2018. január 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Eszperente nyelv net tere-fere
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
 fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-02 19:04   
2006-01-02 18:40, Rzsike:
________
Kedves R-menyecske!
Leveled rettenetesen kedvemet szegte. Szemem nedves lett. Lelkem veled szenved.
Szeretettel: Pettyes

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-02 18:40   
Kedves Nett felek

Lencsemester, neved megjelente kellemesen meglepett, nem sejtettem merre leledzel, de lelkendezem neked
Veled egyetemben nekem se tellett kedvem, s egyetlen percben sem eme helyen lennem, mert eszem, s lelkem nem repdesett sem szenteste, sem teljes decemberben.

Elmekegem nektek, lelkem enyhet lel cseppet ezzel:

Decemberben felettesem elrendelte: Reggelente keljek fel verebekkel s ezerrel menjek be telephelyre mert reggelente rendszeresen eszmecsere lesz, nekem kell vezetnem, lejegyzetelnem ezeket, s persze kell fekete nedv tejjel – rengeteg. Nem lelkendeztem
cseppet sem, nem perlekedtem vele, meg kellett tennem. Bementem, s cselekedtem fentebb emlegetetteket. Este eR teste elernyedt. De lelkem nem ez hengerelte le.

Szenteste egyszem lettem, kerekesem nem lehetett velem, tekergett messze, felettese nem eresztette. Gyermekemmel nem lehettem eleget, pecsenye, s veres nedv nem kellett, kedve szegett lettem. Kedves netfelek szeretettel csevegtek velem, lelkemet melengetve. Tenksz nektek.

Emellett kedvenc ebem megbetegedett, heteket szenvedett decemberben. Felcsert kerestem s eme ember elrendelte: veres testnedv lelet kell, s kerek kesere szemek melyeket ebemnek eledelbe kell tennem, cseppeket csepegtetnem s meleg helyen kell legyen. Heteket kell vele legyek estelente, szedetnem vele szereket, esetleg elmegy kehe. Esetleg …. de nem… elment … s lelke mennyben repked. Szenteste reggelen temettem el. Szemem veresre keseregtem, szenvedtem. Estelente fellesek fekete egekbe elmerengek szemem nedves, kellene nekem kedvencem. Kedves netfelek, ne nevessetek tettemen.. szerettem.

Ej, de nem kesergek e helyen, ezennel befejezem. Kedveteket nem szegem, legyetek helyesek, termekben levelezzetek, cseteljetek, ne rendetlenkedjetek, veszekedjetek, s eme helyen eszeteket reszelve mekegjetek.
---------------------------------------
Kezemet emelem nektek : R

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-31 18:36   
Lencsemesteeeeeer!

Ezer esztendeje nem lelte szemem nevedet e webhelyen. Kerestelek egyre de nem vetett erre kezed jeleket.
Gyerekek, nejed, telephelyed rendben? Errefele este estek nem fekete pelyhek, de reggelre meleg lett, s erek csergedeztek szerte, ez este kertem fekete.

Legyen kellemes estetek, eledel, hegy leve, s nevessetek rengeteget.
P*e

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-31 18:21   
Kedves Mekk Egylet,

Kezetekkel felemelt kelyhetekbe kellemes nedvet pezsegtessetek melyet lefetyelve szeretettel emlegessetek egy teljes esztendeje eltelt decembert.
Egyetek kedvetekre de ne vedeljetek be rengeteg szeszes nedvet mert eszetek reggelre elmegy, s esetleg vezetnetek kell.
Legyen nektek rengeteg szerencse, s kellemes eset melyet nem felejtetek el.
Szeretettel,

Lencsemester

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-30 20:10   
Kedves Netfelek !
Messze hetekkel nem remekeltem eszperente nyelven . Elteltek e kedves estek rendben, rengeteg eledelt szerkesztettem, tettem-vettem, s jelenleg nyelvem leng: eme tettek befejeztettek! Nekem csend kell, heverde, esetleg net. LEGYEN RENGETEG SZERETETTEL TELT PERCETEK 2006 ESZTENDEJEBEN , S EZER SZERENCSE KERGESSEN BENNETEKET !!!!
Szeretettel: Pettyes

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-29 01:47   
Kellemes percek telnek gyerekek mellett, de meglett embereknek kellenek percek, estek, melyek gyerektelen telnek. Kedvesetekkel kettesben. Nemde?

tundver  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-28 12:09   
leltem reggelre kellemetlen szelet, csepcselt mellettem emberek serege, - nedves lettem, egyetlen perc sem telt bele.Egyebekben kellemesen telt kedden ez este.Egy meg egy gyerekkel teltek ezen percek, - kellenek ezek. Ezennel befejezem T'ndver

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-24 23:57   
Kellemes lenne, de fekete, mert pelyhek nem estek erre se. Kedves emberekkel csevegve telt el ez este. Lett eledelem remek, hegy erjesztett veres leve lenyelve mellette, megdermesztett desszert rekesztette be e seregletet. Kevesen nem ehettek meg egy hegy eledelt, reggelre kelve nem kell eledeleket keresnem, rengeteg hever jeges helyen. Helyette veletek lehetek, s fecseghetek kedvemre.
Egek kegyelme legyen veletek
P*e

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-24 19:13   
Kertemben termett egy cserje (levele hegyes, s nem veszt ez el levelet egyszer sem), lemeteszettem, s termembe tettem. Felszereltem veres, kerek szerekkel s desszerttel. Gyerekek egybe sereglettek s zengtek Mennyben egy szerzet-et, nejem csengetett, s lett egyszerre rengeteg csecsebecse, gyerekek kedvence, s szemem nedves lett. Kellhetne szebb este?

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 14:12   
Erre tekeregtem, s nem tehetek ez esetben egyebet: beleszemetelek e fergetegesen csendes, elszenderedett csevelybe.

Merre lellek benneteket? Merre tekeregtek? Esetleg desszertet, fenyvest s egyebeket szereztek be? Lesz eledeletek szenteste?

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-10 00:39   
Kedves Veres Retek,

Leteregetlek nedves lepellel... ejnye, nem szervezkedned kellene errefele? Netfelek melyek nem mekegnek, keresnek engem, s rebegnek, merrefele ment el Retek? Tervezted, s nem rendezed meg tervedet? Sert, s medvetenyeret eszel Meggebedsz, nem reszketsz?

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-10 00:12   
Kedves E-Emberek

Legyen lelketekben rend s fegyelem, legyetek kedvesek, s szeressenek benneteket. Velem megesett ez eset, kedvesb nem lehetne: kedvenc helyemen lehetek megent, messze, merre ezer tengerszemet lelhettek, s merre tengerekben ezer hegyek meredeznek, merre rengeteg fenyvesek cseperednek. Letelepedtem netem mellett, e fedeles helyen, melyben ezer emberek szenderegnek egy, esetleg negyven este, s jelenleg szeletelt, megdermedt (hetekre nedv-mentes helyen felejtett) medve tenyeret eszegetek, s leeresztek egy jellegzetes, medve jellel felszerelt sert.

Esetleg megsejtetted merre lehetek?

Veres retek

kereskedo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-07 23:53   
Lehengereltetek.
Rengeteget nevettem ezeken, melyet lejegyeztetek.
Nekem ez nehezen megy, de nem engedek. Mekegek, mert ezzel remélem egyre remekebb lesz melyet nektek lejegyzetelek. Erre Debrecenben nem pereg fellegnek nedve, remek heteket jelent ez nekem.
Reggel, délben, este benézek e netre, mert gyerekemmel rendszeresen beszélek.
Elment messze, de nem gyenge nem, ennek ellentetje. Messze keres kenyeret, mert erre nem lehet, keveset meg nem szeretne.

Kereskedelmes

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-07 23:04   
Vettem kedvesem.... egy verebet ehetek, de rengeteget nem mert beteg leszek?
Megyek keresek egyet.

Meg keresek sebesen egy Lencsemestert, mert mellettem egy teremben rengeteg nevet leltem, s mesterem neve mellettem leledz. Kellene rendes neve, s telephelye jelenleg merre? Szenteste R-menny-ecske leszek e helyen.

Keresztgyerek jelentkezz!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-03 09:20   
Kedves R menyecske

Ne reszkess, legelned nem kell. E pelyhes szerzetek egy-egy egyede beteg, ezek elvesznek. De te meleg levesnek, pecsenyeszeleteknek eheted e szerzeteket. Nyersen ne! Hetven meg negyven heve, melege kezelje eledeled, s nyelheted kedvedre. Egyetemen jeleseket szerzett neves emberek jegyeztek le eseteket, melyben beteg szerzetek terjesztettek emberre rettegett keserveket, ezek nem eledellel mentek bele, de lehelettel. Rengeteg beteg egyed egy fedett helyen veszedelmes. Egy nem.
Kedvesem, ne rettegj, ez mese. Heccelnek, vegyetek ezer meg ezer kerek szereket ellene. Nem tested, de zsebed lesz beteg bele.
Egyebekben kedvem telt benned, mert e nethelyen leltelek. Kerestelek, hetekre elveszett mekmesterem
Teljen kellemesen hetetek.
P*e

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-02 23:07   
Nehezen, de bekeveredtem, legyetek segedelmemre netfelek:
Szerkezetben – melyben teletextet lesem reggelente – megjelent egy eszes ember, s bejelentette: „Egyedek repkednek szerte, s terjesztenek szervezetre veszedelmet mely emberekben terjed el, leteperve ezeket…”
Ezek pelyhes egyedek lehetnek: gerle, fecske, verebek, s egyebek - melyek neve e-vel nem megy nekem.
Restellem, de kereken bejelentem, megrettentem. Ezzel kelek ezzel fekszem. Nektek nem tekereg eszetek ezen? Esztek? Mertek? Nem reszkettek? Feleljetek nekem. Jegyem kecske, legeljek, ellenszere lehet ennek? Esetleg lehetek beteg s mekegve repkedhetek felettetek egyszer?
Ejh megyek lefekszem… legyen kellemes estetek.

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-01 09:32   
Kellemes reggelt nektek!

Belesett reggel helyemre egy kerek szerzet mely egekben lebeg; reggel kel s megy egyre fel, de este leereszked, s gerjeszt meleget emberekben s helyekben. Gyepem teteje jeges lett ez este, de e kerek szerzet felmelengette, se lecsepegtette.

Kedvesemet tejes feketelevessel keltettem, kenyeret szeltem s megkentem erjesztett tejjel, s lestem kel-e, esetleg hever egy cseppet...

Lelkem elmenne, tekeregne, egyet kerekezne, meglesne messze helyeket melyen egyszer emberek serege verekedett, megmentve nemzetet... Eger, nem lenne messze, gyerekeknek szerezne kellemes perceket, s nekem meg nejemnek esetleg megemelkedett test-meleget.

Nem lehetetlen: beterelem nejem s rengeteg gyermekem kerekes szekerembe, s vezetek egy keveset, s e helyet felkeresem, mert e reggel, melyet egy kerek szerzet tesz melegre, erre lett teremtve.

veres retek

MoMa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-28 13:31   
Teljesen lehengereltek. (Nekem egyebek mellett es sem megy, nemde kellemetlenkedek nektek ... )
Vegyetek ezt elesmeresnek...

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-27 01:36   
Ezer esztendeje nem tekeregtem erre. De fekhelyemet jelenleg nem kedvelem, elszenderednem nem lehet, mert fejem tele. Kellemesen esett embereket lelnem e nethelyen, mely teremben rendesen kevesen jelennek meg. Ellenben ez esetben nem egyet, de egy + egyet leltem, egy kereskedelmest meg egy meseszerzetest. Gyertek, fecsegjetek velem e nyelven, mely egyeseknek nehezen megy, de emberek rendszeresen mekegve egyre remekebb, terjedelmesebb jegyzeteket teremtenek e nyelvben. Legyetek ketten ez emberekkel egyben e teremben hetente.

Kelt levelem lenn, mert fekhelyem emeleten fenn ez esten nem kerestem fel
P*e

tundver  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-27 00:10   
Kedves egyedek, erre este lett, mennem kellene. De nem tehetem mert kerestem egy embert, erre eszperente nyelven csevelyt lelek. Kellemes,de berekedek, elszelelek, kellemes estet nektek!

kereskedo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-26 22:39   
Merre lettetek?? Nem eltelt négy teljes hetek, meg egy kevés.
Semerre nem veszem észre jelenségeteket. Elvesztetek??
Szette vette teremtette.
Nekem kell leveleznem veletek! Mert elfelejtem ezeket, s megreked kezdetleges fejletlen eszperente tehetségem. Fejem tekervényes rejteke nem engedelmes. Gyertek!
Kereskedelmes

kereskedo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-20 22:52   
Hej!ellenfelek ,lehengerellek benneteket mert nem engedem gyenge nemem vesztes legyen.Nekem erre kell legyen helyem, mert szeretem e nyelvezetet,tetszenek nekem.Ezért rendszeresen belesek e helyre.
Kereskedelmes helyemen nem vesznek emberek,ezért elkeseredem.Ezen helyen szeretem e perceket felednem, de nem helyes,mert kenyerem nem ezen helyen keresem, nekem kereskedelembem lenne helyem.
Gyertek emberek erre /Debrecenbe/ nézzetek be kereskedelmembe,vegyetek s ebben ez esetben szerfelett lelkendezhetek.
Vehettek fejetek felé emelt szerkezetet,mert esett.De vehetsz szereket mellyel testedet kenegetheted.Vehetsz testedre lepelt, mely elfed,ezeket rengeteget.
Gyermekem mely kereskedelmem eleme szerkezettel remekel neked elcseszett bekecsed helyett remeket.De ne feledd,ezért kell neked engem lekenyerezned.
Remek heteket nektek.Kereskedelmes

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-20 04:15   
Jer, kedves Pempere.Meg Rebezle.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-19 22:29   
Nektek spec emlegetem e helyen: elmegyek egy hétre Keletre. S ezt bevégezve még egy hétre még keletebbre: hegyekbe, s kedves emberekhez. Megtérésem esetén jelentkezem.

Egek vezetése legyen Veletek!

én

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-19 22:23   

Terve!

E helyen jelentkezem (neve repjegyemben HEL), melyen jelenleg tengek-lengek. Ez egy termetes, nevezetes hely melyben emberek szenteket emlegetnek, s kezeket tesznek egybe, s egyben verseket rebegnek csendben. E reggelen nem megyek be, mert bemenete bereteszelve. De mellette emberek letelepszenek, fekszenek, esznek, csevegnek s lesnek messze, tenger hever vele szemben. Egyszer meg kellene lesnetek e helyet!

E helyen leltek tengeres jeleneteket s egyebet: http://virtual.finland.fi

Veres Retek

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-18 04:26   
Kedves P*e !

Lelkendezek ! Elkerekedett szemmel lesem jegyzeted . Kellemes lehetett neked keleten .
Kellemes reggelt .
Pettyes

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-18 03:42   
Jelentem, e reggelen megjelentem. Messze tekeregtem, keleten, hetekre elmentem, testemnek-lelkemnek kellett ez. Webhelyeken lesheted meg textemet, lesz mese, szerkezettel felvett lemezeket beteszek nektek, de nem egyszerre, mert rengeteget kell termelnem, egyetlen leplem sem vehetem fel, mert retkes. Benedvezem, teregetem, meleg szerkezettel egyengetem. Jeges rekeszemben sem terem eledel, be kell szereznem kenyeret, tejet, egyebeket. Kegyelem, egy hetet engedjetek nekem e cselekedetekre, s fecsegek veletek e helyen eszperente nyelven mekegve.
P*e

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-18 02:11   
Este fellegek felett mentem, repkedtem egy keveset: egy helyre mely nekem kedves, messze fent terjed el e hely, tele tenger-gyerekekkel.
Beesteledett, bementem egy dzsesszzene helyre, tele emberekkel. Egyenesen (nem lemezen) ment dzsessz zene benne. Leeresztettem egy sert, letelepedtem, s lestem e helyen megjelent vegyes embereket.
Zene tetszett, de gyenge serem letepert, s elmentem egy szerzett, ember vezette kerekes szerkezeten helyemre, melyen fejemet lehetem.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-17 22:33   
Kedves R-menyecske !
Lelkesedem textedet meglesve e helyen . Eseteden fergetegesen nevettem , szemem cseppeket eresztett . Leveled kellemes perceket szerzett nekem . Sejtem , emberednek meg neked szerfelett kellemes lehetett .
Kellemes week-endet !
Pettyes

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-17 19:20   
Helyesen lesem? Versenyeztek? Nyelvetek meg ne tekeredjen

Besenderedtem e terembe, kellemes szeptembert nektek. Kecskenyelvem elfeledtem, de nehezen elmekegem nektek merre tekeregtem:

Szegeden, s mellette tengtem-lengtem heteket kerekesemmel. E helyen egy mederben rengeteg sebes nedv kerengett, jelen esetben megeredt. Szelek verdestek bele szemetet, leveleket, szennyes lett. Kerekesem kesergett, mert nemes egyedek e szennyes megeredt mederben nem esznek sem rendes, sem bekevert eledelt.

De nem keseredett el. Este, felszerelkezve velem, s nemes szerkezetekkel melyek e tettre kellenek, esetlen szerkezettel evezve belekezdett. Lengette, lengette, s beejtette egy helyre. Percek teltek el…. csend …nem kellett nemes egyedeknek bekevert eledel! Nem keveredett egy sem erre. De bezzeg fent repkedtek kellemetlen, szemtelen egyedek zzzengtek fennen. Hessegettem de egyre ettek..
Bekentem kezemet, s testemet kellemetlen szerrel, de nem rettentek meg, tesnedvemen egyre delejeztek. Eszemben kerengtek, nyelvemre tekeredtek kellemetlen textek – szenteket emlegettem – melyeket e teremben rendes embereknek nem lehet emlegetnem.

De pszt…. Egyszerre megrezzent kezemben termetes szerkezet eleje…..hej egek..lehet errekeveredett egy egyed s benyelte? Tekerem sebesen, nem ereszt, menne el. Perceket szenvedtem vele, lelkendeztem. Egy cet lesz ez!
Feltekertem,... feje felemelkedett …. lestem, szemem elkerekedett. Kerekesem nevetett: Nem cet ez Te, ez egy termetes keszeg!
Verdesett tenyeremben melyet nem fedett be teljesen. Szeme esdekelt, szenvedett. Ej te veres keszegecske eredj, nem lenne lelkem kegyetlen tettel vederbe tennem. Negyed szelet sem lenne levesbe……
Reggeledett… remegtem, testem dermedt. Zeke, bekecs, mely trendnek nem felelne meg, nem lehelt meleget testembe. Veres nedvnek melege kellene kellemes helyen, nem e nedves szerkezeten szenvednem, s szemeznem keszegekkel.
Veres nedvre s kellemes melegre kerekesem helyeselt, kedve elment. Feltekerte szerkezetet, ezzel be lett befejezve e cseleket, melyben kedvemet nem leltem.
Cseperedjetek keszegek …

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó