2014. november 01. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Svájc >> Magyarok Genfben
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 NagyÁgi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-16 14:50   
2008-07-27 15:58, galeva:
-
2008-05-14 21:47, laurorita:
-

Szia!

En Annemasseban dolgozom, es elek. Szivesen ismerkednek magyarokkal, e-mail cimem: evi70_KUKAC_citromail.hu Francia reszen vagyok en is.
-
Sziasztok!
Én Annecy mellett dolgozom és lakom, mama-aupair-ként. Szívesen találkoznék a környéken élő magyarokkal, hétvégente vagyok általában szabad.
Szép napot!
NagyÁgi

Benoe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-19 21:54   
Üdv mindenkinek! Én egy hollandiai magyar vagyok, aki a kínai feleségével Genfben él. Hasonlóan "nemzetközi" orientáltságú magyarokkal szívesen találkoznánk, de persze mindenki mással is ba.rczy.info es benoe.net.

ppetra  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-02-04 15:40   
Szia!

Budapeströl Svàjcba költözött, 27 éves làny vagyok. Franciàul tanulok itt, és nem messze lakom Veveytol. Làttam, hogy keresel ovi jellegu intézményt, ha esetleg szukséged lenne néha szabadidore, és babysittert keresel, engem hivhatsz. Ezen az emailcimen elérsz: petra.piringergmail.com

üdv, petra

lbarny  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-12-26 13:52   
Halló genfi magyarok!

Szívesen ismerkednék, szilvesztereznék "itt maradt" Genf környékén élő magyarokkal, természetesen ideértve a francia oldalt is!
Ha esetleg van valami ötletetek, hogy hol lehet magyar társaságban szilveszterezni, és megosztanátok velem, azt elöre is megköszönöm!
Megragadom az alkalmat, hogy sikerekben gazdag új évet kívánjak minden Magyar Honfitársamnak!

Üdv: Barna, Annecyból
Email: lorincz.barna_KUKAC_neuf.fr

galeva  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-27 15:58   
2008-05-14 21:47, laurorita:
-

Szia!

En Annemasseban dolgozom, es elek. Szivesen ismerkednek magyarokkal, e-mail cimem: evi70_KUKAC_citromail.hu Francia reszen vagyok en is.

veronika75  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-09 23:26   
Sziasztok,

A csaladommal ket honapja jottunk Svajcba. Ideiglenesen Montreux-ben lakunk, de vegre megtalaltuk a lakasunkat Veveyben, julius vegen koltozunk at. Van egy 10 honapos eleven kislanyunk. Szivesen megismerkednek hasonlo cipoben levo anyukakkal. Nincs valakinek veletlenul egy bolcsi/ovi listaja? Nemet, magyar, francia nyelv... Ugy hallottam, jo, ha az ember idoben elgondolkodik a temarol...
Szoval, minden jot! Orulnek, ha irnatok.
Koszi, Vera

Katadeak  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-28 13:06   
Sziasztok.
En Genftol mintegy 30 km-re lakom, Rolle helysegben.
Akinek van kedve egy kis csevegesre, ismerkedesre, keressen nyugodtan.
Kata

masamod  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-05 14:11   
Kedves Kisgyerekesanyukák! Az én kisfiam másfél éves, ha van kedvetek csevegni mindenféléről, próbálkozzunk... MI még csak most "kezdjük megszokni" Genfet.....ezt a sok esőt:))) és keressük "a lakásunkat"..

laurorita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-05-14 21:47   
hello!
En Genftol ugy 30 km-re dolgozok Franciorszagban, de van kocsim jelenleg!
Csak most talaltam ezt a forumot. Tok jo!
csovi mindenkinek

Reka Okros  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-05-06 18:08   
2008-04-30 20:48, Zoltan.Milcsak:

-

Szia!

Amennyire én tudom ilyen esetben a cégnek kellene segitenie, illetve illene egy relocation céget bérelni, akiknek a helyi emberei esetleg ebben is tudnak segiteni.

Nekem van egy helyi relocation agentem. kaptam is toluk egy kupac iratot, ha iskolat, bolcsit kellene nézni és babysittert kellene keresni.

A reka-okros@freemail.hu-n elérsz, ha a cég nem ad segitséget egy relocation cégen keresztül.

Réka

Reka Okros  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-05-06 18:05   
2008-04-01 14:43, Anikox:

-

Szia Aniko!

Egy adotanacsado cegnel dolgozom 1-jetol. Itt az angol nyelvtudas volt a lenyeg az en poziciomban.

azt nem tudom, hogy keresunk-e embereket epp, de megkérdezhetem. Az email cimem: reka-okros@freemail.hu

R.

*Christine*  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-30 21:05   
2008-02-24 15:57, monik000:
-

Szia!

En is ismerosoket keresek, plane akinek 4 ev alattiak a gyerekeik. Nekunk van egy 10 honapos kisfiunk, es en az idom nagyobb reszet itthon toltom vele. Mi Yverdon, ami kb 45 km Veveytol. Svajcban az a jo, hogy nincs tavolsag, plane ha autoval utazik az ember. Email cimem: krisztike67_KUKAC_hotmail.com

Zoltan.Milcsak  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-30 20:48   
Sziasztok!

2008 augusztustól kiküldetésben családommal 3 évre Genfbe költözünk. Bölcsőde, óvoda baby-sitter lehetőségekre lenne szükségünk. Két fiunk van, Mátyás 2,5 éves, Gergely 4 hónapos. Az idő rövidsége miatt, ha valaki tud segíteni, kérem keressen meg levélben. Ha kint leszünk szívesen találkoznánk olyan magyarokkal, akiknek hasonló korú kisgyermekeik vannak.
Segítségeteket előre is köszönöm,
írjatok:
Milcsák Zoltán
milcsak_KUKAC_t-online.hu

monik000  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-29 15:54   
2008-03-27 12:49, gerkata:

Szia Kata!

Nagyon régen néztem a honlapot, és csak most láttam, hogy írtál. Szívesen találkoznék én is Veled ha van kedved, de most haza kellett utaznom, azonban május 20.-án megyek vissza!Ha van kedved találkozni, írj és megbeszéljük, hogy mikor lenne jó.
Email: monik000@citromail.hu

Móni

Anikox  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-01 14:43   
2008-01-18 02:48, reka76:
-

Szia Reka,

megkerdezhetem, hogy milyen cegnel dolgozol, es hogy nem keresnek-e veletlenul magyarul beszelo embert a genfi kozpontban?
En ugyanis Genf mellett lakom, es epp renduletlenul munkat keresek 8 honapja, de nem tunik egy egyszeru feladatnak.
Kulkeren vegeztem, es azota is kulkerben dolgozom/tam otthon az SAP-nal, Auchan-nal, Londonban pedig a Kodaknal...
Ha esetleg tudsz valamit allasugyben, megkoszonnem, ha szolnal!

Es sok sikert neked a koltozeshez+munkakezdeshez!

Aniko

gerkata  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-03-27 12:49   
Szia Moni,

En Lausanne-ban lakom es dolgozom (meg), nemsokara ugy nez ki joval tobb szabadidom lesz.
Irj nyugodtan, ha gondolod.
Szioka:
Kata (gerkata@hotmail.com)

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-03-04 21:29   
Pár ismerősöm Magyarországról megy az autószalon alatt pár napra Genfbe.
Szeretném megkérdezni, ismer-e itt valaki valakit, aki meg tudná nekik mutatni Genf főbb nevezetességeit, illetve esetleg egy rövidebb hegyi túrát ajánlani a környéken?

Az ismerősök amúgy nagyon érdekes emberek, rendkívül jó fejek és mindig óriási élmény velük beszélgetni.

monik000  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-02-28 14:26   
Köszönöm segítséget! Móni

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-02-26 23:45   
2008-02-24 15:57, monik000:
-

Kedves Móni,

íme a Genfi Magyar Egyesület honlapja:
http://www.ahg.ch/

Itt találsz elérhetőséget, letölthető értesítőt, ezen a vonalon érdemes továbbkutatnod.

Hunor

monik000  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-02-24 15:57   
Sziasztok!

Keresek olyan magyarokat, akik Veveye mellett laknak. A férjem itt dolgozik a Nestlénél. Én gyesen vagyok a kislányommal még két évet, így tengernyi időm van. Jó lenne. ha valakivel tudnék beszélgetni, mert elég nehéz ismerkedni. Vagy ha valaki tud magyar csoportot a közelben, esetleg babaklubot, írjon!

Köszi,
Móni

melinda mischler  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-02-12 22:14   
2006-04-28 19:57, Hercegno:

-

Szia,

en Rolle-ban lakom. Ha van kedved megismerkedni, irj!
Melinda
stmischler_KUKAC_bluewin.ch

reka76  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-18 02:48   
Sziasztok!

Én épp most pályáztam meg egy 2 éves kiküldetést a svájci cégünknél. Genfben dolgoznék. Február közepén megyek ki egy személyes megbeszélésre és kb. áprilisban, májusban költöznék.

Gyakorlatilag senkit nem ismerek Genfben, a legközelebbi ismerőseim Lyonban vannak.

Örülnék, ha írnátok, hogy milyen az élet arrafelé.

Köszönöm.

Réka

kupeczandras  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-24 19:55   
Sziasztok!

Genfben vagy kornyeken keresek kiado lakast a baratnommel, segitsetek, ha tudtok ilyet: kupeczandras@gmail.com

monik000  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-20 15:35   
Sziasztok!

Móninak hívnak, még Szombathelyről írok. A párom elfogadott egy állást Veveyben (Nestle), Genftől ez nincs olyan messze. Jövő év tavaszán kezdene. Van egy 8 hónapos kislányunk, és nem tudom Ő hogyan fogja érezni magát egy idegen országban. Szeretnék megismerkedni magyar anyukákkal, ahol szintén pici gyerek van, hogy a kislányunk is találkozzon magyar gyerekekkel.

Móni

aniviszoki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-17 21:47   
Ja bocsi, ezt az uzenetet Evigirl177-nek cimeztem, de barki magyarral szivesen megismerkednek... Ani

aniviszoki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-17 21:44   
Hello.

En is Franciaorszagban vagyok, kocsival egy ora Genf, es tok jo lenne mar vegre magyarokkal talalkozni, Genfben, vagy mindegy hol. Tulajdonkeppen hol is laksz?

attpal  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-30 16:52   
ha valaki valaszolna jo lenne!
jo lenne magyarokkal bulizni szilveszterkor

ati

attpal  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-30 16:51   
hello mindenki!

ki merre bulizik szilveszterkor??

ati

Nojo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-30 12:50   
Sziasztok!

Nemrég jöttem Genfbe, ha valaki szeretne találkozni magyar emberrel, akkor írhat nyugodtan: nojo3@freemail.hu

Evigirl77  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-07 07:58   
Szia!

Én Franciaországban élek, Genftől 10 kilometerre. Ha gondolod, esetleg emailen felvehetjük a kapcsolatot: evigirl77@hotmail.com

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó