2022. augusztus 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kanada >> Quebeci magyarok?
Új topik indítása   Üzenet küldése
 kicsner  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-23 17:26   
Sziasztok!!

Ha esetleg Montréalban jánátok , akkor érdeklődjetek egy magyar ifjúsági kör után. No, jó elárulom , hogy többek között én is a szervezője vagyok. De nem akarok sokat dumálni, íme itt a honlapunk címe:
http://web.goldencity.hu/hurel/

email címünk:
hungarorelacio@canada.com

Nos, mi megtettük az első lépést, hogy létrehozzunk egy ifjusági kört. Megjelentetünk egy újságot minden második hónapban és most május 3.-án egy majálist szerveznénk a fiataloknak. Célunk , hogy egy kicsit összerázzuk az itteni magyar fiatalokat, akik úgy szét vannak szórva ezen a kontinensen. De ez még nem minden. Tetrekész emberekre van szükségünk, mert szervezőként nagyon kevesen vagyunk. Terveink itt nem állnak meg, mert ezetleg felvennénk kapcsolatokat a többi északamerikai magyar ifjúsági szervezettel.
Még irok majd és addig is boldog húsvéti ünnepeket kívánok.

sarfi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-24 17:46   
Szerbusz Gina!
Hogy vagy? miota vagy itt Quebecben es mit tanulsz?
En montreali magyar vagyok . Irjal nehany sort.
Elore is kosz. Szevasz

ginagonczi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-05 17:33   
Sziasztok, Torontoban lakom tiz éve, és most Quebecbe költözöm, pontosabban Lennoxvillebe, ott járok szeptembertől egyetemre. Nagyon szivesen ismerkednék meg magyarokal akik a környéken laknak(persze azzokal is akik nem), főleg mivelhogy egyedűl költözöm le. Egyébkent Lennoxville úgy másfél óra Montreáltól.

Üdv,
Gina

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó