2018. május 28. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Magyarok Észak-Alabamában
Új topik indítása   Üzenet küldése
 gessty  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-13 05:55   
2005-01-19 06:09, sabado:
-

Szia!

Tennessee-ben elunk es most vasarnapra (okt. 16.) szervezunk egy magyar talalkozot a TN-i Nolensville kornyeken. Ha van kedvetek csatlakozni, kuldok reszletes informaciot. Talan kicsit keson szoltam, de csak most bukkantam a forumra.

Udv,
Eszter

szigibo1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-10-09 00:44   
Szia Péter!

Mi D-Alabamában, Dohtanban élünk, már 2 éve a férjemmel. 40 feletti pár vagyunk. Szívesen beszélgetnénk mi is magyarokkal. Ha gondoljátok, nagyon szívesen megismerkednénk Veletek.

Üdvözletünket küldjük,
Ibolya és Béla
szigibo1_KUKAC_citromail.hu

Rittancs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-24 17:52   
Sziasztok!

Én 5 évvel ezelőtt még Alabamában éltem (Huntsville), ahol 2 magyarral futottam össze. Mindketten 55 év felettiek voltak, magyar nők, akik családjukkal menekültek el itthonról '56-ban. Azóta sok idő telt el, de szinte tökéletesen beszélték még a magyart

Kint tartózkodásom alatt igyekeztem magyarokat keresni a közelben, de a főiskolán is sajnos csak én voltam az egyetlen magyar. Remélem azóta többen költöztek oda és rábukkantatok néhányra
Egyébként mi újság van Alabamában? Úgy visszamennék, sokszor hiányzik az ottani élet.

Minden jót nektek!

Nagyfiú  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 11:01   
2005-01-19 06:09, sabado:
-

Sziasztok Ádám vagyok! Egy évben kétszer - háromszor tartózkodok Madisonban, közgazdász vagyok és a munkám oda szólít. Ha gondoljátok beszélgessünk. Á.

sabado  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 06:09   
Hello magyarok

Olyan magyar csaladokat keresek akik eszak -alabamaban elnek. En felesegemmel Madisonban elek kozel harom eve es ezidaig csak egy magyar csaladdal futottunk ossze. Szivesen megimerkednenk tobb kozelben elo magyar csaladdal.

Udv
Peter

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó