kzozo:
-
Az az email cim amit itt beraktál valóban az övé, és valóban válaszol ha irnak neki?

Probald ki.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 21:03   
Mariska Hargitayval a napokban láttam egy TV interjút. Akkortájt érkezett haza, többek közt Magyarországról is, ahol ismét rokonlátogatóban volt.
Mesélte, hogy mindig azt hitte, a Mariska név Magyarországon csak becézés, a keresztneve végén lévő "ka" végződést miatt. Egy unokahúg - távoli - mondta meg neki most - egy étteremben voltak éppen - hogy a nevet a nagymamájától örökölte. Ebből rájött, hogy ha a nevet idős nénik is viselték, akkor őt nem "kicsi Marinak" hivják... még jó, hogy a Riska név fő kitüntetettjeiről nem világositották fel

kzozo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-01 15:04   
Szia Andi,

Szép helyen lakhatsz
Olvastam amit Mariska Hargitayrol irtál, Én csak (sajnos) egyszer láttam a Ferihegyi repülötéren (gondolom jött a rokonaihoz) pár éve, láttam hogy beszélgetnek vele páran, tök szimpi volt. Az az email cim amit itt beraktál valóban az övé, és valóban válaszol ha irnak neki?
Köszi a váalszt elöre is

Üdv.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-21 20:57   
2005-01-21 16:42, creative:
-
Nekem tetszik itt ezen a környéken.

Igen voltam sokszor Disneyland-ben, Universal Studios, Knott's Berry Farm, mindkét Wax Museum (egyik a Sunset Blvd.on van Hollywoodban), Venice Beach, Malibu Beach, Newport-, Manhattan-, Redondo- és Newport Beach. Long Beachben a Queen Mary hajot megnézni. Régen amikor megvolt a Marine Land ott is voltunk, most csak San Diegoban van.

Hollywoodba pl. be tudok menni Metrolinkel is illetve a földalattira átszállva, de leginkább autoval közlekedünk. Még egy nagyobb reptér is van a közelben, Ontario, egy nagy discount mall az Ontario Mills, ahol Schwarzeneggert fényképeztem beszéde közben igy semmi hátránya nekem abbol hogy egy kisvárosban élek.

creative  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-21 16:42   
Az tudom hol van. Los Angeles viszont egy király hely . Venice Hollywood etc. Gondolom voltál már ott .

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 18:30   
2005-01-19 17:44, creative:
-
Los Angeles közelében élek, San Bernardino countyban.

creative  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 17:44   
Kedves andi_usa, megmondanád melyik városban élsz? Csak azért mert egy csomót olvasgattam ezt a fórumot de csak azt irtad hogy egy Dél-Kaliforniai városban. Persze ha nem az sem gond

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-18 21:05   
A Golden Globe ünnepen hordott ruhákat elárverezik és tsunami segélyre adakozzák:

http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&cid=514&e=17&u=/ap/20050118/ap_on_en_ot/tsunami_celebrity_clothes

http://www.clothesoffourback.org

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-18 05:20   
2005-01-18 04:08, Valeria:
-
Köszönöm a linket, majd megnézzük! Én a régi verziot láttam "Lilli Palmer and Charles Boyer starred in a 1962 Franco-Austrian version named Julia, Du bist zauberhaft." Lilli Palmert nagyon szerettem azért ha jött valamiben mindig megnéztem.

Látom ezt többen és többször megfilmesitették.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-18 04:08   
2005-01-17 21:32, andi_usa:
-
Annette Bening is nyert Golden Globe dijat a "Being Julia"-ért és 3 magyar nevet emlitett meg köszönve, Szabo István, Lantos Robert és Koltai Lajos.

A film Budapesten keszult es a fentiek voltak a magyar rendezo, filmes, etc.

http://www.altfg.com/Reviews/Beingjulia.htm
-

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-18 03:08   
2005-01-18 02:13, houstontx:
-
Igazad van, nekem is szimpatikus volt Mariska eltekintve attol, van-e diplomája, szerintem jobban hasonlit apjára mint anyjára. A sok böngészésben megtudtam azt is honnan beszél olaszul, mostohamamája olasz akivel felnött hisz mamája meghalt auto szerencsétlenségben, mikor ö 3 éves volt.

Lehet hogy a "drop-out = still successful" egy reklám trükk itt, nem gondolod? Michelle Pfeiffert ugy adták el a reklámozok hogy Vons cashier volt, ha az ember olvassa a bioját, járt több collegeba, habár megunta az irok szerint. De ki tudja mi az igazság.

Egy másik talán régebbi trükk az volt hogy elhallgatták partnerét mert azt hitték, ugy több sikere van a közönségnél.

Milyen gyorsan kapnak fel valakit az is szerencsétöl függ mert van sok jo tehetséges szinész aki sokáig dolgozik amig kitüntetést kap, mint Mariska is.

houstontx  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-18 02:15   
2005-01-18 02:13, houstontx:
-
2005-01-18 02:04, andi_usa:
felolem lehet is diplomaja meg nem is, az a lenyeg hogy nekem szimpi diplomaval is meg diploma nelkul is...az egesz gondolatmenetemnek az volt a lenyege hogy az ilyen "celebrity" honlapokrol ugysem lehet az "igazsagot" megtudni, a legtobb ilyen lapot rajongok szerkesztik akik informacioik nagy reszet a pletyka ujsagokbol szerzik be, esetleg az ugynevezett hivatalos oldalakra lehetne tamaszkodni, de arra sem nagyon mert a publicistak ugyis azt raknak ra amit akarnak

ami meg a szineszi diplomat illeti lehet akrmilyen diplomaja valakinek ha nincs tehetsege es egy jo adag szerencseje

houstontx  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-18 02:13   
2005-01-18 02:04, andi_usa:
felolem lehet is diplomaja meg nem is, az a lenyeg hogy nekem szimpi diplomaval is meg diploma nelkul is...az egesz gondolatmenetemnek az volt a lenyege hogy az ilyen "celebrity" honlapokrol ugysem lehet az "igazsagot" megtudni, a legtobb ilyen lapot rajongok szerkesztik akik informacioik nagy reszet a pletyka ujsagokbol szerzik be, esetleg az ugynevezett hivatalos oldalakra lehetne tamaszkodni, de arra sem nagyon mert a publicistak ugyis azt raknak ra amit akarnak

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-18 02:04   
Most megtaláltam a honlapját, meg lehet töle kérdezni:

The official site of Mariska Hargitay.

Amugy ahány annyiféle bio van rola:

http://www.eonline.com/Facts/People/Bio/0,128,6769,00.html

Education:
University of California, Los Angeles, California; B.A., Theater

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-17 23:45   
2005-01-17 22:30, houstontx:
-
Sokszor ellentmondo dolgokat láttam én is honlapokon, a multkor láttam hogy Schwarzenegger születési évét valaki 1969-re irta be.

Ami pedig a diplomákat illeti, érdekes lenne megnézni hány hires szinésznek nincs magasabb iskolán sinészi kiképzése, illetve nem ugy kezdte hanem késöbb ment privát orákra. Harrison Ford jutott eszembe erröl, aki asztalosnak tanult elöbb. Michelle Pfeiffer pedig kasszás nöként lett felfedezve.

houstontx  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-17 22:30   
2005-01-17 21:32, andi_usa:
http://www.mariskahargitay.net/bio.html
ezen az oldalon es itt is
http://us.imdb.com/name/nm0002127/bio
"Mariska majored in theater at UCLA but dropped out before graduating."

en nem is mondtam hogy a diplomaja miatt kapta volna a Golden Globe-ot

csak reflektaltam a korabban irott mondatodra :

"The UCLA graduate ...."

kulonben az ilyen oldalakrol ugysem tudjuk meg az igazat , kerdezzuk meg szemelyesen

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-17 21:32   
2005-01-17 21:08, houstontx:
-
Köszönöm, itt van egy közös kép a magyar papával, de nem a tegnapi ünnepélyröl: Viszont azon a honlapon rosszul irták a keresztnevét, az nem Magdolina hanem Magdolna. Hol olvastad hogy nem végzett volna? A Golden Globe-ot nem az UCLA diplomája miatt kapta hanem a "Law & Order" széria szerepe miatt.

"The UCLA graduate speaks Hungarian, French and Italian." http://www.nbc.com/Law_&_Order:_Special_Victims_Unit/bios/Mariska_Hargitay.html

Annette Bening is nyert Golden Globe dijat a "Being Julia"-ért és 3 magyar nevet emlitett meg köszönve, Szabo István, Lantos Robert és Koltai Lajos.

houstontx  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-17 21:08   
2005-01-17 20:54, andi_usa:
probaltad ezt?
http://www.mariskahargitay.net/bio.html

egyebkent az eletrajzaban az szerepel hogy nem vegezte el az egyetemet, szinhaz szakon kezdett de nem fejezte be

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-17 20:54   
2005-01-17 20:25, houstontx:
-
Köszönöm szépen, ma egy olyat kerestem ahol apja is rajta van vele együtt, de még nem találtam.

houstontx  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-17 20:25   
2005-01-17 05:26, andi_usa:
itt egy szexi kep tegnaprol:

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-17 05:26   
http://www.hfpa.org/goldenglobeawards.html

Mariska Hargitay nyert egy Golden Globe dijat a TV széria szerepéért "Law & Order Special Victims Unit"!

Born and raised in Los Angeles, Hargitay is the youngest daughter of screen legend Jayne Mansfield and Mickey Hargitay. She divides her time between New York and Los Angeles. The UCLA graduate speaks Hungarian, French and Italian."

Apját ismerjük személyesen, most láthattuk TV-n is ahogy gratulált lányának.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó